Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (3 μέλη και 16 επισκέπτες)

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.134
Like
207
Πόντοι
36

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.523
Κριτικές
61
Like
42.885
Πόντοι
22.785
Kαλημερα Σκοτεινε......... ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΒΑΖΕΛΗ ΤΡΕΛΗ.

Ειδες για να εχουμε βισμα τον ΝΑΥΑΡΧΟ μας ξεμπαναρουνε απο διπλα

αλλα τι να το κανης τωρα μου χαλασανε την καρδια...

Στην υγεια των εχθρων μου με μια Ντονσελιτα...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα φίλοι.
Αmjik τι να σου πω αδελφέ.Οποία τιμής που ξεμπανρίστηκες από δίπλα.Τώρα θα μπορείς να ατενίζεις το μέλλον σου με πιο αισιοδοξία :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Έγινε το όνειρο της ζωής σου πραγματικότητα που παρέμεινες στου πεθαμένου το κλωνοποιημένο μπουρδέλο
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.523
Κριτικές
61
Like
42.885
Πόντοι
22.785
Κατι συμβαινη Σκοτεινε και μου πετανε ιους στα μηνηματα

μηπως συνεχιζεται η επηδημια και εδω;;;;;;;;;;;
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Α δεν ξέρω ρε συ.Δεν λέχω τέτοια προβλήματα εγώ.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.439
Κριτικές
5
Like
67.110
Πόντοι
12.056
Καλα Χριστουγεννα σε ολους.. :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • GetAttachment.jpg
    GetAttachment.jpg
    76,4 KB · Εμφανίσεις: 19

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ελα ρε .Η γνωστή πεθαμένη κλωνοποιημένη φάτσα,ΒΑΡΕΘΗΚΕ ΝΑ ΣΤΕΛΝΕΙ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ ΜΟΥ,και στέλνει σε μένα με απειλές.
Ε ρε τι του χει κάνει η μοναξια :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Χρονια πολλά Γιαννάκη.Να χαίρεσαι ρε τους κλώνους σου χοντρούλη.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Χοντρε΄πα΄ψε να στελνεις μηνυματα στο κινητό μου,γιατί κόπανε μαζί σου δεν ασχολούμαι.Αντε να γράψεις κ τη γυναίκα σου στο σάιτ σου ρε μπας κ ανέβεις στο alexa.
Amjik παρε με τηλ.Έχω να σου πω πολλά νέα από τον ΄΄κολλητό΄΄ σου.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.523
Κριτικές
61
Like
42.885
Πόντοι
22.785
altec φορ γιου.................
 

Συνημμένα

  • DD031107CassideyRae16.jpg
    DD031107CassideyRae16.jpg
    70,8 KB · Εμφανίσεις: 15

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Με τον Γιώργο Κίντη θα έχουν συνάντηση σήμερα(23/12) οι Ντούσαν Μπάγεβιτς και Στέλιος Μανωλάς. Θέμα συζήτησης, ασφαλώς θα είναι τα μεταγραφικά και αναμένεται να καθοριστεί το μπάτζετ της ΑΕΚ για τη μεταγραφική περίοδο του Ιανουαρίου. Ποιους παίκτες έχει ξεχωρίσει το τεχνικό τιμ της «Ένωσης». Τον Άγγελο Μπασινά στήριξε και πάλι ο Ντούσαν Μπάγεβιτς. Αγανακτισμένος με τον Ράμος εμφανίστηκε μέσω της «SportDay» ο μάνατζερ του. Ξεκουράζονται από σήμερα οι παίκτες και θα επιστρέψουν το Σάββατο(27/12) στις προπονήσεις.

Ξεκαθαρίζει το τοπίο…

Σήμερα το απόγευμα θα πραγματοποιηθεί η συνάντηση των Στέλιου Μανωλά, Ντούσαν Μπάγεβιτς με τον Γιώργο Κιντή, αν και αρχικά αυτή ήταν να γίνει την περασμένη Πέμπτη. Ο πρόεδρος της ΑΕΚ έχει ζητήσει από το προπονητικό τιμ να παρουσιάσει εγγράφως τις ανάγκες που υπάρχουν για ενίσχυση. Συγκεκριμένα, θέλει αναλυτική παρουσίαση των παικτών που επιθυμεί ο προπονητής να αποκτηθούν, των χρημάτων που θα απαιτηθούν και τη στόχευση της κάθε μεταγραφής, αλλά και το πότε κατ’ εκτίμηση θα μπορέσσει ο κάθε παίκτης να βοηθήσει την ομάδα.

Ο Κιντής θέλει να ενημερωθεί και για τις κινήσεις που θα γίνουν- αν είναι δυνατόν- στις επόμενες δύο μεταγραφικές περιόδους. Μετά το ραντεβού θα προκύψει και το μεταγραφικό μπάτζετ. Πάντως, τον προσεχή Ιανουάριο δεν αναμένεται να γίνουν μεγάλα «ανοίγματα». Σίγουρα θα αποκτηθούν παίκτες για τα άκρα, δηλαδή κατά σειρά αξιολόγησης, ένας δεξιός μπακ και δεξιός μέσος και ενδεχομένως ένας αριστερός μπακ.

Επίσης σήμερα θα συζητηθεί και το θέμα του Γιώργου Αλεξόπουλου, τον οποίο θέλει η Ομόνοια, προσφέροντας του συμβόλαιο διάρκειας 2,5 ετών. Η κυπριακή ομάδα θέλει να αποκτήσει τον 30χονο αμυντικό με ελεύθερη μεταγραφή, αλλά κάτι τέτοιο δεν θα συμβεί μάλλον. Η ΑΕΚ θα ζητήσει κάποιο ποσό, έστω και μικρό, εάν αποφασιστεί τελικά πως θα παραχωρηθεί ο παίκτης.

Οι υποψήφιοι

Για να κάνει η ΑΕΚ ουσιαστικές κινήσεις για να αγοράσει παίκτες πρέπει πρώτα να γίνει γνωστό το μπάτζετ. Έχει γίνει ένα ξεκαθάρισμα, που αφορά αυτούς που αρέσουν. Ο Σέρβος δεξιός χαφ, Όνιεν Κόρομαν έχει ενημερωθεί από τον Ερυθρό Αστέρα πως θα υπάρξουν εξελίξεις σχετικά με τη μεταγραφή πολύ σύντομα. Στα υπ’ όψιν είναι και οι Αλεξάντρ Σίμιτς (ΟΦΗ), Μίρνες Σίσιτς (ο οποίος έλεγε στους συμπαίκτες του στον Ολυμπιακό πως έχει δεχτεί κρούση από την ΑΕΚ).

Στην Αργεντινή μιλούσαν ξανά για τον Λουτσιάνο Σιβέλι, αν και δύσκολα πλέον η ΑΕΚ θα κινηθεί για αριστερό μπακ (λόγω Ράμος). Για το δεξί άκρο της άμυνας έχουν βολιδοσκοπηθεί Λορέν (Πόρτσουθ), Κρίστιαν Σελάι (Εστουδιάντες), Αλβαρο Ορμένιο (Χιμνάσια). Σε νέα επικοινωνία με τον μάνατζερ του τελευταίου, μετά την έντονη φημολογία στη Λα Πλάτα, ο Νταβίδ Τσιακαλίας επανέλαβε όσα μας είχε πει την προηγούμενη Τρίτη, όταν η «SportDay» αποκάλυψε το ενδιαφέρον για τον Χιλιανό διεθνή: «Η κρούση έγινε πριν από δύο μήνες, η τελευταία φορά που μίλησα με την ΑΕΚ ήταν πριν από ένα μήνα. Μου είχαν πει πως δεν θέλουν να καλυφθεί θέση ξένου από αμυντικό».

«Αυτό μας ελειπε»

Τον Άγγελο Μπασινά στήριξε για άλλη μια φορά ο Ντούσαν Μπάγεβιτς, μετά τις αποδοκιμασίες που έχει δεχθεί. «Δεν είναι δυνατόν να έχουμε τέτοια τώρα που η ομάδα προσπαθεί να ανέβει», έλεγε χθες στους συνεργάτες του. Ο προπονητής είχε χθες το πρωί μια καθαρά ποδοσφαιρική συζήτηση με τον παίκτη, χωρίς να θίξουν το θέμα, που πρέπει να ξεχαστεί.

«Είμαι αγανακτισμένος με τον Ράμος»

Εκνευρισμένος με τον Ράμος είναι ο μάνατζερ του. «Έμαθα πως ήρθε στη Βραζιλία, αλλά δεν έχω καταφέρει να επικοινωνήσω μαζί του, δεν σηκώνει το τηλέφωνο», δήλωσε ο Μαρσέλ Καμίλο στη «SportDay». «Δεν είμαι απλώς στενοχωρημένος, είμαι αγανακτισμένος. Αν συνεχίσει να κρύβεται, θα κινηθώ δικαστικά εναντίον του. Φαντάζομαι πως αν έφυγε χωρίς άδεια από την ομάδα, θα κινηθεί και η ΑΕΚ εναντίον του στη FIFA. Ίσως πάω να τον βρω στην πόλη του», είπε επίσης και κατέληξε: «Πιστεύω πως κάποιος τον συμβουλεύει. Ο κόσμος πιστεύει ότι προσπαθώ να πάω τον Ράμος σε άλλη ομάδα. Έμαθα από ένα φίλο μου στην Αθήνα πως ένας παράγοντας της ΑΕΚ διαδίδει ότι όταν ήρθα στην Αθήνα για να μιλήσω με τον κύριο Μανωλά, συναντήθηκα και με ανθρώπους του Ολυμπιακού και του ΠΑΟΚ, αλλά αυτό είναι ψέμα. Δεν ξέρω γιατί λέγονται αυτά».

Δεν θέλει Αυστρία ο Μάχο

Η καθιέρωση του Σεμπάστιαν Σάχα ως πρώτου τερματοφύλακα στην ΑΕΚ, προβληματίζει τον Γιούργκεν Μάχο, διότι έχει χάσει την θέση του και στην εθνική Αυστρίας. Αυτό συμβαίνει επίσης, και επειδή ο Άλεξ Μάνιγκερ είναι βασικός στη Γιουβέντους, καθώς ο Λουίτζι Μπουφόν είναι τραυματίας, αλλά σύντομα αναμένεται να επιστρέψει. Ο Μάχο προτιμά να εξαντλήσει το συμβόλαιο του, το οποίο λήγει τον Ιούνιο, παρά να επιστρέψει στην πατρίδα του και την Σάλτσμπουργκ η οποία ενδιαφέρεται για αυτόν. Ο λόγος πιθανόν να είναι το ότι υποστηρίζει τη μισητή αντίπαλο της, Ραπίντ Βιέννης, αφού είναι και μέλος του συνδέσμου των οπαδών της.

 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
Ο Κιντής θέλει να ενημερωθεί και για τις κινήσεις που θα γίνουν- αν είναι δυνατόν- στις επόμενες δύο μεταγραφικές περιόδους. Μετά το ραντεβού θα προκύψει και το μεταγραφικό μπάτζετ. Πάντως, τον προσεχή Ιανουάριο δεν αναμένεται να γίνουν μεγάλα «ανοίγματα». Σίγουρα θα αποκτηθούν παίκτες για τα άκρα, δηλαδή κατά σειρά αξιολόγησης, ένας δεξιός μπακ και δεξιός μέσος και ενδεχομένως ένας αριστερός μπακ.
να κλαψω η να γελασω?
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Τίποτα από τα 2.Θα κανεις υπομονη μέχρι το καλοκαίρι που θα γίνουν τα μεγάλα ανοίγματα ;) ;) ;) ;) ;)
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.523
Κριτικές
61
Like
42.885
Πόντοι
22.785

Συνημμένα

  • ,KJ.jpg
    ,KJ.jpg
    113,6 KB · Εμφανίσεις: 14

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom