Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (3 μέλη και 3 επισκέπτες)

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
"η μετριοφροσυνη και το φιλαθλο πνευμα ειναι βασικο γνωρισμα του γαυρου οπαδου"
                                                  [size=20pt]ΣΩΚΡΑΤΗΣ[/size] κοκκαλης

Μάλλον όταν το έλεγε ο πρόεδρος...είχε δίπλα του τον Τάκη τον Τσουκαλά....αυτόν...φωτογράφιζε....
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Μάλλον όταν το έλεγε ο πρόεδρος...είχε δίπλα του τον Τάκη τον Τσουκαλά....αυτόν...φωτογράφιζε....
:2funny: :2funny: :2funny:
Το κακό με το Ελληνικό ποδόσφαιρο και τον αθλητισμό γενικότερα είναι ότι οι οπαδοί έχουν πάνω από την ομάδα τους τον πρόεδρο!
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Το κακό με το Ελληνικό ποδόσφαιρο και τον αθλητισμό γενικότερα είναι ότι οι οπαδοί έχουν πάνω από την ομάδα τους τον πρόεδρο!
οι μισοι αντιολυμπιακοι λενε τους γαυρους υπαλληλους και οτι εχουν τον κοκκαλη πανω απο την ομαδα
οι αλλοι μισοι αντιολυμπιακοι λενε τους γαυρους αχαριστους και καφρους που βριζουν τον κοκκαλη στη φιεστα και σε ορισμενα παιχνιδια
τελικα τι απο τα 2 ειμαστε?συννενοηθειτε ρε πουστη μου επιτελους :headbang: και αποκτηστε μια κοινη γραμμη
 

Επισκέπτης
ενα καλο παικτακι που θα ερχοταν σε σας...τελικα δε θα ρθει... :)
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Τι λες ρε μεγαλε!!! Σοβαρολογεις??? Βλεπεις πολυ μπαλα. Ο Δωνης αποδειχτηκε κορυφαιος προπονητης και δεν τον αφησαν να ολοκληρωσει το εργο του. :rockon: :rockon: :rockon: Οταν η ΑΕΚ επαιξε στο Οακα με τον Πανσεραϊκο και δεν καταφερε ουτε μιση ευκαιρια σε ολο το παιχνιδι και επρεπε και να χασει,φυσικα και δεν ειχε ευθυνη ο Δωνης :uglystupid:. Απλα ετοιμαζε την ομαδα για τη νεα χρονια.
Και φυσικα η οποια βελτιωση εχει δειξει η ομαδα τις τελευταιες αγωνιστικες οφειλόνται καθαρα στην επιστημονικη δουλεια του Δωνη. Τον αν γουσταρω εγω ή εσυ ή οποιος αλλος τον Μπαγεβιτς ειναι αλλο πραγμα και αλλο το να αμφισβητεις οτι ο ανθρωπος αυτος εχει απιστευτο ταλεντο στο να δημιουργει ομαδες που παιζουν ωραια μπαλα και οτι καταφερνει να κανει παιχτες που σερνοντουσαν (Χουανφραν,κουτρουμανος,ενσαλιβα,σκοκο,καφες κτλ.) να παιζουν τουλαχιστον αξιοπρεπεστατα.
Αλλα εσυ σαν ολυμπιακος λιγη σημασια δινεις στον θεσμο και τη σημασια ενος προπονητη στην ομαδα. Οταν παιρνεις τιτλο με Κολια,ματζουρακη,μπιγκον,σολιντ,λεμονη,κατανετς κτλ.ειναι φυσικο να πιστευεις αυτα για τον Μπαγεβιτς.
εισαι οφσάιντ φίλε μου. Πρώτον, γιατί δεν κάνω εγώ την επιλογή του προπονητή (είμαι φίλαθλος), δεύτερον γιατί κανείς δεν είπε πως συμφωνούμε να παίρνει της πλάκας προπονητές ο κρόκους, αντιθέτως τόσα χρόνια του φωνάζουμε να πάρει καλό προπονητή και τώρα φωνάζουμε στον Ερνέστο να μείνει.
Επίσης κάνεις φάουλ, γιατί τον προπονητή δεν τον κρίνεις στα 5-10 ματς, αλλά τον αφήνεις να κάνει τη δουλειά του για ολόκληρη χρονιά ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ. Μπορεί να μας πονάει τους φιλάθλους που θέλουμε να παίρνουμε κάθε χρόνο πρωτάθλημα, αλλά τότε ούτε ο Βενγκέρ δεν θα πετύχαινε εδώ.

Έκανες και κόρνερ. Γιατί εγω ο ίδιος παραδέχτηκα πως ο Μπάγεβιτς με συμμάζεψε σαν ομάδα αλλά δεν θα παραδεχτώ ποτέ πως ο Ολυμπιακός πήρε το πρώτο πρωτάθλημα παίζοντας μπαλάρα, αντιθέτως μάλιστα. Αλλά σύμφωνα με τη δική σου λογική έπρεπε να τον σουτάουμε στα πρώτα 10 ματς. Αντιθέτως απήλαυσε την υπομονή μας όπως και σε κάθε ομάδα που πηγαίνει ασχέτως αποτελεσμάτων (να θυμίσω και τον ΠΑΟΚ και τα 0 αποτελέσματα;;). Και επειδή είναι τρομερός επιστήμονας εκτός από τον Τζόρτζεβιτς και Γιαννακόπουλο που βγάλανε μάτια στον Πανηλειακό και λογικό ήταν να αποτελούν σιγουράκια, έχοντας ένα γενναίο μποναμά από το Θειούλη, μας έφερε τον παγκόσμιο Βαρεσάνοβιτς και κάποιους άλλους που ούτε στο CM δεν τους βρίσκω.

Κρατείστε τον, κανένα πρόβλημα, άλλωστε είναι άδικο να κρίνεται ένας άνθρωπος για μια ομάδα που ΔΕΝ έφτιαξε αυτός. Όπως βεβαίως δεν μπορείς να ξέρεις τι παίκτες θα έφερνε και τι θα σου αποδίδανε αυτοί οι "3" που λέτε. Ξεχνάτε πως η αλλαγή προπονητή φέρνει και αλλαγή κλίματος και άρα πιο ορεξάτους παίκτες. Αλλά μπάλα να παίζετε, σόρρυ, αλλά ακόμα δεν το έχω δει...στις γιόμες είστε καλοί, όπως ήσαστε και προηγουμένως.
και τέλος, αυτοί που λες οι παίκτες ήρθανε με το Δώνη, ο Μπάγεβιτς δεν ξέρεις αν θα τους διάλεγε.
Όπως επίσης είναι άδικο να κρίνεται ένας άνθρωπος στα μισά του χρόνου.
 

Επισκέπτης
χαλασε η μεταγραφη τελευταια στιγμη
τα ειχαν βρει σε ολα αλλα ξαφνικα ο μανατζερ του διαπιστωσε οτι θα πληρωνοτανε με χρηματα απο την μονοπολη
Παραπληροφόρηση, ήθελε να τον δοκιμάσει ο προδότης και αυτός δεν το δέχτηκε!
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Παραπληροφόρηση, ήθελε να τον δοκιμάσει ο προδότης και αυτός δεν το δέχτηκε!
θα ηταν μαλακας να δεχτει
απο που ακουστηκε διεθνης αργεντινος να δοκιμαστει απο ομαδα που εχει αρχηγο τον γεωργεα και βασικο τον κουτρουμανο?
 

*christi*

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.776
Like
0
Πόντοι
16
Η ευχάριστη αυή συνεύρεση έλαβε τέλος, με προσφορά γλυκών από τη μοναδική παρουσία των αντιθέτου φύλου η ποία εκόσμησε το τραπέζι με τη γλυκειά παρουσία της και το χώρο με το αξέχαστο άρωμά της. Την ευχαριστούμε και την αναμένουμε με περισσότερες ίσως εκπροσώπους του ωραίου φύλου στην επόμενη συνάντηση.
Η χαρα ητανε ολη δικη μου παιδακια!!
Οποιος θελει να διαδιδει αερολογιες ειναι προβλημα δικο του,εμενα προσωπικα δεν με αγγιζει κατι τετοιο!!
Παρολο που με εκαναν "διασημη" κ σε αλλο φορουμ.... :headbang:
Εμεις να ειμαστε καλα και να περναμε ομορφα,οποιος/α δεν θελει ας κανει κατι αλλο στη ζωη του!!





ΥΓ:τελικα εβγαλα ωραιες φωτο!
 

Επισκέπτης
θα ηταν μαλακας να δεχτει
απο που ακουστηκε διεθνης αργεντινος να δοκιμαστει απο ομαδα που εχει αρχηγο τον γεωργεα και βασικο τον κουτρουμανο?
Εκεί κολλάς?
Εδώ άλλοι αργεντινοι παίζουν με τον Πατσατζόγλου και τον Πάντο!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
θα ηταν μαλακας να δεχτει
απο που ακουστηκε διεθνης αργεντινος να δοκιμαστει απο ομαδα που εχει αρχηγο τον γεωργεα και βασικο τον κουτρουμανο?
6 μήνες είχε να παίξει και είναι στα αζήτητα!Αν δεν γουστάρει να δοκιμαστεί...τον μπούλοοοοοοοοοοοο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom