Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
δεν τους φοβομαστε ομως
θα τους σβησει διαδοχικα ο χουανφραν
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
ρε πιος να τολεγε οτι θα πεθυμησουμε κοντη-μπουρμπο
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Μπούρμο ναι.Κόντη όχι.Το φωναζα για τον Μπουρμπο το καλοκαίρι :headbang: :headbang: :headbang:που τον αφησαν να φύγει.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ρε σεις,στο μπασκετ στην Πυλαία,τι έγινε;;;γιατί έλειπα κ δεν ξέρω.Έκαναν τα δικά τους τα Παόκια;
 

CONCEICAO

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.010
Like
0
Πόντοι
16
Ρε σεις,στο μπασκετ στην Πυλαία,τι έγινε;;;γιατί έλειπα κ δεν ξέρω.Έκαναν τα δικά τους τα Παόκια;
Καλημερα αδερφε.Ημουν γηπεδο.Δεν εγινε κατι σοβαρο,απλα 4 πριν το τελος οταν και περασε η αεκ εναν ποντο,εγιναν χειρονομιες απο παπανικολαου στην κερκιδα και για κανα 5 λεπτο εγινε πανικος στην Πυλαια.Καπου εκει πηραμε και το ματς οριστικα!Ο Παπανικολαου ζητησε και πολλες φορες συγνωμη αλλα το κακο ειχε ηδη γινει!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
SEXY BRUNO OEOE-OEOE-OEEOE

Διαβάστε ποιο ήταν το όνειρο του πολυαγαπημένου μας Τσιρίλο,όταν ήταν μικρός:

Το προσωνύμιο "Σέξι Μπρούνο" δικαιολόγησε ο πρώην παίκτης της ΑΕΚ, Μπρούνο Τσιρίλο.

Ο 31χρονος άσος της Ρετζίνα εξέπληξε τους πάντες στη γειτονική χώρα, δηλώνοντας πως όνειρο του ήταν να πρωταγωνιστήσει σε αισθησιακές ταινίες.

"Το όνειρο μου από μικρός ήταν πάντα να γίνω ηθοποιός σε ταινίες πορνο. Ποιος ξέρει, ίσως κάποτε να εκπληρώσω την επιθυμία μου" ήταν η χαρακτηριστική ατάκα του Ιταλού άσου που φόρεσε της φανέλα της Ένωσης για μία διετία (2005/07).
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Μορφή.Είχε την φάτσα όμως τσοντόβιου πρωταγωνιστή. :uglystupid: :uglystupid: :idiot: :idiot:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
SEXY BRUNO OEOE-OEOE-OEEOE

Διαβάστε ποιο ήταν το όνειρο του πολυαγαπημένου μας Τσιρίλο,όταν ήταν μικρός:

Το προσωνύμιο "Σέξι Μπρούνο" δικαιολόγησε ο πρώην παίκτης της ΑΕΚ, Μπρούνο Τσιρίλο.

Ο 31χρονος άσος της Ρετζίνα εξέπληξε τους πάντες στη γειτονική χώρα, δηλώνοντας πως όνειρο του ήταν να πρωταγωνιστήσει σε αισθησιακές ταινίες.

"Το όνειρο μου από μικρός ήταν πάντα να γίνω ηθοποιός σε ταινίες πορνο. Ποιος ξέρει, ίσως κάποτε να εκπληρώσω την επιθυμία μου" ήταν η χαρακτηριστική ατάκα του Ιταλού άσου που φόρεσε της φανέλα της Ένωσης για μία διετία (2005/07).
ειχε πρωταγωνιστησει στα πορνο του καραισκακη
bruno gang banged by eleven gaurous :2funny:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Δεν το αποκλειω αυτο.
Σε γενικες γραμμες ομως μετα το φονικο εχει αλλαξει ο τροπος σκεψης γυρω απ αυτα τα θεματα σε αρκετους οργανωμενους.
Οι Παναθηναικοι θα μπορουσαν να "πατσισουν" στο φονικο αλλα δεν το'καναν. Και σωστα επραξαν.
Αρκετοι επισης εχουν φοβηθει-σοφρονηστει κι απ την εμπλοκη τους με τα δικαστηρια.
Ας ελπισουμε να χουμε ενα τελος σ αυτες τις ακραιοτητες τυπου Φιλοπουλου.
Τωρα αν πεφτει και καμια ψιλη... δεν χαθηκε και ο κοσμος ;)
"πατσισατε" και μαλιστα με τον πιο πουστικο τροπο
φαγατε το παληκαρι την ωρα που διασκεδαζε :jerking:
ακομα και στο θανατο βλεπετε πρασινο κοκκινα κασκολ :uglystupid:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Νομίζω ότι ήταν άσχετο το ένα από το άλλο,τουλάχιστον κατά την αστυνομία,οπότε θα μείνω σε αυτό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom