Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Ο Μουρίνιο του κάμπου έφυγε κλωτσιδόν με καλύτερα αποτελέσματα από τον Πρίγκηπα. Και σε ερασιτεχνική ομάδα να ήταν ο πρίγκηπας, θα είχε φύγει με τέτοια αποτελέσματα. Αλλά βλέπεις έχει τον στρατό από δημοσιογράφους από πίσω του. Εχει χάσει όλους τους παίκτες αφού τους ρίχνει όλες τις ευθύνες μέσω των φίλων του δημοσιογράφων. Λες και η Καβάλα γαμώ το κερατό μου έχει καλύτερους παίκτες. Σήκω φύγε μόνος σου γαμώ το κερατό μου. Δεν  μπορείς. Μέχρι και στον ερυθρό αστέρα με τις κλωτσιές σε διώξανε. Συνταξιούχε!!!!
συμφωνω σε ολα..
μια ερωτηση...Με δεδομενο οτι δεν ξεκουμπιζεται η λερα,Ποιος θα την διωξει???
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
συμφωνω σε ολα..
μια ερωτηση...Με δεδομενο οτι δεν ξεκουμπιζεται η λερα,Ποιος θα την διωξει???
εμείς ο κόσμος. Οχι βέβαια με τακτικές χατζηχρήστου, αλλά να δείξουμε στο γήπεδο ότι δεν τον θέλουμε. δεν παέι άλλο ρε γαμώτο. Εάν αγαπάει την ΑΕΚ πρέπει να φύγει μόνος του.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
εμείς ο κόσμος. Οχι βέβαια με τακτικές χατζηχρήστου, αλλά να δείξουμε στο γήπεδο ότι δεν τον θέλουμε. δεν παέι άλλο ρε γαμώτο. Εάν αγαπάει την ΑΕΚ πρέπει να φύγει μόνος του.
δυσκολα βαζεις λιακο..
αφου ακομα και στο γηπεδο εχει αυλικους ο κερατας..απο εκει που δεν θα ημασταν προκαταβολικα εναντιον του,φτασαμε να του δινουμε αλαθητο... :headbang: :headbang: :headbang:.
3 φορες εχω παει να πλακωθω για το εν λογω ζητημα...
υπαρχουν δυστυχως αεκτζηδες μη νοημονες,καλλιεργημενοι απο τη γενια του <<δις ιζ αεκ>>....
 

iord

Μέγας
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.114
Κριτικές
12
Like
14
Πόντοι
4.175
παπαδημητριου βλακα δημοσιογραφε βαλε γιαλια και ακουστικο βαρηκοϊας στο λεει καθαρα ο βαρουχαας οτι ειναι θεατρο το πεναλτι του λακη και μην επιμενεις οτι τον βρηκε ο καραμπελας. :headbang: :headbang:
δεν υπαρχει παριπτοση να παρεις αφξηση απο τα ψεφτο αφεντικα σου!!!!!! :tickedoff:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Λες και η Καβάλα γαμώ το κερατό μου έχει καλύτερους παίκτες.

δεν ξέρω εάν έχει καλύτερους παίκτες πάντως από το βάζελο τον γάβρο και την ΑΕΚ παίζει πολύ καλύτερο ποδόσφαιρο.
το αποδεικνύει και η βαθμολογία.
οι δύο πρωτοι είναι λόγω φανέλας. Η Καβάλα είναι 4η γιατί ΤΟ ΑΞΙΖΕΙ και το έχει αποδείξει.
Χ με τους δύο πρωτοπόρους και νίκη επί της ΑΕΚ...
Την κριτική σας να την αρχίσετε από άλλα παίγνια...
Αυτό δεν αποτελεί σημείο αναφοράς. Η καβάλα εάν δεν είχε ισοφαριστεί στο 90 φεύγα και δεν είχε τα προβλήματα με τη διακιοσύνη ο ψωμιάδης που αναστάτωσαν το ποδοσφαιρικό τμήμα, τώρα η Καβάλα θα ήταν σε τροχιά τσου λου......
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
συμφωνω σε ολα..
μια ερωτηση...Με δεδομενο οτι δεν ξεκουμπιζεται η λερα,Ποιος θα την διωξει???
Μπάγεβιτς και παίκτες μίλαγαν σήμερα το πρωί επί δυόμιση ώρες, για την τραγική πορεία της ΑΕΚ-Μπάγεβιτς: Δεν τα παρατάω στα δύσκολα


Κλάψεεεεεεεεεεεε !  :2funny:
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
συμφωνω σε ολα..
μια ερωτηση...Με δεδομενο οτι δεν ξεκουμπιζεται η λερα,Ποιος θα την διωξει???
να τον διωξουν αυτοι που φωναξαν προς το πεταλο το "πουτανας γιοι ολυμιακοι", οταν εβρισαν τον μακαριτη
να τον διωξουν αυτοι που γιουχαραν το πεταλο στον αγωνα με το χωριο απο την λευκορωσια
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
να τον διωξουν αυτοι που φωναξαν προς το πεταλο το "πουτανας γιοι ολυμιακοι", οταν εβρισαν τον μακαριτη
να τον διωξουν αυτοι που γιουχαραν το πεταλο στον αγωνα με το χωριο απο την λευκορωσια

και στα 2 ματς στο πεταλο <<καθομουν>>. :grin:..Στη 31 που εχω διαρκειας δεν μπορω πια να κατσω,γιατι ή θα παιζω στο μισο ματς μπουνιες ή θα το βουλωσω και θα καθομαι στη γωνια μου...
Επειδη δεν γουσταρω τιποτα απο τα δυο,καθομαι πεταλο....
Δυστυχως ο μεσος αεκτζης ειναι λοβοτομημενος απο την περιοδο του ντι-τζει μανατζερ και πρωην σεντερ-φορ... :tickedoff:
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
δεν ξέρω εάν έχει καλύτερους παίκτες πάντως από το βάζελο τον γάβρο και την ΑΕΚ παίζει πολύ καλύτερο ποδόσφαιρο.
το αποδεικνύει και η βαθμολογία.
οι δύο πρωτοι είναι λόγω φανέλας. Η Καβάλα είναι 4η γιατί ΤΟ ΑΞΙΖΕΙ και το έχει αποδείξει.
Χ με τους δύο πρωτοπόρους και νίκη επί της ΑΕΚ...
Την κριτική σας να την αρχίσετε από άλλα παίγνια...
Αυτό δεν αποτελεί σημείο αναφοράς. Η καβάλα εάν δεν είχε ισοφαριστεί στο 90 φεύγα και δεν είχε τα προβλήματα με τη διακιοσύνη ο ψωμιάδης που αναστάτωσαν το ποδοσφαιρικό τμήμα, τώρα η Καβάλα θα ήταν σε τροχιά τσου λου......
ρε συ μας δουλεύεις? Ο Ψωμιάδης συντηρέι την Καβάλα από τα χρήματα που έφαγε από την ΑΕΚ. Δηλαδή να δεχτώ ότι δίνει πριμ για την νίκη επί τςη ΑΕΚ από τα χρήματα που έκλεψε από την ΑΕΚ? Αυτό μας λες? Φυλακή ο πούστης. μας λες να συνυπολογίσουμε δηλαδή κιόλας που αναστατώθηκε η Καβάλα για τις δικαστικές περιπέτειες του Ψωμιάδη? Συγκοινωνείς?
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.976
Πόντοι
1.486
και στα 2 ματς στο πεταλο <<καθομουν>>. :grin:..Στη 31 που εχω διαρκειας δεν μπορω πια να κατσω,γιατι ή θα παιζω στο μισο ματς μπουνιες ή θα το βουλωσω και θα καθομαι στη γωνια μου...
Επειδη δεν γουσταρω τιποτα απο τα δυο,καθομαι πεταλο....
Δυστυχως ο μεσος αεκτζης ειναι λοβοτομημενος απο την περιοδο του ντι-τζει μανατζερ και πρωην σεντερ-φορ... :tickedoff:
Υπάρχουμε κι εμείς αδερφέ...Της εποχής της Μεγάλης ΑΕΚ.Των Σαββιδη,Σαβεβσκι,Οκο,Σάμπα κλπ.Αμα τους γραψω θα φάω μια σελίδα...Αστα να πάνε... :'( :'(
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Τα θυμάσαι καμήλα ε?Κι όσο πάει κι ομορφαίνει το μωράκι.... :smitten: :smitten: :knockinb: :knockinb:
Αφού στις 10 φορές που μιλάς για τα αγωνιστικά...τις 9 λες για τον Αραμπατζή!  :tooth:
Πέρα από την πλάκα με εξαίρεση 2-3 ματς αυτός ο Σάχα δεν βλέπεται φέτος!Δεν θα ήταν κακή ιδέα να τον αφήσει για λίγο στον πάγκο και να βάλει τον δικό σου ή το άλλο το Σέρβικο στυλιάρι που μας κουβάλησε ο πρίγκηψ και πιάνει και θέση ξένου!
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
[size=20pt]Έβγαλαν τα εσώρουχα τους!!!!!!!!!!!!!!![/size]
Μπάγεβιτς και παίκτες μίλαγαν σήμερα το πρωί επί δυόμιση ώρες, για την τραγική πορεία της ΑΕΚ-Μπάγεβιτς: Δεν τα παρατάω στα δύσκολα
Προ των ευθυνών τους ήρθαν όλοι στην ΑΕΚ στην σημερινή πρωινή προπόνηση, καθώς για δυόμιση ώρες οι ποδοσφαιριστές και ο προπονητής είχαν διάλογο για την τραγική πορεία της ομάδας. Ο Ντούσαν Μπάγεβιτς, αφού ανέλαβε πρώτος την ευθύνη για τα όσα έχουν συμβεί μέχρι στιγμής, απαίτησε από όλους τους ποδοσφαιριστές να ακούσει την γνώμη τους. «28 χρόνια είμαι προπονητής και αυτό το πράγμα δεν μου έχει ξανατύχει. Φταίω εγώ αλλά θέλω να ακούσω και την δική σας γνώμη», είπε ο 61χρονος τεχνικός, για να δώσει τον λόγο σε κάθε παίκτη ξεχωριστά. Όλοι οι παίκτες κατέθεσαν την άποψη τους και όχι μόνο οι Έλληνες, όπως βέβαια και οι αρχηγοί.

Για την συγκεκριμένη συζήτηση τοποθετήθηκε και επίσημα, μέσω της ιστοσελίδας της ΠΑΕ, ο Ντούσαν Μπάγεβιτς, ο οποίος σχολίασε: «Όλοι στην ομάδα είμαστε πολύ στενοχωρημένοι για τη βαθμολογική θέση που βρισκόμαστε. Δεν αρμόζει στην ΑΕΚ και την ιστορία της αυτή η θέση. Είχα μια συζήτηση με τους παίκτες μου, μιλήσαμε αρκετή ώρα για πολλά θέματα που απασχολούν την ομάδα. Πιστεύω ότι η συζήτηση που κάναμε ήταν ειλικρινής και θεωρώ ότι θα μας βοηθήσει στη συνέχεια. Το σημαντικό είναι ότι είμαστε αποφασισμένοι να κάνουμε ότι περνάει από το χέρι του καθενός ώστε να την ανεβάσουμε ψηλότερα.

Να δώσουμε τουλάχιστον μια ικανοποίηση στους φιλάθλους μας που είναι απογοητευμένοι από τα άσχημα αποτελέσματα που εμείς φέραμε. Η ΑΕΚ έχει ακόμα στόχους και γι' αυτούς πρέπει να παλέψουμε. Το πιο εύκολο είναι να καταθέσεις τώρα τα όπλα. Έχω βρεθεί πολλές φορές και στη ζωή μου και στη καριέρα μου σε δύσκολη στιγμή. Δεν τα έχω παρατήσει ποτέ, δεν θα το κάνω ούτε τώρα>>
.
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
εσεις μαλωνετε για την σασα...
ξεφραγκο αμπελι η αεκγ

 

Συνημμένα

  • newspapers_thumbv313306.jpg
    newspapers_thumbv313306.jpg
    7,4 KB · Εμφανίσεις: 20
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Καλά λέω να αλλάξετε το thread σε "Ρε μόνο στη Χανούμα αυτά".
Άρχισαν να με αντιγράφουν οι εφημερίδες σας!!!!!
[size=14pt]"Αυτά μόνο στην ΑΕΚ γίνονται, Φήμες για δανεισμό του Τζιμπούρ στον Πανιώνιο!"[/size] :S

score_l.jpg
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
ρε τραβα ασχολησου με την χυστρα που εχεις για ομαδα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom