Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (5 μέλη και 33 επισκέπτες)

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Καλημέσα. Να πάτε όλοι ΟΑΚΑ αύριο (εάν ήμουν Ελλάδα θα είχα κλείσει ήδη θέση). Πρέπει να σπρώξουμε όσο μπορούμε την ομάδα για το κυπελο.
Επίσης το στοίχιμα το έχασα και το έχασα και βαριά...3-0!!! Γαμώ τον πάτο του Πάτο. Του αγίου πούτσου ανήμερα παίζει μπάλα και χθες τα έκανε όλα. Και ασίστ και γκολ. Βέβαια πάλι η διαιτησία (χεχεχεχεχε τι μόνο στο Ελλάντα) τους έπσρωξε τους παλιομαλάκες... Πάντως η αλήθεια είναι ότι η Μίλαν έπαιξε καλύτερα. Τώρα μόνο με θαύμα.
Όσο για το χτύπημα του Ριέρα,το εγραψα πιο επαγγελματικό από αυτό του αδερφού του...Πάντως δείχνουν ότι είναι λίγο κολοπαιδαράδες....Λέτε ο Τζεμπούρ να τσακωθεί μαζί του;;;;
Τι ώρα παίζει η ΑΕΚ αύριο για να κανονίσω να είμαι ξύπνιος;;;
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Καλημέσα. Να πάτε όλοι ΟΑΚΑ αύριο (εάν ήμουν Ελλάδα θα είχα κλείσει ήδη θέση). Πρέπει να σπρώξουμε όσο μπορούμε την ομάδα για το κυπελο.
Επίσης το στοίχιμα το έχασα και το έχασα και βαριά...3-0!!! Γαμώ τον πάτο του Πάτο. Του αγίου πούτσου ανήμερα παίζει μπάλα και χθες τα έκανε όλα. Και ασίστ και γκολ. Βέβαια πάλι η διαιτησία (χεχεχεχεχε τι μόνο στο Ελλάντα) τους έπσρωξε τους παλιομαλάκες... Πάντως η αλήθεια είναι ότι η Μίλαν έπαιξε καλύτερα. Τώρα μόνο με θαύμα.
Όσο για το χτύπημα του Ριέρα,το εγραψα πιο επαγγελματικό από αυτό του αδερφού του...Πάντως δείχνουν ότι είναι λίγο κολοπαιδαράδες....Λέτε ο Τζεμπούρ να τσακωθεί μαζί του;;;;
Τι ώρα παίζει η ΑΕΚ αύριο για να κανονίσω να είμαι ξύπνιος;;;
Οσον αφορα τη διαιτησια η μιλαν ειναι ο γαυρος της ιταλιας... η ναπολι εφαγε το 1ο μπαλακι και εσπασε.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ  :dancing:
[move]ΑΕΚΤΖΗ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΘΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΤΗΝ ΑΡΡΩΣΤΙΑ  :tickedoff:[/move]
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Eνα βιντεάκι για να μας πάει καλά ο μήνας  :dancing: :dancing:
                                                       :dancing: :dancing:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.436
Κριτικές
61
Like
42.566
Πόντοι
22.785
Μιά έρώτηση , πρός τά άξιότιμα χανούμια......

Πιό κανάλι θά δείξη τόν άγώνα τήν τετάρτη ???
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Eνα βιντεάκι για να μας πάει καλά ο μήνας  :dancing: :dancing:
                                                        :dancing: :dancing:
είσαι μεγάλος κωλόπουστας
από τη μία να βλέπω το βίντεοκλιπ και από την άλλη να παίζει η τηλεόραση την παπαρίζου
φόρτωσα για μασαζότσαρκα γμτ...
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
είσαι μεγάλος κωλόπουστας
από τη μία να βλέπω το βίντεοκλιπ και από την άλλη να παίζει η τηλεόραση την παπαρίζου
φόρτωσα για μασαζότσαρκα γμτ...
Aφού ξέρεις βάζω τα βιντεάκια πρωί πρωί για να πηγαίνετε μετά στα λαδοτριβεία να τα χώνετε και να παίρνω τα ποσοστά μου  ;)

*Αλλα επειδή είσαι συ σου δίνω                                                                                                                                                                                            τα υπόλοιπα απο τον πρόεδρο σας
 

Συνημμένα

  • 20euro.jpg
    20euro.jpg
    16,9 KB · Εμφανίσεις: 12

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom