Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.133
Like
204
Πόντοι
36
Και για να ειμαστε και δικαιοι να και η ανακοινωση του Παναθηναικου (αν και την περιμενα πιο καυστικη)... αλλα τεσπα...

Αναλυτικά η ανακοίνωση της ΠΑΕ Παναθηναϊκός:

«Η Π.Α.Ε. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ συγχαίρει τον απερχόμενο Πρόεδρο της Ε.Π.Ο., κ. Β. Γκαγκάτση, για τον κατά γενική ομολογία εξαιρετικό τρόπο που χειρίστηκε τα σοβαρά θέματα που αφορούν στο Ελληνικό ποδόσφαιρο, όπως τη διαιτησία, την αθλητική δικαιοσύνη και τα οικονομικά ζητήματα.

Οφείλουμε δε να παραδεχτούμε πως τα αντανακλαστικά της Π.Α.Ε. Ολυμπιακός να συγχαρεί με τόση σπουδή τον απερχόμενο πρόεδρο της Ε.Π.Ο., εκθέτοντας μ’ αυτόν τον τρόπο τόσο εμάς, όσο και τις υπόλοιπες ΠΑΕ, πιστοποιούν με τον καλύτερο τρόπο τις εξαιρετικές σχέσεις που ανέκαθεν είχαν μεταξύ τους.

Ευχόμαστε στον κ. Γκαγκάτση καλή επιτυχία στη μελλοντική του ενασχόληση…

Π.Α.Ε. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ».

 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Τέσπα ,αυτός ο άξιος,και αλήσου μνήμης πρόεδρος της ΕΠΟ αξιότιμος κ.κ Γκαγκάτσης,αυτό το λαμπρό παιδί του Ελληνικού ποδοσφαίρου,θα θυμάται καλά την γιούχα 80.000 Ελλήνων το καλοκαίρι του 2004 στην βράβευση της Εθνικής Ελλάδος στο Καλλιμάρμαρο για το EURO 2004.

Θυμάσαι κύριε Γκαγκάτση πώς σε έκραζαν 80.000 Ελληνες,και πώς στράβωνες την στραβομουτσούνα σου;;;;; :S
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.133
Like
204
Πόντοι
36
Τέσπα ,αυτός ο άξιος,και αλήσου μνήμης πρόεδρος της ΕΠΟ αξιότιμος κ.κ Γκαγκάτσης,αυτό το λαμπρό παιδί του Ελληνικού ποδοσφαίρου,θα θυμάται καλά την γιούχα 80.000 Ελλήνων το καλοκαίρι του 2004 στην βράβευση της Εθνικής Ελλάδος στο Καλλιμάρμαρο για το EURO 2004.

Θυμάσαι κύριε Γκαγκάτση πώς σε έκραζαν 80.000 Ελληνες,και πώς στράβωνες την στραβομουτσούνα σου;;;;; :S

Ναι θα τον χαλασε, γιατι ατομα του ειδους του, περα απ τα λεφτα κοιτανε και την υστερφημια τους
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλά όχι ότι θα αλλάξει κάτι που θα φύγει ο αξιότιμος κ.κ. Γκαγκάτσης;;;
η διάδοχη κατάσταση θα έχει γνώση των συνθηκών και των ειδικών περιστάσεων που θα αντιμετωπίσει,και θα ενεργήσει τα δέοντα,προκειμένου ουδείς πελάτης της αξιότιμης ΕΠΟ,να μην μείνει παραπονεμένος.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ναι θα τον χαλασε, γιατι ατομα του ειδους του, περα απ τα λεφτα κοιτανε και την υστερφημια τους


Θυμάσαι την κίνηση που έκανε που έλεγε ειρωνικά ΄΄ευχαριστώ΄΄;
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
ρε καναν παιχτη θα παρουμε?
η θα περιμενουμε τον ανανεωμενο γεωργεα και ανημερο θηριο αλβες  :2funny:
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
ναι διαβασα εχθες για τον σισιτς του οφη
μαλιστα τον ζηταει και μια ομαδα απο το τουρκμενισταν
πιστευω να τον προλαβουμε  :2funny:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Και ο Πάολο Κόστα λεέι ότι έρχεται από την Ανόρθωση.Λίγος μου φαίνεται.Αν δεν έπιασε στην Ανό,θα πιάσει σε μας;
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
Και ο Πάολο Κόστα λεέι ότι έρχεται από την Ανόρθωση.Λίγος μου φαίνεται.Αν δεν έπιασε στην Ανό,θα πιάσει σε μας;
θα τον αναγεννησει ο κουαξ με το μαγικο του ραβδακι
ρε συ εκεινος ο αμπονσα ζει?
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Την καθιερωμένη συνέντευξη Τύπου, πριν από κάθε αγωνιστική, παραχώρησε ο Ντούσαν Μπάγεβιτς, στο ΟΑΚΑ. Ο Σερβοέλληνας τεχνικός, αναφέρθηκε και στα δύο θέματα που έχουν προκύψει τον τελευταίο καιρό (Σκόκο, Τζεμπούρ), τόνισε πως η ομάδα συνέχεια βελτιώνεται, ενώ ήταν δυσαρεστημένος με τη μεταγραφολογία γύρω από την ομάδα.

Απόσπασμα από τη συνέντευξη Τύπου:

Για την εμφάνιση της ΑΕΚ στα τελευταία παιχνίδια και τους στόχους:

"Πρώτα από όλα πρέπει να γνωρίσω καλά την ομάδα. Πρέπει να προσπαθούμε να την έχουμε ακόμη πιο ψηλά. Δεν είναι θέση αυτή που έχει η ομάδα και δεν της αξίζει. Αυτή τη στιγμή τα πράγματα είναι δύσκολα. Στόχος μας είναι το Κύπελλο και κυνηγάμε την καλύτερη θέση στα play-offs.

Οι παίκτες έχουν βελτιώσει κάποια πράγματα. Από παιχνίδι σε παιχνίδι η ομάδα είναι καλύτερη, αλλά υπάρχουν κάποια πράγματα που χρειάζονται διόρθωση. Πιστεύω σε όλους τους παίκτες, δεν υπάρχει άσχημος παίκτης στην ομάδα".

Για τη μεταγραφολογία αλλά και τις αποδεσμεύσεις:

"Όσα γράφονται για ονόματα παικτών επηρεάζουν την ομάδα κι εγώ θέλω να πάει καλά η ΑΕΚ. Δεν έχω μιλήσει ακόμη με τη διοίκηση. Θα μιλήσουμε τις επόμενες ημέρες. Δεν έχω έρθει εδώ για να αλλάξω δέκα παίκτες στην ομάδα.

Με ρωτάτε συνέχεια για μεταγραφές και δεν θα σας απαντήσω. Επίσης δεν έχω αποφασίσει αν θα φύγει κάποιος τον Ιανουάριο. Αν είναι χρήσιμος στην ομάδα, δεν θα φύγει".

Για το θέμα Σκόκο και τη θέση που μπορεί να παίξει:

"Είναι πάρα πολύ καλή η συνεργασία μας. Συζητήσαμε σε πολύ καλό κλίμα. Νομίζω ότι και ο ίδιος έχει κάνει κάποια δήλωση, οπότε μπορείτε να ρωτήσετε κι αυτόν. Είμαι πρόθυμος να μιλήσω με κάθε παίκτη αν υπάρχουν κάποια προβλήματα, για να συνεργαστούμε ακόμη καλύτερα.

Του εξήγησα τι θέλω από αυτόν και εκείνος έδειξε διάθεση. Ο Σκόκο μπορεί να παίζει και πίσω από το σέντερ φορ, μπορεί αριστερά, μπορεί και δεξιά. Είναι σίγουρα ένας παίκτης που μπορεί να βοηθήσει αν αλλάξει κάποια πράγματα".

Για το θέμα Τζιμπούρ:

"Δεν έχω συζητήσει μαζί του, αλλά είναι καλό που έχει καταλάβει το λάθος του και του το έδωσα να καταλάβει. Πρέπει να ξέρει ότι σε τέτοιες περιπτώσεις πρέπει να είμαστε πιο προσεκτικοί και πιο σωστοί".

Για την χρησιμοποίηση του Μπασινά ως δεξί μπακ:

"Εγώ δεν βάζω κανέναν παίκτη με το ζόρι να παίξει εκεί που δεν θέλει και προτού συζητήσω μαζί του".

Για το προσεχές ματς με τον Εργοτέλη:

"Μία αλλαγή σίγουρη θα είναι η χρησιμοποίηση του Ζεράλντο Άλβες αντί του Μαϊστόροβιτς. Ο Αλεξόπουλος έχει ισχιαλγία και δεν μπορεί να παίξει. Για άλλες πιθανές αλλαγές θα δούμε στις επόμενες προπονήσεις. Δεν συζητώ πριν από ένα ματς αυτά που λέω στους παίκτες μου.

Στόχος μας είναι η νίκη. Χρειαζόμαστε τους φιλάθλους μας στο γήπεδο για να μας βοηθήσουν να νικήσουμε και να κάνουμε καλές γιορτές".

 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
ΜΟΝΟ Η 7!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


για σου φιλε Σκοτινε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom