Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Δε γίνεται τπτ μαλάκα ότι μίγμα και να φτιάξω!
Θα κλείσει η BAYER στο τέλος μ'αυτά που φυτρώνουν εδώ μέσα :grin:
Πρέπει να αρχίσουν οι εργαστηριακές έρευνες για να βρούμε το κατάλληλο κοκταίηλ! :grin:
 

magio7375

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2009
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
Καλή η μαλακία σου!Τράβα παραπέρα τώρα μαλακιστήρι....
Καλά μιλάμε για τρελλή πρόοδο.Μπορεί να πληκτρολογεί κιόλας.Και όχι μόνο αυτό αλλά να έχει και κριτική (λέμε τώρα) σκέψη.Συγκινούμαι πραγματικά.....
Αλλά ακόμα περιμένω την πρότασή σου για το μετά.Τι θα κάνουμε μετά μικρέ μου gatto?Μόλις τελειώσουμε με εκτελέσεις και παλουκώματα?
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Καλά μιλάμε για τρελλή πρόοδο.Μπορεί να πληκτρολογεί κιόλας.Και όχι μόνο αυτό αλλά να έχει και κριτική (λέμε τώρα) σκέψη.Συγκινούμαι πραγματικά.....
Αλλά ακόμα περιμένω την πρότασή σου για το μετά.Τι θα κάνουμε μετά μικρέ μου gatto?Μόλις τελειώσουμε με εκτελέσεις και παλουκώματα?
Ρε κλωνάκο ασχολήθηκα εγώ μαζί σου?Σάλτα και γαμήσου λέμε!
 

magio7375

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2009
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
ΓΑΜΩ  ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΞΕΡΑΣΕ ΝΤΕΜΑΚΙΑ!ΕΙΣΤΕ ΤΟ ΚΑΡΚΙΝΩΜΑ ΤΗΣ ΑΕΚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΑΣ ΞΕΡΙΖΩΣΟΥΜΕ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ!!!!!!!!!!!!!!
ΝΑ ΤΟ ΒΟΥΛΩΣΟΥΝ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΚ!!!
ΒΓΑΙΝΕΙ Ο ΑΓΑΠΗΤΙΚΟΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΤΟΝ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΑΝΕ!ΑΥΤΟΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΤΟΝ ΡΟΥΦΙΑΝΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΗΝ ΑΕΚ!ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΓΑΜΗΘΟΥΝΕ!ΟΠΟΥ ΤΟΥΣ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΘΑ ΤΟΥΣ ΞΕΚΩΛΙΑΖΟΥΜΕ!!!
Τα κυβικά μου μαλακάκο δεν μπορείς να τα ξέρεις και ούτε σου μίλησα ποτέ!Σάλτα και γαμήσου!
Καλή η μαλακία σου!Τράβα παραπέρα τώρα μαλακιστήρι....
Αν εσύ πιστεύεις φίλε μου ότι δεν ασχολήθηκες μαζί μου τότε τι πω και εγώ.........
 

magio7375

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2009
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε μου gato όλ αυτά τα είπες μετά από δικά μου σχόλια στο νήμα.Αν δεν τα απήυθηνες σε εμένα τότε έκανα λάθος.Αλλά παρόλα αυτά διαφωνώ κάθετα και οριζόντια με τα γραφόμενα σου.Αλλά πραγματικά θα ήθελα να μου πεις πως σκέφτεσαι το μέλλον της ΑΕΚ.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Φίλε μου gato όλ αυτά τα είπες μετά από δικά μου σχόλια στο νήμα.Αν δεν τα απήυθηνες σε εμένα τότε έκανα λάθος.Αλλά παρόλα αυτά διαφωνώ κάθετα και οριζόντια με τα γραφόμενα σου.Αλλά πραγματικά θα ήθελα να μου πεις πως σκέφτεσαι το μέλλον της ΑΕΚ.
Τα σχόλια μου ήταν γενικά και όχι για εσένα!
Δεν είμαι μέντιουμ για να ξέρω τι θα γίνει στο μέλλον!Έτσι όπως πάει η δουλειά το πιο πιθανό σενάριο είναι το πρωτοδικείο...
 

magio7375

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2009
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
Φυσικά και δεν μπορούμε να πούμε το μέλλον.Αλλά μεβάση τα δεδομένα εσύ ποιά λύση βλέπεις ως πιο βιώσιμη,ρεαλιστική και εφαρμόσιμη?Ο κοζώνης δεν υπάρχει,οι μέτοχοι βαρέθηκαν να βάζουν,ο μελισσανίδης δεν ασχολείται,και φυσικά η λύση με πρόεδρο τον Χατζηχρήστο μπορεί να σταθεί μόνο ως ανέκδοτο.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Η πιο ρεαλιστική λύση θα ήταν να ενεργοποιηθούν οι νυν μέτοχοι αλλά δεν μπορούν και δεν θέλουν!Λύσεις τύπου Παππά είναι αστείες και απλά καθυστερούν το πρωτοδικείο...
 

magio7375

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2009
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
Καλά φίλε μου gatto.Δεν θέλω να σε πιέσω άλλο.Πάντως αυτό που πρέπει όλα τα αδέρφια να ψάχνουμε αυτή τη στιγμή είναι το πως θα σωθούμε για ακόμα μία φορά,καταρχήν,και κατά δεύτερον πως θα μπορέσουμε να δούμε όλοι μαζί ξανά την ΑΕΚ εκεί που της αξίζει.
Στην ΚΟΡΥΦΗ.
Αλλά όχι με αραμύθια και Μεσσίες.Όχι με κροίσσους και τίγρηδες.Αλλά με ρεαλιστικό πλάνο και υπομονή.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Καλά φίλε μου gatto.Δεν θέλω να σε πιέσω άλλο.Πάντως αυτό που πρέπει όλα τα αδέρφια να ψάχνουμε αυτή τη στιγμή είναι το πως θα σωθούμε για ακόμα μία φορά,καταρχήν,και κατά δεύτερον πως θα μπορέσουμε να δούμε όλοι μαζί ξανά την ΑΕΚ εκεί που της αξίζει.
Στην ΚΟΡΥΦΗ.
Αλλά όχι με αραμύθια και Μεσσίες.Όχι με κροίσσους και τίγρηδες.Αλλά με ρεαλιστικό πλάνο και υπομονή.
Τι να με πιέσεις?Εγώ κι εσύ θα βρούμε την λύση?Αν θες την γνώμη μου το μόνο μοντέλο που προχωράει στην Ελλάδα είναι του προέδρου-πατερούλη!
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Να βάλουμε το μπουλάκο να την αμολήσει μπας και γίνει τπτ με το μεθάνιο; :o
Με τις προβατίνες που τρώει το ταγάρι κάτι μπορεί να γίνει!  :badair:
Δεν γίνεται τίποτα...το έχω δοκιμάσει και στη γυναίκα μου αλλά δεν την πιάνει... :grin:

Ρε δεν κόβετε τις μαλακίες λέω εγώ...

Γάτε,ήσουν κι εσύ ανάμεσα στα 100-150 άτομα που εισέβαλαν στή ΝΟΒΑ????

Τουλάχιστον ρε παπάρες αφήστε τον να ολοκληρώσει τη συνέντευξη και μετά σταυρώστε τον...

Ισως να έχει δίκιο ο γάτος,η μόνη λύση μάλλον είναι το Πρωτοδικείο...

Καλά κουράγια παίδες!!!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Δεν γίνεται τίποτα...το έχω δοκιμάσει και στη γυναίκα μου αλλά δεν την πιάνει... :grin:

Ρε δεν κόβετε τις μαλακίες λέω εγώ...

Γάτε,ήσουν κι εσύ ανάμεσα στα 100-150 άτομα που εισέβαλαν στή ΝΟΒΑ????

Τουλάχιστον ρε παπάρες αφήστε τον να ολοκληρώσει τη συνέντευξη και μετά σταυρώστε τον...

Ισως να έχει δίκιο ο γάτος,η μόνη λύση μάλλον είναι το Πρωτοδικείο...

Καλά κουράγια παίδες!!!
Nacho κομπογιαννίτη πρέπει να βρούμε άλλη λύση! Ο μπουλάκος ρίχνει άσφαιρες!  :2funny:
 

Επισκέπτης
Δεν γίνεται τίποτα...το έχω δοκιμάσει και στη γυναίκα μου αλλά δεν την πιάνει... :grin:

Εγώ το έκανα στο Λύκειο στους επιτηρητές όταν έγραφα φιλολογικά που ήμουν σκράπας για να μπορώ ν'αντιγράφω κι έπιανε μια χαρά!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom