Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
λες να τους κολησε ολους αυτη ρε;


αααααααααααααχχχχχχχχαααααααα


πάντως το παλληκαράκι ο Ταχτσίδης αν κ μεγάλο ταλέντο,δεν βαδίζει σε σωστά,ποδοσφαιρικά,χνάρια.
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
μπορει σαν προεδρος να απετυχε αλλα τους εχει τσουξει τοσο τους gayμπιακους που ακομη και τωρα ασχολουνται μαζι του.
 

Επισκέπτης
[size=15pt]ΥΓ3: Δουλειά του Ντέμη είναι να μας εξηγήσει αν η εταιρεία του η Eleven έπαιξε ρόλο για να πάει ο Κατσουράνης στον Παναθηναϊκό ή αν η εταιρεία Eleven μεσολαβεί τώρα για να πάει ο Κυργιάκος από τη Λίβερπουλ στον Παναθηναϊκό. Έτσι για να μάθουμε κι εμείς, αν αυτά που έχει πει ο Πατέρας (για την Eleven) σε κορυφαίο στέλεχος του χώρου της ΑΕΚ είναι αλήθεια ή ψέματα...[/size]
καλημερα ανθυποπρακτορα γατε..
γαμω το ντεμη & τα ντεμακια ρε..

 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
αααααααααααααχχχχχχχχαααααααα


πάντως το παλληκαράκι ο Ταχτσίδης αν κ μεγάλο ταλέντο,δεν βαδίζει σε σωστά,ποδοσφαιρικά,χνάρια.
και εμενα μου την εχει δωσει η ολη υποθεση.θα δειξει.παντως ειναι μεγαλο ταλεντο.
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
[size=15pt]ΥΓ3: Δουλειά του Ντέμη είναι να μας εξηγήσει αν η εταιρεία του η Eleven έπαιξε ρόλο για να πάει ο Κατσουράνης στον Παναθηναϊκό ή αν η εταιρεία Eleven μεσολαβεί τώρα για να πάει ο Κυργιάκος από τη Λίβερπουλ στον Παναθηναϊκό. Έτσι για να μάθουμε κι εμείς, αν αυτά που έχει πει ο Πατέρας (για την Eleven) σε κορυφαίο στέλεχος του χώρου της ΑΕΚ είναι αλήθεια ή ψέματα...[/size]
καλημερα ανθυποπρακτορα γατε..
γαμω το ντεμη & τα ντεμακια ρε..
κλαψε περσονα βασω κλαψεεεεεεεεε
 

aekaras21

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2009
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ο σαπιοκοιλιας με βλεπει στους εφιαλτες του..
αραμπατζης ρεεεεεεεεεεε..
Λοιπόν Πλέζουρα σταμάτα να ασχλήσε μαζίμου... δεν έχω καμιά σχέση με κανέναν εδώ μέσα και όσο διαστημα το παρών site έχει περάσει στα χέρια του Αντισθένη δεν έχω κάνει εδώ κανένα νικ.... ίσως το άτομο που νομίζεις ότι είμαι εγώ να είναι από κάποιο άλλο φορουμ που τους συμφέρει να ανοίξω μέτωπο με το site εδώ γιατί δίπλα τους έχει πειράξει η πείνα..... από την χαλασμένη σούπα που τους σερβίρησα....
Και πάνω απ όλα κάποιοι να σταματήσουν να βρίζουν μάνες και μαζί και την δική μου καλά είναι εκεί που βρίσκεται.... όποιος θέλει να βρίζει εμένα ας με βρίζει..... δεν έχω κανένα πρόβλημα.....

Αρίωνας 1955
warnmute.gif
 τον[/URL] πουλο
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
παλι ψεμματα λες???
μοικανε δες το βιντεακι..
προσεξε χυσιμο απο τον ντι μαρια & τον πανυγηρισμο που δειχνει πως εκανε χωνι την σουφρα της αδεκαρας....
που πας μωρη κατατρεγμενη απεναντι σε κοκκινη φανελλα με 3 αστερακια???
εσεις ρε μαλακα τι τα εχετε τα αστερακια;ποσα τσαμπιονς λιγκ εχετε;καποτε δουλευατε τον βαζελο γιατι ειχε βαλει αστερακια.και τωρα τα εχετε εσεις και γελαμε μαζι σας.
 

Επισκέπτης
εσεις ρε μαλακα τι τα εχετε τα αστερακια;ποσα τσαμπιονς λιγκ εχετε;καποτε δουλευατε τον βαζελο γιατι ειχε βαλει αστερακια.και τωρα τα εχετε εσεις και γελαμε μαζι σας.
ορθιο ζωο ολες οι ομαδες του πλανητη βαζουν 1 αστερακι ανα 10 πρωταθληματα..
τραβα μετρα ποσα εχω,ποσα ο σιχαμενος & ποσα εσυ..
Υ.Γ αν η ρεαλ εβαζε τα τσουλου που εχει παρει,θα ειχε 9 αστερακια παλιομαλακα..6 η λιβερπουλ & η μιλαν..
σαλτα & γαμησου τωρα πουστρακο..
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
ορθιο ζωο ολες οι ομαδες του πλανητη βαζουν 1 αστερακι ανα 10 πρωταθληματα..
τραβα μετρα ποσα εχω,ποσα ο σιχαμενος & ποσα εσυ..
Υ.Γ αν η ρεαλ εβαζε τα τσουλου που εχει παρει,θα ειχε 9 αστερακια παλιομαλακα..6 η λιβερπουλ & η μιλαν..
σαλτα & γαμησου τωρα πουστρακο..
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: να σαι καλα ρε που με κανεις και γελαω κλοουν.
καλα θα τους παρω να βαλουν και στην δικη μας φανελα 1 αστερακι. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Λοιπόν Πλέζουρα σταμάτα να ασχλήσε μαζίμου... δεν έχω καμιά σχέση με κανέναν εδώ μέσα και όσο διαστημα το παρών site έχει περάσει στα χέρια του Αντισθένη δεν έχω κάνει εδώ κανένα νικ.... ίσως το άτομο που νομίζεις ότι είμαι εγώ να είναι από κάποιο άλλο φορουμ που τους συμφέρει να ανοίξω μέτωπο με το site εδώ γιατί δίπλα τους έχει πειράξει η πείνα..... από την χαλασμένη σούπα που τους σερβίρησα....
Και πάνω απ όλα κάποιοι να σταματήσουν να βρίζουν μάνες και μαζί και την δική μου καλά είναι εκεί που βρίσκεται.... όποιος θέλει να βρίζει εμένα ας με βρίζει..... δεν έχω κανένα πρόβλημα.....

Αρίωνας 1955


ΡΕ ΣΑΛΤΑ Κ ΓΑΜΗΣΟΥ ΠΑΛΙΟΑΡΧΗΔΙ ΓΑΜΗΜΕΝΟ,ΠΟΥ ΣΠΙΛΩΝΕΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΖΗΤΑΣ ΤΑ ΡΣΤΑ.
Καλά σου τα λέει.Άντε τράβα μαλάκα πιγκουίνε στο νεκροταφείο σου κ πάψε να διαβάζεις τι κάνουμε εδώ,αφού έχεις ρίξει μαύρη πέτρα.
Δεν σε έχω πετύχει μαλάκα πιγκουίνε γι αυτά που έχεις πει,αλλά δεν θα σε πετύχω μουνόπανο,θα σου γΜΛΗΣΩ ΌΤΙ ΕΧΕΙΣ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ Κ ΘΑ ΣΟΥ ΒΓΑΛΩ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕΣ ΣΤΗΝ ΑΚΟΡΕΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΑΔΥΝΑΤΙΣΕΙΣ(ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ,ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧΑΑΑΑΑΑΑ) ΚΑΙ ΘΑ ΣΤΟ ΔΩΣΩ ΝΑ ΤΟ ΦΑΣ.
 

Επισκέπτης
ΡΕ ΣΑΛΤΑ Κ ΓΑΜΗΣΟΥ ΠΑΛΙΟΑΡΧΗΔΙ ΓΑΜΗΜΕΝΟ,ΠΟΥ ΣΠΙΛΩΝΕΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΖΗΤΑΣ ΤΑ ΡΣΤΑ.
Καλά σου τα λέει.Άντε τράβα μαλάκα πιγκουίνε στο νεκροταφείο σου κ πάψε να διαβάζεις τι κάνουμε εδώ,αφού έχεις ρίξει μαύρη πέτρα.
Δεν σε έχω πετύχει μαλάκα πιγκουίνε γι αυτά που έχεις πει,αλλά δεν θα σε πετύχω μουνόπανο,θα σου γΜΛΗΣΩ ΌΤΙ ΕΧΕΙΣ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ Κ ΘΑ ΣΟΥ ΒΓΑΛΩ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕΣ ΣΤΗΝ ΑΚΟΡΕΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΑΔΥΝΑΤΙΣΕΙΣ(ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ,ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧΑΑΑΑΑΑΑ) ΚΑΙ ΘΑ ΣΤΟ ΔΩΣΩ ΝΑ ΤΟ ΦΑΣ.

Eσύ δεν είσαι μωρή αδερφούλα που τον υποστήριζες κάθε φορά που τα άκουγε απ'τον παλιό καλό Μακ ?

Καλημέρα κωλοτουμπίτσα...κ σιγά σιγά με τις συναντήσεις...μην σκίσεις κανένα καλσόν...

:2funny: :2funny: :2funny:
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
ετσι..
συνεχισε να αυτοξεφτιλιζεσαι μουνοπανιδη..
τοσο ασχετος ρε ζωον???
βρε μαλακα πουστομπεη εχεις δει καμια σοβαρη ομαδα να εχει αστερακια;εχει η μπαρτσα,η ρεαλ,η μιλαν;ουτε καν αλβανικες ομαδες δεν εχουν ρε μαλακα και εχει το ολυμπιακακι.εχει 36 ελληνικα πρωταθληματα φοβερο κατορθωμα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
warnmute.gif
 [/color[/URL]]
warnwarn.gif
 [/color[/URL]]
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ορθιο ζωο ολες οι ομαδες του πλανητη βαζουν 1 αστερακι ανα 10 πρωταθληματα..
τραβα μετρα ποσα εχω,ποσα ο σιχαμενος & ποσα εσυ..
Υ.Γ αν η ρεαλ εβαζε τα τσουλου που εχει παρει,θα ειχε 9 αστερακια παλιομαλακα..6 η λιβερπουλ & η μιλαν..
σαλτα & γαμησου τωρα πουστρακο..

καλά...δεν γελάς μαζί του;
εγώ με κάθε ποστ του λιώνω στο γέλιο λέμε...
χαχαχαχαχαχαχα
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Eσύ δεν είσαι μωρή αδερφούλα που τον υποστήριζες κάθε φορά που τα άκουγε απ'τον παλιό καλό Μακ ?

Καλημέρα κωλοτουμπίτσα...κ σιγά σιγά με τις συναντήσεις...μην σκίσεις κανένα καλσόν...

:2funny: :2funny: :2funny:


Δεν σου απευθυνε κανείς τον λόγο αρχηδάκο.Γκε-γκε;;;
άντε καμμένο να παίξεις με τα νεροπίστολα σου,κοντοστούπη,πυο το παίζεις κ μάγκας
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
βρε μαλακα πουστομπεη εχεις δει καμια σοβαρη ομαδα να εχει αστερακια;εχει η μπαρτσα,η ρεαλ,η μιλαν;ουτε καν αλβανικες ομαδες δεν εχουν ρε μαλακα και εχει το ολυμπιακακι.εχει 36 ελληνικα πρωταθληματα φοβερο κατορθωμα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
warnmute.gif
 [/color[/URL]]

το αεκάκι μπορεί να βάλει αντί για αστεράκια τρύπες στα μπλουζάκια...μπας και γλυτώσει κανα φράγκο από τα υλικά για τις μπλούζες...
χαχαχαχαχαχα
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.370
Πόντοι
41.447
τέρμα με τους 2 κλώνους
αρκετα μας σκοτίσανε τα παπαρια
 

Επισκέπτης
Δεν σου απευθυνε κανείς τον λόγο αρχηδάκο.Γκε-γκε;;;
άντε καμμένο να παίξεις με τα νεροπίστολα σου,κοντοστούπη,πυο το παίζεις κ μάγκας
σου ερχεται..
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.tv/smf/Themes/default/images/warnmute.gif[/img[/URL]] [color=orange]τον πουλο[/color]

Υ.Γ ααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
βρηκα παιχνιδακι να τρομοκρατω τους νεους..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Λοιπόν Πλέζουρα σταμάτα να ασχλήσε μαζίμου... δεν έχω καμιά σχέση με κανέναν εδώ μέσα και όσο διαστημα το παρών site έχει περάσει στα χέρια του Αντισθένη δεν έχω κάνει εδώ κανένα νικ.... ίσως το άτομο που νομίζεις ότι είμαι εγώ να είναι από κάποιο άλλο φορουμ που τους συμφέρει να ανοίξω μέτωπο με το site εδώ γιατί δίπλα τους έχει πειράξει η πείνα..... από την χαλασμένη σούπα που τους σερβίρησα....
Και πάνω απ όλα κάποιοι να σταματήσουν να βρίζουν μάνες και μαζί και την δική μου καλά είναι εκεί που βρίσκεται.... όποιος θέλει να βρίζει εμένα ας με βρίζει..... δεν έχω κανένα πρόβλημα.....

Αρίωνας 1955
warnmute.gif
 τον[/URL] πουλο


Αφήστε ρε το παλιαρχήδι να τα ακουσει λίγο που κάνει μονόλογο μόνος του δίχως απαντήσεις.Μονόλογο,λάθος κάνω,αφού κάνει κλώνους για να απαντάει στον εαυτό του.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom