Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (2 μέλη και 25 επισκέπτες)

Επισκέπτης
[move] :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1:[/move]

Και για κατούρημα με μπάτσο θα πηγαίνεις ΠΟΥΣΤΑΡΑ!!!


:2on1: :2on1: :2on1:
index.php
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.394
Κριτικές
61
Like
42.477
Πόντοι
22.785

magio7375

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2009
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
Έχουμε ήδη ξεφτιλιστεί αρκετά.
Δες τι γίνεται με τις ομάδες που προσπαθούν - σε έναν βαθμό τουλάχιστον - να κάνουν αυτό που λες. Την Ξάνθη π.χ., που έχει και φοβερές εγκαταστάσεις. Πιστεύεις ότι αν δεν άνηκε στο μπλοκ του Νονού, θα έπαιζε ακόμα στην κατηγορία; Εγώ αμφιβάλλω, φίλε μου.
Η Λάρισα, που παραδοσιακά βγάζει ταλέντα, παραπαίει. Αν εφαρμόσουμε το "σχέδιο Κιντή", θα αναγκαστούμε να γίνουμε παράρτημα. Θα το ήθελες; Αρκετά δεν έχουμε ξεφτιλιστεί;
Ας μείνει τουλάχιστον η φανέλα.
Καλύτερα διάλυση και να αρχίσουμε από το μηδέν.
Δηλαδή?Τι να κάνουμε φίλε μου?Τι προτείνεις?Να υποβιβαστούμε φαντάζομαι.Αυτό πρέπει να εννοείς.Και με αυτό τι ακριβώς θα πετύχουμε φίλε μου?Μήπως δεν θα ξεφτυλιστούμε ακόμα περισσότερο?Η Ξάνθη και η Λάρισα που ελες έχουνε καμμία σχέση με τη δυναμική του κόσμου της ΑΕΚ?
Και πίστεψέ με.Το σχέδιο Κιντή είναι σαν να ξαναρχίζουμε από το μηδέν.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Θα μας ακολυθάει το όνειδος της πτώσης για μια ζωή,κ αυτό είναι κάτι που δεν θα το αντέξω,ΟΠΩΣ Κ ΠΟΛΛΑ ΑΔΕΛΦΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΟΥΝ.
Η εξυγίανση μπορεί να γίνει κ χωρίς την επαίσχυντη πτώση στην Β' ή στην Δ'ΕΘνικη.

κλείστε το τότε και ανοίξτε Νέα ΑΕΚ.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
ΓΑΜΩ  ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΞΕΡΑΣΕ ΝΤΕΜΑΚΙΑ!ΕΙΣΤΕ ΤΟ ΚΑΡΚΙΝΩΜΑ ΤΗΣ ΑΕΚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΑΣ ΞΕΡΙΖΩΣΟΥΜΕ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ!!!!!!!!!!!!!!
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
ΓΑΜΩ  ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΞΕΡΑΣΕ ΝΤΕΜΑΚΙΑ!ΕΙΣΤΕ ΤΟ ΚΑΡΚΙΝΩΜΑ ΤΗΣ ΑΕΚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΑΣ ΞΕΡΙΖΩΣΟΥΜΕ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ!!!!!!!!!!!!!!
Αχάριστε, εξαιτίας του θα πάρετε πρωτάθλημα του χρόνου...






























Αλλά θα είναι της Δ΄  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Χαλαρά βρε παπάρα  :-* :-* :-* :-*
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
ΝΑ ΤΟ ΒΟΥΛΩΣΟΥΝ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΚ!!!
ΒΓΑΙΝΕΙ Ο ΑΓΑΠΗΤΙΚΟΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΤΟΝ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΑΝΕ!ΑΥΤΟΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΤΟΝ ΡΟΥΦΙΑΝΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΗΝ ΑΕΚ!ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΓΑΜΗΘΟΥΝΕ!ΟΠΟΥ ΤΟΥΣ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΘΑ ΤΟΥΣ ΞΕΚΩΛΙΑΖΟΥΜΕ!!!
 

magio7375

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2009
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
Έχουμε ήδη ξεφτιλιστεί αρκετά.
Δες τι γίνεται με τις ομάδες που προσπαθούν - σε έναν βαθμό τουλάχιστον - να κάνουν αυτό που λες. Την Ξάνθη π.χ., που έχει και φοβερές εγκαταστάσεις. Πιστεύεις ότι αν δεν άνηκε στο μπλοκ του Νονού, θα έπαιζε ακόμα στην κατηγορία; Εγώ αμφιβάλλω, φίλε μου.
Η Λάρισα, που παραδοσιακά βγάζει ταλέντα, παραπαίει. Αν εφαρμόσουμε το "σχέδιο Κιντή", θα αναγκαστούμε να γίνουμε παράρτημα. Θα το ήθελες; Αρκετά δεν έχουμε ξεφτιλιστεί;
Ας μείνει τουλάχιστον η φανέλα.
Καλύτερα διάλυση και να αρχίσουμε από το μηδέν.
Δηλαδή?Τι να κάνουμε φίλε μου?Τι προτείνεις?Να υποβιβαστούμε φαντάζομαι.Αυτό πρέπει να εννοείς.Και με αυτό τι ακριβώς θα πετύχουμε φίλε μου?Μήπως δεν θα ξεφτυλιστούμε ακόμα περισσότερο?Η Ξάνθη και η Λάρισα που ελες έχουνε καμμία σχέση με τη δυναμική του κόσμου της ΑΕΚ?
Και πίστεψέ με.Το σχέδιο Κιντή είναι σαν να ξαναρχίζουμε από το μηδέν.
 

magio7375

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2009
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
ΝΑ ΤΟ ΒΟΥΛΩΣΟΥΝ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΚ!!!
ΒΓΑΙΝΕΙ Ο ΑΓΑΠΗΤΙΚΟΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΤΟΝ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΑΝΕ!ΑΥΤΟΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΤΟΝ ΡΟΥΦΙΑΝΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΗΝ ΑΕΚ!ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΓΑΜΗΘΟΥΝΕ!ΟΠΟΥ ΤΟΥΣ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΘΑ ΤΟΥΣ ΞΕΚΩΛΙΑΖΟΥΜΕ!!!
Μεγάλε άραξε στα κυβικά σου.Το γεγονός ότι μπορεί να έχουμε διαφορετικές απόψεις δε σου δίνει το δικαίωμα να μιλάς έτσι.Και για να έχουμε καλό ερώτημα μπήκε στο ΑΕΚΟΜΕΤΡΟ και κατάλαβες ότι είσαι περισσότερο αεκτζής από εμένα ή από οποιοδήποτε αδελφό?
Και για να είμαστε και λίγο επικοδομητικοί στη συζήτησή μας.Μόλις κρεμάσουμε τον ντέμη,παλουκώσουμε το νοτιά,στραγγαλίσουμε τον θανόπουλο τι θα κάνουμε?
Φαντάζομαι ότι κάτι θα έχεις σκεφτεί φίλε μου.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Μεγάλε άραξε στα κυβικά σου.Το γεγονός ότι μπορεί να έχουμε διαφορετικές απόψεις δε σου δίνει το δικαίωμα να μιλάς έτσι.Και για να έχουμε καλό ερώτημα μπήκε στο ΑΕΚΟΜΕΤΡΟ και κατάλαβες ότι είσαι περισσότερο αεκτζής από εμένα ή από οποιοδήποτε αδελφό?
Και για να είμαστε και λίγο επικοδομητικοί στη συζήτησή μας.Μόλις κρεμάσουμε τον ντέμη,παλουκώσουμε το νοτιά,στραγγαλίσουμε τον θανόπουλο τι θα κάνουμε?
Φαντάζομαι ότι κάτι θα έχεις σκεφτεί φίλε μου.
Τα κυβικά μου μαλακάκο δεν μπορείς να τα ξέρεις και ούτε σου μίλησα ποτέ!Σάλτα και γαμήσου!
 

magio7375

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2009
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
Τα κυβικά μου μαλακάκο δεν μπορείς να τα ξέρεις και ούτε σου μίλησα ποτέ!Σάλτα και γαμήσου!
Με δεδομένο ότι δεν με ξέρεις προσωπικά φαντάζομαι ότι ετοιμάζεσαι να αρουσιαστείς σαν mentalist στο επόμενο show του Yuri Geller.Αλλιώς δεν μπορώ να φανταστώ από που πηγάζει η βεβαιότητά σου για να μου αποδίδεις αυτό τον χαρακτηρισμό.
Κατά δεύτερον ευχαριστώ πολύ για την ευχή σου.Μάλλονείχα δίκιο για το χάρισμα του mentalist που κατέχεις γιατί περιμένω τη γκόμενά μου για να πηδηχτούμε.Αλλά έχω μία ερώτηση φίλε μου.
Μπορείς να μου πεις φίλτατε γιατί προσπαθεις τόσο πολύ να αποδείξεις την ορθότητα της θεωρίας του Δαρβίνου?
...............
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Με δεδομένο ότι δεν με ξέρεις προσωπικά φαντάζομαι ότι ετοιμάζεσαι να αρουσιαστείς σαν mentalist στο επόμενο show του Yuri Geller.Αλλιώς δεν μπορώ να φανταστώ από που πηγάζει η βεβαιότητά σου για να μου αποδίδεις αυτό τον χαρακτηρισμό.
Κατά δεύτερον ευχαριστώ πολύ για την ευχή σου.Μάλλονείχα δίκιο για το χάρισμα του mentalist που κατέχεις γιατί περιμένω τη γκόμενά μου για να πηδηχτούμε.Αλλά έχω μία ερώτηση φίλε μου.
Μπορείς να μου πεις φίλτατε γιατί προσπαθεις τόσο πολύ να αποδείξεις την ορθότητα της θεωρίας του Δαρβίνου?
...............
Καλή η μαλακία σου!Τράβα παραπέρα τώρα μαλακιστήρι....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom