Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Τι να διαβάζω?Τσακίρη όπως κάνεις εσύ?
Έχει και παράπονο ο ΜΟΥΛΟΣ ο αγαπητικός σας από τον τύπο! :2funny:

Οταν ακούς από τα χείλη εκείνων που έχουν ασκήσει πολύ σκληρή (και άδικη σε μεγάλο βαθμό) κριτική στον Ντέμη Νικολαΐδη από την πρώτη μέρα που ανέλαβε την προεδρία της ΑΕΚ μέχρι και προτού να ξεκινήσει τη χθεσινή συνέντευξή του να λένε ότι «τη στιγμή που ο Νικολαΐδης έδινε απαντήσεις και εξηγούσε τα πάντα, κάποιοι ΑΕΚτσήδες δεν άφησαν τους υπόλοιπους ομοϊδεάτες τους να τον ακούσουν», αντιλαμβάνεται κανείς τι συνέβη χθες στην Κάντζα και στα στούντιο της Nova.
Οι τύποι που διέκοψαν τη συνέντευξη του Ντέμη Νικολαΐδη είχαν ένα και μοναδικό σκοπό: να μη γίνει γνωστή η αλήθεια σε όλους τους ΑΕΚτσήδες. Διαπιστώνοντας ότι οι απαντήσεις που έδινε ο πρώην πρόεδρος της «κιτρινόμαυρης» ΠΑΕ ήταν τέτοιες που δεν μπορούσαν να αμφισβητηθούν από κανέναν! Τότε πήραν το σήμα να μπουν και να... ψάξουν το στούντιο στο οποίο γινόταν η συνέντευξη για να τον βρουν και να τον φιμώσουν! «Αυτός τους έχει αποστομώσει, θα εκτεθούμε και θα γίνουμε πάλι εμείς οι κακοί. Πρέπει να τον σταματήσουμε», σκέφτηκαν τα «μυαλά» και έδωσαν το σύνθημα για να γίνει η επίθεση!
Η φίμωση είναι το πιο αισχρό φαινόμενο (και) στην ΑΕΚ και δεν είναι η πρώτη φορά που συμβαίνει με τέτοιο τρόπο. Δεν είναι το πρώτο συμβάν που κάποιοι επιχειρούν με... νταηλίκι να μη γίνει γνωστή η αλήθεια στην πλειονότητα των οπαδών της Ενωσης. Γιατί για κάποιους έχει γίνει συνήθεια να μπαίνει πάντα πάνω από την αγαπημένη τους ομάδα και την ιδέα (έτσι τουλάχιστον την αποκαλούν στις συζητήσεις τους, διότι άλλα πιστεύουν στην πράξη) το εγώ τους. Το έκαναν παλιά, το συνεχίζουν τώρα και θα το κάνουν εσαεί… Αυτοί λοιπόν οι τύποι πρέπει να συνειδητοποιήσουν κάποτε ότι μπορεί το σκοτάδι να βοηθάει πάντα να κρύβεται η αλήθεια για αρκετό διάστημα. Κάποτε όμως έρχεται το φως και είναι τόσο δυνατό που φανερώνει τα πάντα!
Οσο πρόλαβε να ακουστεί ο Νικολαΐδης, η πλειονότητα των οπαδών της ΑΕΚ κατάλαβε πολλά. Πάρα πολλά! Αν είναι... καταχραστής ή... κλέφτης… Οι περισσότεροι όμως εμπέδωσαν πως ο πρώην πρόεδρος της ΑΕΚ έκανε λάθη στη προεδρική του θητεία, αλλά λειτουργούσε πάντα με έναν και μοναδικό γνώμονα: το καλό της αγαπημένης του ΑΕΚ! Ποτέ δεν έβαλε το δικό του εγώ πάνω από την ομάδα της καρδιάς του. Και μακάρι αυτοί που πήγαν χθες στην Κάντζα και θέλουν να λένε ότι είναι οπαδοί της ΑΕΚ να τον μιμηθούν στο ελάχιστο, έστω στο 0,1%!
  :2funny: :2funny: :2funny:
Άντε ξεκόλλα ρε Λιάκο!
Εγώ τους διαβάζω όλους όπως βλέπεις και δεν έχω κανέναν για ΘΕΟ μου!
Ποιος σου είπε ότι διαβάζω Τσακίρη ρε συ. Κάνεις υποθέσεις με το μυαλό σου και τις παραουσιάζεις σαν θέσφατο. Εξέδρα δεν διαβάζω πάντως. Αθλητική εφημερίδα δεν αγοράζω γιατί ξέρτω πολύ καλά όλους τους δημοσιογράφους της ΑΕΚ. Μπορώ να σου πω για έναν προς έναν, πράγμα που εσύ δεν μπορείς. Φιλτράρω ότι διαβάζω..Επειδή όμως δεν ξέρεις ποιος είναι ο liakoss και ο οποιοσδήποτε εδώ μέσα και τι μπορεί να ξέρει τουλάχιστον για δημοσιογράφους, λέγε την αποψή σου χωρίς να κρίνεις το τι διαβάζει ο κάθε ένας. Εγώ μέσα εδώ έχω κατηγορήσει τον Κοσμά.  Για αυτό μη μου λες εμένα....  
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Άμα πέσεις στην Δ' δεν θα σε περιγελούν?Ο γαύρος που δεν είχε πέσει επί Κοσκωτά τι έχασε?
του σβηστηκαν τα χρεη του γκει ομως...
αν μου τα σβησουν και εμενα δευτερη φορα οκ....να μεινω ως εχω...αλλα με την πενηνταρα και το γενικοτερο κλιμα δεν ασχολειται κανεις σοβαρος επιχειρηματιας τωρα...
Οποτε πεφτεις-συγχονευεσαι και εισαι σε 2 χρονια πισω ή μενεις και γινεσαι αρης...
Υ.Γ.Υπαχει και η λυση να την πληρωσει ο φορολογουμενος...Εγω παντως δε θα φερω αντιρριση.. :grin: :grin:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Ποιος σου είπε ότι διαβάζω Τσακίρη ρε συ. Κάνεις υποθέσεις με το μυαλό σου και τις παραουσιάζεις σαν θέσφατο. Εξέδρα δεν διαβάζω πάντως. Αθλητική εφημερίδα δεν αγοράζω γιατί ξέρτω πολύ καλά όλους τους δημοσιογράφους της ΑΕΚ. Μπορώ να σου πω για έναν προς έναν, πράγμα που εσύ δεν μπορείς. Φιλτράρω ότι διαβάζω..Επειδή όμως δεν ξέρεις ποιος είναι ο liakoss και ο οποιοσδήποτε εδώ μέσα και τι μπορεί να ξέρει τουλάχιστον για δημοσιογράφους, λέγε την αποψή σου χωρίς να κρίνεις το τι διαβάζει ο κάθε ένας. Εγώ μέσα εδώ έχω κατηγορήσει τον Κοσμά.  Για αυτό μη μου λες εμένα....  
Εσένα ποιος σου είπε ότι διαβάζω Ξενάκη?Άσε μας ρε Λιάκο...μπορώ να καταλάβω πανεύκολα τι διαβάζεις!Ξεπατικοσούρα τους κάνετε...
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Εσένα ποιος σου είπε ότι διαβάζω Ξενάκη?Άσε μας ρε Λιάκο...μπορώ να καταλάβω πανεύκολα τι διαβάζεις!Ξεπατικοσούρα τους κάνετε...
παντως ο λιακος ειναι λιγο μπερδεμενος και ο ιδιος :S :S
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
του σβηστηκαν τα χρεη του γκει ομως...
αν μου τα σβησουν και εμενα δευτερη φορα οκ....να μεινω ως εχω...αλλα με την πενηνταρα και το γενικοτερο κλιμα δεν ασχολειται κανεις σοβαρος επιχειρηματιας τωρα...
Οποτε πεφτεις-συγχονευεσαι και εισαι σε 2 χρονια πισω ή μενεις και γινεσαι αρης...
Υ.Γ.Υπαχει και η λυση να την πληρωσει ο φορολογουμενος...Εγω παντως δε θα φερω αντιρριση.. :grin: :grin:
ρε μη με ζοχαδιαζετε.τα ιδια χρεη ηταν;πως τα συγκρινετε;του γαυρου ηταν καθαρα κλεμενα απο τον ελληνικο λαο.τα δικα μας ηταν το 85% σε ενικ και νετμεντ.οτι χρωσταγε η αεκ στο δημοσιο εχει πληρωθει το 80%
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
βρε τρυπα εχεις φλιπαρει απο τις πολλες κρεατινες???
στο κατω-κατω ισα & ομοια ειμαστε???
εγω ειμαι τσατσος,εσυ τι εισαι???
τουμπεκιασου λεμε..
εγω ειμαι γαμιας.γιαυτο και με ζηλευεις τοσο.
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Το ξέρω...και η έδρα παπάρια καυτή είναι φέτος!
οχι φιλε
εισαι λαθος
απο την τηλ που ειδα ενα ματς
μιλαμε για πολυ ατμοσφαιρα
και τωρα πηρατε και κατι μαυρους
το ματς 50-50 ειναι
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
τι σημαινει και τωρα πηρατε και κατι μαυρους???
μπασκετ ξερουν???
πανω κατω ξερουν ρε μαλακα
μπαφους στο χαρλεμ καπνιζαν ρε μαλακα
ολοι αυτοι ξερουν να κανουν και καμια τριπλα
ενταξει μωρε θα βοηθησουν την αεκ να μπει play-off
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
οχι φιλε
εισαι λαθος
απο την τηλ που ειδα ενα ματς
μιλαμε για πολυ ατμοσφαιρα
και τωρα πηρατε και κατι μαυρους
το ματς 50-50 ειναι
Ρε συ ατμόσφαιρα μπορούν να κάνουν και 50 άτομα!Αυτό δεν λέει κάτι!Εδώ στο παιχνίδι με τις ανοιχτές θύρες με το Περιστέρι δεν είχε πάνω από 1200 άτομα...και το Ελληνικό δεν είναι σαν τα Πατήσια!
Δεν πήραμε κανέναν τώρα...συνεχίζουμε με το ίδιο ρόστερ...απλά επειδή κι εσύ δεν πατάς καλά φέτος ελπίζουμε να γίνει ντέρμπυ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom