Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Δεν γυρίζω κανένα καλαματιανό!Αυτά που λες τα έχω παραδεχτεί και ακόμα περισσότερα!Τώρα αν εσύ νομίζεις ότι οι 3 του ΠΟΚ μπορούν να μπουν στο ίδιο τσουβάλι...μάλλον έχεις πρόβλημα αντίληψης!
δεν το νομιζω εγω ολοι το ξερουν οτι και οι τρεις σας ευνοηστε!! αλλα καπου δεν μας τα λες καλα αν εσυ τα εχεις παραδεχτει τοτε δεν πρεπει να μιλας για αβαντα απο διατησια οταν και εσυ κανεις ακριβως το ιδιο πραγμα που κανουν και οι αλλοι δυο. και στην τελικη δεν υπαρχει εγω σκοτωσα λιγοτερο η πραξη ειναι ιδια!!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
δεν το νομιζω εγω ολοι το ξερουν οτι και οι τρεις σας ευνοηστε!! αλλα καπου δεν μας τα λες καλα αν εσυ τα εχεις παραδεχτει τοτε δεν πρεπει να μιλας για αβαντα απο διατησια οταν και εσυ κανεις ακριβως το ιδιο πραγμα που κανουν και οι αλλοι δυο. και στην τελικη δεν υπαρχει εγω σκοτωσα λιγοτερο η πραξη ειναι ιδια!!
Σπάνια μιλάω για διαιτησία φίλε μου...δεν ξέρω πως σου έχει κολλήσει!!!Άλλα είναι τα προβλήματα της ομάδας μου και έχω βαρεθεί να τα γράφω...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Έλα ρε μαλακάκο εσύ θα παραφυλάς τώρα το παραμικρό για να μου τη πεις...

όχι μαλακάκο......
διαβάζουμε το ίδιο πράγμα, παραδέχεται ότι η ΑΕΚ ίσως ευννοείται λιγότερο και λες ότι τους βάζει στο ίδιο τσουβάλι.
εντάξει έχεις τεράστιο κόμπλεξ με τόση ακουπωσιά αλλά υπάρχουν και όρια. οι γαύροι έχουν ξεπεράσει το όριο της έπαρσης και σεις της κλαψομουνίασης...
Και όταν σας φέρονται οι διαιτητές όπως τον γαβροβάζελο αβαβά.....
 

Επισκέπτης
Σπάνια μιλάω για διαιτησία φίλε μου...δεν ξέρω πως σου έχει κολλήσει!!!Άλλα είναι τα προβλήματα της ομάδας μου και έχω βαρεθεί να τα γράφω...
σπανια μιλας για τη διατησια οσο αφορα την ομαδα σου!! εδω συμφωνω. για τους αλλους δυο ομως παντα εχεις αποψη. ;)
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
όχι μαλακάκο......
διαβάζουμε το ίδιο πράγμα, παραδέχεται ότι η ΑΕΚ ίσως ευννοείται λιγότερο και λες ότι τους βάζει στο ίδιο τσουβάλι.
εντάξει έχεις τεράστιο κόμπλεξ με τόση ακουπωσιά αλλά υπάρχουν και όρια. οι γαύροι έχουν ξεπεράσει το όριο της έπαρσης και σεις της κλαψομουνίασης...
Και όταν σαν φέρονται οι διαιτητές όπως τον γαβροβάζελο αβαβά.....

κατάλαβες άκουπε κομπλεξάκο;
Πρόσεξε γιατί εγώ δεν είμαι σαν τους γαύρους....εγώ γαμάω πουστράκια!!!!
Άντε την κάνω...βγες και εσύ λίγο να ξελαμπικάρεις ρε μαλακομπούκωμα! :uglystupid:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
σπανια μιλας για τη διατησια οσο αφορα την ομαδα σου!! εδω συμφωνω. για τους αλλους δυο ομως παντα εχεις αποψη. ;)
Πάλι λάθος είσαι φίλε! ;)
Δεν έχω πει ποτέ ότι για τις αποτυχίες της ομάδας μου τα τελευταία χρόνια φταίει η διαιτησία!Ακόμα και για το  περσινό που πολλοί ομοιδεάτες μου το έχουν βαφτίσει χάρτινο...εγώ διαφωνώ και έχω εξηγήσει το γιατί!
Μάλλον με μπερδεύεις με κάποιον άλλο...και δεν είναι η πρώτη φορά!  :grin:
Όσο για το άλλο που είπες...ναι για εμένα το σημαντικότερο θα είναι να έχουν την ίδια αντιμετώπιση οι ομάδες που έχουν ίδιους στόχους!Το έχουμε ξανασυζητήσει και διαφωνούμε!Τι να κάνω?Να αρχίσω κι εγώ να βρίζω όποιον έχει αντίθετη άποψη από εμένα?
Τι να το κάνω αν έχω καλύτερες διαιτησίες από τον Εργοτέλη όταν είμαι μόνιμα ριγμένος σε σχέση με τους βαζελόγαυρους???Μακάρι να υπήρχε το 50-50 για όλες τις ομάδες!Το ίδιο γίνεται σε όλο τον πλανήτη!Και η Γιούβε έχει καλύτερες διαιτησίες από την Ρετζίνα αλλά τι να το κάνει αφού την Ίντερ την πάνε καροτσάκι για τον τίτλο...πρωτάθλημα γιοκ!Ρίξε μια ματιά σε όλο τον πλανήτη και αν μου βρεις έστω και μια χώρα που να έχουν το 50-50 όλες οι ομάδες...πες το και σε εμένα να χαρώ!
Καλημέρες! :rockon:

 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Το λυπηρό είναι ότι είχαμε ένα ακόμα αθώο θύμα στον χώρο του ποδοσφαίρου με τον θάνατο του παλαίμαχου τερματοφύλακα του Ηρακλή, Σωτήρη Σεραφείμ.
Κρίμα και συλληπητηρια...
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα αδέλφια μου.ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΕΚΑΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ..... :rockon: :rockon: :rockon:

Πρώτο διπλό φέτος με τις γριές κ ατενίζουμε το μέλλον πιο αισιόδοξα.
Η νίκη της ομάδας μας ήταν δίκαιη κ το γκολ των γριών ακυρώθηκε κανονικά,αφού ήταν οριακά οφσάιντ ο παίχτης του Ηρακλή που παίρνει την μπάλλα κ σουτάρει εκεί που αποκρούει ο Σάχα.Οπότε ότι έγινε αργότερα είναι ως μη γενόμενο για μένα κ αδιαφορώ για το ποιο ο΄φσάιντ σφύριξε ο διαιτητής.

Η ΑΕΚ με την καθοδήγηση του Ντούσαν Μπάγεβιτες,συνεχίζει την ανοδική της πορεία κ μόνο η ομαδα πια μας έχει μείνει για να χαμογελάμε.

 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Όλα αυτά περνάνε σε δεύτερη μοιρα μπροστά στον άδικο χαμό του φίλου κ παλαίμαχου ποδοσφαιριστή του Ηρακλή,που μπήκε στην θλιβερή λίστα των ανθρώπωπν που έχουν χάσει την ζωή τους στα γήπεδα :'(
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Όλα αυτά περνάνε σε δεύτερη μοιρα μπροστά στον άδικο χαμό του φίλου κ παλαίμαχου ποδοσφαιριστή του Ηρακλή,που μπήκε στην θλιβερή λίστα των ανθρώπωπν που έχουν χάσει την ζωή τους στα γήπεδα :'(

γεια σου ρε Σκοτεινέ ...
σε πάω με χίλια ρε να το ξέρεις.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Τι έγινε αίλουρε;;;;

΄΄Μόνη ΞΑΝΑ θα σε αφήσω΄΄;;;;;;

όταν το επιχειρηματικό κ λογιστικό συμφέρον ξεπερνάει τα οπαδικά αισθήματα.

Τουλάχσιτον ο Νικολαϊδης που πολλοί τον βρίζουν,μπήκε μπροστά όταν το καράβι είχε σχεδόν βουλιάξει και το έσωσε.Δεν περίμενε ούτε Μάηδες,ούτε Γενάρηδες ούτε το 2256 μ.Χ.
Μπήκε εκεί που όλοι κρύφτηκαν.
...και συνεχίζουν να κρύβονται.
και τον Μάη θα βρούμε άλλες δικαιολογίες.
Περιοχή θερισμού κ τέτοια πολλά.

Ο αίλουρος έχασε μοναδική ευκαιρία να εξιλεωθεί στις τάξεις των Αεκτζήδων,αν έμπαινε τώρα.
Αποδεικνύει ότι είναι ένας στυγνός επιχειρηματίας κ ολα τα άλλα έπονται κατά πολύ μετά.
 

xaf

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
188
Like
0
Πόντοι
1
φίλε σκοτεινέ, καλήμερα, να ρωτήσω  γιατί όλοι στέκονται στον αν είναι οφ σάιντ ή όχι (που μπορεί και να μην ήταν) και κανένας στο ότι έχει γίνει φαουλάρα στον Σαχα ??

ότι και να πει κανείς για τον άτυχο φίλο του Ηρακλή είναι λίγο , ας σκεφτούν αυτοί που κάνουν μαλακίες στα γήπεδα, ότι ο άτυχος αυτός άνδρας, πήγε να βοηθήσει στο να σταματήσουν  τα επεισόδια.
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
Περιοχή θερισμού κ τέτοια πολλά.
Ο αίλουρος έχασε μοναδική ευκαιρία να εξιλεωθεί στις τάξεις των Αεκτζήδων,αν έμπαινε τώρα.
Αποδεικνύει ότι είναι ένας στυγνός επιχειρηματίας κ ολα τα άλλα έπονται κατά πολύ μετά.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Γεια σου ρε Σκοτεινέ με τις αναλύσεις σου..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Γενικώς το γκολ δεν ήταν.Ήταν οφσάιντ για πολύ λίγο στο πρώτο σούτ,που δε νομίζω να υπάρχει επόπτης στην Ελλάδα που θα το διέκρινε,ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ.
Κ φάουλ,υπάρχει υποψία για πάνω στον Σάχα.
Τώρα αν ήταν οφσάιντ που χτύπησε η μπάλλα πάνω στον πεσμένο Επστάιν,δε ξέρω τον κανόνα,αλλά μου φαίνεται κουλό να θεωρηθεί οφσάιντ όταν η μπάλλα χτυπήσει πάνω σε χτυπημένο παίχτη.
Όπως κ να χει έχουν γίνει πρωτίστως 2 φάσεις που έπρεπε να σταματήσουν το ματς.

η μόνη φάση που χωράει συζήτηση ήταν το ακυρωθέν γκολ του Μπλάνκο που προστέθηκε στην φετινή μαρκά λίστα των ακυρωθέντων γκολ φέτος για την ομάδα μας.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Και μην ξεχνάτε στις 31/1 το Σάββατο το μεσημέρι κοπή πίττας μάλλον στο ίδιο μέρος όπου συναντηθήκαμε κ την προηγούμενη φορα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom