Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
για μένα το έλεγε ρε παλιομαλάκα.Εγώ δεν βλέπω χαρά στα σκέλια μου,όχι εσύ.
Εσύ είσαι ωραίο κ λαχταριστό αγόρι.
Εγώ είμαι χοντρός κ καραφλός,για αυτό κ είμαι με το λουλί(καλά διαβάσατε λουλί) στο χέρι

μην αγχώνεσαααααααααιιιιιιιιιιιιιι


κόπυ πέιστ τα κάνει και για μένα......
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ρε τσακαλια τι ζονι τον μεσεον βαρον πιοσ θα τιν δοσι?εμενα θα μου δοσισ 20 εβρο περνο 4 κοτο


έχασες σκηνικά.Αν ήσουν εδώ κανα΄μισάωρο πριν,ήταν εδώ μέσα το κολλητάρι σου,ο μπαριδάκος,που τον έψαχνες για να του στείλεις τον Αχμέτ.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.541
Κριτικές
61
Like
42.953
Πόντοι
22.785
για μένα το έλεγε ρε παλιομαλάκα.Εγώ δεν βλέπω χαρά στα σκέλια μου,όχι εσύ.
Εσύ είσαι ωραίο κ λαχταριστό αγόρι.
Εγώ είμαι χοντρός κ καραφλός,για αυτό κ είμαι με το λουλί(καλά διαβάσατε λουλί) στο χέρι
ισε ορεο πεδι εχισ κ αμαξι
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
έχασες σκηνικά.Αν ήσουν εδώ κανα΄μισάωρο πριν,ήταν εδώ μέσα το κολλητάρι σου,ο μπαριδάκος,που τον έψαχνες για να του στείλεις τον Αχμέτ.
ασε κολιτε ο Αχμετ ινε επιχιριματιασ πλεον και εχι και ελινικο νινι στα σκελια του
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
ΤΕΡΑΣ.... Πες του εγώ απο συνήθειο γαμάω τζάμπα.......
τα 20 τα βάζω βενζίνη..... πάω Γύθειο και αγοράζω Ριζοσπάστη στην Πλατεία για να το παιζω άντρας......
Ριμπενόγερροοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο.......
δεν γαμάω για μένα......
Για την ψυχή της γιαγιούλας μου γαμάω ρε......

:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

:birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
να παιρνεις και τα σπορ του βορρα,θα εχεις σιγουρη επιτυχια
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Περσόνα ,έλα ρε μας ξεκατινιάζει.Διάβασε:


Μπουμπουλίνα όσο και να θέλεις να πείσεις τον εαυτό σου εγώ δεν μπαίνω στο μπουρδελάκι σας παπάρα.......

και για να μάθετε και κάτι άλλο μιας και ο 1Ρ..... μιλάει για κάποιους από εκεί..... και μιας και γράφει και για τον ΚΟΜΑΝΤΟ μέσα στα άτομα που γράφει... ο ΚΟΜΑΝΤΟ πέρασε παρέα με τον ΤΑΛΟ όταν αρχίσαμε και μαζευόμαστε και δεν έχω καμιά διαφορά με το παλικάρι ,,, αν κάποιος έγραψε κάτι εδώ αυτός δεν ήμουν εγώ ...... τώρα για τους κλώνους που γράφεις μαλάκα αν είσαι μάγκας φτιάξε και εσύ λιγούρι site με πάνω από 800 κλώνους που για να μπεις στο Ιντερνέτ μόνο στην δουλειά σου μπορείς ξεβράκωτε και άφραγκε....... τουλάχιστον τώρα από τα ρέστα που θα περισσέψουν πάρε μια καρτούλα για να μπαίνεις στο ιντερνέτ από το σπίτι σου για να γελάμε μαζί σου και της υπόλοιπες ώρες της ημέρας μαλάκα......


TOYΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΚΑΝΕ ΜΙΑ ΑΡΧΗ.Παραδέχεται ότι υπάρχουν μόνο κλώνοι στο νεκροταφείο του.
800 κλώνοι-νικ νέιμς όσο να ναι θέλει προσπάθεια κ μυαλό για να το καταφέρεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom