Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ε, όχι και ΠΑΟΚΑΚΙ...ο ΠΑΟΚ μπορεί να είναι βγενοπουλοκουραδίτσα....αλλά ο Ζήσης έχει κονέ και μάτι ...και την ομαδίτσα την πρόσεξε ;)....ΠΑΟΚΑΚΙ ήταν μέχρι πέρσι...φέτος σας έχει από κάτω ....εκτός αν πάλι κουβαλάτε άλλη βαθμολογία εσείς στο σάιτ σας...
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
ποιός πεοπαίκτης, πισωγλέντης τόλμησε να αναφερθεί στον παμέγιστο ΠΑΟΚ με τον τίτλο ΠΑΟΚΑΚΙ...?? θα πέσει φάπα ξαδέλφια... respect ρεεεεε
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
ε, όχι και ΠΑΟΚΑΚΙ...ο ΠΑΟΚ μπορεί να είναι βγενοπουλοκουραδίτσα....αλλά ο Ζήσης έχει κονέ και μάτι ...και την ομαδίτσα την πρόσεξε ;)....ΠΑΟΚΑΚΙ ήταν μέχρι πέρσι...φέτος σας έχει από κάτω ....εκτός αν πάλι κουβαλάτε άλλη βαθμολογία εσείς στο σάιτ σας...
σαν μεγεθος ομαδας λεμε γενικα...κουλαρε δεν σου θιξαμε την οικογενεια...
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ελεγε αν εκανε καλα που παραιτηθηκε
εςω λεω αν πρεπει να φυγει απο τωρα να δουμε τι θα κανουμε


Και θα αλλάξει κάτι;;;θα παίξει καλύτερη μπάλλα η ομάδα δηλαδή αν φύγει ο Ντέμης;;;;Δε νομιζω.Το ότι έγιναν τραγικά λάθη στην προετοιμασία,ΕΓΙΝΑΝ.Η ομάδα μοιαζει αν είναι τώρα στην προετοιμασία κ να δίνει δυνατά φιλικά.Το αν θα φύγει ο Ντέμης τώρα ή τον Μάη,αγωνιστικά δεν θα αλλάξει τίποτα.
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
ποιός πεοπαίκτης, πισωγλέντης τόλμησε να αναφερθεί στον παμέγιστο ΠΑΟΚ με τον τίτλο ΠΑΟΚΑΚΙ...?? θα πέσει φάπα ξαδέλφια... respect ρεεεεε
πεοπαικτης και πισωγλεντης εισαι εσυ αγαπητε μου...που τοσο ευκολα χρησιμοποιεις τους χαρακτηρισμους..
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
αγαπητοι μου,δεν προκαλω αλλα και δεν φοβαμαι...για οποιους με ξερουν..καταλαβαινουν..
 

Επισκέπτης
αααααααααααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
εχει & site η αγγελα..
τεραστιε κοντινιο με τις μεταγραφαρες σου..
ααααααααααααααααααααααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Αδελφέ Εκτορα,επειδή ο Ξάδερφος Τέρας είναι ένας από τους παλιότερους εδώ μέσα,και αποτελεί καλόν μας φίλο και επειδή τον ΞΕΡΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ,δεν προκαλεί ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ και άν θα πει κάτι μέσα στον αιώνα οπαδικό,θα είναι μια πολύ χαλαρή καζούρα.Σε λάθος άτομο τα σπρώχνεις.ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΩ.
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
πεοπαικτης και πισωγλεντης εισαι εσυ αγαπητε μου...που τοσο ευκολα χρησιμοποιεις τους χαρακτηρισμους..

νομίζω ότι οι χαρακτηρισμοί ήταν του αυτού βεληνεκούς με τους δικούς σου.. εγώ δεν προσέβαλα ποτέ καμμία ομάδα
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
νομίζω ότι οι χαρακτηρισμοί ήταν του αυτού βεληνεκούς με τους δικούς σου.. εγώ δεν προσέβαλα ποτέ καμμία ομάδα
πισωγλεντη και πεοπαικτη ποιος ειπε ποιον????αντε μαθε ελληνικα πρωτα..αιντεεεεεε
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
ψυχραιμιααααααααα
θα τιμωρηθει η ομαδα ρε
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
χαλαρώστε...μην μαλλώνετε και μεταξύ σας και μου σπαράζετε την καρδιά...αυτό εδώ το θρεντ δεν είναι το θρεντ της κουλτούρας; μην το ρίχνετε...
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
klapsalb5.jpg
:2funny:
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
παρόλο  που έχω την πεποίθηση ότι η γνω΄ση μου επί της ελληνικής είναι τουλάχιστον μετρίου επιπέδου πιστεύω ότι ο χαρακτηρισμός "ο ΠΑΟΚ μπορεί να είναι βγενοπουλοκουραδίτσα" είναι του αυτο΄θυ επιπέδου με τον χαρακτηρισμό "πισωγλεντη και πεοπαικτη " .. και γενικά έχω την εντύπωση ότι πλακώνομαι με λάθος ξάδελφο.. μάλλον τα βέλη μου θα πρέπει να στραφούν αλλού.. δυστυχώς δεν έχω τον χρόνο να μελετήσω ενδελεχώς την συζήτηση ... οπότε αναμένω συνάντηση την 8/11 ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom