Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
΄Στο πα μην πας.Αφου΄κέρδισε χθες η ΑΡΡΩΣΤΙΑ,θα χάνες στην γαμημένη την μπίλλια.
Κόφτο ρε το βουνό γιατί χανόμαστεεεεεεεεεεεεεεεεε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :jerking: :jerking: :jerking:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Την Πέμπτη στις 16.45 παίζει η ομάδα μας με την Κέρκυρα για το κύπελλο στο ΟΑΚΑ κ για το πρωτάθλημα την Κυριακή παίζουμε στις 19.00 με τον Πανιώνιο.

Και την Κυριακή 1/2 στις 19.00 πάλι,απλά έρχονται.... :knuppel:
 

xaf

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
188
Like
0
Πόντοι
1
Και μην ξεχνάτε στις 31/1 το Σάββατο το μεσημέρι κοπή πίττας μάλλον στο ίδιο μέρος όπου συναντηθήκαμε κ την προηγούμενη φορα

κοντοσούβλι και παϊδια μπόλικα να έχει  :rockon: :rockon: :rockon:

για εμένα δεν είναι υποψία φάουλ , του κατέβαζε το κεφάλι με το γόνατο του, ο παίχτης του Ηρακλή, μετά από την απόκρουση του Σάχα.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
΄Στο πα μην πας.Αφου΄κέρδισε χθες η ΑΡΡΩΣΤΙΑ,θα χάνες στην γαμημένη την μπίλλια.
Κόφτο ρε το βουνό γιατί χανόμαστεεεεεεεεεεεεεεεεε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :jerking: :jerking: :jerking:
μαζεύει φράγκα για να πάρει μετοχές...
μακάρι να τα καταφέρει....
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Εσείς θα τα φάτε αυτά.
Εγώ πρέπει να χάσω 30 κιλά.Πήγα στον γιατρό κ μου βρήκε κ ένα πρόβλημα υγείας.Οπότε απλά θα σας χαζεύω.
Περσόνα θα έρθεις;;;;; :think:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
μαζεύει φράγκα για να πάρει μετοχές...
μακάρι να τα καταφέρει....


μαζεύει φράγκα για να πάρει κανά city-tour.οπότε πάλι χαμένα είναι.Απλώς στο καζίνο τα χάνει πιο γρήγορα.Στο σιτυτουράκι τουλάχιστον τα χαίρεται.
 

xaf

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
188
Like
0
Πόντοι
1
Εσείς θα τα φάτε αυτά.
Εγώ πρέπει να χάσω 30 κιλά.Πήγα στον γιατρό κ μου βρήκε κ ένα πρόβλημα υγείας.Οπότε απλά θα σας χαζεύω.
Περσόνα θα έρθεις;;;;; :think:

περαστικά φίλε  :( :( :(

(θα τα πούμε από κοντά φίλε μου, δεν είναι πράγματα για τα φόρουμ αυτά )
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
΄Στο πα μην πας.Αφου΄κέρδισε χθες η ΑΡΡΩΣΤΙΑ,θα χάνες στην γαμημένη την μπίλλια.
Κόφτο ρε το βουνό γιατί χανόμαστεεεεεεεεεεεεεεεεε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :jerking: :jerking: :jerking:
Για αυτό ήθελα να κερδίσουν εχτές οι γριές.... :boobies:

μαζεύει φράγκα για να πάρει μετοχές...
μακάρι να τα καταφέρει....
Έχω κατάθεση ήδη πρόταση. Είμαι εν αναμονή..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Εσείς θα τα φάτε αυτά.
Εγώ πρέπει να χάσω 30 κιλά.Πήγα στον γιατρό κ μου βρήκε κ ένα πρόβλημα υγείας.Οπότε απλά θα σας χαζεύω.
Περσόνα θα έρθεις;;;;; :think:
θα ρθω να σου γιατρέψω τις πληγές αγάπη μου.......
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Εγω θα προσθετα αλλη μια επιλογη στην ψηφοφορια. "Ακομα και αυριο το πρωι αλλα με τους δικους του ορους". :rockon: :rockon: :rockon:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Εγω θα προσθετα αλλη μια επιλογη στην ψηφοφορια. "Ακομα και αυριο το πρωι αλλα με τους δικους του ορους". :rockon: :rockon: :rockon:


Προφανώς κ παίζει πια με τους δικούς του όρυς.Εξυπακούεται αυτό.εξάλλου η τωρινή διοίκηση της ομάδας του το έδειξε αυτό με το κάλεσμα που του έκαναν.Οπότε είναι εκ του περισού να αναφερθεί αυτό.Για άλλη μια φορά βάζει το προσωπικό κ επιχειρηματικό του συμφέρον πάνω από την ΑΕΚ.
Πρόσεξε,ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΔΙΚΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ,επιχειρηματίας είναι.
Απλά να μην τον έχουν κάποιοι ως ΜΕΣΣΙΑ ΚΑΙ ΣΩΤΗΡΑ,γιατί οι Μεσσίες εμφανίζονται στα δύσκολα κ όχι όταν είναι όλα στρωμένα με ροδοπέταλα.
Για άλλη μια φορά έχασε μοναδική ευκαιρία να εξιλεωθεί στις τάξεις των Αεκτζήδων.

Τώρα ζήσε Μάη μου να φας τριφύλλι.
Αντε να αρχίσουν οι συζητήσεις τότε,να βάλουν τα βιβλία κάτω,να τα δουνε,να γίνει η παραχώρηση των μετοχών(αν γίενι,να γίνει ο προγραμματισμός της νέας χρονιάς,να πάρουμε ρόστερ...καλά Χριστούγεννα.
Ενώ αν την έπαιρνε τώρα,σχεδόςν εν λευκώ όπως του την δίνουν,θα είχε όλο τον χρόνο με τον κολλητό του τον Μπάγεβιτς,να κάνουν προγραμματισμό της νέας χρονιάς.
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Προφανώς κ παίζει πια με τους δικούς του όρυς.Εξυπακούεται αυτό.εξάλλου η τωρινή διοίκηση της ομάδας του το έδειξε αυτό με το κάλεσμα που του έκαναν.Οπότε είναι εκ του περισού να αναφερθεί αυτό.Για άλλη μια φορά βάζει το προσωπικό κ επιχειρηματικό του συμφέρον πάνω από την ΑΕΚ.
Πρόσεξε,ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΔΙΚΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ,επιχειρηματίας είναι.
Απλά να μην τον έχουν κάποιοι ως ΜΕΣΣΙΑ ΚΑΙ ΣΩΤΗΡΑ,γιατί οι Μεσσίες εμφανίζονται στα δύσκολα κ όχι όταν είναι όλα στρωμένα με ροδοπέταλα.
Για άλλη μια φορά έχασε μοναδική ευκαιρία να εξιλεωθεί στις τάξεις των Αεκτζήδων.

Τώρα ζήσε Μάη μου να φας τριφύλλι.
Αντε να αρχίσουν οι συζητήσεις τότε,να βάλουν τα βιβλία κάτω,να τα δουνε,να γίνει η παραχώρηση των μετοχών(αν γίενι,να γίνει ο προγραμματισμός της νέας χρονιάς,να πάρουμε ρόστερ...καλά Χριστούγεννα.
Ενώ αν την έπαιρνε τώρα,σχεδόςν εν λευκώ όπως του την δίνουν,θα είχε όλο τον χρόνο με τον κολλητό του τον Μπάγεβιτς,να κάνουν προγραμματισμό της νέας χρονιάς.
Λαθος κανεις φιλαρακι. Την πρωτη φορα με τον Καρρα τον μαλακα καηκε. Τωρα φυσαει και το γιαουρτι. Εγω δεν τον αδικω γιατι ξερω. Θα παιξει μονο με ανοιχτα χαρτια και ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ. :rockon: :rockon: :rockon:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Μπορεί κ να ξέρεις καλύτερα κ κλά κάνεις.'Οπως είχα ξαναπεί θα περιμένω τον Μάη,απλά τώρα είχε ευκαιρία να κάνει όλα τα ααπραίτητα για να πάρει την ομάδα,και τον Μάη να ξεκίναγε προγραμματισμό ΜΟΝΟ για τα αγωνιστικά πλάνα.Τον Μάη τι να πρωτοκάνεις;;;;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Μπορεί κ να ξέρεις καλύτερα κ κλά κάνεις.'Οπως είχα ξαναπεί θα περιμένω τον Μάη,απλά τώρα είχε ευκαιρία να κάνει όλα τα ααπραίτητα για να πάρει την ομάδα,και τον Μάη να ξεκίναγε προγραμματισμό ΜΟΝΟ για τα αγωνιστικά πλάνα.Τον Μάη τι να πρωτοκάνεις;;;;
ρει  ....σου ξανάπα...
απο τωρα εχει αναλάβει ...ξεκολλα...
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Αναμένω...
όπως λέει κ ο φίλος μου ο gatto,εδώ φάγαμε τον γάιδαρο,στην φούντα θα κολλήσουμε;
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Αναμένω...
όπως λέει κ ο φίλος μου ο gatto,εδώ φάγαμε τον γάιδαρο,στην φούντα θα κολλήσουμε;
Όλα θα πάνε καλά...ντοντ γουορι! :rockon:
Αρκεί να μην εμφανιστεί ο Αγαπούλας με τα 15εκ. σε μαύρες σακούλες σκουπιδιών και κάνει την έκπληξη! :grin:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Φαντάζεσαι;;;;;

Σταματώ να ασχολούμαι με τα διοικητικά μέχρι τον Μάιο κ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΝΑΓΩΝΙΩΣ,αν θα την παρει ή ΄΄θα την ξαναφήσει μόνη΄΄

Για μένα προέχει το ματς της Πέμπτης (16.45) κόντρα στην Κέρκυρα στο ΟΑΚΑ για το κύπελλο,στο οποίο κ προφανώς θα έίμαι μέσα :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom