Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

magio7375

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2009
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
Δεν πειράζει ΚΛΩΝΟΑΔΕΛΦΑΡΑ...αρκεί που σε ταίζουν εσένα σώτο!
Σου λέω μικρή μου ότι δεν πειράζει μην αγχώνεσαι.Θα μεγαλώσεις και θα μάθεις.Τι να κάνουμε?Όσο όμως και μα χτυπιέσαι ανεγκέφαλος μισθοφοράκος είσαι και ανεγκέφαλος μισθοφοράκος θα παραμείνεις.Υπάρχουν και άλλοι τρόποι για να βγάλεις λεφτά κορίτσι μου.Από το να πουλιέσαι στους κοπρίτες καλύτερα κατέβα πεζοδρόμιο.Εκεί τουλάχιστον δεν θα τρως παραμύθι.Μόνο ψωλές μικρή μου.  
 

Επισκέπτης
περασμενα μεγαλεια διηγοντας τα να κλαις
παλι με ξενα αρχιδια πουστρακο???
περισυ σε γαμησα οπου σε βρηκα..
φετος τα ιδια..
η νεα χρονια αρχιζει παλι με πιπα-κωλο μεσα στον ναο..
τραβα τα βυζια σου & κλαψε λιγακι για τον γκαγκατση,το χαρτινο,το πετσινο & οτι σου καυλωνει..
ΠΟΥΣΤΡΑΚΙΑ παντως δεν γαμαω..
θα σου στειλω τον gatto να σε καλαφατισει..
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Σου λέω μικρή μου ότι δεν πειράζει μην αγχώνεσαι.Θα μεγαλώσεις και θα μάθεις.Τι να κάνουμε?Όσο όμως και μα χτυπιέσαι ανεγκέφαλος μισθοφοράκος είσαι και ανεγκέφαλος μισθοφοράκος θα παραμείνεις.Υπάρχουν και άλλοι τρόποι για να βγάλεις λεφτά κορίτσι μου.Από το να πουλιέσαι στους κοπρίτες καλύτερα κατέβα πεζοδρόμιο.Εκεί τουλάχιστον δεν θα τρως παραμύθι.Μόνο ψωλές μικρή μου.  
ΓΑΜΩ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΑΣΕ ΜΠΑΣΤΑΡΔΙ!
Βάλτε κι άλλους κλώνους μουνόπανα!!!!!!!!!!!!!!!!Άλλωστε αν είχατε αρχίδια δεν θα ήσασταν με τον ρουφιάνο!
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
παλι με ξενα αρχιδια πουστρακο???
περισυ σε γαμησα οπου σε βρηκα..
φετος τα ιδια..
η νεα χρονια αρχιζει παλι με πιπα-κωλο μεσα στον ναο..
τραβα τα βυζια σου & κλαψε λιγακι για τον γκαγκατση,το χαρτινο,το πετσινο & οτι σου καυλωνει..
ΠΟΥΣΤΡΑΚΙΑ παντως δεν γαμαω..
θα σου στειλω τον gatto να σε καλαφατισει..
ρε κλωναρι εγχειρισμενο πως με γαμησες ρε;με πεναλτυ που δεν εδωσες και ταμπουρωμα σαν τον αρχοντα των δαχτυλιδιων;κατσε να τελειωσει η κωλοφαρδια ρε και θα δεις που θα παει ο θρυνος.
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
magio και gatto ας ληξει η διαμαχη ρε μαλακες αεκτζηδες ειμαστε ολοι.
 

magio7375

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2009
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
ΓΑΜΩ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΑΣΕ ΜΠΑΣΤΑΡΔΙ!
Βάλτε κι άλλους κλώνους μουνόπανα!!!!!!!!!!!!!!!!Άλλωστε αν είχατε αρχίδια δεν θα ήσασταν με τον ρουφιάνο!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τελικά δεν μπόρεσα να ξεφύγω από την ακατανίκητη ευφυία σου.Με κατάλαβες φίλε μου.Είμαι κλώνος του ντέμη και μπήκα εδώ για να σε αλλάξω ή να μαζέψω πιατούς σε μένα.Καλά είχα καταλάβει ότι είσαι  :jerking:.
Αλλά τόσο πολύ ρε παιδί μου?
Όσο για το ότι γαμάς το μουνί που με ξέρασε,μου έδωσες και άλλη πλροφορία μισθοφοράκο.Εκτός από μαλάκας, είσαι και σαβουρογάμης.................
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
ασε ρε μονικα δεν σε εχουμε παρει χαμπαρι νομιζεις;το παιζεις βαζελο αλλα οπου κανεις ποστ με το πρωτο σου νικ σαν pleasure-gay αμεσως μετα μπαινεις με το αλλο και συμφωνεις σε ολα.ρε μαπα μονο ενας καμενος θα το εκανε αυτο.να μπαινεις με 2 νικ και ποιος ξερει ποσα αλλα και να εχει απο 3 χιλιαδες ποστ στο καθε ενα.πηγαινε να κλαφτεις στον μοντ σου να με κανει μπαν.ξερεις εσυ pleasure-gay.αντε μπες με το αλλο νικ και καλα να το αρνηθεις και να με βρισεις.
Είσαι το alter ego του gastr τελικά.
party0016.gif

crazy-white-640_0.jpg
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
αυτος ο σαχα ειναι σκετη απελπισια ρε πουστη.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τελικά δεν μπόρεσα να ξεφύγω από την ακατανίκητη ευφυία σου.Με κατάλαβες φίλε μου.Είμαι κλώνος του ντέμη και μπήκα εδώ για να σε αλλάξω ή να μαζέψω πιατούς σε μένα.Καλά είχα καταλάβει ότι είσαι  :jerking:.
Αλλά τόσο πολύ ρε παιδί μου?
Όσο για το ότι γαμάς το μουνί που με ξέρασε,μου έδωσες και άλλη πλροφορία μισθοφοράκο.Εκτός από μαλάκας, είσαι και σαβουρογάμης.................
Εντάξει μην κωλοτρίβεσαι άλλο μωρή ΠΟΥΣΤΡΑ...τον υπηρέτησες σήμερα καλά τον αγαπητικό σου!
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.375
Κριτικές
5
Like
64.705
Πόντοι
12.056
Μπραβο στην ομαδα....κατι παμε να κανουμε σημερα... :rockon: :rockon:


Σαχα...γαμω τα μανταλακια σου ρε.. :headbang: :headbang:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Κρίμα και πηγαίναμε καλά! >:(
Στα αδιάφορα ματς είμαστε καλοί! :grin:
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
να μπαινε αυτο του μπλανκο ρε πουστη...καλα αυτος ο διαιτητης τι εδωσε ρε πουστη μου.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.375
Κριτικές
5
Like
64.705
Πόντοι
12.056
Αξιοπρεπεια...το μονο που μας εμεινε.. :rockon: :rockon: :rockon:
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
μονο μην καταρευσουν στο δευτερο.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Και χάσουμε την πρόκριση! :grin:
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Αξιοπρεπεια...το μονο που μας εμεινε.. :rockon: :rockon: :rockon:
Και νομίζαμε ότι χάθηκε κάπου ανάμεσα στη φυγή του κοντού και τα email των α-μετόχων.

μονο μην καταρευσουν στο δευτερο.
Και με εμάς στο 2ο κατέρευσε η Μπενφίκα και έφαγε 5.
Βοήθησε και η είσοδος του Κουτσομύτη τότε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom