Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (2 μέλη και 33 επισκέπτες)

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
αν θυμασαι σε καθε αγωνιστικη πεναλτυ παιρνατε...οσο για τα ντερμπυ,μεχρι το 2001 σας ειχαμε ξεκολιασει αλλα πρωταθλημα εσεις αγοραζατε...
πρεπει να εισαι ο γνωστος με την περικεφαλαια εσυ και δεν εννοω τον κολοκοτρωνη :jerking:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Πάντως παιδιά ο Τζιμπούρ από όσα έχω δει,δεν με έχει ενθουσιάσει.Δεν ξέρω αν είναι πρόσκαιρο(λόγω ανετοιμότητας ή λόγω γενικής μετριότητας τη ομάδας) αλλά δεν έχω ενθουσιαστεί.
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Πάντως παιδιά ο Τζιμπούρ από όσα έχω δει,δεν με έχει ενθουσιάσει.Δεν ξέρω αν είναι πρόσκαιρο(λόγω ανετοιμότητας ή λόγω γενικής μετριότητας τη ομάδας) αλλά δεν έχω ενθουσιαστεί.

Ενσαλιβα ειπαμεεεεεεεε  :grin:
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
Πάντως παιδιά ο Τζιμπούρ από όσα έχω δει,δεν με έχει ενθουσιάσει.Δεν ξέρω αν είναι πρόσκαιρο(λόγω ανετοιμότητας ή λόγω γενικής μετριότητας τη ομάδας) αλλά δεν έχω ενθουσιαστεί.
ρε συ η ομαδα ειναι αρρωστη...δεν βγαινει πουθενα,ο γαυρος θα το παρει,μας αρεσει ειτε οχι....
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα αδελφε Pamtax.
Xaίρομαι που σε βλέπω εδώ ,έστω κ αν ποστάρεις σε δύσκολες κ άσχημες στιγμές.

ΝΑΙ,υπάρχει πρόβλημα μεγάλο.Κανέίς μας δεν ξέρει που βαδίζουμε.
Χθες κ με το που μπήκε το γκολ,δεν ενθουσιάστηκα ούτε το πανηγύρισα,γιατί ήξερα κ να κερδίζαμε οι ολοφάνερες αδυναμίες μας,δεν κρύβονται κ ούτε βλέπω κανένα φως στον ορίζοντα για το πως θα καλυφτούν.Διανύσαμε ήδη το 1/5 του πρωταθλήματος,βαθμολογικά τίποτα δεν τελείωσε,αλλά αγωνιστικά δεν βλέπω το λόγο να αισιοδοξώ για κάτι καλύτερο.
Kαλημέρα Παύλο,αυτό το ξενέρωμα που περιγράφεις και έχουμε πάθει είναι το χειρότερο και νομίζω φταίει και σε αυτό η ΑΨΥΧΗ και ΜΙΖΕΡΗ διοικηση που έχουμε.
Χτες κοίταζα τις φάσεις του γαύρου.Οι άνθρωποι, αν είναι ποτέ δυνατόν, πανυγήριζαν έξαλλα την κόκκινη του παίκτη του Πανθρακικού και ενώ ήδη νικούσαν με 1-0.
Αυτό το γράφω για να δούμε ότι αυτοί κάνουν ότι μπορούν για τη νίκη.
Εμάς αντίθετα αυτή η διοίκηση μας έχει ξενερώσει πλήρως.Κινδυνεύουμε να πάθουμε ότι πάθαμε στο μπάσκετ με το Φιλίππου.
Και προσοχή δεν αμφισβητώ τις καλές τους προθέσεις για την ομάδα,απλά λεώ πως είναι ΑΣΧΕΤΟΙ σαν παράγοντες και δεν μπορούν ούτε να εφαρμόσουν αυτά που θέλουν ούτε να μεταδώσουν νοοτροπία νικητή όχι μόνο στην ομάδα,αλλά γενικότερα σε όλο τον οργανισμό που λέγεται ΑΕΚ.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Δεν έχεις κ πολύ άδικο ρε παίχτη μου.
Εντάξει δεν είμαι υπέρ της γιούχας στο γήπεδο,το χω ξαναπεί,αλλά για πρώτη φορα στην ζωή μου,στο επόμενο εντός έδρας ματς,αν έχω κάτι καλύτερο να κάνω εκείνη την ώρα,εκείνο θα επιλέξω,αντί για την ομάδα.Για άλλη μια φορά στην ζωή μου έγραψα κάτι προσωπικές υποχρεώσεις,τσακώθηκα (ΞΑΝΑ) με τους δικους μου ανθρώπους που προτίμησα να πάω στην ΑΡΡΩΣΤΙΑ,και είδα το αποτέλεσμα.Δεν λέω αυτού-καθε αυτού οτι με ξενέρωσε η ισοπαλία,η Λάρισα δεν είναι δα κ κανένα κωλοχανείο,αλλ΄΄α η πλήρης αδιαφορία κ ανικανότητα του α'ημιχρόνου.
Πια θα το ξανασκεφτώ  πολύ καλά να ξαναπάω ,αν έχω κάτι άλλο να κάνω.

Κουράστηκα..................................................................
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
και η γιουχα χρειαζεται....καλο κανει....ο ωχαδελφισμος κανει κακο...
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Το να μηνγιουχάρεις κ να μην βρίσεις την ομάδα δεν σημαίνει ωχαδελφισμός.
Υπάρχει η αποχή,για όποιον θέλει να δείξει το παράπονό του κ τις ενστάσεις του.
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
Και εγώ πιστεύω πως πρέπει να γίνει κάτι δυνατό και να ανάψουν λίγο τα αίματα.
Όπως θα έχετε καταλάβει ποτέ δεν ήμουν με τη διάσπαση και τους εμφύλιους αλλάτώρα κάτι πρέπει να γίνει και αυτό πρέπει να το κάνει ο απλός κόσμος.Η Original δεν μπορεί να κάνει τίποτα,αν φωνάξει από αντίδραση κάποιοι θα την κράξουν,αν σιωπήσει θα πουν ότι τα παίρνει.
Κάποτε είχαμε κυνηγήσει το Δύντσικο στη Φιλαδέλφεια,δε λέω να κάνουμε και τώρα το ίδιο αλλά με κάποιο τρόπο οι παίκτες πρέπει να μάθουν πως δεν είναι δημόσιοι υπάλληλοι όπως τους έχει κάνει ο Ντέμης.Αν είναι δυνατόν ρε παιδιά χτες αντί να τους κράξει για το αισχρό 1ο ημιχρ.πήγε και τους είπε για ατυχία και ότι συνεχίζουμε.Α ρε Ντέμη όλο έτσι λες μετά από αποτυχίες όλο προχωράμε και προχωράμε δε βαρέθηκες? τόσο πολύ που προχωράμε αυτά τα χρόνια και περπατώντας να πηγαίναμε θα είχαμε φτάσει στον τίτλο.
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Δεν έχεις κ πολύ άδικο ρε παίχτη μου.
Εντάξει δεν είμαι υπέρ της γιούχας στο γήπεδο,το χω ξαναπεί,αλλά για πρώτη φορα στην ζωή μου,στο επόμενο εντός έδρας ματς,αν έχω κάτι καλύτερο να κάνω εκείνη την ώρα,εκείνο θα επιλέξω,αντί για την ομάδα.Για άλλη μια φορά στην ζωή μου έγραψα κάτι προσωπικές υποχρεώσεις,τσακώθηκα (ΞΑΝΑ) με τους δικους μου ανθρώπους που προτίμησα να πάω στην ΑΡΡΩΣΤΙΑ,και είδα το αποτέλεσμα.Δεν λέω αυτού-καθε αυτού οτι με ξενέρωσε η ισοπαλία,η Λάρισα δεν είναι δα κ κανένα κωλοχανείο,αλλ΄΄α η πλήρης αδιαφορία κ ανικανότητα του α'ημιχρόνου.
Πια θα το ξανασκεφτώ  πολύ καλά να ξαναπάω ,αν έχω κάτι άλλο να κάνω.

Κουράστηκα..................................................................
εσυ αεκτζη θα αφησεις την αρρωστεια μονη? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
Το να μηνγιουχάρεις κ να μην βρίσεις την ομάδα δεν σημαίνει ωχαδελφισμός.
Υπάρχει η αποχή,για όποιον θέλει να δείξει το παράπονό του κ τις ενστάσεις του.
διαφονω μαζι σου...δεν θα γινουμε γκαντι...να τρωμε φαπες και να το παιζουμε πολιτισμενοι....μονο με αποδοκιμασιες θα διωξουμε τους λουζερς...θελει νυστερι η πληγη,γιατι θα σαπισει στο τελος...
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ρε Δωρητή ,δεν μας παρατάς ρε φίλε στην ησυχία μας παίχτη μου.έχουμε που έχουμε την στενοχώρια μας,έχουμε κ τις παπαρίτσες σου να ασχολούμαστε.Αντε τράβα να κάνεις κάτι πιο χρήσιμο
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
η αποχη ειναι το πρωτο σταδιο...αν δεν επιτυχει θελει γιουχα..
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
Ρε Δωρητή ,δεν μας παρατάς ρε φίλε στην ησυχία μας παίχτη μου.έχουμε που έχουμε την στενοχώρια μας,έχουμε κ τις παπαρίτσες σου να ασχολούμαστε.Αντε τράβα να κάνεις κάτι πιο χρήσιμο
ασε το γαυρακι..να χαιρεται...εχει καθε δικαιωμα...κατι του φενεται,απλα αγνοησετονα
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Ρε Δωρητή ,δεν μας παρατάς ρε φίλε στην ησυχία μας παίχτη μου.έχουμε που έχουμε την στενοχώρια μας,έχουμε κ τις παπαρίτσες σου να ασχολούμαστε.Αντε τράβα να κάνεις κάτι πιο χρήσιμο
κλαψεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
δεν σου πετυχε η βαφη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom