Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.394
Κριτικές
61
Like
42.482
Πόντοι
22.785
Αδελφέ,από την στιγμή όμως που δεν υπάρχει κάποιος επιφανής να μπει κ να χώσει φράγκα,δυστυχώς δεν υπάρχει κατι άλλο χειροπιαστό.
Ας μπει καποιος που να θέλει να τα σπρώξει,και τότε το σχέδιο Κιντή,πάει στράφι.

Αγαπητέ Σκοτεινέ ή  ΑΕΚ σε λίγα χρόνια αν συνεχίσει έτσι ίσως και να μην υπάρχει....
Ο Μελισσανίδης δεν ασχολείται πια, οι μέτοχοι θέλουν να φύγουν
και ένα σχέδιο  μελλοντικής πολυμετοχικής ΑΕΚ δεν μπορεί να γίνει...

Πρώτον γιατί είναι ήδη πολυμετοχική και δεύτερον, λέςνα μην είχε εμφανιστεί κάποιος λεφτάς σωτήρας ΑΕΚτζής να την σώσει;;;;;;;
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Αγαπητέ Σκοτεινέ ή  ΑΕΚ σε λίγα χρόνια αν συνεχίσει έτσι ίσως και να μην υπάρχει....
Ο Μελισσανίδης δεν ασχολείται πια, οι μέτοχοι θέλουν να φύγουν
και ένα σχέδιο  μελλοντικής πολυμετοχικής ΑΕΚ δεν μπορεί να γίνει...

Πρώτον γιατί είναι ήδη πολυμετοχική και δεύτερον, λέςνα μην είχε εμφανιστεί κάποιος λεφτάς σωτήρας ΑΕΚτζής να την σώσει;;;;;;;


Αυτό λεώ κ εγώ,για αυτό το σχέδιο Κιντή είναι το μόνο βιώσιμο επι της παρούσης.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
στη φιλαδελφεια επρεπε να το φτιαχνεις :grin:


Μπαααα.Έχω κατι καλύτερο ψηλά στο βουνό,να σας βλέπω από ψηλά να σας θαυμάζω.
Και με σοφιτούλα για να σας βλέπω ακόμα από πιο ψηλά.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.394
Κριτικές
61
Like
42.482
Πόντοι
22.785
Αυτό λεώ κ εγώ,για αυτό το σχέδιο Κιντή είναι το μόνο βιώσιμο επι της παρούσης.

ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ Η ΣΥΜΦΩΝΙΑ;  :headbang: :headbang:
Απλό..Θα πάρει όσο όσο ο Παναθηναικός τον Σκόκο και τον Σάχα,
οι υπόλοιποι παίκτες θα κάνουν προσφυγή, κάποιοι θα μείνουν ελεύθεροι,
είτε θα πουληθούν όσο όσο ώστε να μπουν λεφτά
στα ταμεία της ΠΑΕ ΚΑΙ ΑΝ, ΛΕΩ, ΑΝ ΘΕΛΗΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΤΟΧΟΙ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ
ΤΗΝ ΑΕΚ ΣΑΝ ΣΥΛΛΟΓΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΦΘΗΝΟΤΕΡΟ ΡΟΣΤΕΡ ΛΟΓΩ ΧΡΗΜΑΤΩΝ..................
ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΜΕΡΕΣ.... ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟΥΣ ΑΕΚτζίδες να τα κάνουν όλα λαμπόγυαλο...
 

Επισκέπτης
παυλαρα σκουρα τα πραγματα :idiot:δεν νομιζω κανενας να θελει να βαλει χρηματα και να επενδυσει σε χρεη!!!αρθρο44 πλεον δεν υπαρχει οι μετοχοι δεν βαζουν αλλα οποτε βλεπω η να πατε για δ η να διαλυθειτε και να δημηουργησετε αλλη ομαδα με αλλο ονομα και στην καλυτερη να κανετε συνενωση με καποιο σωματειο που θα παιζει δ η γ εθνικη ετσι ωστε να επανελθετε χωρις χρεη ;)
 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Μπαααα.Έχω κατι καλύτερο ψηλά στο βουνό,να σας βλέπω από ψηλά να σας θαυμάζω.
Και με σοφιτούλα για να σας βλέπω ακόμα από πιο ψηλά.

:( :(
τουλαχιστον να μας καλεσεις να δουμε κι εμεις την θεα
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.394
Κριτικές
61
Like
42.482
Πόντοι
22.785
παυλαρα σκουρα τα πραγματα :idiot:δεν νομιζω κανενας να θελει να βαλει χρηματα και να επενδυσει σε χρεη!!!αρθρο44 πλεον δεν υπαρχει οι μετοχοι δεν βαζουν αλλα οποτε βλεπω η να πατε για δ η να διαλυθειτε και να δημηουργησετε αλλη ομαδα με αλλο ονομα και στην καλυτερη να κανετε συνενωση με καποιο σωματειο που θα παιζει δ η γ εθνικη ετσι ωστε να επανελθετε χωρις χρεη ;)

Νομίζης, λέω εγώ τώρα, ότι αν υπάρχει περίπτωση να διαλυθεί η ΑΕΚ,
θα την αφήσουν οι υπόλοιπες ομάδες να υπάρχει;
Θα υπάρξει σχέδιο από όλους ώστε έμμεσα να μπει το λουκετάκι..
Όλους τους συμφέρει...
Οι μεγάλοι χάνουν έναν κατεξοχήν αντίπαλο, και οι μικρότεροι
έχουν περισσότερες πιθανότητες για Ευρώπη ή οτιδήποτε με βάση τα τωρινά δεδομένα...........
 

magio7375

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2009
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
Αδέρφια ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια και συνεχίζω.Είναι αδύνατον να συμβαίνει αυτό που συμβαίνει στην ΑΕΚ.Είναι από τα καλύτερα "μαγαζιά" στην Ελλάδα και αδυνατώ να πιστέψω ότι δεν υπάρχουν ενδιαφερόμενοι για την αγορά της.Αν πάρουμε την πιθανή περίπτωση του κάποιος να θέλει να την αγοράσει (έστω και με 1 ευρώ) από τους σημερινούς ,"κουρασμένους" και ανίδεους με το αντικείμενο, μετόχους γιατί να την αγοράσει τώρα?Αυτή τη στιγμή οι πρσδοκίες και οι απαιτήσις που έχει η μεγάλη μάζα του κόσμου της ΑΕΚ΄,είναι να έρθει κάποιος και να "χώσει" κάποιες δεκάδες εκατομύρια για να την κάνει πρωταθλήτρια από την πρώτη χρονιά.Ξέρετε κανέναν χαζό να κυκλοφορςί έξω με τόσο χαρτί?Μάλλον όχι.Άρα τι θα κάνει ο υποτιθέμενος αγοραστής?Θα περιμένει να απαξιωθεί το προιόν που θα αγοράσει.Απλά πράγματα.Αν φτάσει η κατάσταση είτε για πρωτοδικείο είτε για μεταφορά στη Ριζούπολη (με ότι συνεπάγεται αυτό),τότε ο κόσμος θα είναι ευχαριστημένος με απλά πραγματάκια.Δεν θα ζητάει ούτε μεταγραφές αεοδρομίου,ούτε πρωτάθλημα,ούτε δαπανηρές ενέργειες από την πλεύρα του καινούργιου ιδιοκτήτη.Αυτά σαν τροφή για σκέψη και περιμένω σχόλια.Έστω και αρνητικά.
 

magio7375

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2009
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
Διαφωνώ κάθετα και οριζόντια.
Δεν υπάρχουν ούτε θα υπάρξουν οι προϋποθέσεις για να γίνει κάτι τέτοιο. Αν το κάνουμε αυτό, θα παίζουμε για τη 10η θέση, όπως κάνει η Ξάνθη και η Λάρισα. Εδώ δεν μπορούμε να φτιάξουμε προπονητικό, δεν έχουμε γήπεδο, τι ακαδημίες και μαλακίες; Ποιος βγάζει παίχτες από τις ακαδημίες; Βγάζει ο Παναθηναϊκός που έχει τόσα χρόνια προπονητικό κέντρο υψηλών προδιαγραφών;
Το ελληνικό πρωτάθλημα παίζεται (τουλάχιστον) κατά το ήμισυ στο παρασκήνιο. Μοντέλα τύπου Άρσεναλ, παλιού Άγιαξ κ.λπ., δεν μπορούν να εφαρμοστούν εδώ.
ΚΑι τι θα πρότεινες εσύ ως βιώσιμο σχέδιο φίλε μου.Γιατί σε βλέπω πολύ εύκολα να απαξιώνεις αυτό του Κιντή αλλά δεν σε βλέπω να προτείνεις κάτι.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.394
Κριτικές
61
Like
42.482
Πόντοι
22.785
ΚΑι τι θα πρότεινες εσύ ως βιώσιμο σχέδιο φίλε μου.Γιατί σε βλέπω πολύ εύκολα να απαξιώνεις αυτό του Κιντή αλλά δεν σε βλέπω να προτείνεις κάτι.

Aγάπητε οί  παίκτες έφτασαν στο σημείο να πληρώνονται με πιστωτική,
και είναι ένα βήμα πρίν τις ανά πάσα στιγμή  πρσφυγές...
Αυτό φέρνει απραξία, καί αντίδραση που δέν θέλει και πολύ να ξεσπάσει προς τήν διοίκηση!!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Η Ριζούπολη,ΜΕ ΤΑ ΤΩΡΙΝΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ,ΦΑΝΤΑΖΕΙ ΩΣ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ DEAL.
1)Αποκτάει έδρα η ΑΕΚ ,που την έχει χασεί στο απέραντο κ παγωμένο ΟΑΚΑ-δε νομίζω ότι υπάρχει κανείς αδελφός που πιστεύει ότι θα ζήσουμε μέρες του 2004 με γεμάτο το ΟΑΚΑ.
2)Μικρό κόστος,αφού σε καμμιά περίπτωση δεν συγκρίνεται με το πολυδάπανο ΟΑΚΑ
3)Θα είναι δίπλα στην Φιλαδέλφεια,με όποιους συναισθηματικούς συνειρμούς δημιουργεί αυτό.
4)Θα μπορεί η ΑΕΚ να παίρνει τα εντός ματς,οπότε να είναι πιο ανταγωνιστική.Φανταστείτε μια φλεγόμενη Ριζούπολη με 15.000 Αεκτζήδες μέσα σε κάθε ματς,τι δυναμική αποκτάει,που την έχει χάσει στο ΟΑΚΑ

Θλίβομαι που οδηγούμαι στην άποψη της Ριζούπολης,ΠΟΥ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΓΙΑ ΓΗΠΕΔΟ 50.000 ΘΕΣΕΩΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΙΟΛΑΣ.Τότε όμως οι συνθήκες ήταν διαφορετικές κ σαφώς πιο ευήονες σε σύγκριση με τώρα.

Δεν ξέρω αν με την λύση της Ριζούπολης η ΑΕΚ θα μικρύνει,αλλά πόσο πιο μικρή κ ρεζιλεμένη θα γίνει από τώρα;;;
Τουλάχιστον στην Ριζούπολη,θα πα΄ρουμε κ άρωμα παλιάς Φιλαδέλφειας,μιλάω κ συναισθηματικά κ αγωνιστικά.
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
ΚΑι τι θα πρότεινες εσύ ως βιώσιμο σχέδιο φίλε μου.Γιατί σε βλέπω πολύ εύκολα να απαξιώνεις αυτό του Κιντή αλλά δεν σε βλέπω να προτείνεις κάτι.

Έχουμε ήδη ξεφτιλιστεί αρκετά.
Δες τι γίνεται με τις ομάδες που προσπαθούν - σε έναν βαθμό τουλάχιστον - να κάνουν αυτό που λες. Την Ξάνθη π.χ., που έχει και φοβερές εγκαταστάσεις. Πιστεύεις ότι αν δεν άνηκε στο μπλοκ του Νονού, θα έπαιζε ακόμα στην κατηγορία; Εγώ αμφιβάλλω, φίλε μου.
Η Λάρισα, που παραδοσιακά βγάζει ταλέντα, παραπαίει. Αν εφαρμόσουμε το "σχέδιο Κιντή", θα αναγκαστούμε να γίνουμε παράρτημα. Θα το ήθελες; Αρκετά δεν έχουμε ξεφτιλιστεί;
Ας μείνει τουλάχιστον η φανέλα.
Καλύτερα διάλυση και να αρχίσουμε από το μηδέν.

 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Η Ριζούπολη,ΜΕ ΤΑ ΤΩΡΙΝΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ,ΦΑΝΤΑΖΕΙ ΩΣ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ DEAL.
1)Αποκτάει έδρα η ΑΕΚ ,που την έχει χασεί στο
απέραντο κ παγωμένο ΟΑΚΑ-δε νομίζω ότι υπάρχει κανείς αδελφός που πιστεύει ότι θα ζήσουμε μέρες του 2004 με γεμάτο το ΟΑΚΑ.
2)Μικρό κόστος,αφού σε καμμιά περίπτωση δεν συγκρίνεται με το πολυδάπανο ΟΑΚΑ
3)Θα είναι δίπλα στην Φιλαδέλφεια,με όποιους συναισθηματικούς συνειρμούς δημιουργεί αυτό.
4)Θα μπορεί η ΑΕΚ να παίρνει τα εντός ματς,οπότε να είναι πιο ανταγωνιστική.Φανταστείτε μια φλεγόμενη Ριζούπολη με 15.000 Αεκτζήδες μέσα σε κάθε ματς,τι δυναμική αποκτάει,που την έχει χάσει στο ΟΑΚΑ

Θλίβομαι που οδηγούμαι στην άποψη της Ριζούπολης,ΠΟΥ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΓΙΑ ΓΗΠΕΔΟ 50.000 ΘΕΣΕΩΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΙΟΛΑΣ.Τότε όμως οι συνθήκες ήταν διαφορετικές κ σαφώς πιο ευήονες σε σύγκριση με τώρα.

Δεν ξέρω αν με την λύση της Ριζούπολης η ΑΕΚ θα μικρύνει,αλλά πόσο πιο μικρή κ ρεζιλεμένη θα γίνει από τώρα;;;
Τουλάχιστον στην Ριζούπολη,θα πα΄ρουμε κ άρωμα παλιάς Φιλαδέλφειας,μιλάω κ συναισθηματικά κ αγωνιστικά.

μια χαρά τα πήγε ο γάβρος στη ριζούπολη.....
υπάρχει και το μοντέλο του Αιγάλεω με τον Ηλυσιακό.....

Πτώχευση, συγχώνευση με ομάδα που παίζει Βου εθνική και σε ένα χρόνο γαμάτε κωλάρια...
αλλά πού μυαλό αλλά μητρό τα χαιβάνια.....
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Θα μας ακολυθάει το όνειδος της πτώσης για μια ζωή,κ αυτό είναι κάτι που δεν θα το αντέξω,ΟΠΩΣ Κ ΠΟΛΛΑ ΑΔΕΛΦΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΟΥΝ.
Η εξυγίανση μπορεί να γίνει κ χωρίς την επαίσχυντη πτώση στην Β' ή στην Δ'ΕΘνικη.
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
στα χαρτια το παιρνουν τα πουστρακια οχι εμεις.το ποιοι ειναι κλαψομουνηδες κοιτα το 2005 τι εκανε το πουστικο σωματειο οταν εφαγε τιμωρια για τα εκτροπα στην νεα σμυρνη.και κοιτα τι εκαναν τα ιδια πουστακια τα 2008.
Κλάψε πούστη Jan [size=17pt]Clone[/size]. :'( :'( :'(
Και μετά ρούφα το καβλί του Τοροζίκο αν είσαι αεκάκι ή του Μητρογκόλ αν είσαι βαζελάκος.
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Θα μας ακολυθάει το όνειδος της πτώσης για μια ζωή,κ αυτό είναι κάτι που δεν θα το αντέξω,ΟΠΩΣ Κ ΠΟΛΛΑ ΑΔΕΛΦΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΟΥΝ.
Η εξυγίανση μπορεί να γίνει κ χωρίς την επαίσχυντη πτώση στην Β' ή στην Δ'ΕΘνικη.
Στην αρχή πονάει ρε, μετά συνηθίζεις αχαχαχαχαχαχαχαααααααααααααααααα
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Στην αρχή πονάει ρε, μετά συνηθίζεις αχαχαχαχαχαχαχαααααααααααααααααα




ααααααααααααααααααααααααχχχχχχχχχχχχχχαααααααααααααααααααααααα,
γεια σου Ρε Πετράκη άρχοντα της πόλης.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
[move] :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1:[/move]

Και για κατούρημα με μπάτσο θα πηγαίνεις ΠΟΥΣΤΑΡΑ!!!


:2on1: :2on1: :2on1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom