Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Φοράει κόκκινα ο ΠΑΟ;;;; :think: :think: :think:

Που σαι ορέ χτιστέ,να δεις που σας βαφτίσανε γαύρους
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Καλημέρα...............στερητικό έπαθα 1 μήνα + χωρίς μπουρδέλα!!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Αφού ξεσκάτωνες μπε-μπε :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit:

Τόσο σκατό που θα είδες σου φτάνει για 3 ζωές :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit:

Την καλημέρα μου στο νησί...

Α και που είσαι ,μην γίνεσαι λιώμα από τις τσικουδιές που τις βράζουν τώρα κ πας κ φωνάξεις ΘΡΥΛΕ ΘΕΕ ΜΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΕ ΜΟΥ,έτσι;;;; :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Μπα, είμαι απο το Μάϊο σε αυστηρή δίαιτα και τα έχω κόψει όλα........-30 κιλά είμαι τώρα.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Και τις τσικουδιές;;;;
ΑΡΡΩΣΤΟΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ.
Δεν είσαι σε δίαιτα :idiot:
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.228
Like
448
Πόντοι
36

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
gatto τι ώρα θα μαλώσουμε με τον περσονα σήμερα? :grin:

μετά την συνταξιοδότηση από τα στριπ αποφάσισα να συνταξιοδοτηθώ και από τα μπινελικώματα και τους τραμπουκισμούς.
οσονούπω θα συνταξιοδοτηθώ και από το σάιτ.
Να πήξετε χωρίς κόντρες στη μίζερη καθημερινότητά σας.........
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
μετά την συνταξιοδότηση από τα στριπ αποφάσισα να συνταξιοδοτηθώ και από τα μπινελικώματα και τους τραμπουκισμούς.
οσονούπω θα συνταξιοδοτηθώ και από το σάιτ.
Να πήξετε χωρίς κόντρες στη μίζερη καθημερινότητά σας.........
Όλο το λες αλλά δεν το κάνεις.   :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
γειά σας συναγωνιστές. προτείνω να σταματήσει η γκρίνια για την ομάδα. Συμφωνώ και εγώ ότι δεν παίζουμε καλά, αλλά είμαι σίγουρος ότι η ομάδα θα στρώσει καισ ε επίπεδο αποτελεσμάτων αλλά και σε περίοδο θεάματος. Μην ξεχνάμε ότι 4 ΒΑΣΙΚΟΙ παίκτες της ομάδας αποκτήθηκαν τελευταία ημέρα των μεταγραφών. Πελετιέρι, Τζιμπούρ, Μπασινάς και Κυριάκος. Για αυτό βέβαια φταίει η ΑΕΚ, αλλά έγινε και δεν μπορούμε να το αλλά ξουμε. Η ΑΕΚ αυτή την στιγμή είναι 5 βαθμούς πίσω και στις 5 πρώτες αγωνιστικές έχει βγάλει ΟΛΑ ΤΑ ΝΤΕΡΜΠΥ. Η ΑΕΚ την επόμενη αγωνιστική θα έχει παίξει 4 αγώνες εκτός και 2 εντός. Ο Ολυμπιακός τη επόμενη αγωνιστική θα έχει παίξει 4 αγώνες εντός και 2 εκτός και μόνο ένα ντέρμπυ.Άκριβώς το αντίθετο από εμάς. Και στον δεύτερο γύρο η ΑΕΚ θα έχει παίξει όλους τους δύσκολους αγώνες πάλι αρχή. Θυμηθείτε τι δεύτερο γύρο έκανε πέρυσι ο Δώνης με την  Λάρισα. Εγώ πιστεύω στο ρόστερ της ομάδας, απλά δεν έχουν ομοιογένεια ακόμα. Υπομονή φίλοι μου και να δώσουμε χρόνο στον Δώνη. Εγώ προσωπικά δεν ξέρω άλλον προπονητή να αλλά ζει τόσα συστήματα στη διάρκεια ενός παιχνιδιού ανάλογα με την εξέλιξη. Αυτό δείχνει ότι γίνεται δουλειά στις προπονήσεις.φανταστείτε τον Τζιμπούρ να γίνει ο περσινός Τζιμπούρ!! Εδώ μια προσπάθεια έκανε στο Ντέρμπυ και πήγε μόνος του να βάλει γκολ απέναντι σε 3 αμυντικούς. Ο Μπασινάς πρέπει να ανέβει και θα ανέβει.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά  
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Καλημέρα!  :)

Ο Γάτερμαν μας μπέρδεψε (προφανώς) με τον κωλόγαβρο εγωπαθή ανεπάγγελτο κρετίνο Γ.(Τζ) Β.  :2funny: :2funny: :2funny:
Κοιτάξτε να μαζέψετε τον "ομοιδεάτη" σας γιατί έχει ξεφύγει...και εντάξει να γίνονται τα 5χρονα Ολυμπιακοί...αν αλλάζουν ομάδα και οι γεροντάρες στο τέλος θα μείνεις μόνος σου με τον ανεπάγγελτο να υποστηρίζετε την Πανάθα! :2funny:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
μετά την συνταξιοδότηση από τα στριπ αποφάσισα να συνταξιοδοτηθώ και από τα μπινελικώματα και τους τραμπουκισμούς.
οσονούπω θα συνταξιοδοτηθώ και από το σάιτ.
Να πήξετε χωρίς κόντρες στη μίζερη καθημερινότητά σας.........
Μην μας την σπας τώρα που συνηθίσαμε την Ολυμπιακοφροσύνη σου! :grin:
 

xaris21

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
Θελω να πω οτι ειμαι υπερ του Νικολαιδη αλλα εχει κανει αρκετα λαθη!!Η ομαδα δεν εχει κανενα ΑΕΚΤΖΗ που να ματωνει για τη φανελα!!!Μονο ο Κυργιακος εχει παθος και αυτος ειναι βαζελος...Τον σκοκο τον ειδατε?ουτε καν ειχε ιδρωσει το παιδι...Τωρα νομιζω κακο ειναι που εφυγε ο δελλας και ηρθε ο σουηδος...Μπορει να λεω και μαλακιες αλλα αυτο νομιζω
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Θελω να πω οτι ειμαι υπερ του Νικολαιδη αλλα εχει κανει αρκετα λαθη!!Η ομαδα δεν εχει κανενα ΑΕΚΤΖΗ που να ματωνει για τη φανελα!!!Μονο ο Κυργιακος εχει παθος και αυτος ειναι βαζελος...Τον σκοκο τον ειδατε?ουτε καν ειχε ιδρωσει το παιδι...Τωρα νομιζω κακο ειναι που εφυγε ο δελλας και ηρθε ο σουηδος...Μπορει να λεω και μαλακιες αλλα αυτο νομιζω
φίλε μου καταλαβαίνω τι θες να πεις αλλά δεν νομίζω ότι είναι θέμα του να είναι ΑΕΚτζήδες οι παίκτες. Δεν είναι δυνατόν να ψάχνουμε ΑΕΚτζήδες!! Ο Κατσουράνης ας πούμε ήταν ΠΑΟ και το έχει δηλώσει, αλλά δεν έχει σημασία. Η Ομάδα πάθος έχει, αλλά δεν έχει βρει ακόμα αυτοματισμούς και ομοιογένεια. Λίγη υπομονή και πιστεύω ότι θα πάμε καλά.
Ο Μαιστόροβιτς στο Καραισκάκη έκανε πολύ καλό παιχνίδι.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

xaris21

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
Εγω παντως δεν ειδα παθος...φαγανε το 1 ,φαγανε το 2 και τι εκαναν? ΕΝΑ σουτ στο δοκαρι στο 75 Εγω τους πιστευω ακομα παντως.Ο Κατσουρανης ηταν ΠΑΟ οπως και ο Ζηκος αλλα αλλοι παικτες τους εκαναν ΑΕΚ οπως ο ντεμης σαβεβσκι και αλλοι...Ακομα και ο ΑΛΒΕΣ και ο ΤΣΙΡΙΛΟ εγιναν οπαδοι της .Τωρα? ο ΜΠΑΣΙΝΑΣ?Ο ΧΟΥΑΝΦΡΑΝ?
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Εγω παντως δεν ειδα παθος...φαγανε το 1 ,φαγανε το 2 και τι εκαναν? ΕΝΑ σουτ στο δοκαρι στο 75 Εγω τους πιστευω ακομα παντως.Ο Κατσουρανης ηταν ΠΑΟ οπως και ο Ζηκος αλλα αλλοι παικτες τους εκαναν ΑΕΚ οπως ο ντεμης σαβεβσκι και αλλοι...Ακομα και ο ΑΛΒΕΣ και ο ΤΣΙΡΙΛΟ εγιναν οπαδοι της .Τωρα? ο ΜΠΑΣΙΝΑΣ?Ο ΧΟΥΑΝΦΡΑΝ?

Εσυ δλδ τωρα νομιζεις οτι αν οι Μπασινας κ Χουανφραν ηταν αεκτζιδες θα απεδιδαν καλυτερα.....  :uglystupid:
Καταλαβε οτι ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ.
Οσο πιο γρηγορα το συνειδητοποιησεις, τοσο λιγοτερο κλαμα θα ριξεις.

 

bonbenito

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.683
Like
5
Πόντοι
16
Εσυ δλδ τωρα νομιζεις οτι αν οι Μπασινας κ Χουανφραν ηταν αεκτζιδες θα απεδιδαν καλυτερα.....  :uglystupid:
Καταλαβε οτι ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ.
Οσο πιο γρηγορα το συνειδητοποιησεις, τοσο λιγοτερο κλαμα θα ριξεις.
Για το τσούκου-τσούκου μπολ που παίζει η ΑΕΚ, μια χαρά είναι ο Μπασινάς. Αμα αρχίσετε να τρέχετε τότε δεν κάνει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom