Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ναι ρε προβοκάτορες παοκτσήδες είναι που παρυσφρύσανε στην κερκίδα των αρειανών για να τα κάνουν όλα πτάνα... :2funny:
η καφριλα σε ολο το μεγαλειο και μετα τους φταιει το κατεστημενο της αθηνας!!!!! μιλαμε εκει πανω δεν σας πιανουμε ουτε με τριπλη!!!
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
[size=14pt]SCOKO 3-0!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Η καλύτερη φετινή εμφάνιση και βοήθησε και ο πανιώνιος σε αυτό μια που δεν κλείστηκε σε κανένα σημείο του αγώνα, μετά το 60 έπεσε η ομάδα αλλά λογικό ήταν! :rockon:
Μπορούσε να ήταν μεγαλύτερο το σκορ! :grin:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.538
Κριτικές
61
Like
42.944
Πόντοι
22.785
Λατρεμενα μου χανουμια τι σας ειπα οταν ηρθε ο βατραχος;;;;;
Αγαπαη την ΑΕΚ τελικα...........
 

Συνημμένα

  • smilie_gr_125.gif
    smilie_gr_125.gif
    43 KB · Εμφανίσεις: 19

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Εκει ειναι η διαφορα..Οτι κανετε "οτιδηποτε" για να κερδισετε....
Ο Βαλνερ ηταν η αιτια που χασατε το ματς....χαχαχα... λες και ηταν ο Κακα... μαλλον αλλος εχει πεσει χαμηλα..
Εχετε πεσει χαμηλα για τα λεφτα, το εχουν καταλαβει ολοι και σας ποναει...

υ.γ. Ποτε δε καταλαβα γιατι εκδοθηκε δελτιο στο Βαλνερ
βλέπεις πως δεν εστιάζεις σε λάθος βάθος;
φιλαράκο, αν ακόμα και έτσι όπως είναι η ΑΕΚ δεν έχεις καταλάβει πως οι ομάδες μας δεν είναι τίποτα άλλο παρά επιχειρήσεις, τότε είσαι άξιος της μοίρας σου. Εσύ μου λες τώρα πως σε αντίστοιχη θέση αν ήταν η ΑΕΚ δεν θα έκανε ένσταση; Ζεις σε όνειρο ή μαλλον δεν ξέρεις καν πως κοιμάσαι. Και για αυτό το λόγο η ΑΕΚ έχει αυτά τα προβλήματα τώρα αλλά δεν προβλέπω να σώνεται.
Φυσικά και δεν ήταν ο Κακά ο Βάλνερ. Και αυτό με κάνει εμένα να σκέφτομαι πως έκανε μεγάλη μαλακία η Καλαμαριά που τον χρησιμοποίησε. Το πρόβλημά σου είναι πως υπάρχει νομικό πάτημα που μπορεσε ο Ολυμπικαός να το χρησιμοποιήσει. Εμένα με χάλασε που το πήραμε έτσι ρε αδερφέ. Αλλά από την άλλη αν περνούσε η παρανομία αυτή φέτος θα γινόντουσαν χειρότερες παρανομίες στο πρωτάθλημα. Θα μου πεις, αυτό μας μάρανε. Δεν έχει σημασία, ας είναι έστω αυτό.
Είμαι σίγουρος πως αν ήταν ανάποδα τα πράγματα (η ΑΕΚ στη θέση του Ολυμπιακού) θα λέγαμε και ακριβώς τα ανάποδα πράγματα.

Και για να μη μακρυγορώ (ήδη το έκανα αρκετά). οι ομάδες μας είναι εταιρίες μετοχικές. εκ των οποίων μετοχές ΔΕΝ έχουν οι οπαδοί. Άρα ΔΕΝ είναι τσιφλίκια μας (ευτυχώς ή δυστυχώς) και οι διοικήσεις τους ΔΕΝ κάνουνε ό,τι θέλουμε εμείς.
Στην τελική, αν το πας κι εκεί, πες μου εσύ ΈΣΤΩ ΜΙΑ άλλη ομάδα που να παίρνει πρωτάθλημα και οι οπαδοί της να βρίζουνε τον πρόεδρό της γιατί δεν έπαιξε μπάλα. ΕΜΕΙΣ το κάναμε και δεν ακούω την παραμικρή αντίρρηση για αυτό.
Πέρυσι κάνατε πολλές μαλακίες. Η μεγαλύτερη κατεμέ είναι που γίνατε η ομάδα του Ριβάλντο, αντί η ΑΕΚ. Ακολουθούσατε τα καπρίτσια του. Και φάνηκε πολύ γρήγορα το πόσο παρτάκιας ήτανε και ήμουνα ο πρώτος που το φώναζε από τη στιγμή που μεταγράφηκε σε εσάς (σε εμάς το είχε δείξει από το δεύτερο χρόνο όταν μας έβγαλε το ξύδι για να μείνει).

Υ.Γ. από το καλοκαίρι έλεγα πως έχετε καλύτερη ομάδα από τον ΠΑΟ με βάση τις μεταγραφές. Αλλά δυστυχώς ο Μπάγεβιτς δεν θα σας πάει μακριά με τις εμμονές του.
 

masterjim1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2008
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
ρε φιλαρακο θελεις να πεις τωρα οτι ο καθε προεδρος με τοσα λεφτα ενδια φερεται για τους νομους του κρατους,  ενδιαφερεται να βγαζει χρηματα .το περσινο θεμα με βαλνερ αμαυρωνει την ιστορια του οσφπ  και εγινε καθαρα για τα χρηματα του τσαμπιον λινγ που τελικα τα πηρε ολα ο παο. δε γινεσαι δισεκατομυριουχος με το σταυρο στο χερι φιλε.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Η πιο άνετη φετινή νίκη με αρκετά καλή μπαλίτσα μέχρι το 60'! :rockon:
Συμφωνώ με τον Ταράτσα ότι σε αυτό βοήθησαν και οι πλατείες με τον τρόπο παιχνιδιού τους...


[move]Δεν υπάρχετε bodo! ;)[/move]
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Και επιτέλους η ομάδα έπαιξε σαν αφεντικό στον αγωνιστικό χώρο! :rockon:
Θα είναι κρίμα να χαθεί ο Πελετιέρι...δίνει ποιότητα στην μεσαία γραμμή!
Είναι τυχαίο ότι τα καλύτερα παιχνίδια μας τα έχουμε κάνει χωρίς τον Μπασινά? :grin:
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
19.006
Κριτικές
1
Like
2.809
Πόντοι
606
Εισαστε δυο,εισαστε τρεις και με το ζορι δεκατρεις
Ποτε απο δω,ποτε απο κει για να φαινοσαστε πολλοι
Τους ειχα απεναντι σημερα :grin:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα αδέλφια μου.Καλημέρα ΑΕΚΑΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ :rockon: :rockon: :rockon:

Αυτό χθες ήταν Α.Ε.Κ. :rockon:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.538
Κριτικές
61
Like
42.944
Πόντοι
22.785
Καλημερα λατρεμενα μου χανουμιαααααααααααααααααα
το γηπεδο αλητεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς..... :headbang: :headbang:
τα σεβη μου Σκοτεινε.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα βαζελή τρελλή.... :rockon:

το Σάββατο έχουμε αγώνα ε;;;;;;;;;;;;;;;;;; ;) ;) ;)
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
[move]Και την 8,και την 9 και την πουτάνα τη νονά[/move]
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Καλημέρα φιλαράκια μου χανουμάκια. Θριαμβολογίες διαβάζω σήμερα! Πάντα τέτοια φίλοι μου, και γρήγορα να λυθεί και το γηπεδικό σας για να τακτοποιηθείτε!!!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.538
Κριτικές
61
Like
42.944
Πόντοι
22.785
Καλημέρα βαζελή τρελλή.... :rockon:

το Σάββατο έχουμε αγώνα ε;;;;;;;;;;;;;;;;;; ;) ;) ;)
Αν εχουμε λεη;;;;;;;;;
ανεβαλα κ παγωσα ολες τις εργασιες για το σαββατο.
Εμεις κλασικα τρεις αυτοι που ερχομαστε. :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom