Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Χωρίς σχόλια...

Κώδικας:
[URL unfurl="true"]http://sport24.yooblog.gr/2009/11/21/1236/[/code[/URL]]
[/quote]
Ψιλομαλακίες λέει!Εντάξει τώρα μας φταίνε και οι εκφωνητές!Και τον βάτραχο τον χαιδεύουμε...όση διοικητική ανυπαρξία και να υπάρχει...είναι 1 χρόνο στον πάγκο...είναι εικόνα ομάδας αυτή?Να μην μπορείς να δείξεις μέσα στο γήπεδο ότι είσαι καλύτερος ούτε από τον Θρασύβουλα που είναι έτοιμος να φουντάρει στην Γ'?  :banghead:
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.976
Πόντοι
1.486
Ψιλομαλακίες λέει!Εντάξει τώρα μας φταίνε και οι εκφωνητές!Και τον βάτραχο τον χαιδεύουμε...όση διοικητική ανυπαρξία και να υπάρχει...είναι 1 χρόνο στον πάγκο...είναι εικόνα ομάδας αυτή?Να μην μπορείς να δείξεις μέσα στο γήπεδο ότι είσαι καλύτερος ούτε από τον Θρασύβουλα που είναι έτοιμος να φουντάρει στην Γ'?  :headbang:
Ρε συ αλλού εστιάζω...Στο ότι είμαστε ανυπόληπτοι,εκεί μας κατάντησαν.Ο κάθε τυχάρπαστος Τριτσώνης μας σφάζει για πλάκα έχοντας και το Μάκαρο για κάλυψη.Ε,άντε Γ@@@@@τε μαλάκες πια... :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Ρε συ αλλού εστιάζω...Στο ότι είμαστε ανυπόληπτοι,εκεί μας κατάντησαν.Ο κάθε τυχάρπαστος Τριτσώνης μας σφάζει για πλάκα έχοντας και το Μάκαρο για κάλυψη.Ε,άντε Γ@@@@@τε μαλάκες πια... :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:
Καλά αυτό είναι δεδομένο και το έχουμε πει χιλιάδες φορές!Ποιον θα υπολογίσουν τα κοράκια?Τον Dear all ή τους αμέτοχους που σφάζονται πισώπλατα και βγάζουν στον τύπο ο ένας τα email του άλλου?
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
[size=14pt]Πριμ 100.000 ευρώ με σακούλα μοίρασε ο Ψωμιάδης.[/size]
(Από την Εξέδρα)

Οι παλιές συνήθειες δεν κόβονται. Respect στο Μάκαρο. :cool2:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Καλά αυτό είναι δεδομένο και το έχουμε πει χιλιάδες φορές!Ποιον θα υπολογίσουν τα κοράκια?Τον Dear all ή τους αμέτοχους που σφάζονται πισώπλατα και βγάζουν στον τύπο ο ένας τα email του άλλου?
η φαρσοκωμωδια που παρακολουθουμε φετος δεν εχει προηγουμενο....
η περσινη χρονια φανταζει ονειρο σε σχεση με τη φετινη... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Παικτες αψυχοι,με εξαιρεση τον αραουχο,το μαντουκα και το νεμεθ που εχτες ελειπε....
Φως στο τουνελ δεν υπαρχει....
Οποτε <<ή τρελος ή λαμογιο>>...
Υ.Γ.Τις εγγυησεις τις θελει σε ταλαρα ή σε 20αρικα ο κος.Παπας??? :jerking:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Οποτε <<ή τρελος ή λαμογιο>>...
Υ.Γ.Τις εγγυησεις τις θελει σε ταλαρα ή σε 20αρικα ο κος.Παπας??? :jerking:
Ε ναι δεν θέλουνε οι πουθενάδες να μπλέξει η ομάδα!Νοιάζονται... :jerking:
Ο Μπαμπ ίσως είναι η τελευταία ελπίδα...δεν το έχουνε πάρει χαμπάρι? Ακόμα και λαμόγιο να είναι ή μπροστινός...μεγαλύτερο κακό στην ΑΕΚ αποκλείεται να κάνει....απλά στην χειρότερη θα καθυστερήσει λίγο περισσότερο το πρωτοδικείο!
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Ειλικρινα με εχει φαει αυτο το θεμα....
Χθες ακυρωσα εξοδο απο την αρρωστια μου... :headbang: :headbang: :headbang: :grin:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Τα πραγματα μου φαινονται καθαρα...Δε ξερω αν κανω λαθος...Ομως ο Μπαγεβιτς εχει κουλουριαστει πανω στην ΑΕΚ, και περιμενε το στραβοπατημα της Εθνικης για να την κανει...Τα τσιρακια του ακομη δουλευουνε προς τα κει...Δεν ακουω τελευταια τον κυριο Τσαρτα, που ολο κριτικη στον Οττο ειναι...Γιατι δε μιλαει για τις μπουρδες του Βατραχου? Και σα να μην εφτανα αυτα, καθεται και λεει οτι η ομαδα πηγε καλα με τη Καβαλα...Αν εχανε ο Λεβαδειακος και ο προπονητης του ελεγε τετοιες αηδιες θα τον ειχανε σκουπισει...
Τι στο διαολο περιμενει για να φυγει???Οι παικτες δεν τον θελουν,μεγαλο μερος του κοσμου δεν τον θελει,η οποια διοικηση απλα αδιαφορει,και τα αποτελεσματα πανε απο το καλο στο καλυτερο...
Δεν ξερω αν το κυριο προβλημα της αεκ ειναι ο σερβος,αλλα σιγουρα αποτελει σημαντικο κομματι του αγωνιστικου αδιεξοδου...
Ας παρει πουλο,να ερθει κανενας κωστενογλου ως το καλοκαιρι και μετα βλεπουμε.....
Γενικοτερα βλεπουμε... ;)
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Τα πραγματα μου φαινονται καθαρα...Δε ξερω αν κανω λαθος...Ομως ο Μπαγεβιτς εχει κουλουριαστει πανω στην ΑΕΚ, και περιμενε το στραβοπατημα της Εθνικης για να την κανει...Τα τσιρακια του ακομη δουλευουνε προς τα κει...Δεν ακουω τελευταια τον κυριο Τσαρτα, που ολο κριτικη στον Οττο ειναι...Γιατι δε μιλαει για τις μπουρδες του Βατραχου? Και σα να μην εφτανα αυτα, καθεται και λεει οτι η ομαδα πηγε καλα με τη Καβαλα...Αν εχανε ο Λεβαδειακος και ο προπονητης του ελεγε τετοιες αηδιες θα τον ειχανε σκουπισει...
Τι στο διαολο περιμενει για να φυγει???Οι παικτες δεν τον θελουν,μεγαλο μερος του κοσμου δεν τον θελει,η οποια διοικηση απλα αδιαφορει,και τα αποτελεσματα πανε απο το καλο στο καλυτερο...
Δεν ξερω αν το κυριο προβλημα της αεκ ειναι ο σερβος,αλλα σιγουρα αποτελει σημαντικο κομματι του αγωνιστικου αδιεξοδου...
Ας παρει πουλο,να ερθει κανενας κωστενογλου ως το καλοκαιρι και μετα βλεπουμε.....
Γενικοτερα βλεπουμε... ;)

να διώξεις τον βάτραχο και να φέρεις ποιόν?τον δώνη τον προπονητάρά ή τον παράσχο ή μήπως τον μαλεζάνι?ρεεεεεεεε συνέλθετε εκεί πάνω στους θρακομακεδόνες.....για το κακό χάλι της ομάδας αυτός που έχει την λιγότερη ευθυνη είναι ο βάτραχος....αν είχε κατάλληλο υλικό θα έβλεπες τί ομάδα θα σου έφτιαχνε....και ναί ο βάτραχος δεν φεύγει γιατί νιώθει ότι σας πρόδωσε το 96 και τώρα δεν αφήνει την ομάδα στα δύσκολα..
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
να διώξεις τον βάτραχο και να φέρεις ποιόν?τον δώνη τον προπονητάρά ή τον παράσχο ή μήπως τον μαλεζάνι?ρεεεεεεεε συνέλθετε εκεί πάνω στους θρακομακεδόνες.....για το κακό χάλι της ομάδας αυτός που έχει την λιγότερη ευθυνη είναι ο βάτραχος....αν είχε κατάλληλο υλικό θα έβλεπες τί ομάδα θα σου έφτιαχνε....και ναί ο βάτραχος δεν φεύγει γιατί νιώθει ότι σας πρόδωσε το 96 και τώρα δεν αφήνει την ομάδα στα δύσκολα..
καπως αργα το θυμηθηκε το 96...
Αστο να παει στο διαολο μεσημεριατικα...
Εγω αυτο που λεω ειναι οτι η ομαδα θελει ενα σοκ....Ας ερθει ο κωστενογλου και αν το καλοκαιρι εξακολουθουμε να ειμαστε στην α' εθνικη,βλεπουμε για κανονικο προποντητη...
Για το γεγονος οτι η ομαδα δεν αλλαζει 3 πασες σερι δεν φερει ευθυνη ο προπονητης???
Και μην αρχισεις το παραμυθι οτι δεν εχει παικτες...Απο της καβαλας και του θρασυβουλου,καλυτεροι ειναι οι παικτες μας...
Εχω βαρεθε σε καθε μεταδοση ο ρεπορτερ των παγκων να λεει<<Οδηγια ντουσαν,να ειναι πιο κοντα οι γραμμες>>....
Ποτε θα πλησιασουν γαμω την πουτανα μου???Χριστουγεννα φτασαμε...Ελεος...
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.976
Πόντοι
1.486
καπως αργα το θυμηθηκε το 96...
Αστο να παει στο διαολο μεσημεριατικα...
Εγω αυτο που λεω ειναι οτι η ομαδα θελει ενα σοκ....Ας ερθει ο κωστενογλου και αν το καλοκαιρι εξακολουθουμε να ειμαστε στην α' εθνικη,βλεπουμε για κανονικο προποντητη...
Για το γεγονος οτι η ομαδα δεν αλλαζει 3 πασες σερι δεν φερει ευθυνη ο προπονητης???
Και μην αρχισεις το παραμυθι οτι δεν εχει παικτες...Απο της καβαλας και του θρασυβουλου,καλυτεροι ειναι οι παικτες μας...
Εχω βαρεθε σε καθε μεταδοση ο ρεπορτερ των παγκων να λεει<<Οδηγια ντουσαν,να ειναι πιο κοντα οι γραμμες>>....
Ποτε θα πλησιασουν γαμω την πουτανα μου???Χριστουγεννα φτασαμε...Ελεος...
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:Απόλυτο δικιο.. Διώξτε τον Προδότη να ξεκινήσουμε από κάπου. Χτες η αρχική ενδεκάδα μας είχε 8 (!!) ξένους.Αν είναι δυνατόν...Ο φουκαράς ο Αραμπατζής έχει γίνει άγαλμα στον πάγκο.Αι τσακίδια πια...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ειλικρινα με εχει φαει αυτο το θεμα....
Χθες ακυρωσα εξοδο απο την αρρωστια μου... :headbang: :headbang: :headbang: :grin:

καλά βρε μαλάκα και συ....
εγώ τις καλύτερες χρονιές μου και τη λιγότερη ζοχάδα τις πέρναγα όταν ο βάζελας ήταν καμμιά δεκαριά πόντους πίσω......
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
καλά βρε μαλάκα και συ....
εγώ τις καλύτερες χρονιές μου και τη λιγότερη ζοχάδα τις πέρναγα όταν ο βάζελας ήταν καμμιά δεκαριά πόντους πίσω......

Άστονα ρε, είναι μικρός ακόμα.

Η μετάβαση από την οπαδική καφρίλα στη συνειδητοποίηση της αρρώστιας γίνεται κάπου στα 30.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:Απόλυτο δικιο.. Διώξτε τον Προδότη να ξεκινήσουμε από κάπου. Χτες η αρχική ενδεκάδα μας είχε 8 (!!) ξένους.Αν είναι δυνατόν...Ο φουκαράς ο Αραμπατζής έχει γίνει άγαλμα στον πάγκο.Αι τσακίδια πια...
Δεν μας νοιάζουν τα γκομενικά σου!Δεν φταίμε εμείς που  εσύ θες να κουτουπώσεις την δικιά του! :2funny:
 

papaflesas

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2009
Μηνύματα
287
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ας παρει πουλο,να ερθει κανενας κωστενογλου ως το καλοκαιρι και μετα βλεπουμε.....
Γενικοτερα βλεπουμε... ;)

Σιγά μη δεχθεί ο Κωστένογλου να έρθει ξανά για υπηρεσιακός.Κέρδισε τον ΟΣΦΠ πρόπερσι και μετά κουβάλησαν τον "στρατηγό" του κάμπου,και του πρότειναν να γίνει βοηθός του...Μαύρα χάλια.

Μου θυμίζει τη δεκαετία του 1980 η ιστορία...
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Σιγά μη δεχθεί ο Κωστένογλου να έρθει ξανά για υπηρεσιακός.Κέρδισε τον ΟΣΦΠ πρόπερσι και μετά κουβάλησαν τον "στρατηγό" του κάμπου,και του πρότειναν να γίνει βοηθός του...Μαύρα χάλια.

Μου θυμίζει τη δεκαετία του 1980 η ιστορία...

Πάντως, τώρα που στην ομάδα έχουμε μόνο [size=18pt]πλέι μομπίλ[/size] και όχι παίχτες με προσωπικότητα (Ριβάλντο, Λυμπερόπουλος, Ζήκος, Δέλλας κ.λπ.), ο Κωστένογλου θα μπορούσε να βοηθήσει, ίσως.
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.976
Πόντοι
1.486
Δεν μας νοιάζουν τα γκομενικά σου!Δεν φταίμε εμείς που  εσύ θες να κουτουπώσεις την δικιά του! :2funny:
Τα θυμάσαι καμήλα ε?Κι όσο πάει κι ομορφαίνει το μωράκι.... :smitten: :smitten: :knockinb: :knockinb:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Σιγά μη δεχθεί ο Κωστένογλου να έρθει ξανά για υπηρεσιακός.Κέρδισε τον ΟΣΦΠ πρόπερσι και μετά κουβάλησαν τον "στρατηγό" του κάμπου,και του πρότειναν να γίνει βοηθός του...Μαύρα χάλια.

Μου θυμίζει τη δεκαετία του 1980 η ιστορία...
Τρεχοντας θα ερθει...
που δουλευει αυτη τη στιγμη η προπονηταρα αυτη???
Το παραμυθι με το 4-0 πρπει να σταματησει να λεγεται απο καποιους αεκτζιδες....
Επειδη ημουν μεσα θυμαστε πως ειχαμε κατεβει???Με ριμπο αριστερο χαφ και εντινιο δεξι..Το μπουρμπο δεξι και το γεωργεα αριστερο μπακ. :headbang: :headbang: :headbang:Δεν το λες και ρουα-ματ.. :uglystupid:
Εκεινη τη μερα οι τακτικες πηγαν περιπατο..Ο ριμπο επαζε για 3 και ο ζηκος θυμιζε τελικο τσ.λιγκ....Επρεπε να τα φαει και τα εφαγε....Τελος...
Οσο για δωνη συμφωνω....Αλλο να φερεις εναν τεχνικο εγνωσμενης αξιας,και αλλο το μουρινιο του καμπου... :headbang: :headbang:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.415
Πόντοι
5.006
  Μακάρι να βγώ ψεύτης,
  Η νύχτα φεύγει το ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟ έρχεται
  Μόνο σε αυτήν την μπουρδελοχώρα άνθρωπος ο οποίος έχει καταδικαστεί με κάτι μύρια χρονάκια στην μπουζού είναι πρώτη μούρη στην TV και η αστυνομία στο ένταλμα συλλήψεως του στην θέση που γράφουνε ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΑΤΟΙΚΙΑΣ γράφουνε ΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΙΑΜΟΝΗΣκαι μετα λέμε για τον τριτσώνη και πως στον διάλο τον λέγανε το κοράκι ότι δεν μας σέβονται και παπάρια μάντολες που λέει και ο γεωργίου.Σε αυτήν την χώρα για να σε σεβαστούνε πρέπει να σε φοβούνται.Τέλος αυτό το θέμα.
Πάμε παρακάτω,
Πόσο χειρότερα θα παίξουμε ρε πούστη μου .Βαλε μέσα:
αραμπατζή,γεωργέα,γκέντζογλου,καράμπελα,μανωλά,καφέ,ρίκκα,λαγό,ταχτσίδη,παυλή και το διαμαντάκι τον νέμεθ.
Ας παίξουν τα Ελληνόπουλα και να τους χειροκροτήσουμε κιόλας.Αντι τους  :jerking:τους μισθοφόρους.
Αιντε μπάγιεβιτς ξύπνα :jerking: :jerking: :jerking:
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Ο Μουρίνιο του κάμπου έφυγε κλωτσιδόν με καλύτερα αποτελέσματα από τον Πρίγκηπα. Και σε ερασιτεχνική ομάδα να ήταν ο πρίγκηπας, θα είχε φύγει με τέτοια αποτελέσματα. Αλλά βλέπεις έχει τον στρατό από δημοσιογράφους από πίσω του. Εχει χάσει όλους τους παίκτες αφού τους ρίχνει όλες τις ευθύνες μέσω των φίλων του δημοσιογράφων. Λες και η Καβάλα γαμώ το κερατό μου έχει καλύτερους παίκτες. Σήκω φύγε μόνος σου γαμώ το κερατό μου. Δεν  μπορείς. Μέχρι και στον ερυθρό αστέρα με τις κλωτσιές σε διώξανε. Συνταξιούχε!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom