Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Ο προπονητής της ομάδας κ. Ντούσαν Μπάγεβιτς έκανε την παρακάτω δήλωση σχετικά με το επεισόδιο του Ραφίκ Τζιμπούρ με τον Νάτσο Σκόκο:
"Eπέβαλα πρόστιμο στους Ραφίκ Τζιμπούρ και Νάτσο Σκόκο, 10.000 και 8.000 ευρώ αντίστοιχα.
Οι δύο ποδοσφαιριστές ζήτησαν συγγνώμη αλλά δεν ήταν δυνατόν να μείνουν ατιμώρητοι εφόσον προκάλεσαν αναστάτωση στην ομάδα μας.
Θεωρώ ότι το πιο σημαντικό σε μια ποδοσφαιρική οικογένεια είναι να υπάρχουν σχέσεις σεβασμού και καλής συνεργασίας μεταξύ των μελών της.
Όλοι κάνουμε λάθη, όμως πρέπει να τα αναγνωρίζουμε και να τα ξεπερνάμε. Πάνω απ’ όλα οφείλουμε να λειτουργούμε με γνώμονα το καλό της ομάδας και με σεβασμό προς την ιστορία της".

Ντουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυύσαν!!!  :2funny:


 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ξάδελφε ακόμη περιμένω να υπογράψεις το βιβλίο συγχαρητηρίων


δεν έχω να δώσω ΠΟΥΘΕΝΑ συγχαρητήρια.Με ξένα κόλυβα κηδείες δεν κάνω.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΔΙΝΩ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΟΜΑΔΑ Κ ΜΟΝΟ,και όταν Ελληνικές ομάδες-πλην του γαύρου κερδίζουν στην Ευρώπη.
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Ο προπονητής της ομάδας κ. Ντούσαν Μπάγεβιτς έκανε την παρακάτω δήλωση σχετικά με το επεισόδιο του Ραφίκ Τζιμπούρ με τον Νάτσο Σκόκο:
"Eπέβαλα πρόστιμο στους Ραφίκ Τζιμπούρ και Νάτσο Σκόκο, 10.000 και 8.000 ευρώ αντίστοιχα.
Οι δύο ποδοσφαιριστές ζήτησαν συγγνώμη αλλά δεν ήταν δυνατόν να μείνουν ατιμώρητοι εφόσον προκάλεσαν αναστάτωση στην ομάδα μας.
Θεωρώ ότι το πιο σημαντικό σε μια ποδοσφαιρική οικογένεια είναι να υπάρχουν σχέσεις σεβασμού και καλής συνεργασίας μεταξύ των μελών της.
Όλοι κάνουμε λάθη, όμως πρέπει να τα αναγνωρίζουμε και να τα ξεπερνάμε. Πάνω απ’ όλα οφείλουμε να λειτουργούμε με γνώμονα το καλό της ομάδας και με σεβασμό προς την ιστορία της".

Ντουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυύσαν!!!  :2funny:
να χανε γινι αφτα στον ΘΡιλο και θα χε γινι τισ ποπισ στισ εφιμεριδεσ αλα η αβαντα παη καλα,

ο Πριγκιπασ ινε δασκλαλοσ του Λιπι του Μουρινιο γιαφτο....
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
δεν έχω να δώσω ΠΟΥΘΕΝΑ συγχαρητήρια.Με ξένα κόλυβα κηδείες δεν κάνω.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΔΙΝΩ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΟΜΑΔΑ Κ ΜΟΝΟ,και όταν Ελληνικές ομάδες-πλην του γαύρου κερδίζουν στην Ευρώπη.

διακρίνω κάποια επιθετικότητα? αν έχεις κάτι να μου πείς στείλε Pm
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
να χανε γινι αφτα στον ΘΡιλο και θα χε γινι τισ ποπισ στισ εφιμεριδεσ αλα η αβαντα παη καλα,

ο Πριγκιπασ ινε δασκλαλοσ του Λιπι του Μουρινιο γιαφτο....
Εννοείς για τα πρόστιμα?Ότι ήταν μικρά?
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Καλησπερα ρε Μαγκες !
ο Sonyp που ειναι ???
εχει χαθει καιρο τωρα!!!
ειναι Καλα???
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Μια χαρα είναι.Απλά πήζει στην δουλειά κ με τα μωρά.
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Κόπανε αρχηδομαλάκα,παλιολιγούρη,χοντρέλα,κοιλιόδουλε,σαπιοκοιλιά,ΕΞΗΓΗΣΑ ότι δεν υπάρχει κανένας ρουφιάνος παρα μόνο δική μου αφέλεια ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.
Ο μόνος ρουφιάνος είσαι εσύ,για αυτό κ σε κάναμε πέρα όλοι ΣΥΛΛΟΓΙΚΑ,και το κουτσομπολιό σου,που μετά το τσιμπούσι έπαιρνες τον ένα κ τον άλλον τηλέφωνο,να μάθεις παλιοκατίνα τι έγινε στην πίττα,ποιοι είμασταν κλπ.

Σαν τα μικρά αγοράκια κάνεις ,που δεν τα παίζουν τα άλλα παιδάκια,55 χρονών και 170 κιλών μαντραχαλάρας.

ΣΕ ΣΥΓΧΩΡΩ ΟΜΩΣ Κ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ,ΜΙΑΣ Κ ΤΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΑΠΕΞΩ Κ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΛΩΝΟΥΣ ΣΟΥ,ΚΑΤΑΝΤΑΕΙ ΒΑΡΕΤΟ.

Σημ:εχεις καιρό να φτιάξεις κλώνο παλιομπουχεσίδι που να χαιρετάει ΄΄την όμορφη παρέα εδώ΄΄ :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Επισκέπτης
παμε ρε αεκαρα...γερα ...διπλο μεσα στα τυρια...
 

Επισκέπτης
Κόπανε αρχηδομαλάκα,παλιολιγούρη,χοντρέλα,κοιλιόδουλε,σαπιοκοιλιά,ΕΞΗΓΗΣΑ ότι δεν υπάρχει κανένας ρουφιάνος παρα μόνο δική μου αφέλεια ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.
Ο μόνος ρουφιάνος είσαι εσύ,για αυτό κ σε κάναμε πέρα όλοι ΣΥΛΛΟΓΙΚΑ,και το κουτσομπολιό σου,που μετά το τσιμπούσι έπαιρνες τον ένα κ τον άλλον τηλέφωνο,να μάθεις παλιοκατίνα τι έγινε στην πίττα,ποιοι είμασταν κλπ.

Σαν τα μικρά αγοράκια κάνεις ,που δεν τα παίζουν τα άλλα παιδάκια,55 χρονών και 170 κιλών μαντραχαλάρας.

ΣΕ ΣΥΓΧΩΡΩ ΟΜΩΣ Κ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ,ΜΙΑΣ Κ ΤΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΑΠΕΞΩ Κ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΛΩΝΟΥΣ ΣΟΥ,ΚΑΤΑΝΤΑΕΙ ΒΑΡΕΤΟ.

Σημ:εχεις καιρό να φτιάξεις κλώνο παλιομπουχεσίδι που να χαιρετάει ΄΄την όμορφη παρέα εδώ΄΄ :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Mου αρέσει που είπες πριν ότι δεν θα ξανά ασχοληθείς! :think:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ναι.ΣΩΣΤΑ.
Αλλά όταν κατηγορούν τους φίλους μου,γινομαι Τούρκος :tickedoff:
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
Να σαι καλά.Συγνώμη κιόλας....(αυτό έχει να κάνει ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ-ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΠΟΙΕΣ ΜΟΥ ΗΛΙΘΙΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ,ξαδελφε).

ελήφθη... θα υποστείς τας συνεπείας του αμαρτήματος σου τέκνον μου... κερνάς ουισκια...

συχωρεμένος και όση δεν χωρέσει ας μείνει κιαπέξω..
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
ελήφθη... θα υποστείς τας συνεπείας του αμαρτήματος σου τέκνον μου... κερνάς ουισκια...

συχωρεμένος και όση δεν χωρέσει ας μείνει κιαπέξω..
Γεια σου ρε παρεξηγημένο TERAS!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.462
Κριτικές
5
Like
67.912
Πόντοι
12.056
Kαλησπερα σε ολους... :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom