Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.438
Κριτικές
5
Like
67.080
Πόντοι
12.056
Καλημερα σε ολους... :rockon: :rockon:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Πάμε στα δικά μας τώρα,για να μην τρελλαθώ πρωινιάτικα και αρχηβδομαδιάτικα.
Αρκετά καλή εμφάνιση η χθεσινή,τουλάχιστον από την μέση κ μπροστά...γιατί πίσω σκοτάδι κ έρεβος.
Είδαμε επιτέλους 3 γκολ στο ΟΑΚΑ από την ομάδα μας ,με τον Τζιμπούρ σε μια σπάνια κίνηση ομαδικότητας,να δημιουργεί το δεύτερο εξαίσιο γκολ.
Το ματς θα μπορούσε κάλλιστα να λήξει 3-3,αν ο διαιτητη΄ς δεν έκλεινε ή δεν του ξέφευγε η φάση με το ολοφάνερο χερι του Πλιάτσικα μέσα στην περιοχή(ηλίθια κ απαράδεκτη κίνηση του Πλιάτσικα,δίχως πίεση).
Τέσπα,όλα πήγαν καλά,και σε μια γενικά από τις καλύτερες εμφανίσεις μας φέτος,πήραμε το τρίποντο κ αναριχηθηκαμε στην 4η θέση,και ας πούμε ότι θα κάνουμε καλά Χριστούγεννα :rockon: :rockon: :rockon:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλά ε δεν σας είπα για το Σάββατο.Ξέρετε τι ώρα φύγαμε οι τελευταίοι(εγώ,alfa,boob,xaf);
Στις 9.30 :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :idiot: :idiot: :idiot:
Αφού είχε φύγει ο ταβερνιαρης για ύπνο,γύρισε κ μας είδε ακόμα εκεί.
Ε αφού βαρέθηκε να μας βλέπει μέχρι εκείνη την ώρα είπε το θεΪκό:ρε δεν πάτε να κάτσετε σε κανά άλλο τραπέζι,να τα φτιάξουμε για το βράδυ;;;;
λίγο ακόμα κ αν δεν μας έδιωχνε με τρόπο,θα τρώγαμε κ βραδυνό :headbang: :headbang: :headbang:
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
καλημερα
τι πουτσοκρυο ηταν αυτο εχτες ρε ?
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα Νίκο.Παρόλο το κρύο,το συνεχές χθεσινό ωράριο,τις γιορτές που ρχονται κ όλοι ήταν στα μαγαζιά κ την κακή φετινή μας πορεία,ήρθαν 13.000 πιστοί μουτζαχεντίν.Τι μουτζαχεντίν,καλύτερα μουεζίνηδες είναι η σωστή έκφραση.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Από το χθεσινό ματς κρατάω:
*τους 13.000 πιστούς μουτζαχεντίν
*τις απαραδεκτες αποδοκιμασιές εις βάρος του Μπασινα...Α Π Α Ρ Α Δ Ε Κ Τ Ε Σ  και Α Ι Σ Χ Ρ Ε Σ
*τον Τζιμπούρ
*τον άλλη μια φορά λίγο Λαγό,που μάλλον μας αφήνει το καλοκαίρι,αλλιώς είμαστε άξιοι της μοιρας μας
*και εννοείται τον Ντούσαν Μπαγεβιτς,που έκανε το συνοθύλευμα να θυμίζει λίγο ομάδα.Όχι ότι γίναμε τίποτα θεϊκό,αλλά τουλάχιστον κάτι κάνουμε κ δείχνει κ λίγο θέαμα.
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
γιατι απαραδεκτες οι αποδοκιμασιες?απαραδεκτος ειναι ο μπασινας 6 μηνες τωρα
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Και για να τελείωσω με την πάρτη σου κ να μην ξανασχοληθώ γιατί το θεωρώ ξεπεσμό,όσο κάνεις τέτοιες μαλακίες τόσο τα παιδιά ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΓΕΛΑΝΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΟΠΑΝΕ.
Το ποιος είμαι κ αν κλέβω λεφτά το ξέρουν καλά τα παιδιά.Άλλον σουτάραμε ΣΥΛΛΟΓΙΚΆ από την παρέα΄και όχι εμένα.Αν τους έκλεβα θα το χαν κάνει.Το μονο που κατάφερες να κάνεις με τα μηνυματα σου κατά την ώρα του τσιμπουσίού,ήταν να δείξεις την ζήλια σου  κ να μας κάνεις για άλλη μια φορά να γελάσουυμε με την πάρτη σου.
Από μένα εχεις το λόγο μου ότι δεν θα σε ξαναπιάσω στο στόμα μου,γιατί θα είναι ότι πιο ξεφτίλα κάνω σαν προσωπικότητα,σαν Παύλος στην ζωή μου αυτή την στιγμή.
Και επειδή δεν είχα λεφτά το Σαββατο κ για να μην κλέψω τα παιδιά τους έβαλα να με κεράσουν.Παίχτοστο μπουρδέλο σου με τους κλώνους σου.
Από μένα είσαι νεκρός κ τους νεκρούς τους τιμάνε κ δεν τους χλευάζουν κόπανε...ε κόπανε...και για αυτό δεν θα ξανασχοληθώ με την πάρτη σου.
ΤΕΛΟΣ.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.519
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
Ελα [size=20pt]altek21.....[/size]
 

Συνημμένα

  • 10.jpg
    10.jpg
    58,1 KB · Εμφανίσεις: 18

Επισκέπτης
Το έβλεπα το ματς χθες στην τηλεόραση και η ισοφάριση (2-2) ήταν για τον πούτσο!!! Μια σεντρούλα στην καρδιά της μικρής περιοχής και δεν υπήρχε κανείς εκεί... ΜΟΝΟΣ του έκανε την κεφαλιά ο άλλος!!! Αυτά βλέπω και τρελαίνομαι... Αν είναι με Κυργιάκο να τρως τέτοια γκολ, γάμα τα...

Ο Εντίνιο από την άλλη έχει αρχίσει να ανεβαίνει ΠΟΛΥ στα μάτια τα δικά μου τουλάχιστον. Μας έχει ξελασπώσει ουκ ολίγες φορές.

Ο Μπάγιεβιτς θα την φτιάξει την ομάδα. Αυτό είναι σίγουρο. Αλλά αυτό θα γίνει από του χρόνου (για να μην πω του παραχρόνου). Εξάλλου χρειάζεται οπωσδήποτε ενίσχυση, ειδικά στο κέντρο και στα άκρα.

Όσο για τον Μπασινά, εντάξει.. το παλικάρι δεν μπορεί πλέον. Βέβαια σε καμία περίπτωση δεν μου αρέσει το κράξιμο που τρώει... Από την άλλη όμως, θα πρέπει να ελαττώσει τα λάθη που κάνει. Εντάξει, δεν είναι σε θέση να τρέχει, να μαρκάρει και να βγάζει κάθετες μπαλιές όπως έκανε κάποτε αλλά, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ, πρόσεχε λίγο τα λάθη σου ρε παλικάρι μου!!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
γιατι απαραδεκτες οι αποδοκιμασιες?απαραδεκτος ειναι ο μπασινας 6 μηνες τωρα


όχι όμως κ άντε γαμήσου Μπασινά.ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ και ΑΙΣΧΡΟ.Κ ο Λαγός κ ο Χουαφράν ήταν πιο χάλιες,αλλά δεν τους έβρισε κανείς εν χορό.Παίχτη σου που παίζει κ τον βρίζεις ,δεν τον βοηθάς,τον κάνεις χειρότερα.Αυτές είναι γάυρικες μεθόδοι για μένα...και νομίζω ότι τετοιοι δεν είμαστε.Νομίζω έτσι;
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
ρε παπαρα νομιζα οτι τα γραφεις για μενα στην αρχη
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
όχι όμως κ άντε γαμήσου Μπασινά.ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ και ΑΙΣΧΡΟ.Κ ο Λαγός κ ο Χουαφράν ήταν πιο χάλιες,αλλά δεν τους έβρισε κανείς εν χορό.Παίχτη σου που παίζει κ τον βρίζεις ,δεν τον βοηθάς,τον κάνεις χειρότερα.Αυτές είναι γάυρικες μεθόδοι για μένα...και νομίζω ότι τετοιοι δεν είμαστε.Νομίζω έτσι;
ε τι να του ελεγαν?
"κυριε μπασινα ειστε απαραδεκτος?"  :grin:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ε τι να του ελεγαν?
"κυριε μπασινα ειστε απαραδεκτος?"  :grin:

Και σε ξαναρωτάω τώρα.Υπήρχαν ή δεν υπήρχαν χθες χειρότεροι;;;
Η μεριά του Χουαφράν,πιο πολύ έμοιαζε με αεροδιάδρομο που παίρναγαν αεροπλάνα.Στο Α' ημίχρονο έκανε 6 φάσεις από κει ο Εργοτέλης.
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
ΓΙΑτις ονομαστικές βρισιες στο γήπεδο εννοούσα ρε Νίκο.Δεν μου αρέσουν ότι κ αν σου χει κάνει.
τελος παντων εμενα δε με χαλανε, οταν εχεις κλειστο 3ετες με 1 μυριο το χρονο θα δεχτεις πολυ σκληρη κριτικη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom