Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Το ξέρω ότι έχεις πιο βαριά φανέλα. Αυτό όμως, αν συνεχιστεί έτσι το πράγμα 2-3 χρόνια ακόμη, θα αλλάξει.
σε σχεση με τον παοκ μπορει σε 10-15 χρονια να αλλαξει...
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
εχει το αεκακι βαρια φανελα;;
 

cockpit

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.626
Like
0
Πόντοι
16
σε σχεση με τον παοκ μπορει σε 10-15 χρονια να αλλαξει...
Αν συνεχιστούν τα πράγματα όπως τα τελευταία 2-3 χρόνια δύσκολα είστε. Άσε που εμείς είμαστε η μεγάλη ομάδα της πόλης μας και εσείς η μικρή. Οπότε και αυτό μας δίνει δυναμική
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Αν συνεχιστούν τα πράγματα όπως τα τελευταία 2-3 χρόνια δύσκολα είστε. Άσε που εμείς είμαστε η μεγάλη ομάδα της πόλης μας και εσείς η μικρή. Οπότε και αυτό μας δίνει δυναμική
φιλε μου και εσεις δεν εισαστε σε καλυτερη κατασταση οικονομικα μην γελιοσαστε.και σε σας ειναι δυσκολα τα πραγματα οπως σε εμας και στον γαυρο.οποτε μην περιμενεις να ανεβεις σκαλοπατι αλλα μαλον να πεσεις.
 

Επισκέπτης
Άσε που εμείς είμαστε η μεγάλη ομάδα της πόλης μας

αααααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχα

dsc00122op.jpg


Κλάψε στράκι..
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Το ξέρω ότι έχεις πιο βαριά φανέλα. Αυτό όμως, αν συνεχιστεί έτσι το πράγμα 2-3 χρόνια ακόμη, θα αλλάξει.
Σκεπάσου γιατί σε φύσηξε ο βαρδάρης!
Τι να συνεχιστεί δηλαδή?Σαρώνεις τους τίτλους και δεν το ξέρουμε?Ακόμα και πέρυσι κάτω από εμένα τερμάτισες!Φέτος έχεις φάει ήδη 2 ψωλιές!
Άντε και σου λέω ότι παίρνεις 2 νταμπλ τα επόμενα 2 χρόνια που δεν υπαρχει 1 στο εκατομμύριο να γίνει και το ξέρεις!Τι θα αλλάξει?Θα έχεις περισσότερες κούπες?Θα έχεις περισσότερο λαό?Θα έχεις βγάλει μεγαλύτερους παίχτες?Θα έχεις παίξει καλύτερη μπάλα διαχρονικά?Ξέρεις υπάρχει και μια ιστορία 86 χρόνων πίσω...
Το άλλο για τις πρωτιές στην πόλη κρατήστε το για την πάρτη σας και τους τοπικισμούς σας!Αλλιώς και ο Αιολικός είναι πρώτος στην Μυτιλήνη...τραβάτε εκεί για συγκρίσεις!!!
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Τι επαθες πρωι πρωι αγορι μου? :grin:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα αδέρφια μου,καλημέρα ΑΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΚΚΚΚΚΚΚΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΡΡΡΡΡΡΡΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ.
Θετικό το πολύ καλό κλίμα,που υπήρξε χθες στο δείπνο παικτών-διοίκησης ενόψει των πλέι οφ.

Όσο για τον διαχρονικό πελάτη από τον Βορρά,θα φροντίσουμε ότι σε αυτή του την κάθοδο,να μείνει παραπονεμένος.
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Θα είμαι στο Ελληνικό!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Περα απο την πλακα,

Aυτος ειναι ο σωστος Αεκτζης...


Αν και να χασεις απο τον Ηλυσιακο οι πιθανοτητες να πεσεις ειναι απειροελαχιστες...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.444
Κριτικές
61
Like
42.591
Πόντοι
22.785
Θα είμαι στο Ελληνικό!
Απλά μου έκανε εντύπωση ότι το δείχνει στο Σκάι και όχι στη Νόβα...

Θέλω τό βάτραχο ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Περα απο την πλακα,

Aυτος ειναι ο σωστος Αεκτζης...


Αν και να χασεις απο τον Ηλυσιακο οι πιθανοτητες να πεσεις ειναι απειροελαχιστες...
θα πρέπει να χάσουμε εμείς και να νικήσουν Καβάλα και Τρίκαλα...αλλά επειδή είναι τελευταία αγωνιστική ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom