Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
ειπες μια μαλακια,σου απαντησα πως δεν ισχυει και πηγες αλλου
εσυ περσι εκλαιγες για την ενσταση(λες και σε αντιθετη περιπτωση δεν θα την εκανες) και φετος πηρες παιχνιδι με ενσταση στο μπασκετ
εκει δεν ειστε καθαρη ομαδα και τιμια? :2funny: :2funny: :2funny:
όταν βάζει κάποιος καλάθι εκπρόθεσμα, φυσικά και θα κάνω ένσταση.παρεπιπτόντως η απόφαση δεν έχει βγει ακόμα. Εσένα όμως σε κάνει ρόμπα ο ίδιος ο προεδρός σου δύο χρόνια πριν στην Ν.Σμύρνη, όταν βγαίνει και δηλώνει ότι τα παιχνίδια πρέπει να παίζονται εντός αγωνιστικού χώρου και ότι δεν είναι "αντρίκειο" να εφαρμοστεί ο νόμος και να αφαιρεθούν βαθμοί από τον Ολυμπιακό!! Ο χοχοχο δύο χρόνια αργότερα, την λέξη ανδρισμός την διέγραψε από το λεξιλογιό του. Εγώ πέρυσι μπορούσα να κάνω ένσταση για παιχνίδι που έχασα με τον Αστέρα, αλλά δεν το έκανα. Γιατί στο λεξιλόγιο μου υπάρχει η λέξη ανδρισμός. Κατάλαβες τώρα!!!



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά


 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
όταν βάζει κάποιος καλάθι εκπρόθεσμα, φυσικά και θα κάνω ένσταση.παρεπιπτόντως η απόφαση δεν έχει βγει ακόμα. Εσένα όμως σε κάνει ρόμπα ο ίδιος ο προεδρός σου δύο χρόνια πριν στην Ν.Σμύρνη, όταν βγαίνει και δηλώνει ότι τα παιχνίδια πρέπει να παίζονται εντός αγωνιστικού χώρου και ότι δεν είναι "αντρίκειο" να εφαρμοστεί ο νόμος και να αφαιρεθούν βαθμοί από τον Ολυμπιακό!! Ο χοχοχο δύο χρόνια αργότερα, την λέξη ανδρισμός την διέγραψε από το λεξιλογιό του. Εγώ πέρυσι μπορούσα να κάνω ένσταση για παιχνίδι που έχασα με τον Αστέρα, αλλά δεν το έκανα. Γιατί στο λεξιλόγιο μου υπάρχει η λέξη ανδρισμός. Κατάλαβες τώρα!!!



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
δεν ειναι ιδιες περιπτωσεις και μονο που τις εξισωνεις δειχνει το μυαλο που εχεις
δηλαδη την κυριακη μπορουμε να παρουμε τον μεσι να παιξει μαζι σας να φατε 5 γκολ αντι για 3 και μετα να τον διωξουμε?
θα κλαψεις εκει η θα το δεχτεις?
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
ειπες μια μαλακια,σου απαντησα πως δεν ισχυει και πηγες αλλου
εσυ περσι εκλαιγες για την ενσταση(λες και σε αντιθετη περιπτωση δεν θα την εκανες) και φετος πηρες παιχνιδι με ενσταση στο μπασκετ
εκει δεν ειστε καθαρη ομαδα και τιμια? :2funny: :2funny: :2funny:
Συγνώμη κιόλας για τη παρέμβαση αλλά εμείς στο μπάσκετ αν θυμάμαι καλά βεβαίως πήραμε πίσω με ένσταση ένα μάτς το οποίο ΚΕΡΔΙΣΑΜΕ ΚΑΘΑΡΑ μέσα στο γήπεδο και πήγαν να μας στερήσουν διαιτητές και γραμματεία.
Εσείς πάλι αν θυμάμαι καλά και πάλι βεβαίως κερδίσατε με ένστανση ένα ματς το οποίο ΧΑΣΑΤΕ μέσα στο γήπεδο.
Μήπως δεν είναι ίδιες οι δύο υποθέσεις ή μήπως τις κάνετε εσείς ίδιες στο πνεύμα τις κάνουμε όλες πουτάνες για να δικαιολογήσουμε τις πουτανιές μας?
Συγνώμη κιόλας ε?
 

Επισκέπτης
όταν βάζει κάποιος καλάθι εκπρόθεσμα, φυσικά και θα κάνω ένσταση.παρεπιπτόντως η απόφαση δεν έχει βγει ακόμα. Εσένα όμως σε κάνει ρόμπα ο ίδιος ο προεδρός σου δύο χρόνια πριν στην Ν.Σμύρνη, όταν βγαίνει και δηλώνει ότι τα παιχνίδια πρέπει να παίζονται εντός αγωνιστικού χώρου και ότι δεν είναι "αντρίκειο" να εφαρμοστεί ο νόμος και να αφαιρεθούν βαθμοί από τον Ολυμπιακό!! Ο χοχοχο δύο χρόνια αργότερα, την λέξη ανδρισμός την διέγραψε από το λεξιλογιό του. Εγώ πέρυσι μπορούσα να κάνω ένσταση για παιχνίδι που έχασα με τον Αστέρα, αλλά δεν το έκανα. Γιατί στο λεξιλόγιο μου υπάρχει η λέξη ανδρισμός. Κατάλαβες τώρα!!!



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
αν θες να εισαι δικαιος βλεπεις ολο το βιντεο και βλεπεις οτι 1.10 οταν ο πανιωνιος προηγηται με τρεις ποντους του γινεται τακλιν ποδοσφαιρικο και δεν δινεται τιποτα. αυτη η υποθεση να κρινεται παιχνιδι απο βιντεο συμβαινει πρωτη φορα ασχετα αν ακομα δεν εχει τελεσιδικηση!!! στο συγκεκριμενο ματς η διαιτησια ηταν 80-20 υπερ σας! ;)
 

Επισκέπτης
Συγνώμη κιόλας για τη παρέμβαση αλλά εμείς στο μπάσκετ αν θυμάμαι καλά βεβαίως πήραμε πίσω με ένσταση ένα μάτς το οποίο ΚΕΡΔΙΣΑΜΕ ΚΑΘΑΡΑ μέσα στο γήπεδο και πήγαν να μας στερήσουν διαιτητές και γραμματεία.
Εσείς πάλι αν θυμάμαι καλά και πάλι βεβαίως κερδίσατε με ένστανση ένα ματς το οποίο ΧΑΣΑΤΕ μέσα στο γήπεδο.
Μήπως δεν είναι ίδιες οι δύο υποθέσεις ή μήπως τις κάνετε εσείς ίδιες στο πνεύμα τις κάνουμε όλες πουτάνες για να δικαιολογήσουμε τις πουτανιές μας?
Συγνώμη κιόλας ε?
το ειδες ολο το ματς καθαρα οταν δεν δινεται πεντακαθαρο τακλιν στο μαιλς και με δυο βολες τελειωνε. οτι σε συμφερει θυμασαι. ;)
 

Tavros21

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2006
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
....εχεις πεταξει δακρυγονο....

Για να μη λεμε οτι θελουμε..

Το δακρυγονο το πεταξε η αστυνομια, τοτε χρειαζοταν ειδικο πιστολι.....
Μη το μπερδεουμε με το καπνογονο......
Το ιδιο εγινε στο οφη-παο φετος...
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Συγνώμη κιόλας για τη παρέμβαση αλλά εμείς στο μπάσκετ αν θυμάμαι καλά βεβαίως πήραμε πίσω με ένσταση ένα μάτς το οποίο ΚΕΡΔΙΣΑΜΕ ΚΑΘΑΡΑ μέσα στο γήπεδο και πήγαν να μας στερήσουν διαιτητές και γραμματεία.
Εσείς πάλι αν θυμάμαι καλά και πάλι βεβαίως κερδίσατε με ένστανση ένα ματς το οποίο ΧΑΣΑΤΕ μέσα στο γήπεδο.
Μήπως δεν είναι ίδιες οι δύο υποθέσεις ή μήπως τις κάνετε εσείς ίδιες στο πνεύμα τις κάνουμε όλες πουτάνες για να δικαιολογήσουμε τις πουτανιές μας?
Συγνώμη κιόλας ε?
η περιπτωση του παιχνιδιου στη ν σμυρνη ειναι διαφορετικηαπο αυτη του παιχνιδιου με την καλαμαρια
συμφωνω οτι χασαμε δικαια απο την καλαμαρια,αλλα οι νομοι ειναι νομοι και τους εχει ψηφισει και η αεκ
σε ρωταω και εσενα φιλε,αν εγω την κυριακη χρησιμοποιησω τον μεσι και χασεις θα κανεις ενσταση ή θα μου πεις οτι επειδη εχασες στο γηπεδο δεν θα κανεις?
μην μου πεις ο μεσι δεν ειναι βαλνερ,συμφωνω,ομως ο καθε παικτης κανει την δικη του διαφορα
παραδειγμα ο κωνσταντινιδης του πανσερραικου που δεν θα επρεπε να παιζει,εβαλε γκολ και κερδισε η ομαδα του
τα ιδια και για τον ζουραφσκι και την λαρισσα
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
το ειδες ολο το ματς καθαρα οταν δεν δινεται πεντακαθαρο τακλιν στο μαιλς και με δυο βολες τελειωνε. οτι σε συμφερει θυμασαι. ;)
Αδερφέ μου αν διάβασες καλά εγώ μίλησα και για λάθος της γραμματείας.Θες να δεχτώ ότι η διαιτησία μας έπαιξε υπέρ όχι 80-20 που λες εσύ αλλά 99-1,να το δεχτώ.αλλά εδώ μιλάμε για λάθος της γραμματείας που είναι κάτι τελείως διαφορετικό.
 

Επισκέπτης
Αδερφέ μου αν διάβασες καλά εγώ μίλησα και για λάθος της γραμματείας.Θες να δεχτώ ότι η διαιτησία μας έπαιξε υπέρ όχι 80-20 που λες εσύ αλλά 99-1,να το δεχτώ.αλλά εδώ μιλάμε για λάθος της γραμματείας που είναι κάτι τελείως διαφορετικό.
πες μου μια φορα στο παρελθον που απο λαθος της γραμματειας εχει αλλαξει παιχνιδι απο χρηση βιντεο; εσυ μιλησες για καθαρη νικη γιαυτο ανεφερα τη διατησια.
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
η περιπτωση του παιχνιδιου στη ν σμυρνη ειναι διαφορετικηαπο αυτη του παιχνιδιου με την καλαμαρια
συμφωνω οτι χασαμε δικαια απο την καλαμαρια,αλλα οι νομοι ειναι νομοι και τους εχει ψηφισει και η αεκ
σε ρωταω και εσενα φιλε,αν εγω την κυριακη χρησιμοποιησω τον μεσι και χασεις θα κανεις ενσταση ή θα μου πεις οτι επειδη εχασες στο γηπεδο δεν θα κανεις?
μην μου πεις ο μεσι δεν ειναι βαλνερ,συμφωνω,ομως ο καθε παικτης κανει την δικη του διαφορα
παραδειγμα ο κωνσταντινιδης του πανσερραικου που δεν θα επρεπε να παιζει,εβαλε γκολ και κερδισε η ομαδα του
τα ιδια και για τον ζουραφσκι και την λαρισσα
εγώ δεν είπα ότι κακώς κάνατε ένσταση.πολύ πιθανό και εμείς να κάναμε το ίδιο θέλοντας να προασπίσουμε τα συμφέροντα της ομάδας μας.
εγώ μιλάω για την ηθική πλευρά του πράγματος και για το ότι οι δύο περιπτώσεις (ΑΕΚ-μπάσκετ,ΟΣΦΠ-ποδόσφαιρο) δεν είναι ίδιες.
 

Tavros21

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2006
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
η περιπτωση του παιχνιδιου στη ν σμυρνη ειναι διαφορετικηαπο αυτη του παιχνιδιου με την καλαμαρια
συμφωνω οτι χασαμε δικαια απο την καλαμαρια,αλλα οι νομοι ειναι νομοι και τους εχει ψηφισει και η αεκ
σε ρωταω και εσενα φιλε,αν εγω την κυριακη χρησιμοποιησω τον μεσι και χασεις θα κανεις ενσταση ή θα μου πεις οτι επειδη εχασες στο γηπεδο δεν θα κανεις?
μην μου πεις ο μεσι δεν ειναι βαλνερ,συμφωνω,ομως ο καθε παικτης κανει την δικη του διαφορα
παραδειγμα ο κωνσταντινιδης του πανσερραικου που δεν θα επρεπε να παιζει,εβαλε γκολ και κερδισε η ομαδα του
τα ιδια και για τον ζουραφσκι και την λαρισσα

Ο παιχτης ειχε δελτιο και επαιζε...δε του ηρθε πανω στην τρελα
Γιατι δε κυνηγησατε την επο του γκαγκατση? πως εκδοθηκε το δελτιο?

Και αφου δε τη θελατε τη ρετσινια και θελετε να λετε οτι ειστε μεγαλη ομαδα... μη κανεις ενσταση
Τελος
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
πες μου μια φορα στο παρελθον που απο λαθος της γραμματειας εχει αλλαξει παιχνιδι απο χρηση βιντεο; εσυ μιλησες για καθαρη νικη γιαυτο ανεφερα τη διατησια.
δε θυμάμαι αν έχει αλλάξει και στο παρελθόν.
επειδή όμως τόσα χρόνια λειτουργεί το σύστημα με λάθος τρόπο,αυτό δε πρέπει να αλλάξει?
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Ο παιχτης ειχε δελτιο και επαιζε...δε του ηρθε πανω στην τρελα
Γιατι δε κυνηγησατε την επο του γκαγκατση? πως εκδοθηκε το δελτιο?

Και αφου δε τη θελατε τη ρετσινια και θελετε να λετε οτι ειστε μεγαλη ομαδα... μη κανεις ενσταση
Τελος
το cas ειναι διεθνες δικαστηριο και μας δικαιωσε που κολλας λοιπον?αν ημουν εγω δεν θα εκανα ενσταση και κακως θα εκανα γιατι η ηθικη δεν μετραει πλεον στο ποδοσφαιρο
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
δε θυμάμαι αν έχει αλλάξει και στο παρελθόν.
επειδή όμως τόσα χρόνια λειτουργεί το σύστημα με λάθος τρόπο,αυτό δε πρέπει να αλλάξει?
το βιντεο πρεπει να καθιερωθει και στο ποδοσφαιρο
εδω ο αρβανιτης εριξε σκαρια στη γαμπα του μπελουτσι και ο αλητης δεν εδωσε ουτε φαουλ
αποκορυφωμα ο παρατηρητης τον βαθμολογησε σχεδον αριστα
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
το βιντεο πρεπει να καθιερωθει και στο ποδοσφαιρο
εδω ο αρβανιτης εριξε σκαρια στη γαμπα του μπελουτσι και ο αλητης δεν εδωσε ουτε φαουλ
αποκορυφωμα ο παρατηρητης τον βαθμολογησε σχεδον αριστα
+100
 

Επισκέπτης
δε θυμάμαι αν έχει αλλάξει και στο παρελθόν.
επειδή όμως τόσα χρόνια λειτουργεί το σύστημα με λάθος τρόπο,αυτό δε πρέπει να αλλάξει?
οχι φιλε μου ποτε δεν εχει γινει και αν ειναι ετσι θα πρεπει και καθε αμφισβητουμενο σφυριγμα να επαναλαμβανεται ο αγωνας η να αλλαζει ο νικητης!! χανεται η μαγεια του παιχνιδιου ακομα και του λαθασμενου σφυριγματος. αν ειναι ετσι να εξεταζουμε ολα τα παιχνιδια σε βιντεο και οπου βλεπουμε λαθος να γινεται ενσταση. πως το βλεπεις. εδω ολοκληρος τελικος κριθηκε απο αντικανονικο κοψιμο του βρανκοβιτς και δεν εγινε τιποτα!!!
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
οχι φιλε μου ποτε δεν εχει γινει και αν ειναι ετσι θα πρεπει και καθε αμφισβητουμενο σφυριγμα να επαναλαμβανεται ο αγωνας η να αλλαζει ο νικητης!! χανεται η μαγεια του παιχνιδιου ακομα και του λαθασμενου σφυριγματος. αν ειναι ετσι να εξεταζουμε ολα τα παιχνιδια σε βιντεο και οπου βλεπουμε λαθος να γινεται ενσταση. πως το βλεπεις. εδω ολοκληρος τελικος κριθηκε απο αντικανονικο κοψιμο του βρανκοβιτς και δεν εγινε τιποτα!!!
μη τα μπερδεύεις.εγώ δε μιλάω για λάθη των διαιτητών αλλά για λάθος χρονομέτρηση της γραμματείας.
 

Επισκέπτης
το βιντεο πρεπει να καθιερωθει και στο ποδοσφαιρο
εδω ο αρβανιτης εριξε σκαρια στη γαμπα του μπελουτσι και ο αλητης δεν εδωσε ουτε φαουλ
αποκορυφωμα ο παρατηρητης τον βαθμολογησε σχεδον αριστα
μονο για τετοιες φασεις και να τιμωρουνται παιχτες δολοφονοι οπως συμβαινει και στην ευρωπη. σημερα τιμωρηθηκε ο αντριανο μετα το γκολ που εβαλε με τη σαμπντορια για αγωνια με τρεις αγωνιστικες!!οχι ομως να κρινονται παιχνιδια γιατι τοτε ας παιξουμε βιντεογκεημς!!!!
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
το λαθος ειναι μεσα στο παιχνιδι και το δεχομαι
αυτο που δεν δεχομαι ομως και πρεπει να καθιερωθει το βιντεο,ειναι η βαθμολογηση των κορακιων
αυτη πρεπει να γινεται βασει βιντεο και οι ανικανοι τυφλοποντικες να παιρνουν πουλο
μεχρι εκει το οτι κανεις δεν εχει βαλει βιντεο την ωρα του παιχνιδιου κατι σημαινει,θα σας αρεσε σε καθε φαση να γινεται διακοπη και να μαζευοντε πανω απο το βιντεο ολοι μαζι για να αποφασισουν?εδω οι διαιτητοπατερες και λενε για την ιδια φαση τα αντιθετα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom