Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (5 μέλη και 30 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Παει για χέσιμο η μπαλότζα,πάει θα νεκρώσουν τα δυτικά προάστια :S
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
Σκοτεινέ έχεις όρεξουλες???
Κάτσε να πάρω την δικιά σου να τις πω τι έκανε το μωρό της στην Τσίπρο. :birdman: :birdman:

 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα αδέρφια μου.Καλημέρα ΑΕΚΑΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :idiot: :idiot: :idiot:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.518
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785

Συνημμένα

  • viktoria.jpg
    viktoria.jpg
    44 KB · Εμφανίσεις: 22

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα αδελφέ.
Μόλις θυμήθηκα ότι δεν ξυρίστηκα :helpplea:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Και συγχαρητηρια στον απερχόμενο πρόεδρο της ΕΠΟ αξιότιμο κύριο Γκαγκάτση για το σπουδαίο έργο που άφησε πίσω. :headbang:
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
καλημερααααα
εχθες η ομαδαρα κερδισε 39-22 στο χαντπολ
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα Νικολάκη.
Με πρόλαβες.
Συγχαρητηρια στην ομάδα χαντμπολ για την πρόκριση της στην επόμενη φάση του κυπέλλου :rockon: :rockon: :rockon:
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
α να μην ξεχασω να πω οτι μαζευτηκαμε κανα 250αρι νυχτιατικα στους αγιους
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.133
Like
204
Πόντοι
36
Αφου εκανε περιουσια μεχρι και για τα δισεγγονα του, ειπε να αποσυρθει....
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
να ευχηθω και εγω με την σειρα μου στον γκαγκατση υγεια και μακροημερευση
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.133
Like
204
Πόντοι
36
Η ανακοίνωση του Ολυμπιακού για Γκαγκατση

«Η Π.Α.Ε. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ συγχαίρει τον απερχόμενο Πρόεδρο της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας, κ. Β. Γκαγκάτση, για τον τρόπο με τον οποίο χειρίστηκε τα σοβαρά και μεγάλα θέματα που αφορούν στο ελληνικό ποδόσφαιρο.

Είναι προφανές από όσους καλόπιστα παρακολουθούν την εξέλιξη του ελληνικού ποδοσφαίρου στη χώρα μας ότι ανεξάρτητα από τα όποια λάθη έγιναν και τα όποια προβλήματα παραμένουν, το ελληνικό ποδόσφαιρο έχει μία καλύτερη εικόνα από αυτή των προηγούμενων δεκαετιών.

Οι επιτυχίες των Εθνικών ομάδων μας, με αποκορύφωμα την κατάκτηση από την Εθνική ομάδα των ανδρών του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος το 2004, κάτι που χαρακτηρίστηκε ως η μεγαλύτερη επιτυχία στο παγκόσμιο ποδόσφαιρο, η 2η συνεχόμενη πρόκριση στην τελική φάση του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος το 2008, η καλή ως σήμερα πορεία για τα τελικά του Παγκοσμίου Κυπέλλου του 2010, η διάκριση των ομάδων νέων, εφήβων και παίδων, καθώς και η βελτίωση των αθλητικών υποδομών σε όλη τη χώρα, καταδεικνύουν τον σωστό προγραμματισμό, καθώς και την άρτια, συνεπή και οργανωμένη δουλειά που έγινε σε επίπεδο εθνικών ομάδων και του ποδοσφαίρου γενικότερα. Οι επιτυχίες αυτές, είναι πρωτόγνωρο φαινόμενο για μία χώρα με το βεληνεκές της Ελλάδας.

Επίσης, η μεγάλη προσπάθεια του απερχόμενου Προέδρου και του συμβουλίου της Ε.Π.Ο. προκειμένου να εφαρμοστεί και να τηρηθεί το αυτοδιοίκητο του ποδοσφαίρου, σύμφωνα και με τις επιταγές της FIFA και της UEFA ήταν μία διαρκής και δύσκολη μάχη, αλλά σίγουρα προς τη σωστή κατεύθυνση για το καλό του ελληνικού ποδοσφαίρου.

Θεωρούμε ότι το σημαντικότατο αυτό θέμα, το οποίο επέφερε τόσο τον οικονομικό αποκλεισμό της Ε.Π.Ο. από κάθε οικονομική στήριξη της πολιτείας όσο και την αντιπαράθεση της με τους εκπροσώπους των εκάστοτε κυβερνήσεων, αλλά και κάποια μικροσυλλογικά συμφέροντα, που στόχευαν επί μονίμου βάσεως την ηγεσία της Ε.Π.Ο., ήταν οι λόγοι που οδήγησαν τον Πρόεδρο της Ε.Π.Ο. σε παραίτηση».

Του ευχόμαστε καλή επιτυχία σε κάθε μελλοντική του ενασχόληση.

Π.Α.Ε. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ρε μαλάκα Μούτσε,χέσε με πρωινιάτικα κ Χριστουγεννιάτικα μην αρχίσω τα παλιά καλά μου σχολιανά,και φάω κανά σουτ από δω μέσα.Ασε με στην νιρβάνα μου :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.133
Like
204
Πόντοι
36
Ρε μαλάκα Μούτσε,χέσε με πρωινιάτικα κ Χριστουγεννιάτικα μην αρχίσω τα παλιά καλά μου σχολιανά,και φάω κανά σουτ από δω μέσα.Ασε με στην νιρβάνα μου :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

ετσι ετσι για να μην ξεχνιομαστε...
ειδικα για περσι θα πρεπει να τον ευγνωμονουν ;)
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Δεν τον ευγνωμονούν.
Γιατί το τζάμπα πέθανε.... ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom