Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Επισκέπτης
κλάψε ρε λίγο ΑΕΚ λίγο Μπάοκ. κλάψε σου λέω......
Η μπάλλα δε μαθαίνεται ούτε στο Στάνφορντ ούτε στο Καμπ νου....
Εχεις βάλει ρε παπάρα 6ταπα ποτέ σου...
εχεις δει ποτέ το τέρμα από ύψος μηδέν; Η μόνο πήγαινέλα για μπυρόνια και χεσίδια ήσουνα στη ζωή σου;
Ωραίο πράμα να βλέπεις τσόντα... Μαθαίνεις στάσεις.
Αμα δε γαμήσεις όμως, μια προπόνηση κάνεις συνέχεια..... Τζέρκινγκ λέγεται στα αμερικάνικα...... οι εγγλέζες το λέτε μαστεμπέισιον........

Α και για να μη ξεχνιόμαστε....
Αει γαμήσου και συ και οι κερκιδοσουλάτσες σου στο κωλόνησο.
Ωραίο παράδειγμα! :jerking:
Κορυφαίοι παίκτες στην ιστορία είναι άσχετοι απο προπονητική μην αρχίσω να αναφέρω παραδείγματα θα μας πάρει ώρα τα ξέρεις και εσύ! Άσχετοι στο χορτάρι είναι απο τους καλύτερους προπονητές στον κόσμο! Ότι είσαι άσχετος και το παίζεις ξερόλας το ξέρω, μην λες μαλακίες απλώς για να τις πεις σε έχω για κάτι καλύτερο απο αυτό! ;)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Ωραίο παράδειγμα! :jerking:
Κορυφαίοι παίκτες στην ιστορία είναι άσχετοι απο προπονητική μην αρχίσω να αναφέρω παραδείγματα θα μας πάρει ώρα τα ξέρεις και εσύ! Άσχετοι στο χορτάρι είναι απο τους καλύτερους προπονητές στον κόσμο! Ότι είσαι άσχετος και το παίζεις ξερόλας το ξέρω, μην λες μαλακίες απλώς για να τις πεις σε έχω για κάτι καλύτερο απο αυτό! ;)
δε μας είπες όμως εάν σου πηγαίνουν τα 6άταπα.

Ρε μαλάκα τι θες τώρα να σου λέω ότι ξέρεις το τόπι;
τΟ ξέρουμε κι οι δυό ότι το ξέρεις......
Επίσης το ξέρουμε κι οι δυό ότι σ αγαπάω και το ξέορυμε και οι δυό ότι εχθές όταν τελείωσε το παίγνιο σκεφτόσουνα "ποιός ακούει την καριόλα την περσόνα τώρα".......

Φταίμε κι οι δυό που ζούμε χώρια αγάπη μου.............
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Τι να κλάψω βρε άσχετε?
Εγώ ζούσα 5.5 χρόνια στην Αγγλία και ακόμα και τώρα πηγαινοέρχομαι!  με παίκτες σαν τον Βύντρα τον Πατσατζογλου και τον Λαγό? :jerking:
Λιγα με τον πατσατζογλου. :knuppel:

Η μόνο πήγαινέλα για μπυρόνια και χεσίδια ήσουνα στη ζωή σου;
Λιγα με τα μπυρονια. :knuppel:

Κλασικός μαλάκας ξερόλας Έλληνας!
Λιγα με τον Γεωργιου. :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Με 52 νούμερο δεν μπορούσα να βρω!
Μέ έφαγαν οι άτιμες οι εταιρείες!
Να ζητήσεις αυτά που φοράει ο Ζλάταν που είναι και στο ίδιο ύψος με σένα....
Και επί τη ευκαιρία σου αφιερώνω το γκολ που έβαλε ο Ζλάταν ο ισουψής σου εψές στην ομάδα του δικού σου του Μόρα...........


:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Πάρε ταρατσούλα μου να δεις τι θα μπορούσες να κάνεις εάν οι γονείς σου πρόσεχαν τη διατροφή σου μικρό.....
:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

[youtube=425,350]gDr71KzFy9c[/youtube]
 

Επισκέπτης
Να ζητήσεις αυτά που φοράει ο Ζλάταν που είναι και στο ίδιο ύψος με σένα....
Και επί τη ευκαιρία σου αφιερώνω το γκολ που έβαλε ο Ζλάταν ο ισουψής σου εψές στην ομάδα του δικού σου του Μόρα...........


:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Κάτι τέτοια κάνεις και σε ερωτεύομαι περισσότερο!
URL]]
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
καλημερα στους ηθικους νικητες του χθεσινου ντερμπι
αν το τερμα ηταν λιγο μεγαλυτερο θα ειχατε κανει το 1-1 στο δοκαρι και μετα ποιος σας επιανε
χαλια ο βασσαρας,κακοκουρεμενο το χορτο και καθολου ηχομονωση στο προκατ

υγ.αυτα που σας χρωσταμε ακομη θα τα φατε στο 2 γυρο με τον αναλογο τοκο
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
σε αυτη την φαση ο ντιογκο επρεπε να φαει κιτρινη για θεατρο γιατι επεσε χωρις να τον ακουμπησει ο αμυντικος

[youtube=425,350]8QmeulzAcyk[/youtube]
 

Επισκέπτης
σε αυτη την φαση ο ντιογκο επρεπε να φαει κιτρινη για θεατρο γιατι επεσε χωρις να τον ακουμπησει ο αμυντικος

[youtube=425,350]8QmeulzAcyk[/youtube]
αστους ρε..
τι συζητηση να κανεις μαζι τους???
δεν ειδες τι γραφουν απο χτες???
ουτε για χαβαλε δεν αξιζουν..
μικρη ομαδα,μικροι οπαδοι..
καλυτερα να βριζεσαι με την παλερμο παρα με αυτους..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ρε πλέζουρα είπε κανείς ότι δεν κερδίσατε δίκαια;δίκαια κερδίσατε χωρίς μεγάλη εμφάνιση.Δηλαδή τι πρέπει να κάνουμε για να μείνεις ικανοποιημένος;;;να γίνουμε γαύροι;;
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Ρε πλέζουρα είπε κανείς ότι δεν κερδίσατε δίκαια;δίκαια κερδίσατε χωρίς μεγάλη εμφάνιση.Δηλαδή τι πρέπει να κάνουμε για να μείνεις ικανοποιημένος;;;να γίνουμε γαύροι;;
εγω και ανεφερα τους λογους που δεν τολματε να αναφερετε
στο 2 γυρο θα μας σκισετε,ειμαστε πεθαμενοι και απο λαθη κερδισαμε :headbang:(αν δεν υπηρχαν τα λαθη θα ληγαν ολα 0-0) :jerking:
 

Επισκέπτης
Ρε πλέζουρα είπε κανείς ότι δεν κερδίσατε δίκαια;δίκαια κερδίσατε χωρίς μεγάλη εμφάνιση.Δηλαδή τι πρέπει να κάνουμε για να μείνεις ικανοποιημένος;;;να γίνουμε γαύροι;;
διαβασε τι γραφετε & μην ρωτας εμενα..εγω ετσι οπως εισαστε θελω να μεινετε για να γινουν τα 16(πλεον)32..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Ρε πλέζουρα είπε κανείς ότι δεν κερδίσατε δίκαια;δίκαια κερδίσατε χωρίς μεγάλη εμφάνιση.Δηλαδή τι πρέπει να κάνουμε για να μείνεις ικανοποιημένος;;;να γίνουμε γαύροι;;
το ότι κέρδισε δίκαια χωρίς μεγάλη εμφάνιση δεν τιμά την ομάδα σου όχι τον γαύρο....
Και η Τσέλσι είχε νικήσει το γαύρο 3-0 χωρίς μεγάλη εμφάνιση...
Αυτό είναι κακό για τον αντίπαλο γιατί δείχνει τη χαωτική διαφορά ποιότητας........
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
σκοτεινε ξαναβαλε αποτην αρχη το γκαλοπ για τον κοντο και κανε και ενα για τον ΓιΔωνη
 

italos80

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
mhn malwnete re paidia gia to aekaki , mikrh omada , mikroi paiktes , mikors proedros ti na kanoun
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
σκοτεινε ξαναβαλε αποτην αρχη το γκαλοπ για τον κοντο και κανε και ενα για τον ΓιΔωνη
εσύ δεν είχες μπει φορτσάτος πριν κάνα δυό βδομάδες να γαμήσιες γαυροβάζελους;
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
απο αυτο που ειχες γραψει δεν ξεκινησε η κοντρα μας?
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
εκανα μαλακια στο αποπανω μηνημα ευτυχως το εσωσες
για εχτες?τι εχω να πω?
το εγραψα το πρωι, οτι τσουζει ο κολος μου....δεν τα λεει ολα αυτο?τι αλλο να γραψω?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom