Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Δίκαιη νίκη για την ΑΕΚΑΡΑ παρά το σπρώξιμο που είχε ο μπάοκ! :rockon:
Τα λέγαμε και νωρίς ότι έχει υπερεκτιμηθεί ο μπάοκ...στο πρώτο ημίχρονο δεν μπόρεσε να κάνει ούτε μισή ευκαιρία σε αυτή την ΑΕΚ των 1000 προβλημάτων!
Είναι ολοφάνερο ότι τώρα γίνεται κάποια δουλειά στην ομάδα και μόνο καλύτερα μπορεί να παίξει!
Όταν δεν έχεις γήπεδο είναι λογικό να σε παίζουν έτσι οι διαιτητές και να σου κάνουν ψευτοτσαμπουκάδες οι τυχαίοι!Α ρε Νέα Φιλαδέλφεια που θέλετε... :rockon:
Υ.Γ. Μου έλειψε ο Μπασινάς!  :grin:
Πήγες γήπεδο Ντέμη??? :boobies:
 

Επισκέπτης



[move]
[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]ΘΡΥΛΕ ΘΕΕΕ ΜΟΥΥΥ [/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size]  :rockon: :rockon: :rockon:[/move]
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
για ...αριστερό σε νόμιζα...που να ξέρω ότι ήσουν ....δεξιός..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.531
Κριτικές
61
Like
42.916
Πόντοι
22.785
Καλημερα χανουμια
Το γκολακι κ η βαθμολογια..
 

Συνημμένα

  • baumologia.jpg
    baumologia.jpg
    60,2 KB · Εμφανίσεις: 17

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα αδέλφια μου.ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΕΚΑΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Μεγάλη και άνετη η χθεσινή μας νίκη επί του ΜΠΑΟΚ,αποδεικνύοντας ότι ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΟΝΟ ΕΝΑΣ.

Το σκορ,αν ήταν πιο προσεκτικοί οι παίχτες μας,θα πρεπε να έληγε 3 με 4-0.Αλλά είπαμε παλι καλά.
Χθες ,μακράν ήταν το πιο εύκολο απόγευμα μας στο ΟΑΚΑ από όσα παίξαμε φέτος.Η ομάδα έχει αρχίσει να θυμίζει ομάδα κ να παίρνει αποτελέσματα,και για αυτό μοναδικός υπαίτιος είναι ο Μπάγεβιτς,που στην παρούσα φάση,αυτός κ το τιμ του είναι οι μοναδικοί που κρατάνε την ομάδα.

Πελετιέρι(Ντούσαν για δες πως παίζει κ γάμα τον Μπασινά) και Γεωργέας,μακράν οι καλύτεροι,και τους ακολούθησε ο Εντίνιο.

22-23.000 κόσμο είχαμε χθες ,ΜΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΚΡΥΟ,αλλά με μεγάλο παλμό,ειδικά από τα παιδιά της ΟΡΙΤΖΙΝΑΛ.
Μια νίκη που θα μας δώσει φτερά,και ελπίζουμε σε ένα καλό πλασάρισμα μέχρι τέλους.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Τουλάχιστον έστω κ αργά,ο Μπάγεβιτς κατάλαβε την προσφορά του Πελετιέρι


Ο Ντούσαν Μπάγεβιτς εξέφρασε την ικανοποίηση του για τη νίκη και την εμφάνιση της ΑΕΚ κόντρα στον ΠΑΟΚ και εξέφρασε την επιθυμία του για «πέντε ή δέκα Πελετιέρι»!

Ειδικότερα, ο τεχνικός της «Ένωσης» είπε:

«Η ΑΕΚ πέτυχε την μεγαλύτερη πρόοδο από την ημέρα που έχω αναλάβει. Σημειώνουμε συνέχεια άνοδο, αλλά κάναμε το μεγαλύτερο βήμα. Υπάρχει βέβαια λίγος φόβος, ιδιαίτερα όταν έχουμε την μπάλα στα πόδια μας, αλλά θα το βελτιώσουμε κι αυτό.

» Πιστεύω πάντως, ότι κερδίσαμε ένα σημαντικό παιχνίδι που θα μας βοηθήσει ψυχολογικά πάρα πολύ για τη συνέχεια και ήμασταν ακόμα καλύτεροι σε αυτό το παιχνίδι. Δείχνουμε ότι πάμε μπροστά και αξίζουν συγχαρητήρια στα παιδιά.

» Έκαναν πραγματικά μεγάλη προσπάθεια. Τώρα θα δούμε τα επόμενα παιχνίδια με ηρεμία και θα προετοιμαστούμε όσο το δυνατόν καλύτερα. Εχουμε και τα προβλήματα με τις κάρτες, τώρα συμπλήρωσε και ο Κυργιάκος. Θα δούμε...»

Στη συνέχεια όταν ρωτήθηκε για ποιο λόγο δεν χρησιμοποιούσε τον Πελετιέρι, απάντησε:

«Έχω καλούς παίκτες και πιστεύω σε όλους που έχω στη διάθεσή μου. Δυστυχώς σε κάθε ματς ξεκινούν μόνο οι έντεκα. Ο Πελετιέρι ήταν καλός, δεν θέλω όμως έναν Πελετιέρι. Θέλω πέντε ή δέκα!»

Για το αν η νίκη της ΑΕΚ κρίθηκε στην καλή της αμυντική λειτουργία, ο 60άχρονος τεχνικός είπε:

«Όχι μόνο η άμυνα. Σε όλες γραμμές κάναμε πιο δυνατό παιχνίδι και είχαμε πολλές λύσεις. Εμείς από παιχνίδι σε παιχνίδι πάμε καλύτερα και αυτό είναι που μετράει. Και σήμερα κάναμε το μεγαλύτερο βήμα από κάθε άλλο παιχνίδι.

» Υπάρχει ακόμα λίγο ο φόβος σε ορισμένα πράγματα και ιδιαίτερα όταν πρέπει να κάνουμε επίθεση. Εκεί βιαζόμαστε λίγο, αλλά πιστεύω ότι θα το φτιάξουμε και αυτό όσο μπορούμε πιο γρήγορα».

Τέλος, ο Μπάγεβιτς δεν θέλησε να σχολιάσει το ΔΣ της ΠΑΕ που θα γίνει τη Δευτέρα, λέγοντας:

«Για αυτό ξέρετε εσείς. Εγώ το ακούω από εσάς. Δεν γνωρίζω τίποτα».

Όσον αφορά στον Φερνάντο Σάντος, ο τεχνικός του ΠΑΟΚ χαρακτήρισε δίκαιη την επικράτηση της ΑΕΚ:

«Η ΑΕΚ νίκησε δίκαια. Στο πρώτο ημίχρονο δεν ήμασταν αντάξιοι των προσδοκιών. Δεχθήκαμε το γκολ στο φινάλε του πρώτου ημιχρόνου σε μία στιγμή που παίζαμε με δέκα παίχτες. Μας πίεσε πολύ η ΑΕΚ και μας δυσκόλεψε.

» Από εκεί κει πέρα είπαμε ότι πρέπει να αλλάξουμε τη νοοτροπία μας. Ανεβάσαμε την απόδοσή μας, φτάσαμε πιο κοντά στην αντίπαλη εστία, αλλά δυστυχώς μείναμε με δέκα παίχτες και τα πράγματα έγιναν πολύπλοκα. Το τελευταίο διάστημα είμαστε νωθροί στα εκτός έδρας παιχνίδια».

Αναφορικά με την κόκκινη κάρτα που δέχτηκε ο Κοντρέρας, ο Πορτογάλος είπε:

«Τον ρώτησα και μου είπε ότι δεν το ήθελε. Δεν έχω δει τη φάση, όμως αναγνωρίζω ότι χτύπησε τον αντίπαλο».

 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Μεγάλη ψυχή χθες η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ,που παραλίγο να κάνει το μπαμ στο ΟΑΚΑ,αλλά ας όψωνται οι διαιτητές ,που δεν ήθελαν να χαλάσουν την ζαχαρένια των αδελφών χόμπιτ
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.531
Κριτικές
61
Like
42.916
Πόντοι
22.785

Συνημμένα

  • tha-ksanagirisoume.gif
    tha-ksanagirisoume.gif
    1,1 KB · Εμφανίσεις: 13

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.531
Κριτικές
61
Like
42.916
Πόντοι
22.785
:tickedoff: :tickedoff:
 

Συνημμένα

  • lewforo12sl4.jpg
    lewforo12sl4.jpg
    26,3 KB · Εμφανίσεις: 11

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom