Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
οχι.Δουλειά,απογραφές,κρίση οικονομική κ μαλακίες.Αλλά διάθεση για διασκέδαση να υπάρχει κ όλα θα ρθουν.Καλές γιορτές να χεις αν δεν τα ξαναπούμε
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
σωστα!!! την πληρωσε ο τελειωμενος!!!! και αλλοι 2 που φαγαν απο 10 χρονια... απ τους συνολικα 27 κατηγορουμενους.
τα κεφαλια-υποκινητες τη βγαλαν καθαροι... οπως παντα!!!
Και αυτά με αναστολή...
Καλημερα και απο εμενα σε ολους τους αλλοθρησκους.
Τα 10 χρονια δεν ηταν με αναστολη, αναστολη πηραν οσοι ειχαν κατηγοριες για οπλοκατοχη.
Ρε παιδια παλι κομπλεξ και υποκρισια? δηλαδη επρεπε να πανε φυλακη 27 ατομα?ολοι αυτοι σκοτωσαν τον Μιχαλη? και οταν μιλατε για υποκινητες να τα βαζεται ολα στην ζυγαρια γιατι ενα ραντεβου δεν κανονιζεται απο μια πλευρα αλλα απο δυο.

 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Σκοτεινε ξανα στο σπιτακι μας ε;;;;;;;;;;;;;;;

Και στην χώρα μου,που έλειπα 6 μέρες,και στο ιντερνετικό μου σπίτι.Απλά θλίβομαι που έγιναν πολλά ιντερνετικά ανοίγματα από διάφορα αξιόλογα άτομα,δεν το κατηγορώ αυτό,απλά ανοίξαμε σαν μέλη κ τώρα έχουμε διασπαστεί.Μάλλον πρέπει να επήλθε κακή συνεννόηση και τίποτα άλλο.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Θεωρώ κ φοβάμαι ότι η υπόθεση Λαυρίου δεν τελείωσε κ οι βεντέτες στην Κρητη που γίνονται κατά καιρούς,θα υπολείπονται αυτών που ενδεχομένως να συμβούν.
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.133
Like
204
Πόντοι
36
Θεωρώ κ φοβάμαι ότι η υπόθεση Λαυρίου δεν τελείωσε κ οι βεντέτες στην Κρητη που γίνονται κατά καιρούς,θα υπολείπονται αυτών που ενδεχομένως να συμβούν.

Δεν το αποκλειω αυτο.
Σε γενικες γραμμες ομως μετα το φονικο εχει αλλαξει ο τροπος σκεψης γυρω απ αυτα τα θεματα σε αρκετους οργανωμενους.
Οι Παναθηναικοι θα μπορουσαν να "πατσισουν" στο φονικο αλλα δεν το'καναν. Και σωστα επραξαν.
Αρκετοι επισης εχουν φοβηθει-σοφρονηστει κι απ την εμπλοκη τους με τα δικαστηρια.
Ας ελπισουμε να χουμε ενα τελος σ αυτες τις ακραιοτητες τυπου Φιλοπουλου.
Τωρα αν πεφτει και καμια ψιλη... δεν χαθηκε και ο κοσμος ;)
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Χθες το βράδυ ήμουν Κύπρο μεχρι αργά.Πήγα στο ματς Ανόρθωση-ΑΕΚ(Α.Ε.Κυτίου) στην Λάρνακα.Λόγω προσωπικών μου επαφών κ φιλιών είδα το ματς από την σουίτα-κέντρο επιχειρησεων της αστυνομίαε στο γήπεδο.Ηταν στο πιο ψηλό σημείο του γηπέδου,απίστευτη θεα σε όλο το γήπεδο κ 38 κάμερες παρακαλώ!!!!!!!!!!!!!!!!!που έβλεπαν τις εξέδρες κ έβλεπαν από την σουίτα στα μόνιτορ.
Κάποια στιγμή,άναψαν,ΠΡΟΣΕΧΤΕ ΜΟΝΟ ΑΝΑΨΑΝ -ΔΕΝ ΠΕΤΑΞΑΝ,2 καπνογόνα.Για τα δικά μας δεδομένα δεν έκαναν τίποτα δηλαδη.Με το που τα άναψαν,ζούμαραν στις φάτσες τους οι κάμερες,τους επιασε ο αστυνομικός σταα μόνιτορ τους έβγαλε φώτο,τις έδωσαν σε κάτι αστυνομικούς κ αυτοί με την σειρά τους πήγαν στην κερκίδα με τις φώτο κ τους είπαν ότι αν το ξανακάνουν θα περάσουν την νύχτα στο φρεσκο.

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΣΤΥΝΟΜΕΥΣΗ....

Και προσέχτε,δεν έκαναν κάτι.ΑΠΛΩΣ ΤΑ ΑΝΑΨΑΝ Κ ΤΑ ΚΡΑΤΑΓΑΝ.Φανταστείτε να έκαναν τα δικά μας αίσχη.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.437
Κριτικές
5
Like
67.001
Πόντοι
12.056
Σιγα να μην χασει την ευκαιρια και δεν χωθει ο Τιγρης. :grin: :grin:
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλα τα μέλη του σάιτ και ειδικότερα στα αδέρφια μου Ενωσίτες.Χαίρομαι πολύ που επιτέλους τα ξαναλέμε μέσα από εδώ και ελπίζω τα παιδιά που έχουν το σάιτ να μη έχουν και πάλι προβλήματα.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλώστον τον καλό κ παλιό αδερφό.
Ρε ,έχουμε τσιμπούσι το Σάββατο το μεσημέρι,μπορείς να ρθεις,αν είναι να σου στείλω πμ
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Που ναι η βρωμόγατα ορεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
Καλημέρα Αεκάρες.. :rockon: :rockon: :rockon:
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
Mην χανεσε εσυ....εχουμε θεμα να κουβεντιασουμε....
εγώ χάνομαι?? Εσύ κανονίζεις κρυφούς καφέδες και δεν ενημερώνεις....
771561.gif
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Καλησπέρα και καλή αρχή (ξανά). Αντε να τελειώνουμε με τις μετακομίσεις απο forum σε forum γιατι με επιασε η μέση μου.
Προσπαθούσα 1 ολόκληρη μέρα να θυμηθώ το password που είχα στο bou .com για να μπω στο .tv  :headbang: και μετά θυμηθηκα οτι μου το είχαν στείλει με e-mail οι διαχειριστές όταν είχα γραφτεί. Ευτυχώς δεν το είχα σβήσει :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom