Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
τέρμα με τους 2 κλώνους
αρκετα μας σκοτίσανε τα παπαρια
παρε & εσυ κωλοπουστα γαυρε..
color]
 

Επισκέπτης
Αφήστε ρε το παλιαρχήδι να τα ακουσει λίγο που κάνει μονόλογο μόνος του δίχως απαντήσεις.Μονόλογο,λάθος κάνω,αφού κάνει κλώνους για να απαντάει στον εαυτό του.
οπως ειδες μας παρακολουθει ανελλιπως..δεν χρειαζεται να γραφει..ριχνε του εσυ τα πουστριλικια σου & ολα τζαμι..

& για να μην ξεχνιομαστε..
παρεεεεεεεεεεεεε..
color]
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ποιανού κλώνος ήταν τελικά ο Ζαν και ο Κλωντ;;
γιατί μπερδεύτηκα!

ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ ΠΟΥ ΜΠΑΝΑΡΙΣΤΗκΕ Ο ΖΑΝ ΚΛΟΝΤ.
Δεν είναι ο παπαρίωνας,ρωτήστε κ εμενα που έχω εντρυφήσει στα γραπτά του κ στα λεγόμενά του.
 

Επισκέπτης
"Ζαλίζεται" εκτός έδρας...

Παναγιώτης Κατηφόρης | 18/12/2009 9:11:45 πμ

Η φετινή ευρωπαϊκή πορεία της ΑΕΚ τελείωσε μάλλον άδοξα, με την Ενωση να μαζεύει τέσσερις βαθμούς στον ένατο όμιλο του Europa League, μένοντας καθηλωμένη στην τελευταία θέση του πίνακα. Αν και την ώρα της κλήρωσης δεν ήταν μέσα στα φαβορί για να προκριθεί πάντως, στην πορεία έδειξε ότι αν το πίστευε περισσότερο θα μπορούσε να το έχει πετύχει τελικά. Κάτι που δεν συνέβη, μένοντας εκτός και τυπικά εκτός στόχων από τον Δεκέμβρη και παράλληλα στην 82η θέση της κατάταξης της UEFA, κατρακυλώντας 48 θέσεις την τελευταία πενταετία.

Οπως και στο εγχώριο πρωτάθλημα τα τελευταία δύο χρόνια, η Ενωση δείχνει μια ιδιαίτερη αδυναμία κυρίως όταν αγωνίζεται μακριά στην έδρα της. Εξάλλου, στο πρωτάθλημα φέτος έχει μόλις μία νίκη εκτός έδρας, αυτήν με τον Ατρόμητο στο Περιστέρι, την ώρα που το 2008 είχε τις περισσότερες εκτός έδρας νίκες από κάθε άλλη ελληνική ομάδα.

Οσο για την Ευρώπη, 14 εκτός έδρας ματς και σε αυτό μόλις μία νίκη, αυτήν με την Μλάντα Μπόλεσλαβ στην Τσεχία το 2007 με 1-0, χάρη σε τέρμα του Ενσαλίβα. Στα υπόλοιπα, οι "κιτρινόμαυροι" έχουν φύγει από το γήπεδο με το κεφάλι σκυμμένο άλλες 10 φορές, μετρώντας και τρεις ισοπαλίες, όλες με γκολ.

Σε αυτά τα αποτελέσματα, η  ΑΕΚ έχει σκοράρει 10 τέρματα, ενώ έχει μαζέψει τη μπάλα από τα δίχτυα της άλλες 30 φορές. Πιο βαριά ήττα το φετινό 0-4 από την Εβερτον, ενώ ακολουθούν τα 0-3 με Μίλαν και Χετάφε. Πιο συνηθισμένο σκορ πάντως, η ήττα με 1-2 μιας και έχει εμφανιστεί τέσσερις φορές, με πιο πρόσφατες τις δύο φετινές από ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ και Μπενφίκα.

Κι όλα αυτά όταν, πριν ξεκινήσει αυτό το αρνητικό σερί, ο "Δικέφαλος" προερχόταν από νίκη με 2-1 επί της Χαρτς στο Εδιμβούργο, αποτέλεσμα που ουσιαστικά άνοιξε και το δρόμο για τους χρυσοφόρους ομίλους του Champions League.

Να σημειωθεί πως η Ενωση στην τελευταία της αξιόλογη ευρωπαϊκή πορεία το 2003, φιγουράριζε στην 34η θέση της βαθμολογίας της UEFA, ενώ δεν ηττήθηκε σε Κύπρο (3-2 τον ΑΠΟΕΛ), Βέλγιο (0-0 με Γκενκ), αλλά ούτε και σε Ισπανία (2-2 με Ρεάλ) και Ρώμη (1-1 με Ρόμα). Η εντυπωσιακή εκτός έδρας επίδοση, συνεχίστηκε και στο Κύπελλο UEFA, καθώς επικράτησε 4-1 της Μακάμπι Χάιφα στην Κύπρο, ενώ ήρθε ισόπαλη με τη Μάλαγα στην Ισπανία για τους "16" του θεσμού.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.405
Κριτικές
61
Like
42.513
Πόντοι
22.785
Αφήστε ρε το παλιαρχήδι να τα ακουσει λίγο που κάνει μονόλογο μόνος του δίχως απαντήσεις.Μονόλογο,λάθος κάνω,αφού κάνει κλώνους για να απαντάει στον εαυτό του.

Έγω θέλω νά έρθη στό στέκι πού μαζεύω, καί προωθώ τα πιπίνια,

νά μού πή το σκατομουνόπανο τις παπαριές του από κοντά !!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Έγω θέλω νά έρθη στό στέκι πού μαζεύω, καί προωθώ τα πιπίνια,

νά μού πή το σκατομουνόπανο τις παπαριές του από κοντά !!!!!!!!
ααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
εχει αφησει ο σκατοπουστας κανεναν αθαφτο???
μην ασχολειστε με τον πεθαμενο ρε..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ:O jcvd35 μπαναρίστηκε κακώς,συνυπολογιζόμενος ως ο Παπαρίωνας-πιγκοιυίνος.
Να επανέλθει πάραυτα.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ ΠΟΥ ΜΠΑΝΑΡΙΣΤΗκΕ Ο ΖΑΝ ΚΛΟΝΤ.
Δεν είναι ο παπαρίωνας,ρωτήστε κ εμενα που έχω εντρυφήσει στα γραπτά του κ στα λεγόμενά του.
εγώ δεν ξέρω αν ήταν κλώνος...
αλλά έβριζε διαρκώς...
και ήταν όσο πατάει ο ελέφας μαλακοπίτουρας...τώρα...δεν με ενδιαφέρει και ιδιαίτερα...έριχνα γαμώ τα γέλια όμως και χάθηκε ο λόγος που γελούσα γμτ
 

Επισκέπτης
Δεν σου απευθυνε κανείς τον λόγο αρχηδάκο.Γκε-γκε;;;
άντε καμμένο να παίξεις με τα νεροπίστολα σου,κοντοστούπη,πυο το παίζεις κ μάγκας

Η μάνα σου ψηλό με βρίσκει πάντως...

Δεν το παίζω μάγκας...ΕΙΜΑΙ ΜΑΓΚΑΣ....

ΚΟΤΑΡΑ...που μια ζωή κρύβεσαι...

**Θυμήσου πόσες φορές σου είπα να έρθεις για καφέ...κ έκλαψες...
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
εγώ δεν ξέρω αν ήταν κλώνος...
αλλά έβριζε διαρκώς...
και ήταν όσο πατάει ο ελέφας μαλακοπίτουρας...τώρα...δεν με ενδιαφέρει και ιδιαίτερα...έριχνα γαμώ τα γέλια όμως και χάθηκε ο λόγος που γελούσα γμτ


Μπα;;
κάτι άλλοι που βρίζουν ανελλιπώς κ διαρκώς,γιατί δεν τυχάνουν της ίδιας αντιμετώπισης;;;
επειδή είναι ΄΄κολλητάρια΄΄ μας ή επειδή είναι αρεστά τα λεγόμενά τους,όπως κ σε σένα.

Εδώ ο gatto 3 μέρες τώρα μας βρίζει όλυος τους Αεκτζηδες όπως δεν μας βρίζει γαύρος,και δεν λες τίποτα.
ΓΙΑΤΙ;;;
ΕΠΕΙΔΗ ΣΟΥ ΧΑΙΔΕΥΟΥΝ ΤΑ ΑΥΤΙΑ,ΟΙ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΠΟΥ ΛΕΕΙ;
 

Επισκέπτης
Η μάνα σου ψηλό με βρίσκει πάντως...

Δεν το παίζω μάγκας...ΕΙΜΑΙ ΜΑΓΚΑΣ....

ΚΟΤΑΡΑ...που μια ζωή κρύβεσαι...

**Θυμήσου πόσες φορές σου είπα να έρθεις για καφέ...κ έκλαψες...
τραβα ρε να παιξεις με τα νεροπιστολα σου..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Η μάνα σου ψηλό με βρίσκει πάντως...

Δεν το παίζω μάγκας...ΕΙΜΑΙ ΜΑΓΚΑΣ....

ΚΟΤΑΡΑ...που μια ζωή κρύβεσαι...

**Θυμήσου πόσες φορές σου είπα να έρθεις για καφέ...κ έκλαψες...


ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΣΑΙ.
Με τους φουσκωτούς του μπαμπακα σου,είσαι,εννοάται.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ωπ.....

μωρή πούστρα μοντέρι τι γίνεται δω;  :uglystupid: :uglystupid:

από ψες μπινελικωνόμαστε με τον Ζαν Κλον Βαν Κλαν και μόλις είδες τον κλώνο μου Pleasuregiver τον έστειλες;

Τι έγινε ρε; Κάνεις και διακρίσεις στους κλώνους μου;

:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
Κατά τα λοιπά.....

ΚΚΚΚΚΚΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΨΨΨΨΨΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ


:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
ωπ.....

μωρή πούστρα μοντέρι τι γίνεται δω;  :uglystupid: :uglystupid:

από ψες μπινελικωνόμαστε με τον Ζαν Κλον Βαν Κλαν και μόλις είδες τον κλώνο μου Pleasuregiver τον έστειλες;

Τι έγινε ρε; Κάνεις και διακρίσεις στους κλώνους μου;

:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
Κατά τα λοιπά.....

ΚΚΚΚΚΚΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΨΨΨΨΨΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ


:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.tv/smf/Themes/default/images/warnban.gif[/img[/URL]] [color=red]Δώσ΄ όξω ρεεεεεε[/color]

[/quote]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom