Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
οσο υπαρχει ο καρκινος οριτζιναλ προκοπη δεν θα δουμε ποτε φιλε.στα αρχιδια μας και ντεμης και τιγρης και κροισοι.αυτοι να φυγουν να ανασανει η αεκαρα απο τον καρκινο.
συνεχισε τον υπνο σου...
οταν ξυπνησεις εσυ και οι ομοιοι σου θα βρεθεις να παιζεις με τον παο ρουφ...και δε θα φταει ο χατζηχριστος
ΖΩΑ!!!!
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
ένα μόνο έχω να πω....
το γελιο επανήλθε...
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
αρχίσανε πάλι οι μπαγλαμάδες να μιλούν
μοικανε μοικανεεεεεεεεεεεε σε εχει πηδηξει και ο κονεεεεεεεεεεεεεεεε μοικανε μοικανε τραβα να πιεις κανα φραπεεεεεεεεεεεεεεεε
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
συνεχισε τον υπνο σου...
οτνα ξυπνησεις εσυ και οι ομοιοι σου θα βρεθεις να παιζεις με τον παο ρουφ...και δε θα φταει ο χατζηχριστος
ΖΩΑ!!!!
τι να ξυπνησω ρε φιλε,ειστε 20 χρονων παιδια και σας ποτιζουν μισος για οτιδηποτε εκτος οριτζιναλ.και μου λες εμενα να ξυπνησω;αυτα που εχω τραβηξει εγω για την αεκαρα εσυ δεν τα εχεις δει ουτε στον υπνο σου.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Τελευταία φορα που απαντάω στον ΧΑΖΟΧΑΖΟ του θρεντ σοβαρά και αυτό γιατί επιμένει να αναφέρεται ΑΔΕΛΦΙΣΤΙΚΑ σε εμένα!
Εγώ δεν έβρισα κανέναν προσωπικά εκτός από αυτούς που μου κωλοτρίφτηκαν!Έβρισα τον κοντοπούτανο και τους υποστηριχτές του...αν εσείς ταυτίζεστε μαζί του τόσο πολύ είναι δικό σας πρόβλημα...ΜΠΙΝΕΛΙΚΙ και ΞΥΛΟ!
Το ότι έβρισα όλους τους ΑΕΚτζήδες που το είδες βρε ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΟ?Έβρισα αυτούς που έχουνε επιλέξει σαν βασική τους ομάδα την ac ntemhs!Και στην τελική όταν εσύ και κάποιοι άλλοι αποκαλείτε την original καρκίνωμα τι οπαδούς βρίζετεΤης ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ?Ε  ΗΛΙΘΙΟ????
Στα αρχίδια μου σε ποιον αρέσουν οι απόψεις μου!Δεν μπαίνω εδώ για να σου ικανοποιώ τα αυτάκια ΒΛΗΜΑ!Κλαψούρισε και άλλο ΡΟΥΦΙΑΝΑΚΟ να με "τιμωρήσουν"!Δεν τραβάω τέτοια ζόρια...όσο γράφω εδώ μέσα θα ακους την αλήθεια ΚΑΜΜΕΝΟ όσο κι αν σε ενοχλεί!!!!
ΑΙΝΤΕ ΟΥΣΤ ΓΑΜΙΔΙ!!!!!!!!!!!!!!!


Άκου κατρουλή,γιατί αρκετά σε ανέχτηκα εδώ μέσα.
Δεύτερον εδώ κ 5-6 μέρες,συνέχεια είσαι με σπόντες στα ΄΄ντεμάκια΄΄ όπως λες,και θα σας γαμήσω κ θα σας κάνω κ θα σας δείξω.Σιγάαααααααααα ρε μεγάλε,κάνε κ λίγο τσίσα.Όλοι σου λε΄γανε ότι ξεφεύγεις,ακόμα κ οι φίλοι σου οι γάυροι το ανέφεραν.
Τρίτον,στο πρόσωπό μου,ξεκίνησες την ευθεία ανιτπαράθεση λέγοντας με ηλίθιο,στο ποστ που ανέφερα για τον Μπα΄ρλο παραλληλίζοντας την κίνηση του Ντέμη να βάλει υποθηκη την περιουσία του.
Με είπες κατευθείαν ηλίθιο κ από κει κ πέρα ξεκίνησες όλο τον υπόλοιπο οχετό που είχες μέσα στον εγκέφαλό σου.
΄Λοιπόν κ μια συμβουλή σου δίνω.Ξεκόλλα από δω μέσα.Εδώ μέσα είναι για Αεκτζήδες με αρχήδια κ συ τέτοιος δεν είσαι,που βρίζεις αδελφούς που έχουν άλλη γνώμη με σένα.

Και άλλοι έχουν τις απόψεις τους για τον Ντέμη ,τον ΧΧ κλπ(όπως πχ Χίτμαν,21Grams) αλλά τις παραθέτουν με σεβασμό κ με διάλογο κ δεν προκαλούν.

Εσύ είσαι με ειρωνίτσες,πλακίτσες,γελάκια,και εμετικά ποσταρίσματα προς τους διαφωνούντες μαζί σου.
Τετοιοι ΄΄αεκτζήδες΄΄ τουλάχιστον για μένα είναι ανεπιθύμητοι εδώ μέσα.
Πήγαινε στο γαύρικο,εκεί θα σε υποδεχτούν καλύτερα.
ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.
ΕΙΣΑΙ ΠΕΘΑΜΕΝΟΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Κ ΣΕ ΑΓΝΟΩ ΠΙΑ.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Τα ντεμακια μετα την οσκαρικη ερμηνεια του ντι-τζει-μουσικου παραγωγου βγηκαν απ'τις τρυπες τους παλι...
Σαν τα σαλιγκαρια μετα τη βροχη...Ουστ ρομπες ξεκουμπωτες!!!!!!!!! :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
Δυστυχώς, ΟΛΟΙ επιβεβαιώνετε και φανερωνετε την αιτία της κατρακύλας μας: ΔΙΧΑΣΜΟΣ!
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
Δυστυχώς, ΟΛΟΙ επιβεβαιώνετε και φανερωνετε την αιτία της κατρακύλας μας: ΔΙΧΑΣΜΟΣ!
να με συγχωρεις αδερφε,αλλα μου την δινει να βλεπω αεκτζηδες να λενε βλακειες,και να μην βλεπουν οτι αυτοι πους τους ηποστηριζουν ειναι οι γαυροβαζελοι του φορουμ.τι να πεις.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
τι να ξυπνησω ρε φιλε,ειστε 20 χρονων παιδια και σας ποτιζουν μισος για οτιδηποτε εκτος οριτζιναλ.και μου λες εμενα να ξυπνησω;αυτα που εχω τραβηξει εγω για την αεκαρα εσυ δεν τα εχεις δει ουτε στον υπνο σου.
αααααααααααχαχαχαχαχ....
μιλας σε ανθρωπο που τα'χει βαλλει (με τις αναμενωμενες συνεπειες)με 5 ατομα για μια φανελα...Δεν συνεχιζω..
Εξαλλου με ατομα που μετα τα εγκληματα της τελευταιας 5ετιας,θεωρουν πρωτο υπευθυνο για τα χαλια μας το μοναδικο συνδεσμο φιλαθλων που συντηρει ολο τον ερασιτεχνη μονος του,δεν εχει νοημα να συζητω...
Συνεχιστε...
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
αααααααααααχαχαχαχαχ....
μιλας σε ανθρωπο που τα'χει βαλλει (με τις αναμενωμενες συνεπειες)με 5 ατομα για μια φανελα...Δεν συνεχιζω..
Εξαλλου με ατομα που μετα τα εγκληματα της τελευταιας 5ετιας,θεωρουν πρωτο υπευθυνο για τα χαλια μας το μοναδικο συνδεσμο φιλαθλων που συντηρει ολο τον ερασιτεχνη μονος του,δεν εχει νοημα να συζητω...
Συνεχιστε...
δεν ειπα ποτε οτι ειναι πρωτος υπευθηνος.αλλα ειναι ενας απο τους κυριους.και πως συντηρει ακριβως ρε συ χιτμαν;τον φιλιππου ποιος τον εκανε να συχαθει και φυγει θυμασαι;
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
δεν ειπα ποτε οτι ειναι πρωτος υπευθηνος.αλλα ειναι ενας απο τους κυριους.και πως συντηρει ακριβως ρε συ χιτμαν;τον φιλιππου ποιος τον εκανε να συχαθει και φυγει θυμασαι;
ο γιαουρτας λακισε μολις ειδε οτι δεν προχωρα η διπλη αναπλαση στη ν.φ. για το γηπεδο..
τα αλλα ειναι προς λαικη καταναλωση..
Υ.Γ.Αν μπορεις εξηγησε μου πως για τα 50Μ χρεους φταιει ο χατζηχριστος..Θα'χει ενδιαφερον..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
δεν ειπα ποτε οτι ειναι πρωτος υπευθηνος.αλλα ειναι ενας απο τους κυριους.και πως συντηρει ακριβως ρε συ χιτμαν;τον φιλιππου ποιος τον εκανε να συχαθει και φυγει θυμασαι;


Καλά άστο καλύτερα για τον Φιλίππου.Εδώ έχεις άδικο.Ο Φιλίππου την έκανε λόγω της τσιγκουνίας του κ της μαλακίας του.
Εδώ νομίζω ότι έχεις αδικο.
Καθόταν κ κοιταζε τα εισιτήρια κ ελεγε,ε αφού δεν έρχονται οπαδοί,σιγα-σιγά μειώνω το μπα΄τζετ,ώσπου το μηδένισε.
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
ο χχ φταιει γιατι ολα τον ενοχλουσαν στην αεκ παντα.δεν του αρεσε η πρωτη επιστροφη μπαγιεβιτς,εκανε πολεμο για να φυγει.δεν τον αφησε να φτιαξει την ομαδα που ηθελε,τοτε που εμπαιναν χρηματα στην ομαδα.απο την δευτερη χρονια ντεμη,αρχισε την πιεση λεγοντας πρωταθλημα τωρα,12 χρονια ειναι πολλα.το θυμασαι αυτο;πολεμησαν την διοικιση νικολαιδη,οταν ο κοντος αποφασισε να δωσει οσους εκαναν τα εκτροπα τοτε,αν θυμασαι.ποσα προστιμα εχει πληρωσει η αεκ απο μαλακιες,εχεις υποψη σου;ποσα πληρωσαμε για την καταστροφη του ιεραπετρα;εκει ειναι η ενσταση μου στο μεριδιο ευθηνης των οργανωμενων.κανεις δεν λεει οτι ο κοντος δεν εκανε λαθη.εκανε και παρα πολλα.γιατι ομως τα εκανε ειδικα απο την 3 χρονια και μετα;ποιοι τον πιεσαν;
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
Καλά άστο καλύτερα για τον Φιλίππου.Εδώ έχεις άδικο.Ο Φιλίππου την έκανε λόγω της τσιγκουνίας του κ της μαλακίας του.
Εδώ νομίζω ότι έχεις αδικο.
Καθόταν κ κοιταζε τα εισιτήρια κ ελεγε,ε αφού δεν έρχονται οπαδοί,σιγα-σιγά μειώνω το μπα΄τζετ,ώσπου το μηδένισε.
ε κατσε ρε πηγαιναν 1500 ατομα και απο τα προστιμα ερχονταν πιο πολλα απο τις εισπραξεις.ε τι θα εκανε θα εμενε;τον στηριξε κανεις ποτε τον φιλιππου;και πρωταθλημα μας εδωσε σε δυσκολες εποχες και ευρωπαικο.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
μοικανε μοικανεεεεεεεεεεεε σε εχει πηδηξει και ο κονεεεεεεεεεεεεεεεε μοικανε μοικανε τραβα να πιεις κανα φραπεεεεεεεεεεεεεεεε
χαχαχαχαχαχααχαχα
εγώ τους μετράω στα δάχτυλα του ενός χεριού...
εσύ έχεις δώσει νέο ορισμό στο άπειρο...χαχαχαχαχα
ε, ρε μπαγλαμάδες.....δεν ξέρουνε ρε μαλάκα τα χάλια τους.....
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
[move] :piss: :piss: :piss: :piss: :piss:[/move]

Το παιδάκι είναι ΑΜΕΑ...πάμε παρακάτω...
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
καλα ας παιξει στο gayσκακη οπως επαιξε χθες η αεκαρα και θα δεις ποσα γκροβερ θα σκιστουν.και ακεφαλη να ειναι τον gayρο για την πλακα της θα τον εχει.
Τσίμπα ένα αρχίδι τώρα χανουμοβάζελε. :pipa1: Σου άρεσε που [glow=green,2,300]πρασίνισες[/glow];;;
Ή είναι από το πολύ σφίξιμο;; :toilet:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
[size=15pt]ΥΓ3: Δουλειά του Ντέμη είναι να μας εξηγήσει αν η εταιρεία του η Eleven έπαιξε ρόλο για να πάει ο Κατσουράνης στον Παναθηναϊκό ή αν η εταιρεία Eleven μεσολαβεί τώρα για να πάει ο Κυργιάκος από τη Λίβερπουλ στον Παναθηναϊκό. Έτσι για να μάθουμε κι εμείς, αν αυτά που έχει πει ο Πατέρας (για την Eleven) σε κορυφαίο στέλεχος του χώρου της ΑΕΚ είναι αλήθεια ή ψέματα...[/size]
καλημερα ανθυποπρακτορα γατε..
γαμω το ντεμη & τα ντεμακια ρε..
Τι τους βάζεις να διαβάσουν μωρέ?
Όσοι ήταν να ξυπνήσουν το έχουνε κάνει,παραδεχτήκανε το λάθος τους και μαγκιά τους!Οι υπόλοιποι δεν πρόκειται να ξεκολλήσουν με το καλό...
Υ.Γ. Περσόνα πρόσθεσε και τον πλέζουρα στους μπαχαλάκηδες! :2funny:
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
Τι τους βάζεις να διαβάσουν μωρέ?
Όσοι ήταν να ξυπνήσουν το έχουνε κάνει,παραδεχτήκανε το λάθος τους και μαγκιά τους!Οι υπόλοιποι δεν πρόκειται να ξεκολλήσουν με το καλό...
Υ.Γ. Περσόνα πρόσθεσε και τον πλέζουρα στους μπαχαλάκηδες! :2funny:
δειξε μου τους φιλους σου να μου πεις ποιος εισαι αυτο μονο για σενα πιτσιρικα.
τωρα αν αληθευει κατι τετοιο και δεν ειναι κατασκευασμα,τοτε θα ειμαι ο πρωτος που θα τον κηνηγησει τον νικολαιδη.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
δειξε μου τους φιλους σου να μου πεις ποιος εισαι αυτο μονο για σενα πιτσιρικα.
τωρα αν αληθευει κατι τετοιο και δεν ειναι κατασκευασμα,τοτε θα ειμαι ο πρωτος που θα τον κηνηγησει τον νικολαιδη.
Δεν σε ρώτησε κανείς μπάρμπα!Σάλτα και γαμήσου !!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom