Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
σιγα τον τρυπα..
ακομη τον βριζω..
οταν καποιος μου εξηγησει γιατι ο οσκαρ ειναι παιχτης του ΘΡΥΛΟΥ,τοτε ισως αλλαξω γνωμη..
έλα ρε συ...λάθη στις μεταγραφές πάντα θα γίνονται...εδώ χρυσοπληρώσαμε να έρθει ο Βαρεσάνοβιτς...τι μου λες τώρα....
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Μεγάλο...όνομα!!!! :2funny: :2funny: :2funny:

Είσαι αλήτης ρε...τί τα πειράζεις τα παιδιά???Είχες εσύ ποτέ...Μπασινά??? :grin: :grin: :grin:
κι όπως λέω σε κάθε μεταγραφή...χαλαρώστε...ό,τι δεν το έχετε δει ποτέ δεν μπορείτε να το κρίνετε. Στην Ευρώπη δεν τον ξέρανε τον Γκεκα και το Χαριστέα, αλλά στις ομάδες που πήγανε στην αρχή ήτανε λύρα 100 (άλλο που μετά μπουκώσανε). Για να μη θυμίσω τη μεταγραφή βαζέχα που ούτε καταλάβαμε από πού βγήκε τέτοιο φιντάνι.
Όπως μεγάλα ονόματα μπορεί να έρθουνε σκασμένοι στο Ελλάντα, έτσι και άγνωστοι μπορεί να πάρουνε τρελή αξία. 22 χρονώ είναι το γαλλάκι. Αν το είχαμε φέρει στον Ολυμπιακό θα το είχαμε κάνει θεό. Για να μη θυμηθώ τι λέγανε για τον Οσκαρ το καλοκαίρι τα φυλλάγια τουαλετικής ανάγνωσης...
 

Επισκέπτης
κι όπως λέω σε κάθε μεταγραφή...χαλαρώστε...ό,τι δεν το έχετε δει ποτέ δεν μπορείτε να το κρίνετε. Στην Ευρώπη δεν τον ξέρανε τον Γκεκα και το Χαριστέα, αλλά στις ομάδες που πήγανε στην αρχή ήτανε λύρα 100 (άλλο που μετά μπουκώσανε). Για να μη θυμίσω τη μεταγραφή βαζέχα που ούτε καταλάβαμε από πού βγήκε τέτοιο φιντάνι.
Όπως μεγάλα ονόματα μπορεί να έρθουνε σκασμένοι στο Ελλάντα, έτσι και άγνωστοι μπορεί να πάρουνε τρελή αξία. 22 χρονώ είναι το γαλλάκι. Αν το είχαμε φέρει στον Ολυμπιακό θα το είχαμε κάνει θεό. Για να μη θυμηθώ τι λέγανε για τον Οσκαρ το καλοκαίρι τα φυλλάγια τουαλετικής ανάγνωσης...
Μην μιλάς ποδοσφαιρικά, μπλοκάρει ο doritis! :grin:
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
...Για να μη θυμηθώ τι λέγανε για τον Οσκαρ το καλοκαίρι τα φυλλάγια τουαλετικής ανάγνωσης...

Αν θυμάμαι καλά...για ρολίστα πολυτελείας έλεγαν...αν δεν κάνω λάθος...δεν είπε κανένας για ποδοσφαιριστή που θα κάνει την διαφορά....
 

Επισκέπτης
Αν θυμάμαι καλά...για ρολίστα πολυτελείας έλεγαν...αν δεν κάνω λάθος...δεν είπε κανένας για ποδοσφαιριστή που θα κάνει την διαφορά....
να παει να γαμηθει & ο ρολιστας & αυτος που τον εφερε..
ουτε για β εθνικη δεν κανει..
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
να παει να γαμηθει & ο ρολιστας & αυτος που τον εφερε..
ουτε για β εθνικη δεν κανει..
κλαψεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε


εεεεεεεεεεεεεεεερνεστο βαλβερδεεεεεεεεεεεεεεεεεε
εεεεεεεεεεεεεεεερνεστο βαλβερδεεεεεεεεεεεεεεεεεε
εεεεεεεεεεεεεεεερνεστο βαλβερδεεεεεεεεεεεεεεεεεε
εεεεεεεεεεεεεεεερνεστο βαλβερδεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 

kalamas

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2007
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
μετα τον ραμπεσαντρατανα και τον αρουαμπαρενα ήρθε ο ενσαφαμπασουφου ή πως διάολο τον λένε για να φτιάξουμε την ομάδα που όλοι ονειρευόμαστε...έλεος αεκάρα μου πόσο χαμηλά θα πέσεις :helpplea:
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
μετα τον ραμπεσαντρατανα και τον αρουαμπαρενα ήρθε ο ενσαφαμπασουφου ή πως διάολο τον λένε για να φτιάξουμε την ομάδα που όλοι ονειρευόμαστε...έλεος αεκάρα μου πόσο χαμηλά θα πέσεις :helpplea:

Είσαι λάθος...είναι παιχταράς ο μικρός....κράμα Λιζαραζού και Ρομπέρτο Κάρλος....σύμφωνα με αυτά που υποστηρίζει ο hypnos80....
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.974
Like
30.411
Πόντοι
5.006
Δεν μου λέτε παιδιά εαν ξέρει κανείς vα μου πεί τί έχει πάθει ο Παvαγιώτης ο Λαγός και κάνει συνέχεια αποθεραπείες και
ενδυναμώσεις στο γυμναστήριο; 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom