Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Τρελλή ο φίλος μου ο amjik?    Δεν το πιστεύωωωωω!!!!!!!!!!!!!!

Καλημέρα κ καλώστον.Και να μην είχες ανάγκη από φαί;
Φαε πουλάκι μου φάε.Στο επόμενο τσιμπούσι(που θα ναι στην κοπή της πίττας-με δώρο εκπληξη) θα σε βάλω δίπλα μου να έχεις το ελεύθερο.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Α,χα,χα,χα,χα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ο πεθαμένος έγραψε ποστ από τον παράδεισο για την πάρτη μας,στο μπουρδέλο του:


΄΄και μιας και βρισκόμαστε εδώ και λόγο που η Φωτεινή της νύχτας εξακολουθεί να προκαλεί και όσο προκαλεί εγώ θα της κάνω πλάκα μιας και για πλάκα είναι το άτομο που ετοιμάζω και κομικς σύντομα εδώ μέσα με της περιπέτειες της τρανς Φωτεινούλας να πάρει μερικές απαντήσεις για να μην νομίζει δηλαδή ότι είμαστε χάνοι και ότι είχε και το ύψος και το ανάστημα να με διώξει από την παρέα..
Κανείς δεν με έδιωξε από καμιά παρέα απλά να θυμίσω ότι μόνος μου αποχώρησα από την παρέα που το ψώνιο η Φωτεινούλα την έχει κάνει πολύ σύ θρου αυτή την παρέα, και χωρίς να έχω και κάτι με τους άλλους που βγαίνουν μαζί του 1ον) ας δει ποια ήταν η τότε παρέα και ποιοι έχουν μείνει από αυτή την παρέα..... 2ον ας δει τελικά τα μπουμπούκια που κάνει πλέον παρέα ( η γνωστή πανταχού παρούσα πεντάδα) που σε καθημερινή βάση τον κάνει ρεντίκολο εκεί μέσα και η Φωτεινούλα μούγκα στην στρούγκα για να το παίζει Μπουμπουλίνα 3ον) αυτά που σου γράφω τρανς Φωτεινούλα είναι πολύ λίγα σε σχέση με αυτά που μου έγραφες για τα περί Βουλγάρες κλπ και μέχρι και έμμεσο εκβιασμό δημόσια είχες εξαγγείλει το ότι θα μείνω μόνος στην ζωή μου μάλλον εσύ είσαι μόνος ειδικά τώρα τα κρύα βράδια ααααααα!!!!!!!!!! ξέχασα έχεις την φωτο της Σαρλίν στην χούφτα και κάνετε πολύ τρελό σεξ τα βράδια ρε νούμερο δεν βλέπεις ότι σε έχουν πάρει όλοι στο ψητό η πλάκα με τα ρέστα που σου κάνω σε μάρανε?
και να κλείσουμε και σε ότι έχει σχέση με το site moy και τα περί κλώνων κλπ σου χαρίζω αυτό το λινκ.. ... id=46&t=14 μιας και παρέα με τον ΠΡΟπατζή βάζατε και στοιχήματα ότι δεν θα γραφτούν εδώ περισσότερα από 50 μέλη...........
όσο για το αν ζηλεύω που μια φορά στους ενα με δυο μήνες πας σε καμιά ταβέρνα για να μαζέψεις καμιά μίζα για να τσοντάρεις να πας κανένα ταξιδάκι να σου ξεβουλώσουν τίποτα μπουριά εγώ σε πληροφορώ κάθε μέρα είμαι με παρέα και το διασκεδάζω μια χαρά.......... λιγουράκο με τον παρά μου γαμώ και την κυρά μου είσαι πολύ φτηνός για να ασχολείστε με εμένα αφού ολόκληρος εσύ και το βιος σου δεν έχετε μεγαλύτερη αξία και από την γραβάτα που φοράω κάθε Δευτέρα βράδυ όχι του Σαββατοκύριακου.΄΄


2 συμπεράσματα
1)Όσοι βγαίνετε μαζί μου είσαστε συ θρου
2)και βέβαια μείναμε λίγοι από την αρχική παρέα αφού μόνο εσύ έπιανες για 5 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:.Αλήθεια ποιος άλλος λείπει από την παλιά παρέα;;;;
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Καλημέρα κ καλώστον.Και να μην είχες ανάγκη από φαί;
Φαε πουλάκι μου φάε.Στο επόμενο τσιμπούσι(που θα ναι στην κοπή της πίττας-με δώρο εκπληξη) θα σε βάλω δίπλα μου να έχεις το ελεύθερο.

Περιμένω πως και πως το επόμενο! Αλλά ελπίζω να μην μείνουμε μόνο στην πίττα ε? Μετά να εκδράμουμε και πουθενά ε? Για να μας μπει καλύτερα ο χρόνος φίλοι μου συνμπουρδελιάρηδες!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.522
Κριτικές
61
Like
42.882
Πόντοι
22.785
Περιμένω πως και πως το επόμενο! Αλλά ελπίζω να μην μείνουμε μόνο στην πίττα ε? Μετά να εκδράμουμε και πουθενά ε? Για να μας μπει καλύτερα ο χρόνος φίλοι μου συνμπουρδελιάρηδες!
Ρε σι ο νους σου στο φαι ελεος... τι ειπαμε;;;;
μονο το μουνι θα τρως...
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.228
Like
448
Πόντοι
36
To μουνί το γαμάς, το φαΐ το τρως, το ποτό το πίνεις.

Μην τα μπλέκουμε  :2funny: :2funny: :2funny:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα Χτιστέ.Ρε συ φυγαμε που φύγαμε τύφλα το Σάββατο΄,βγήκα το βράδυ,γύρισα στις 7.30 ακόμα πιο τυφλα :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Στην ανάγκη που είχε η ΑΕΚ να επιστρέψει στις νίκες στάθηκαν οι παίκτες της, μετά το 3-2 επί του Εργοτέλη. Τι δήλωσαν οι Μπάγεβιτς, Εντίνιο, Τζεμπουρ, Μαντούκα. Τετ α τετ με τον Μπασινά είχε μετά το τέλος του παιχνιδιού ο προπονητής της «Ένωσης». Ποιός πρώην παίκτης των «κιτρινόμαυρων» βρέθηκε χθες στο ΟΑΚΑ. Τον Μάχο θέλει η Σάλτσμπουργκ.

Τζεμπούρ: «Ακόμη καλύτερα στη συνέχεια»

«Ήταν πολύ σημαντικό να τελειώναμε καλά το πρώτο μισό της σεζόν», είπε μετά το τέλος του παιχνιδιού με τον Εργοτέλη ο Ράφικ Τζεμπούρ και πρόσθεσε: «Πρέπει όμως τώρα να πάμε ακόμη καλύτερα στον δεύτερο γύρο. Είμαι χαρούμενος για το γκολ που πέτυχα, σίγουρα είμαι ευχαριστημένος που βοήθησα να μπει το δεύτερο, αλλά χαίρομαι και για το τρίτο γκολ του Εντίνιο που έδωσε τη νίκη στην ΑΕΚ. Η ομάδα που βάζει τα περισσότερα γκολ είναι αυτή που δείχνει ότι θέλει να κερδίσει. Εμείς βάλαμε τρία τέρματα κι έχουμε νοοτροπία νικητή για να πάμε στο επόμενο παιχνίδι. Αποδείξαμε, σήμερα, ότι είμαστε ομάδα που μπορεί να αλλάξει φιλοσοφία και νοοτροπία την ώρα του αγώνα».

Εντίνιο: «Απλά έκανα το καθήκον μου»

Δεν θέλησε να πάρει όλη τη δόξα για το νικητήριο γκολ που πέτυχε ο Αρνάλντο Εντίνιο στις δηλώσεις που έκανε μετά το τέλος του αγώνα. «Αισθάνομαι χαρά και για το γκολ που πέτυχα και για το γεγονός ότι κερδίσαμε. Νιώθω ότι έχω κάνει το καθήκον μου. Πιστεύω στη δουλειά, εργάζομαι καλά κι ευτυχώς η δουλειά μου συνοδεύεται και από τύχη. Επωφελούμαι της ευκαιρίας που μου δίνεται όποτε μπαίνω και καταφέρνω και σκοράρω», είπε και ερωτηθείς εάν προτιμούσε να πετύχει γκολ κόντρα στον Παναθηναϊκό από το να σκοράρει χθες, απάντησε: «Για έναν επιθετικό αξία έχει το γκολ. Είτε είναι απέναντι στον Εργοτέλη, είτε απέναντι στον Παναθηναϊκό, είτε απέναντι στον Ολυμπιακό. Σίγουρα το γκολ στο ντέρμπι μένει, αλλά η δουλειά μου είναι να σκοράρω σε κάθε παιχνίδι».

Μαντούκα: «Σημασία έχει η νίκη»

Η νίκη είχε σημασία για την ΑΕΚ στο χθεσινό παιχνίδι, όπως σχολίασε και ο Γκουστάβο Μαντούκα. «Γνωρίζαμε εξαρχής ότι θα ήταν δύσκολο παιχνίδι. Ο Εργοτέλης είναι πολύ καλός στις αντεπιθέσεις. Εμείς παίξαμε πολύ καλά στο πρώτο ημίχρονο, είχαμε πολλές ευκαιρίες και καταφέραμε να σκοράρουμε. Στην επανάληψη δεν ήμασταν τόσο καλοί, δεν υπήρχε ηρεμία, αλλά σημασία έχει ότι κερδίσαμε», ανέφερε αρχικά και για την δική του κατάσταση είπε: «Έμεινα καιρό εκτός ομάδας, λόγω του σοβαρού τραυματισμού που είχα. Δεν μπόρεσα να κάνω προετοιμασία το καλοκαίρι, με αποτέλεσμα να μην είμαι τέλεια από πλευράς φυσικής κατάστασης. Το μυϊκό μου σύστημα δεν είναι τόσο δυνατό όσο θα ήθελα. Ενιωσα ένα τράβηγμα και από την εμπειρία και την ευαισθησία που έχω σε αυτό το σημείο, ζήτησα να βγω για μη δημιουργηθεί πρόβλημα».

Τα άκουσε ο Μπασινάς, τετ α τετ με Μπάγεβιτς

Με τον Άγγελο Μπασινά τα έβαλαν για ακόμη μια φορά οι φίλοι της ΑΕΚ. Όταν η Κρητική ομάδα ισοφάρισε σε 2-2, ο 33χρονος μέσος βρέθηκε στο «στόχαστρο» των οπαδών της «Ένωσης». «Ήταν ένα λάθος, δεν χρειάζεται να επηρεάζεσαι τόσο, συμβαίνουν αυτά», είπε μετά το τέλος του αγώνα ο Ντούσαν Μπάγεβιτς στον Έλληνα μέσο. Οι φίλοι της ομάδας τα έβαλαν επίσης και με την αστυνομία, ενώ, ακούστηκε και το γνωστό σύνθημα: «Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια».

Στο ΟΑΚΑ ο Λυμπερόπουλος

Το επόμενο παιχνίδι της Μπουντεσλίγκα είναι προγραμματισμένο για τα τέλη Ιανουαρίου, για αυτό ο Νίκος Λυμπερόπουλος που αγωνίζεται στο γερμανικό πρωτάθλημα βρήκε την ευκαιρία να επιστρέψει στην Ελλάδα. Μάλιστα, χθες βρέθηκε στο ΟΑΚΑ για να παρακολουθήσει το παιχνίδι της πρώην ομάδας του.

Αρκετοί σκάουτερ παρακολούθησαν το παιχνίδι της ΑΕΚ με τον Εργοτέλη. Συγκεκριμένα, παρευρέθηκαν άνθρωποι της Λίβερπουλ, της Μπόχουμ, του Θρασύβουλου και ο Μπόζινταρ Μπάντοβιτς για λογαριασμό του Ολυμπιακού.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.522
Κριτικές
61
Like
42.882
Πόντοι
22.785

altek που εισαι σε ψαχνουνε............

 

Συνημμένα

  • DD031107JennaJameson03.jpg
    DD031107JennaJameson03.jpg
    156,5 KB · Εμφανίσεις: 34

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.522
Κριτικές
61
Like
42.882
Πόντοι
22.785
Μηπως εχεις το τηλεφωνο τις???? :2funny: :2funny: :2funny:

Μην κολας εχω τηλεφωνα για μιλφακια ουκ ολιγα...
πες εσυ το ναι και τι σε νοιαζη και κατ οικον επισκεψη και παρτουζα
και οτι κατση... :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :-* :-*
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.439
Κριτικές
5
Like
67.094
Πόντοι
12.056
Μην κολας εχω τηλεφωνα για μιλφακια ουκ ολιγα...
πες εσυ το ναι και τι σε νοιαζη και κατ οικον επισκεψη και παρτουζα
και οτι κατση... :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :-* :-*

Θα σε εχω στα υπ οψιν εσενα μολις ξελαμπικαρω.... :grin: :rockon:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Και μεις σε αγαπάμε...μετά την Σαρλίζ βεβαίως-βεβαίως.
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Στο τελος θα με κανουνε [size=10pt]μπαν[/size]...... τι τους εχω κανη εγω
τους αγαπαω ολους......
εγο τουσ αγαπο ολουσ εσι ολου σεκτοσ απο μενα!!!!!!!!!!!

Σκοτινουλι διαλεξε θεο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom