Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.382
Κριτικές
5
Like
65.062
Πόντοι
12.056
και εσυ πρεπει να την λες ολη? :grin:

Καπου σε ειδα εσενα σημερα  :2funny:

put20083226oi6.jpg
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ηρθε η σειρά σας ξαδερφούλες του νότου
ολο η ωρα μας ερχεται και ολο τον πουλο παιρνετε.κοιταχτε να νικησετε τον γαυρο μεσα εξω και αφηστε την ΑΕΚ ειναι πολλα επιπεδα πανω απο εσας σε ατομικο επιπεδο.
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
Ηρθε η σειρά σας ξαδερφούλες του νότου
Σου απαντάω στο δικό σου χτες....Τουμπεκί ψιλοκομμένο εσύ. ΑΚΟΥ ΞΑΝΑ ΛΟΙΠΟΝ: Θέλεις πολύ ψωμί για να φτάσεις στο επίπεδό μας και το απέδειξες για άλλη μια φορά φέτος..Ξεφούσκωσες στο πιο κρίσιμο σημείο..Θα μου πεις είχατε και τον αρχιlooser στον πάγκο.Εντάξει να το δεχτώ,αλλά μη μας προκαλείς ρε ξάδερφε,δε λέει. Ρώτα και τη φίλη μας την Τραμουντάνα να σου πει τα ίδια...Αντε μπράβο,κι από δω... :s&m_2: :s&m_2:
 

Επισκέπτης
Σου απαντάω στο δικό σου χτες....Τουμπεκί ψιλοκομμένο εσύ. ΑΚΟΥ ΞΑΝΑ ΛΟΙΠΟΝ: Θέλεις πολύ ψωμί για να φτάσεις στο επίπεδό μας και το απέδειξες για άλλη μια φορά φέτος..Ξεφούσκωσες στο πιο κρίσιμο σημείο..Θα μου πεις είχατε και τον αρχιlooser στον πάγκο.Εντάξει να το δεχτώ,αλλά μη μας προκαλείς ρε ξάδερφε,δε λέει. Ρώτα και τη φίλη μας την Τραμουντάνα να σου πει τα ίδια...Αντε μπράβο,κι από δω... :s&m_2: :s&m_2:

Ναύαρχε σε παρακαλώ να μιλάς καλύτερα στο δις πρωταθλητή (2 συνεχόμενα Σαββατόβραδα)..
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
[size=15pt]Παλικάρι ο Μανωλάς![/size]
Ο 19χρονος Ελληνας αμυντικός νιώθει καλύτερα, μπήκε στην 20μελη αποστολή και αύριο θα οριστικοποιηθεί η συμμετοχή του κόντρα στον ΠΑΟΚ


Ο Κώστας Μανωλάς συνέχισε και σήμερα την θεραπεία του, αλλά η αλήθεια είναι ότι νιώθει καλύτερα (υπέστη χθες κάκωση δεξιού τετρακέφαλου). Ο Ντούσαν Μπάγεβιτς τον πήρε στην 20μελη αποστολή του μεθαυριανού αγώνα με τον ΠΑΟΚ στο ΟΑΚΑ, αλλά η συμμετοχή του θα οριστικοποιηθεί αύριο όταν και θα εξεταστεί εκ νέου από το ιατρικό τιμ της ομάδας. Αντιθέτως, εκτός αποστολής έμεινε ο Νίκος Καράμπελας που ακολουθεί ακόμα πρόγραμμα αποθεραπείας.

Οι 20 ποδοσφαιριστές που επέλεξε ο Ντούσαν Μπάγεβιτς για το παιχνίδι της Τετάρτης, είναι οι εξής: Σάχα, Αραμπατζής, Καφές, Αραούχο, Χέρσι, Αλβες, Μαϊστόροβιτς, Λεονάρντο, Τζιμπούρ, Μαντούκα, Γιάχιτς, Μάκος, Γκερέιρο, Μπλάνκο, Λαγός, Μανωλάς, Νέμεθ, Γεωργέας, Σκόκο, Γκέντσογλου. Εκτός αποστολής για την πρεμιέρα των πλέι οφ έμειναν οι Καράμπελας, Αλεξόπουλος, Γιάχάγια, Ρίκκα, Παυλής, Φροξυλιάς, Λούκατς, Κουτρομάνος και Ταχτσίδης.
:rockon: :rockon: :rockon: :cum: :cum:
 

cockpit

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.626
Like
0
Πόντοι
16
Σου απαντάω στο δικό σου χτες....Τουμπεκί ψιλοκομμένο εσύ. ΑΚΟΥ ΞΑΝΑ ΛΟΙΠΟΝ: Θέλεις πολύ ψωμί για να φτάσεις στο επίπεδό μας και το απέδειξες για άλλη μια φορά φέτος..Ξεφούσκωσες στο πιο κρίσιμο σημείο..Θα μου πεις είχατε και τον αρχιlooser στον πάγκο.Εντάξει να το δεχτώ,αλλά μη μας προκαλείς ρε ξάδερφε,δε λέει. Ρώτα και τη φίλη μας την Τραμουντάνα να σου πει τα ίδια...Αντε μπράβο,κι από δω... :s&m_2: :s&m_2:
Δώσε μου σπάθα και κάκο να δεις πόσο εύκολα τα σηκώνω τα πρωταθλήματα και εγώ
 

cockpit

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.626
Like
0
Πόντοι
16
Ναύαρχε σε παρακαλώ να μιλάς καλύτερα στο δις πρωταθλητή (2 συνεχόμενα Σαββατόβραδα)..
ότι πει ο τετράκις κυπελλούχος σε επτά χρόνια μα και και δις (που πάει για τρις όπου να'ναι) έκπτωτος ταυτόχρονα
 

cockpit

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.626
Like
0
Πόντοι
16
Η γνωστη κλαψα.....αμπαλοι μπουγατσοκιμαδες.Μονο για αμπαλαεα εισαστε  :2funny: :2funny:
Εεεε όχι να μιλάει και η μικρή ομάδα της πόλης της για κλάψα. Άσε που εμάς μας σφάζουν κιόλας. Εσείς όλο και κάτι πήρατε αλλά το κλάμα κλάμα
 

cockpit

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.626
Like
0
Πόντοι
16
θα σου δωσω 2-3 γκολακια να χωνεψεις και βλεπουμε μετα.
Αν το καταφέρεις θα σου δώσω τα συγχαρητήριά μου ... αλλά ξέρεις και εσύ ότι δύσκολα. Οι δύο τυχερές νίκες της χρονιάς δεν επαναλαμβάνονται
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
ολο η ωρα μας ερχεται και ολο τον πουλο παιρνετε.[size=20pt]κοιταχτε να νικησετε τον γαυρο μεσα εξω και αφηστε την ΑΕΚ ειναι πολλα επιπεδα πανω απο εσας σε ατομικο επιπεδο.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :jerking: :jerking:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Αν το καταφέρεις θα σου δώσω τα συγχαρητήριά μου ... αλλά ξέρεις και εσύ ότι δύσκολα. Οι δύο τυχερές νίκες της χρονιάς δεν επαναλαμβάνονται
στα ματς μεταξυ μας δεν τεθικε θεμα τυχης αλλα ικανοτητας παιχτων.και το ιδιο θα παιχτει και τωρα.500 επιθεσεις να κανει ο παοκ μια δυο θα κανει η αεκ και θα ειναι γκολ.αλλη φανελα της αεκ και αλλη του παοκ.
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Δωσε νοημα στο βραδυ μου, κανε με να γελασω και αλλο...!!!! :2funny: :2funny:


Συνεχισε....
 

cockpit

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.626
Like
0
Πόντοι
16
στα ματς μεταξυ μας δεν τεθικε θεμα τυχης αλλα ικανοτητας παιχτων.και το ιδιο θα παιχτει και τωρα.500 επιθεσεις να κανει ο παοκ μια δυο θα κανει η αεκ και θα ειναι γκολ.αλλη φανελα της αεκ και αλλη του παοκ.
Το ξέρω ότι έχεις πιο βαριά φανέλα. Αυτό όμως, αν συνεχιστεί έτσι το πράγμα 2-3 χρόνια ακόμη, θα αλλάξει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom