Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Δεν μπορώ να συγκρίνω τις 2 ομάδες γενικά, σαν να συγκρίνω την Μόνικα Μπελούτσι με την Έφη Θώδη! :boobies:
καλα φαε κανα πατατακι
το μαντσεστερακι ειναι μια κουκιδα μπροστα στο κοσμο του ολυμπιακου
 

Επισκέπτης
-19 & επεται συνεχεια..
τιμη & δοξα στον μεγιστο βατραχα..
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
σιγα τον τρυπα..
ακομη τον βριζω..
οταν καποιος μου εξηγησει γιατι ο οσκαρ ειναι παιχτης του ΘΡΥΛΟΥ,τοτε ισως αλλαξω γνωμη..
Αφού το κριτήριο σου είναι η βαθμολογία...+12  !!!
 

Επισκέπτης

Συνημμένα

  • aekaki6.jpg
    aekaki6.jpg
    88,2 KB · Εμφανίσεις: 12

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
sportdog/
ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ: «Να με δεις στο YouTube!..»

Ποιος είδε τον Μάτιας Λέκι και δεν τον φοβήθηκε... Ο Αργεντινός αμυντικός βγήκε έξω από τα ρούχα του όταν ο Ντούσαν Μπάγεβιτς του έδωσε χθες ένα φανελάκι για να παίξει σε ένα μίνι διπλό. Η συμπεριφορά του διεθνή άσου ήταν απαράδεκτη και όσοι ήταν στην προπόνηση παρακολούθησαν άφωνοι τον παίκτη να βρίσκεται εκτός εαυτού, αφού δεν έλειψαν τα... γαλλικά.

«Τι είναι αυτό; Γιατί να το φορέσω;», είπε ο Λέκι όταν ο Ντούσκο του ζήτησε να δοκιμαστεί, με τον προπονητή της ΑΕΚ να του απαντά: «Μπες μέσα να σε δω. Θέλω να σε δω να παίζεις, να σε δοκιμάσουμε». Και τότε ο 28χρονος άσος έγινε έξαλλος, μη μπορώντας να κρατήσει τα νεύρα του, λέγοντας:

«Ευχαριστώ, αλλά αυτό το φανελάκι δεν είναι για εμένα. Αυτό δεν το φοράω εγώ. Εγώ δεν ήρθα εδώ για να με δοκιμάσεις. Αν θέλεις, μπορείς να το φορέσεις εσύ και να δοκιμάσεις τον εαυτό σου :2funny: :2funny:. Εγώ έχω παίξει στην Πριμέρα Ντιβιζιόν, στην Ιταλία, στην Εθνική Αργεντινής. Αν δεν με ξέρεις και θες να με δεις να παίζω, μπες να με δεις στο YouTube! :2funny: :2funny:».

o γνωστος πριγκηπας του Ποδονιφτη......
 
Εγγρ.
10 Φεβ 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Νομίζατε ότι με το βατράχι θα κάνετε ομάδα χανούμια;;;τώρα θα δείτε όταν θα ρθουμε σε κανα δίμηνο τι εστί βατραχος που θα μας βρει μπροστά του.
 
Εγγρ.
10 Φεβ 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
αντε χανουμάκια την κάνατε την μεταγραφάρα που έσπασε τα κοντέρ :2funny: :2funny: :2funny:

θα τον πάρει τελικά το βατράχι αυτόν τον Εμφαντασιουλουμκουμουρλουκούκου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

BIAΣΤΗΣ

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Νομίζατε ότι με το βατράχι θα κάνετε ομάδα χανούμια;;;τώρα θα δείτε όταν θα ρθουμε σε κανα δίμηνο τι εστί βατραχος που θα μας βρει μπροστά του.
με το μπατζετ της κακομοιριας που εχουνε και το θεο να παρουν προπονητη,δεν βλεπουν πρωταθλημα...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
O Ολιβιέ Ν' Σιαμπαμφούμου θα μείνει στην ΑΕΚ! Ο 22χρονος μπακ βρέθηκε στα γραφεία της ΠΑΕ και συμφώνησε με τη διοίκηση της «Ενωσης». Πλέον απομένουν μόνο οι υπογραφές και η ανακοίνωση της απόκτησής του. Σύμφωνα με την «κιτρινόμαυρη» ΠΑΕ ο Γάλλος αμυντικός έχει συμφωνήσει για συνεργασία μέχρι το καλοκαίρι και αυτή η συμφωνία ήρθε εντός των ορίων της προθεσμίας για την απόκτηση ελεύθερων παικτών, που έληγε στις 15:00 της Τρίτης.

Χθες, ο Σερβοέλληνας τεχνικός της Ένωσης έλεγε: «Δεν πρόκειται να κάνουμε κάποια μεταγραφή ελεύθερου παίκτη» και σε ό,τι είχε να κάνει με τον Ν' Σιαμπαμφούμου, τονιζόταν πως θα ήταν μια λύση για το καλοκαίρι. Αυτό που προβλημάτιζε τον Ντούσκο ήταν το γεγονός πως θα χρειαζόταν περίπου ενάμισι μήνα για να μπει σε φουλ ρυθμό. «Θα του έκανα κακό, αν τον είχα στην ομάδα και δεν του έδινα ευκαιρίες. Τώρα πρέπει να πάρει παιχνίδια στα πόδια του», έλεγε χαρακτηριστικά.

Ο Μπάγεβιτς τελικά άλλαξε γνώμη για τον 22χρονο Γάλλο, του οποίου εκτίμησε από την πρώτη στιγμή τα προσόντα, και όλα δείχνουν πως η ΑΕΚ θα προχωρήσει στην απόκτησή του.

[move] :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:[/move]
 

Επισκέπτης
O Ολιβιέ Ν' Σιαμπαμφούμου θα μείνει στην ΑΕΚ! Ο 22χρονος μπακ βρέθηκε στα γραφεία της ΠΑΕ και συμφώνησε με τη διοίκηση της «Ενωσης». Πλέον απομένουν μόνο οι υπογραφές και η ανακοίνωση της απόκτησής του. Σύμφωνα με την «κιτρινόμαυρη» ΠΑΕ ο Γάλλος αμυντικός έχει συμφωνήσει για συνεργασία μέχρι το καλοκαίρι και αυτή η συμφωνία ήρθε εντός των ορίων της προθεσμίας για την απόκτηση ελεύθερων παικτών, που έληγε στις 15:00 της Τρίτης.

Χθες, ο Σερβοέλληνας τεχνικός της Ένωσης έλεγε: «Δεν πρόκειται να κάνουμε κάποια μεταγραφή ελεύθερου παίκτη» και σε ό,τι είχε να κάνει με τον Ν' Σιαμπαμφούμου, τονιζόταν πως θα ήταν μια λύση για το καλοκαίρι. Αυτό που προβλημάτιζε τον Ντούσκο ήταν το γεγονός πως θα χρειαζόταν περίπου ενάμισι μήνα για να μπει σε φουλ ρυθμό. «Θα του έκανα κακό, αν τον είχα στην ομάδα και δεν του έδινα ευκαιρίες. Τώρα πρέπει να πάρει παιχνίδια στα πόδια του», έλεγε χαρακτηριστικά.

Ο Μπάγεβιτς τελικά άλλαξε γνώμη για τον 22χρονο Γάλλο, του οποίου εκτίμησε από την πρώτη στιγμή τα προσόντα, και όλα δείχνουν πως η ΑΕΚ θα προχωρήσει στην απόκτησή του.

[move] :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:[/move]
Σείστηκε η ευρώπη με αυτή την μεταγραφή! :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom