Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (8 μέλη και 19 επισκέπτες)
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
Καλημερα λατρεμενα μου χανουμια.........
να ειναι το τζακι αναμενο Ε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Καλημέρα συνχανουμοι και μη!Μεγάλη μέρα σήμερα,θα συναντηθούμε όλα τα εκλεκτά μελη του thread,να κοψουμε την πίτα μας.Μην αργήσει κανείς γιατί εχω πληροφορία ότι το TERAS θα είναι πιο νωρίς και θα φάει ΟΛΑ τα κοκορέτσια,κοντοσούβλια κλπ εδέσματα....  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Καλημέρα συνχανουμοι και μη!Μεγάλη μέρα σήμερα,θα συναντηθούμε όλα τα εκλεκτά μελη του thread,να κοψουμε την πίτα μας.Μην αργήσει κανείς γιατί εχω πληροφορία ότι το TERAS θα είναι πιο νωρίς και θα φάει ΟΛΑ τα κοκορέτσια,κοντοσούβλια κλπ εδέσματα....  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Με τη φανέλα του Ντιόγκο θα πάς κωλόγαυρε??? :birdman:

Υ.Γ. καλημέραααααααααααααα :rockon:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.541
Κριτικές
61
Like
42.955
Πόντοι
22.785
Καλημέρα συνχανουμοι και μη!Μεγάλη μέρα σήμερα,θα συναντηθούμε όλα τα εκλεκτά μελη του thread,να κοψουμε την πίτα μας.Μην αργήσει κανείς γιατί εχω πληροφορία ότι το TERAS θα είναι πιο νωρίς και θα φάει ΟΛΑ τα κοκορέτσια,κοντοσούβλια κλπ εδέσματα....  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Kαλημερα ναυαρχιδα μας ....
3 κ τεταρτο το πολυ θα εχουμε καταθφαση συσωμοι κ πεινασμενοι...
να ειναι ετοιμο ΤΟ
 

Συνημμένα

  • kokoretsi.jpg
    kokoretsi.jpg
    15,1 KB · Εμφανίσεις: 16

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Καλημερα συναρρωστοι.Αραγε η μυτουλα του Νατσο εφτιαξε?
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Καλημέρα συνχανουμοι και μη!Μεγάλη μέρα σήμερα,θα συναντηθούμε όλα τα εκλεκτά μελη του thread,να κοψουμε την πίτα μας.Μην αργήσει κανείς γιατί εχω πληροφορία ότι το TERAS θα είναι πιο νωρίς και θα φάει ΟΛΑ τα κοκορέτσια,κοντοσούβλια κλπ εδέσματα....  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
κλημέρααααααα........φιμώστε τον τέρας να προλάβουμε........

και για το φλουρί τα ξέρουμε......έρχομαι.....
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
κλημέρααααααα........φιμώστε τον τέρας να προλάβουμε........

και για το φλουρί τα ξέρουμε......έρχομαι.....
Ξεκίνα νωρίς και πάρε αλυσίδες!!!!Θα πάμε για χιονοπόλεμο μετά!!!
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
χαχαχαχαχαχα......χωρίς λόγια.......τα ευκόλως εννοο'ύμενα παραλείπονται........ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
ΧΑΝΟΥΜΑ  ΓΑΥΡΟΣ 3  1
δεχομαι στοιχηματα οποιο παληκαρι θελη εδω ειμαι..

Το πάω εγώ το στοίχημα...αν δεν έρθει...μου δίνεις το κορμί σου...αν έρθει...σου δίνω το δικό μου... :rockon: :rockon:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλησπέρα στον λαό.
Με μεγάλη επιτυχία γιορτάστηκε στο παραδοσιακό μας στέκι(αν κ μας έπιασε τον κώλο-ελέω του ότι τα βάζω στην τσεπη τα λεφτά)η κοπή της πρωτοχρονιάτικης μας πίττας.

Το φλουρί για δέυτερη συνεχόμενη φορά έπεσε στην βαζέλα τον Τάλω :headbang: :headbang: :headbang: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:,ο οποίος αρνήθηκε ,προς τιμήν του,να παραλάβει το δώρο του.

Με μεγάλη μας χαρά,είχαμε για πρωτη φορά στην παρέα μας κ μια γυναίκα,την αγαπημένη christi,που μας τίμησε με την παρέα της κ θα ρθει κ την επόμενη φορά.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Πεθαμένε ευχαριστούμε για το κέρασμα που πρότεινες,αλλά δεν το είχαμε ανάγκη,και επιπλέον ακόμα περιμένω τουτς Ρώσσους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom