Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
ειναι καταντια για τους αεκτζηδες και νοοτροπια μικρης ομαδας να λενε στον αντιλογο με τους ολυμπιακους 4
και ειδικα οταν σε εχω ταραξει σε 6αρες 4αρες την ιδια χρονια και σε κατα καιρους 3αρες ακομα και σε τελικο κυπελλου
επισης το μαη ο αρχηγος μου σε περναει σε πρωταθληματα
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
για σου σκοτινουλι μπαριδακο καλε !!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.885
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
δελαδι ο σκοτινοσ ποσο ινε κε το χερετασ :idiot:
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
ειναι καταντια για τους αεκτζηδες και νοοτροπια μικρης ομαδας να λενε στον αντιλογο με τους ολυμπιακους 4
και ειδικα οταν σε εχω ταραξει σε 6αρες 4αρες την ιδια χρονια και σε κατα καιρους 3αρες ακομα και σε τελικο κυπελλου
επισης το μαη ο αρχηγος μου σε περναει σε πρωταθληματα
ναι ξέχασες εσύ που για 3 ή 4 χρόνια, όπου σε έβρισκα μέσα έξω σε πετάλωνα.Χρειάστηκε ο Δημητρόπουλος για να πάρεις νίκη. 6 έχεις φάει και εσύ στο κύπελο. 



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
ναι ξέχασες εσύ που για 3 ή 4 χρόνια, όπου σε έβρισκα μέσα έξω σε πετάλωνα.Χρειάστηκε ο Δημητρόπουλος για να πάρεις νίκη. 6 έχεις φάει και εσύ στο κύπελο.   



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
ποτε?
ξερεις τι γινεται?δεχομαι να πεταξει ενας αεκτζης την παπαρια του για την περσινη 4αρα
θεμιτο
το να βγαινεις ομως εσυ μετα και να προσπαθεις να μας πεις οτι υπερτερεις απο τον ολυμπιακο στο οτιδηποτε και οτι καποτε για 3 ή 4 χρονια(ουτε εσυ θυμασαι)με νικαγες ειναι η απολυτη μαλακια
υγ.επανεφερες και το ανεκδοτο βλεπω :2funny: :2funny: :2funny:
 

Tavros21

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2006
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
... να βαλετε και κιτρινες φανελες,
   μηπως και δειτε προκοπη...

Απο τα αγαπημενα συν8ηματα...
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
ποτε?
ξερεις τι γινεται?δεχομαι να πεταξει ενας αεκτζης την παπαρια του για την περσινη 4αρα
θεμιτο
το να βγαινεις ομως εσυ μετα και να προσπαθεις να μας πεις οτι υπερτερεις απο τον ολυμπιακο στο οτιδηποτε και οτι καποτε για 3 ή 4 χρονια(ουτε εσυ θυμασαι)με νικαγες ειναι η απολυτη μαλακια
υγ.επανεφερες και το ανεκδοτο βλεπω :2funny: :2funny: :2funny:
καταρχήν, κοίτα τις δικές σου παπαριές και έπειτα να χαρακτηρίζεις τα γραφόμενα των άλλων. Υπερτερώ από εσένα στην αξιοπρέπεια. κανένα δικό μου πρωτάθλημα δεν έχει αμφισβητηθεί από κανέναν φίλαθλο ανεξαρτήτου ομάδας. Τα δικά σου αμφισβητούνται όλα από όλους!!!



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
καταρχήν, κοίτα τις δικές σου παπαριές και έπειτα να χαρακτηρίζεις τα γραφόμενα των άλλων. Υπερτερώ από εσένα στην αξιοπρέπεια. κανένα δικό μου πρωτάθλημα δεν έχει αμφισβητηθεί από κανέναν φίλαθλο ανεξαρτήτου ομάδας. Τα δικά σου αμφισβητούνται όλα από όλους!!!



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
ναι οντως,απο τα 11 που εχεις σε 85 χρονια(τοσα εχει ο τζολε σε 12)εχεις σβησει φωτα και εχεις πεταξει δακρυγονο
πηγαινε κλαψε τωρα αιωνιε κατατρεγμενε και ζησε με την ψευτοηθικη σου και με τα ονειρα
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
ναι οντως,απο τα 11 που εχεις σε 85 χρονια(τοσα εχει ο τζολε σε 12)εχεις σβησει φωτα και εχεις πεταξει δακρυγονο
πηγαινε κλαψε τωρα αιωνιε κατατρεγμενε και ζησε με την ψευτοηθικη σου και με τα ονειρα
πάντως πέρυσι άλλος έκλαιγε και ζητούσε πίσω βαθμούς με ενστάσεις. Το προνόμιο του κλάματος δεν το θέλουμε. Το έχετε κερδίσει με την αξία σας και σας ανήκει.


αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
πάντως πέρυσι άλλος έκλαιγε και ζητούσε πίσω βαθμούς με ενστάσεις. Το προνόμιο του κλάματος δεν το θέλουμε. Το έχετε κερδίσει με την αξία σας και σας ανήκει.


αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
ειπες μια μαλακια,σου απαντησα πως δεν ισχυει και πηγες αλλου
εσυ περσι εκλαιγες για την ενσταση(λες και σε αντιθετη περιπτωση δεν θα την εκανες) και φετος πηρες παιχνιδι με ενσταση στο μπασκετ
εκει δεν ειστε καθαρη ομαδα και τιμια? :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
ειπες μια μαλακια,σου απαντησα πως δεν ισχυει και πηγες αλλου
εσυ περσι εκλαιγες για την ενσταση(λες και σε αντιθετη περιπτωση δεν θα την εκανες) και φετος πηρες παιχνιδι με ενσταση στο μπασκετ
εκει δεν ειστε καθαρη ομαδα και τιμια? :2funny: :2funny: :2funny:
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
ειπες μια μαλακια,σου απαντησα πως δεν ισχυει και πηγες αλλου
εσυ περσι εκλαιγες για την ενσταση(λες και σε αντιθετη περιπτωση δεν θα την εκανες) και φετος πηρες παιχνιδι με ενσταση στο μπασκετ
εκει δεν ειστε καθαρη ομαδα και τιμια? :2funny: :2funny: :2funny:
Οταν με χρειαστεις μου λες να επεμβω. :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom