Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Εγω προσωπικα φονο και αυτοκτονια, αλλα και του σωκρατες τα 3 να προτιμουσα θα αποτραβιομουνα σε ενα υσηχο μερος να κρυφτω να ξεχαστω
αλλα μην κολας σε αυτο που εγραψα στην παρενθεση το υπολοιπο πως το σχολιαζεις?
πρέπει να σχολιάζω τις κινήσεις άρρωστου ανθρώπου;
Αμαρτία απ το Θεό είναι.....
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
πρέπει να σχολιάζω τις κινήσεις άρρωστου ανθρώπου;
Αμαρτία απ το Θεό είναι.....
οταν παιζει με την νοημοσυνη μου ασχολουμε...
αρρωστος και αυτος?θα τον κανει καλα το αφεντικο του
εδω ολοκληρη σκληρηνση κατα πλακας νικησε  :grin:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
οταν παιζει με την νοημοσυνη μου ασχολουμε...
αρρωστος και αυτος?θα τον κανει καλα το αφεντικο του
εδω ολοκληρη σκληρηνση κατα πλακας νικησε  :grin:
είσαι εγκάθετος...
ανίατη είναι αυτή
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
καλησπερα με ποιον κληρωθηκε η αεκ στην ευρωπη?
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
Καλησπέρα σε όλους.Όλο το πρωί αναλωθήκατε,πέντε ή έξη άτομα νομίζω,να πέισετε ο ένας τον άλλον ποιος έχει την καλύτερη/μεγαλύτερη/ομορφότερη ομάδα....Κάνατε 50 ποστς για να λέτε ο ένας στον άλλον τα κατά τη δική του γνώμη ισχυρά επιχειρήματα.Και καλά οι άλλοι,οι Αεκτζήδες τι προσπαθείτε να καταφέρετε,να πείσετε ΠΟΙΟΥΣ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ???Έχουμε αναλύσει 100.000 φορές γιατί το να είσαι ΑΕΚ είναι ΙΔΕΑ,ΤΡΟΠΟΣ ΖΩΗΣ,ΜΕΓΑΛΕΙΟ!!!Η ΑΕΚ έτσι ,όχι οι εκάστοτε παίκτες της....Και στην Δ'Ερασιτεχνική να πάμε και 700 χρόνια να κάνουμε να πάρουμε πρωτάθλημα και 1000 χρόνια σερί να χάνουμε από ΠΑΟ-ΟΣΦΠ, ΠΑΛΙ ΑΕΚ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!Οι άλλοι δεν το καταλαβαίνουν εσείς-εμείς-γιατί ρίχνετε/ουμε νερό στο μύλο τους????Άστε τους στη νιρβάνα τους και μην ασχολείστε.ΞΕΚΟΛΛΗΣΤΕ!!!

[move][size=14pt]ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΕΚΤΖΗΣ ΤΟΤΕ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΖΕΙΣ???[/size][/move]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα αδέλφια μου.Καλημέρα ΑΕΚΑΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ.

Δεν ξενερώνουμε ποτέ.Ελπίζουμ η ομάδα να βρει τον δρόμο της κ οι παίχτες να σταθούν στο ύψος των περιστάσεων.Ίσως κ με 1-2 προσθήκες τον χειμώνα να μπορέσουμε να καλύψουμε τις τρύπες που εμφανώς έχουμε,ειδικά στον οργανωτικό τομέα
 

sonoras

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2008
Μηνύματα
88
Like
2
Πόντοι
0
Καλημέρα παιδιά. Μην απογοητεύεσαι σκοτεινέ ακόμα είναι πολύ νωρίς, έχουμε πολύ δρόμο στο πρωτάθλημα και είμαι βεβαίως θα βελτιωθεί κατά πολύ η Εικόνα της ομάδας μας.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Εγώ δεν απογοητεύομαι κ δεν θεωρώ ότι χάθηκε κατι.Η ομάδα είναι -5 από την κορυφή στην 5η μόλις αγωνιστική κ έχει βγάλει(με απώλειες) τις 2 πιο καυτές έδρες του πρωταθλήματος.Από δω κ πέρα δεδομένα θα έχουν απώλειες οι μεγάλοι.Εμείς οφείλουμε να παίξουμε κ να καθαρίζουμε κάθε ματς κ να μην αυτοκτονούμε όπως πέρσι με Πανιώνιο ή γριές.

Αν κ βέβαια,πληρώνεις τον κακο προγραμματισμό του καλοκαιριου,αφού ξεμείναμε χωρίς επιτελικό μέσο.Δεν μπορεί από κει που είχες 3(Ρίμπο,Κονέ,Τόζερ),ξαφνικά να μην έχεις ούτε έναν.Έκανες μεταγραφές χωρίς να χεις ξεκαθαρίσει ποιοι θα σου μείνουν κ τελικά έμεινες από παίχτες στην πιο δημιουργική θέση της ενδεκάδας.Μεγάλο λαθος που φταίνε από κοινού ο προπονητής κ η διοίκηση.Το παραδέχτηκε έμμεσα εξάλλου κ ο ίδιος ο Δώνης.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Καλησπέρα σε όλους.Όλο το πρωί αναλωθήκατε,πέντε ή έξη άτομα νομίζω,να πέισετε ο ένας τον άλλον ποιος έχει την καλύτερη/μεγαλύτερη/ομορφότερη ομάδα....Κάνατε 50 ποστς για να λέτε ο ένας στον άλλον τα κατά τη δική του γνώμη ισχυρά επιχειρήματα.Και καλά οι άλλοι,οι Αεκτζήδες τι προσπαθείτε να καταφέρετε,να πείσετε ΠΟΙΟΥΣ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ???Έχουμε αναλύσει 100.000 φορές γιατί το να είσαι ΑΕΚ είναι ΙΔΕΑ,ΤΡΟΠΟΣ ΖΩΗΣ,ΜΕΓΑΛΕΙΟ!!!Η ΑΕΚ έτσι ,όχι οι εκάστοτε παίκτες της....Και στην Δ'Ερασιτεχνική να πάμε και 700 χρόνια να κάνουμε να πάρουμε πρωτάθλημα και 1000 χρόνια σερί να χάνουμε από ΠΑΟ-ΟΣΦΠ, ΠΑΛΙ ΑΕΚ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!Οι άλλοι δεν το καταλαβαίνουν εσείς-εμείς-γιατί ρίχνετε/ουμε νερό στο μύλο τους????Άστε τους στη νιρβάνα τους και μην ασχολείστε.ΞΕΚΟΛΛΗΣΤΕ!!!

[move][size=14pt]ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΕΚΤΖΗΣ ΤΟΤΕ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΖΕΙΣ???[/size][/move]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Καλημέρα Αεκάρες! :rockon:
Εντάξει ρε συ ναύαρχε γιατί θες να τσακωνόμαστε?Για το αν είναι καταλληλότερος ο Γιωργάκης ή ο Κωστάκης?Αν δεν πέφτουν γαμοσταυρίδια ή ψευτομαγκιές με κλεισίματα ραντεβού και τέτοια  είναι όλα ΟΚ!Χαβαλές να γίνεται... :rockon:
 

Επισκέπτης
Καλημέρα Αεκάρες! :rockon:
Εντάξει ρε συ ναύαρχε γιατί θες να τσακωνόμαστε?Για το αν είναι καταλληλότερος ο Γιωργάκης ή ο Κωστάκης?Αν δεν πέφτουν γαμοσταυρίδια ή ψευτομαγκιές με κλεισίματα ραντεβού και τέτοια  είναι όλα ΟΚ!Χαβαλές να γίνεται... :rockon:
gatto τι ώρα θα μαλώσουμε με τον περσονα σήμερα? :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom