Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (2 μέλη και 30 επισκέπτες)

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
βασικα το εχει γραψει στην ψωρα και το επανελαβε εχτες στον αερα
πως στις αρχες του πρςταθληματος μανατζερ πλησιασε τον γιαχαγια για να τον αναλαβει
ο γιαχαγια αρνηθηκε και εκτοτε αγνοειτε απο την 11αδα αλλα και ουτε και αλαγη δεν μπαινει
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
βασικα το εχει γραψει στην ψωρα και το επανελαβε εχτες στον αερα
πως στις αρχες του πρςταθληματος μανατζερ πλησιασε τον γιαχαγια για να τον αναλαβει
ο γιαχαγια αρνηθηκε και εκτοτε αγνοειτε απο την 11αδα αλλα και ουτε και αλαγη δεν μπαινει
Δεν το έχω διαβάσει!Πάντως δύσκολα θα ήταν μπηχτή για τον Σέρβο γιατί ο Καραλής τον ψιλοαβαντάρει!Πιο πιθανό να ήθελε να πει κάτι για τον dj...
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
βασικα το εχει γραψει στην ψωρα και το επανελαβε εχτες στον αερα
πως στις αρχες του πρςταθληματος μανατζερ πλησιασε τον γιαχαγια για να τον αναλαβει
ο γιαχαγια αρνηθηκε και εκτοτε αγνοειτε απο την 11αδα αλλα και ουτε και αλαγη δεν μπαινει
παμε σοβαρα περατης γνωστης αντιπαθειας που εχουμε στον προδοτη...


ο μπαστας εχει μανατζερ τον μπιγιονσε...αυτος του φουσκωσε τα μυαλα για ιταλιες και γαλλιες...
μετα το ματς των σερρων περσυ(που συμπτωματικα ηταν το καλυτερο του),αρχισε τα νυκτοπερπατηματα και τα βεντετιλικια...
στο ζεεφελντ ηταν απο τους χειροτερους παικτες...τον προσελκυσε ο θανοκιο για ανανεωση και ζητησε 350 χιλιαρικα...
λογικο??εσυ θα κρινεις...


με το γιαχαγια δεν το ηξερα,αλλα μεχρι τωρα δεν εχει δειξει τιποτα οσο εχει παιξει.πιο πολυ κατασκευασμα των ρεπορτε που ηταν στην προετοιμασια μου φαινεται ως αντισταθμιση στις μεταγραφες των αλλων.....
η θεση αυτη ειναι πληγη και τα ελεγα απο το καλοκαιρι............
Υ.Γ.το πιθανοτερο ειναι ο καραλης να ενοουσε τη μπιγιονσε και οχι τον προδοτη...στην αυλη του ανηκει.....
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
παμε σοβαρα περατης γνωστης αντιπαθειας που εχουμε στον προδοτη...


ο μπαστας εχει μανατζερ τον μπιγιονσε...αυτος του φουσκωσε τα μυαλα για ιταλιες και γαλλιες...
μετα το ματς των σερρων περσυ(που συμπτωματικα ηταν το καλυτερο του),αρχισε τα νυκτοπερπατηματα και τα βεντετιλικια...
στο ζεεφελντ ηταν απο τους χειροτερους παικτες...τον προσελκυσε ο θανοκιο για ανανεωση και ζητησε 350 χιλιαρικα...
λογικο??εσυ θα κρινεις...


με το γιαχαγια δεν το ηξερα,αλλα μεχρι τωρα δεν εχει δειξει τιποτα οσο εχει παιξει.πιο πολυ κατασκευασμα των ρεπορτε που ηταν στην προετοιμασια μου φαινεται ως αντισταθμιση στις μεταγραφες των αλλων.....
η θεση αυτη ειναι πληγη και τα ελεγα απο το καλοκαιρι............
Υ.Γ.το πιθανοτερο ειναι ο καραλης να ενοουσε τη μπιγιονσε και οχι τον προδοτη...στην αυλη του ανηκει.....
δηλαδή ο Ντούσαν επειδή αρνήθηκε να τον μανατζάρει ο Ντέμης, δεν τον βάζει? Ωρα είναι τώρα να βγάλουμε κολητούς τον Ντούσαν και τον Ντέμη. Ελεος πια!!! τι θα ακούσουμε άλλο? Τον Καινούργιο εννοεί.
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
παμε σοβαρα περατης γνωστης αντιπαθειας που εχουμε στον προδοτη...


ο μπαστας εχει μανατζερ τον μπιγιονσε...αυτος του φουσκωσε τα μυαλα για ιταλιες και γαλλιες...
μετα το ματς των σερρων περσυ(που συμπτωματικα ηταν το καλυτερο του),αρχισε τα νυκτοπερπατηματα και τα βεντετιλικια...
στο ζεεφελντ ηταν απο τους χειροτερους παικτες...τον προσελκυσε ο θανοκιο για ανανεωση και ζητησε 350 χιλιαρικα...
λογικο??εσυ θα κρινεις...


με το γιαχαγια δεν το ηξερα,αλλα μεχρι τωρα δεν εχει δειξει τιποτα οσο εχει παιξει.πιο πολυ κατασκευασμα των ρεπορτε που ηταν στην προετοιμασια μου φαινεται ως αντισταθμιση στις μεταγραφες των αλλων.....
η θεση αυτη ειναι πληγη και τα ελεγα απο το καλοκαιρι............
Υ.Γ.το πιθανοτερο ειναι ο καραλης να ενοουσε τη μπιγιονσε και οχι τον προδοτη...στην αυλη του ανηκει.....
Ο Μπάστας έχει τον Μάνατζερ του Πλιάτσικα. Νομίζω Κουτσλιάκο τον λένε
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Ο Μπάστας έχει τον Μάνατζερ του Πλιάτσικα. Νομίζω Κουτσλιάκο τον λένε
τον paul???
αυτος συνεργαζεται με τον κοντολεων....
σε πρωτη παρουσιαση το κρυφο σχεδιο του ντεμη για το νεο μας υμνο...δυστυχως καποιοι αλητες κρυφοαγαυροι δεν τν αφησαν...
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
τον paul???
αυτος συνεργαζεται με τον κοντολεων....
σε πρωτη παρουσιαση το κρυφο σχεδιο του ντεμη για το νεο μας υμνο...δυστυχως καποιοι αλητες κρυφοαγαυροι δεν τν αφησαν...
ghost!!!!!!!!!!!!!!!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
δηλαδή ο Ντούσαν επειδή αρνήθηκε να τον μανατζάρει ο Ντέμης, δεν τον βάζει? Ωρα είναι τώρα να βγάλουμε κολητούς τον Ντούσαν και τον Ντέμη. Ελεος πια!!! τι θα ακούσουμε άλλο? Τον Καινούργιο εννοεί.
Δεν τους έβγαλε κολλητούς!Αυτό που λέει έιναι ότι ο μικρούλης έκανε τερτίπια λόγω dj και ο βάτραχος τον έβαλε στον πάγο!
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Δεν τους έβγαλε κολλητούς!Αυτό που λέει έιναι ότι ο μικρούλης έκανε τερτίπια λόγω dj και ο βάτραχος τον έβαλε στον πάγο!
Αφού είπε ότι δεν υπέγραψε τελικά ρε συ. Τι τερτίπια έκανε αφού αρνήθηκε? Δεν βγαίνει νόημα.
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
παντού φαντάσματα βλέπουμε και όλοι εμείς και οι δημοσιογράφοι. Ο Ζήκος δεν έχει κανέναν παίκτη της ΑΕΚ ως μάνατζερ. Είναι σίγουρο αλλά και να είχε δεν είναι πρόβλημα. Αυτό είναι το κακό με τον Ντούσαν. Οι παίκτες παίζουν ανάλογα με το ποιον έχουν μάνατζερ. Εκεί μας κατάντησε. κατά τα άλλα το πρόβλημα της ΑΕΚ είναι ο Τζιμπούρ. ¨ολα τα άλλα τα ε΄χουμε λύσει. Ασε ρε πούστη μου γιατί δεν υποφέρονται αυτά που γίνονται στην ΑΕΚ. Από όλους.
Είμαστε η μόνη ομάδα στον κόσμο που είναι έτοιμη να την αγοράσει κάποιος χωρίς να ξέρουμε τι είναι αυτός. Καταντήσαμε να προσευχόμαστε να είναι αυτός που λένε οι γύρω γύρω. Εχω άδικο ρε  συ?
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Αφού είπε ότι δεν υπέγραψε τελικά ρε συ. Τι τερτίπια έκανε αφού αρνήθηκε? Δεν βγαίνει νόημα.
Πόσο πιο πενηνταράκια να το κάνουμε ρε συ Λιάκο?
Όταν η κλανιά ο Ταχτσίδης με ενάμιση ημίχρονο στην ΑΕΚ κάνει τον δύσκολο στην πρόσκληση της Παέ για ανανέωση συμβολαίου και ζητάει 350 χιλιάρικα (ποσό που δεν έπαιρνε ούτε ο Μπλάνκο πριν λίγο καιρό)...εεεε ο πιο επιεικής χαρακτηρισμός που μπορεί να γίνει είναι ΤΕΡΤΙΠΙΑ!
Τι δεν καταλαβαίνεις?
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Πόσο πιο πενηνταράκια να το κάνουμε ρε συ Λιάκο?
Όταν η κλανιά ο Ταχτσίδης με ενάμιση ημίχρονο στην ΑΕΚ κάνει τον δύσκολο στην πρόσκληση της Παέ για ανανέωση συμβολαίου και ζητάει 350 χιλιάρικα (ποσό που δεν έπαιρνε ούτε ο Μπλάνκο πριν λίγο καιρό)...εεεε ο πιο επιεικής χαρακτηρισμός που μπορεί να γίνει είναι ΤΕΡΤΙΠΙΑ!
Τι δεν καταλαβαίνεις?
ρε συ εγώ δεν καταλαβαίνω? Για τον Γιαχάγια μιλάμε και όχι για τον Ταχτσίδη!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Από όλα τα παραπάνω που γράφετε αδέλφια κ τα οποία δεν έχω λόγο ν αμφισβητώ,κια μέσα από τις δοποπλοκιες,ίντριγκες,τερτίπια,κρυφτούλια,παίζει-δεν παίζει ο κάθε πα΄χτης ανάλογα με τα κέφια του κλπ,ΟΥΤΕ Ο ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΤΗΝ ΄΄ΛΑΜΨΗ΄΄ δφεν θα μπορούσε να φτιάξει τέτοια σενάρια με τόσο δολοπλοκία.ΟΥΤΕ Ο ΦΩΣΚΟΛΟΣ...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Δυστυχώς συμβαίνουν και χειρότερα! :rolleyes:
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Από όλα τα παραπάνω που γράφετε αδέλφια κ τα οποία δεν έχω λόγο ν αμφισβητώ,κια μέσα από τις δοποπλοκιες,ίντριγκες,τερτίπια,κρυφτούλια,παίζει-δεν παίζει ο κάθε πα΄χτης ανάλογα με τα κέφια του κλπ,ΟΥΤΕ Ο ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΤΗΝ ΄΄ΛΑΜΨΗ΄΄ δφεν θα μπορούσε να φτιάξει τέτοια σενάρια με τόσο δολοπλοκία.ΟΥΤΕ Ο ΦΩΣΚΟΛΟΣ...
συμφωνώ απολύτως. Τα ίδια γράφω και εγώ πιο πάνω.Χαίρομαι που κάποιος συμφωνεί.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Μηπώς θα έπρεπε να αλλάξουμε τον στίχο του γνωστού άσματος ΄΄Τσουνάμι-τσουνάμι΄΄,και αντί για ΄΄τσουνάμι-τσουναμι-τσουνάμι στον Πειραιά θα σκάσει μέσα στο λιμανι΄΄,δεν θα ήταν προτιμότερο να τραγουδάγαμε ΄΄αέρα-αέρα,να φύγει από την ΑΕΚ η χολέρα΄΄ :headbang: :headbang: :headbang:


ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΝΑΓΚΗ ΕΧΕΙ ΤΟ ΤΣΟΥΝΑΜΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ,Η ΑΡΡΩΣΤΙΑ.ΠΙΟ ΠΟΛΥ... :headbang: :headbang: :headbang:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Αντε να αλλάξε το κεφάλαιο στην Ιστορία της ΑΕΚ,να τελειώνουμε.
Παρατράβηξε αυτή η ιστορία πια.Και μην τολμήσουν μερικοί να την χαλάσουν...δεν ξέρουν τι έχουν να πάθουν.


Και ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΟΝΤΡΑ ΣΤΟΝ ΠΑΟΚ.ΟΛΟΙ...

Άιντε... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:


Καλό σας βράδυ.
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
ρε τραβα γαμησου παραπερα
Τσου ρε Λάκη.
tomatoza5.gif

Τι ράτσα αντιολυμπιακού είσαι εσύ;; χανούμα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom