Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
πολύ καλά ναύτη... βάρα προσοχή και τράβα να σφουγγαρίσεις το κατάστρωμα.. μετά θα σου ναοίξει η τύχη και μπορείς να πάς για καθαρό αέρα στο γνωστό βουνό..

ολα καλά?
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
πολύ καλά ναύτη... βάρα προσοχή και τράβα να σφουγγαρίσεις το κατάστρωμα.. μετά θα σου ναοίξει η τύχη και μπορείς να πάς για καθαρό αέρα στο γνωστό βουνό..

ολα καλά?
Όλα καλά,θα τα πούμε από κοντά στις 8/11..
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Ισόπαλο 24-24 έληξε το ντέρμπυ με τον Πανελλήνιο στο χάντμπολ!Χάσαμε τη νίκη μέσα από τα χέρια μας αφού 2 λεπτά πριν το τέλος προηγηθήκαμε 24-21 και δεχθήκαμε την ισοφάριση 5" πριν το τέλος!Πάμε μωρή ΑΕΚΑΡΑ!!! :rockon:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Ισόπαλο 24-24 έληξε το ντέρμπυ με τον Πανελλήνιο στο χάντμπολ!Χάσαμε τη νίκη μέσα από τα χέρια μας αφού 2 λεπτά πριν το τέλος προηγηθήκαμε 24-21 και δεχθήκαμε την ισοφάριση 5" πριν το τέλος!Πάμε μωρή ΑΕΚΑΡΑ!!! :rockon:
υπαρχει και τριποντο στο χαντμπολ? :2funny: :2funny: :2funny:
καλη μαγκια παντως αυτη να φτιαξετε ομαδα σε ενα αθλημα που δεν υπαρχουμε,την γλυτωσατε παλι
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Πίκραααααααααααααααα για τον μεγαλύτερο σύλλογο στον κόσμο! :2funny: :2funny: :2funny:
δεν ασχολουμαι με αθληματα χειρος τα οποια τα παιζουν σχολες δουκα κτλ
κλαψεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
δεν ασχολουμαι με αθληματα χειρος τα οποια τα παιζουν σχολες δουκα κτλ
κλαψεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
Ασχολείσαι με αθλήματα που παίζονται με τα χέρια και τα παίζουν ο Φοίνικας και ο Κολοσσός! :2funny: :2funny: :2funny:
[move]ΜΟΝΑΧΑ ΕΝΩΣΙΣ[/move]
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
15
με φιδε οποσ διετακσες δασκαλε μου
 

Επισκέπτης
15
με φιδε οποσ διετακσες δασκαλε μου
Βοθρουληηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!Γεια σου, ρε μαγκα!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΑΕΚαρα ειμαι ρε μορτη,αλλα για παρτη σου,δινω ρεστα!!!Γοια σου ραι φηλε !Συνχανουμοι,μη μου πειραζετε τον βοθρο!Η καλυτερη ψυχουλα του ιντερνετ,ειναι ο χαρακτηρας,που παρουσιαζει!
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
15
με φιδε οποσ διετακσες δασκαλε μου
βοθρουλη ριξε μια δεξια μπουνια στο ε να πεσει χαμω να γινει ω να πιασεις τουλαχιστον την ακουστικη της λεξης :2funny:
και ειναι 16
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Βοθρουληηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!Γεια σου, ρε μαγκα!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΑΕΚαρα ειμαι ρε μορτη,αλλα για παρτη σου,δινω ρεστα!!!Γοια σου ραι φηλε !Συνχανουμοι,μη μου πειραζετε τον βοθρο!Η καλυτερη ψυχουλα του ιντερνετ,ειναι ο χαρακτηρας,που παρουσιαζει!
ο κιριος Μακλειν λει οτι πρεπι να ιμε κακος και πρεπι να διξο  εφπαρουσιαστο και κιριλομουρικο χαρακτιρα
 

Επισκέπτης
ο κιριος Μακλειν λει οτι πρεπι να ιμε κακος και πρεπι να διξο  εφπαρουσιαστο και κιριλομουρικο χαρακτιρα
Μπραβο,Βοθρουλη!Ετσι,λοιπον,αν παρουσιασεις αυτο τον χαρακτηρα,που συνιστα ο κυριος Mc Lein,θα'σαι ΑΚΡΙΒΩΣ οπως το περιεχομενο του βυτιου σου.!!!Αν δεν το καταλαβες,πραγμα απιθανο,φωτεινα παραδειγματα,μαλλον λειπουν!Ιδιως με τετοιο χιουμορ!Αδελφια,συνχανουμοι,συγγνωμη για το εκτος θεματος.
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Μπραβο,Βοθρουλη!Ετσι,λοιπον,αν παρουσιασεις αυτο τον χαρακτηρα,που συνιστα ο κυριος Mc Lein,θα'σαι ΑΚΡΙΒΩΣ οπως το περιεχομενο του βυτιου σου.!!!Αν δεν το καταλαβες,πραγμα απιθανο,φωτεινα παραδειγματα,μαλλον λειπουν!Ιδιως με τετοιο χιουμορ!
ο κιριος Μακλειν με αποκολιασε και πιστεβι οτι πρεπι να εβαπτιστο στα φρουφρου και τα αροματα ιδαλιος δε θα παμε στα μπουζουκια και στο Κιθαρο
 

Επισκέπτης
ο κιριος Μακλειν με αποκολιασε και πιστεβι οτι πρεπι να εβαπτιστο στα φρουφρου και τα αροματα ιδαλιος δε θα παμε στα μπουζουκια και στο Κιθαρο
Να πεις,λοιπον ,στον κυριο Μακλειν,να πατε με το βυτιο...Θα ειστε ΕΝΑΡΜΟΝΙΣΜΕΝΟΙ ,με το πνευμα που επικρατει,στα μαγαζια!Οχι αλλο off topic,ομως , βοθρουλη!Εχεις και δικο σου νημα,αλλωστε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom