Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
οτι δυστυχως η ΑΕΚΑΡΑ εγινε εξαιτιας της διοικησης αεκακι,εγω το αναγνωριζω,αλλα το ΑΕΚΑΡΑ  στην φανελα αναφερεται οχι στην τωρινη κατασταση...
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
παρόλο  που έχω την πεποίθηση ότι η γνω΄ση μου επί της ελληνικής είναι τουλάχιστον μετρίου επιπέδου πιστεύω ότι ο χαρακτηρισμός "ο ΠΑΟΚ μπορεί να είναι βγενοπουλοκουραδίτσα" είναι του αυτο΄θυ επιπέδου με τον χαρακτηρισμό "πισωγλεντη και πεοπαικτη " .. και γενικά έχω την εντύπωση ότι πλακώνομαι με λάθος ξάδελφο.. μάλλον τα βέλη μου θα πρέπει να στραφούν αλλού.. δυστυχώς δεν έχω τον χρόνο να μελετήσω ενδελεχώς την συζήτηση ... οπότε αναμένω συνάντηση την 8/11 ...
μαλλον σου χρειαζωνται γυαλια αγαπητε μου,γιατι βγαινοπουλοκουραδιτσα δεν σε αποκαλεσα εγω...κοιτα τα ποστ καλυτερα προτου πεταξεις σκατα
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
οτι δυστυχως η ΑΕΚΑΡΑ εγινε εξαιτιας της διοικησης αεκακι,εγω το αναγνωριζω,αλλα το ΑΕΚΑΡΑ  στην φανελα αναφερεται οχι στην τωρινη κατασταση...

ρε έκτορα γιατί όλο υποπίπτεις σε παραπτώματα? και ο Ντέμης πατριωτάκι μου είναι (από Αλεξανδρούπολη) ... μέγα κ@@παιδο βεβαίως βεβαίως... (μιλώ ως γνω΄στης προσώπων και πραγμάτων) αλλά μην ξεχνάτε ότι πήρε μία ΑΕΚ στο χείλος της διάλυσης και αυτή την στιγμή είναι μία από τις ομάδες που πρωταγωνιστούν (έστω και με τις όποιες μακακίες, ατυχίες και φτωχά αποτελέσματα).. δεν τον υπερασπίζομαι διότι ο κύκλος του έχει κλείσει.. αλλά respect
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
παρόλο  που έχω την πεποίθηση ότι η γνω΄ση μου επί της ελληνικής είναι τουλάχιστον μετρίου επιπέδου πιστεύω ότι ο χαρακτηρισμός "ο ΠΑΟΚ μπορεί να είναι βγενοπουλοκουραδίτσα" είναι του αυτο΄θυ επιπέδου με τον χαρακτηρισμό "πισωγλεντη και πεοπαικτη " .. και γενικά έχω την εντύπωση ότι πλακώνομαι με λάθος ξάδελφο.. μάλλον τα βέλη μου θα πρέπει να στραφούν αλλού.. δυστυχώς δεν έχω τον χρόνο να μελετήσω ενδελεχώς την συζήτηση ... οπότε αναμένω συνάντηση την 8/11 ...


Ξάδερφε το θέμα για μένα θεωρείται τέλος.Και αν θέλεις να σου πω την γνώμη μου για μένα δεν υπάρχει παοκάκι,ΑΛΛΑ ΠΑΟΚΑΡΑ,και την θεω΄ρω από τις μεγαλύτερες ομάδες της Ελλάδος και αποτελέι ευτύχημα για το ελληνικό ποδόσφαιρο που έχετε δυναμώσει τόσο.
Κάτι που δεν ισχύει για τους περισσότερους οπαδούς σας που την ΑΕΚ την θεωρούν αεκάκι...Θα το σεβαστώ.
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
Και θα αλλάξει κάτι;;;θα παίξει καλύτερη μπάλλα η ομάδα δηλαδή αν φύγει ο Ντέμης;;;;Δε νομιζω.Το ότι έγιναν τραγικά λάθη στην προετοιμασία,ΕΓΙΝΑΝ.Η ομάδα μοιαζει αν είναι τώρα στην προετοιμασία κ να δίνει δυνατά φιλικά.Το αν θα φύγει ο Ντέμης τώρα ή τον Μάη,αγωνιστικά δεν θα αλλάξει τίποτα.
πρεπει να φυγει οχι μονον ο ντεμης...ολοι τους.......να φυγει η νοοτροπια της αξιοπρεπους ηττας...ο φετινος τιτλος εχαθη...
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
μαλλον σου χρειαζωνται γυαλια αγαπητε μου,γιατι βγαινοπουλοκουραδιτσα δεν σε αποκαλεσα εγω...κοιτα τα ποστ καλυτερα προτου πεταξεις σκατα

φέρω ήδη οματουαλια  και δή πολυεστιακά...
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
ρε έκτορα γιατί όλο υποπίπτεις σε παραπτώματα? και ο Ντέμης πατριωτάκι μου είναι (από Αλεξανδρούπολη) ... μέγα κ@@παιδο βεβαίως βεβαίως... (μιλώ ως γνω΄στης προσώπων και πραγμάτων) αλλά μην ξεχνάτε ότι πήρε μία ΑΕΚ στο χείλος της διάλυσης και αυτή την στιγμή είναι μία από τις ομάδες που πρωταγωνιστούν (έστω και με τις όποιες μακακίες, ατυχίες και φτωχά αποτελέσματα).. δεν τον υπερασπίζομαι διότι ο κύκλος του έχει κλείσει.. αλλά respect
την ΑΕΚ την εσωσε και ο κοσμος της φιλε μου...δεν σωθηκαμε για να μικρηνουμε...η ΑΕΚ ειναι μεγεθος με μεγαλη τιτλικη ιστορια...
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
πρεπει να φυγει οχι μονον ο ντεμης...ολοι τους.......να φυγει η νοοτροπια της αξιοπρεπους ηττας...ο φετινος τιτλος εχαθη...

δεν νομίζω ότι η νοοτροπία της αξιοπρεπούς ήττας φεύγει με αλλαγή διοίκησης αλλά με αλλαγή τρόπου διοίκησης.. αν οι διοικούντες δεν είναι ικανοί για να αλλάξουν τότε αλλαγή στην αλλαγή.. και η φαντασία στην εξουσία (ασχετο αλλά καλό)
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
παρόλο  που έχω την πεποίθηση ότι η γνω΄ση μου επί της ελληνικής είναι τουλάχιστον μετρίου επιπέδου πιστεύω ότι ο χαρακτηρισμός "ο ΠΑΟΚ μπορεί να είναι βγενοπουλοκουραδίτσα" είναι του αυτο΄θυ επιπέδου με τον χαρακτηρισμό "πισωγλεντη και πεοπαικτη " .. και γενικά έχω την εντύπωση ότι πλακώνομαι με λάθος ξάδελφο.. μάλλον τα βέλη μου θα πρέπει να στραφούν αλλού.. δυστυχώς δεν έχω τον χρόνο να μελετήσω ενδελεχώς την συζήτηση ... οπότε αναμένω συνάντηση την 8/11 ...
χαχαχα...αυτή είναι πρόσκληση προς εμέ για τη συνάντηση;..μερσί αν είναι.
Αλλά δεν είναι του ίδιου επιπέδου γιατί εγώ δεν βρίζω κανέναν προσωπικά....επίσης...αν οι αστειευτικοί χαρακτηρισμοί μου προσβάλλουν...λυπάμαι.
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
η ΑΕΚ....αεκακι ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΟΤΕ,εχει τεραστια ιστορια...απλα μικρους διοικουντες εχει..
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
την ΑΕΚ την εσωσε και ο κοσμος της φιλε μου...δεν σωθηκαμε για να μικρηνουμε...η ΑΕΚ ειναι μεγεθος με μεγαλη τιτλικη ιστορια...

η λογική της πτωχής μεν πλήν τιμίας ελλάδος δεν αρμόζει σε ιστορικούς συλλόγους.. ίσως όμως είναι μία τακτική ώστε να φτιαχτούν τα θεμέλια για να πρωταγωνιστήσει εκ νέου...
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
χαχαχα...αυτή είναι πρόσκληση προς εμέ για τη συνάντηση;..μερσί αν είναι.
Αλλά δεν είναι του ίδιου επιπέδου γιατί εγώ δεν βρίζω κανέναν προσωπικά....επίσης...αν οι αστειευτικοί χαρακτηρισμοί μου προσβάλλουν...λυπάμαι.

εξαρτάται πόσ φαγητό αντέχεις..
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
δεν νομίζω ότι η νοοτροπία της αξιοπρεπούς ήττας φεύγει με αλλαγή διοίκησης αλλά με αλλαγή τρόπου διοίκησης.. αν οι διοικούντες δεν είναι ικανοί για να αλλάξουν τότε αλλαγή στην αλλαγή.. και η φαντασία στην εξουσία (ασχετο αλλά καλό)
συμφονω μαζι σου...αλλα αλλαγη τροπου διοικησης με τα υφισταμενα προσωπα δεν γινεται...μονον με αλλαγη γινεται,η υπομονη εχει και τα ορια της,5 χρονια ανοχης ειναι πολλα χωρις ουτε μια κουπα,ακομα και ο τροχανας 2 κυπελλα ειχε παρει..ελεος πια
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
η λογική της πτωχής μεν πλήν τιμίας ελλάδος δεν αρμόζει σε ιστορικούς συλλόγους.. ίσως όμως είναι μία τακτική ώστε να φτιαχτούν τα θεμέλια για να πρωταγωνιστήσει εκ νέου...
ποτε ρε??????ποσα χρονια ανοχης ακομα?αν ο ζαγορακης σε 5 χρονια ειναι στο ιδιο σημειο με φετος θα τον στηριζετε??δεν νομιζω...ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΚΟΥΠΕΣ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΤΩΧΕΣ ΚΑΙ ΤΙΜΙΕΣ...ΤΟ ΑΚΟΥΝΕ ΣΤΗΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΥΤΟ?σοορυ για τα κεφαλαια αλλα σημερα εχω ζοχαδιαστει..
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
πάντως δεν πιστεύω ότι το ελληνικό ποδόσφαιρο θα πρέπει να συνεχίσει να στηρίζεται σε διοικήσεις του τύπου Κόκκαλη, Βγενόπουλου, Πατέρα και λοιπών .. οι άνθρωποι αυτοί καμμία σχέση δεν έχουν με το ποδόσφαιρο και γενικά με τον αθλητισμό αλλά προσπαθούν να δημιουργήσουν ιδιωτικούς στρατούς από ανεγκέφαλους οπαδούς οι οποίοι θα προτάξουν τα στήθια τους (ωραία τα λέω ο μουρλός) για να τους υπερασπιστούν αν τυχόν αυτή η χώρα αποφασίσει ποτέ να τους κυνηγήσει για τις παρανομίες τους.. ιδέτε παράδειγμα Κοσκωτά..

η λύσεις τύπου Ντέμη ή Ζαγοράκη είναι ιδανικές με την προυπόθεση ότι θα έχουν όρεξη να δουλέψουν και δεν θα παρασυρθούν από μεγαλεπήβολα σχέδια και βραχυπρόθεσμα αποτελε΄σματα αλλά θα βάλουν βάσεις για σωστό ποιότικό ποδόσφαιρο..
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
βαλε στον πινακα και τα 2 πρωταθληματα του ΠΑΟΚ...τα ξεχασες
αν ειναι να βαλω και τα 2 του παοκ τοτε πρεπει να βαλω καμια 60 παικτες του ολυμπιακου ακομη


βγαλε 4-5 με απευθειας αναθεση που γινανε...
το 31 με το 11 σε παρηγορει δηλαδη?
βγαλε και εσυ αυτα με τα φωτα και τα δακρυγονα
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
πάντως δεν πιστεύω ότι το ελληνικό ποδόσφαιρο θα πρέπει να συνεχίσει να στηρίζεται σε διοικήσεις του τύπου Κόκκαλη, Βγενόπουλου, Πατέρα και λοιπών .. οι άνθρωποι αυτοί καμμία σχέση δεν έχουν με το ποδόσφαιρο και γενικά με τον αθλητισμό αλλά προσπαθούν να δημιουργήσουν ιδιωτικούς στρατούς από ανεγκέφαλους οπαδούς οι οποίοι θα προτάξουν τα στήθια τους (ωραία τα λέω ο μουρλός) για να τους υπερασπιστούν αν τυχόν αυτή η χώρα αποφασίσει ποτέ να τους κυνηγήσει για τις παρανομίες τους.. ιδέτε παράδειγμα Κοσκωτά..

η λύσεις τύπου Ντέμη ή Ζαγοράκη είναι ιδανικές με την προυπόθεση ότι θα έχουν όρεξη να δουλέψουν και δεν θα παρασυρθούν από μεγαλεπήβολα σχέδια και βραχυπρόθεσμα αποτελε΄σματα αλλά θα βάλουν βάσεις για σωστό ποιότικό ποδόσφαιρο..
ο ζαγορακης θελει στηριξη,στην αρχη ειναι...και προσπαθει,ο ντεμης και οι υπολοιποι τελειωσανε...τερμα ανοχη,5 χρονια ακουπα ειναι πολλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom