Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Και περισσότερο απο όλους , ο φίλος μου ο Bull
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
Εγώ????άλλος έκανε δηλώσεις ότι άν έρθει στην Αεκ ο μπάκακας θα ανεβάσει φώτο με τη φανέλα του Ντιόγκο...αλλά εώς τώρα κάνει την κότα...

[move] :2funny: :2funny: :2funny:[size=15pt]ΚΟ ΚΟ ΚΟ ΚΟ ΚΟ [/size] :2funny: :2funny: :2funny:[/move]
Επειδή μου τα'σπασες παρτην....
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
Αυτός δεν είσαι εσύ ρε...τον πλέζουρα έβγαλες φώτο??? :2funny: :2funny: :2funny:

Υ.Γ. μ'αρέσει να σου τα σπάω Ιοτά :P
Μόνο μην τρέμεις όταν πληκτρολογείς γιατί χτυπάς διπλές παραθέσεις!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
ποτε προλαβες να παχυνεις ρε?
γυρνα και πλατη να δουμε ονομα
μαλλον τζιοβανι λεει ειναι παλια φανελα αυτη
Σίγουρα γράφει rivaldo η φανέλα θα νοιώθει λιγότερη ξεφτίλα σαν αεκτζης... :2funny:
άλλωστε είναι παλιά φανέλα σιγά μη γράφει Ντιόγκο...
Τι ξεφτιλίκια είναι αυτά ναύαρχε? :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
Οχι αν τολμάς ξαναπές μου κουβέντα τώρα πρακτορίσκο...εσύ είμαι σίγουρος ότι φοράς στριγκάκια του ολυμπιακού... :2funny:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
άλλωστε είναι παλιά φανέλα σιγά μη γράφει Ντιόγκο...Οχι αν τολμάς ξαναπές μου κουβέντα τώρα πρακτορίσκο...εσύ είμαι σίγουρος ότι φοράς στριγκάκια του ολυμπιακού... :2funny:
Καλά η δική σου κατάσταση έχει ξεφύγει...ξέρεις και ποια χρονιά παίζανε οι γαύροι με αυτή την φανέλα!Μην ντρέπεσαι...πες ότι είσαι γαυράκι! :birdman:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Καλά η δική σου κατάσταση έχει ξεφύγει...ξέρεις και ποια χρονιά παίζανε οι γαύροι με αυτή την φανέλα!Μην ντρέπεσαι...πες ότι είσαι γαυράκι! :birdman:
Βάλε και μια της ομαδούλας σου να σου ποιας χρονιάς είναι...τρόμπα...μην μου γυρίζεις την κουβέντα αλλού γαυροτσατσόνι... :thefinge:

Αν προσέξεις λίγο...η φανέλα που πόσταρε ο ναυαρχος είναι umbro...οχι puma... :jerking:
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Ναύαρχεεεεεε , ντροπή, :huh: Κάνεις τα χατήρια και θα σε φωνάζουν αλλόθρησκο. Αντε να βγάλεις την ρετσινιά τώρα :tickedoff:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Καλά η δική σου κατάσταση έχει ξεφύγει...ξέρεις και ποια χρονιά παίζανε οι γαύροι με αυτή την φανέλα!Μην ντρέπεσαι...πες ότι είσαι γαυράκι! :birdman:
που να σου πει και ιστοριες απο την εκστρατεια στα τρικαλα την δεκαετια του 60
αρχιγαυραρος ο μπουλακος
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
που να σου πει και ιστοριες απο την εκστρατεια στα τρικαλα την δεκαετια του 60
αρχιγαυραρος ο μπουλακος
Το 66 ημουν κι εγώ εκεί..σε υγρή μορφη στα @@ του πατέρα μου...ήμουν ακόμα ιδέα...σαν τον μεγαλύτερο σύλλογο του κόσμου...τον Θρύλο μας :rockon:
:2funny: :2funny: :2funny:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
Ναύαρχεεεεεε , ντροπή, :huh: Κάνεις τα χατήρια και θα σε φωνάζουν αλλόθρησκο. Αντε να βγάλεις την ρετσινιά τώρα :tickedoff:
Δεν μπορώ ρε φίλε με τον π@@@τη στην ομάδα,κάτι παθαίνω...Άλλωστε το είπα και δημόσια και σαν στρατιωτικός κρατάω το λόγο μου...Μην ξεχνάς όμως ότι Χώρα,γυναίκα και δουλειά αλλάζεις εύκολα.Ομάδα ΠΟΤΕ!!!Ήταν ένα στοίχημα γιατί ποτέ δεν περίμενα να έρθει πίσω ο ΓΕΝΙΤΣΑΡΟΣ.Δυστυχώς όμως ποτέ μη λες ποτέ...
ΥΓ:Kαραβλαχάρα BULL,η φανέλα είναι φίλου και δεν γράφει τίποτε πίσω...και η φωτο είναι τραβηγμένη στο γραφείο μου να μη μας κράξει και το σύμπαν....
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Δεν μπορώ ρε φίλε με τον π@@@τη στην ομάδα,κάτι παθαίνω...Άλλωστε το είπα και δημόσια και σαν στρατιωτικός κρατάω το λόγο μου...Μην ξεχνάς όμως ότι Χώρα,γυναίκα και δουλειά αλλάζεις εύκολα.Ομάδα ΠΟΤΕ!!!Ήταν ένα στοίχημα γιατί ποτέ δεν περίμενα να έρθει πίσω ο ΓΕΝΙΤΣΑΡΟΣ.Δυστυχώς όμως ποτέ μη λες ποτέ...
ΥΓ:Kαραβλαχάρα BULL,η φανέλα είναι φίλου και δεν γράφει τίποτε πίσω...και η φωτο είναι τραβηγμένη στο γραφείο μου να μη μας κράξει και το σύμπαν....
ΚΡΑ ΚΡΑ ΚΡΑ ΚΡΑ :2funny: :2funny: :2funny:

:-* :-* :-*
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom