Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
τώρα δεν πιστεύω ότι εσύ το έγραψε αυτό.......
Θυμήσου το γαύρο και ποιοί έπαιζαν τότε.......
Επίσης το ΑΕΚόνι σου με την ΟΜΟΝΟΙΑ θυμασαι μήπως ποιοί απουσίαζαν;

Πάνε για να κόψεις τις μαλακίες.
Με τον χθεσινό γαύρο και τη χθεσινή ΑΕΚ οι ΟμονοΑνορθώσεις δεν είχαν καμμιά τύχη σε διπλά παιχνίδια....
Η ομάδα σου προχτές έπαιξε με την Ανόρθωση και έχασε πολύ πιο χαλαρά απ' ότι έχασε η ΑΕΚ στο Καραισκάκη!!!Εκτός αν θεωρείς ότι η Πανάθα είναι τόσο χειρότερη από την ΑΕΚ και τον Ολυμπιακό...
 

Επισκέπτης
να σας θυμισω οτι σε 5 αγωνιστικες εχετε βαλει 6 & εχετε φαει 6..
καλα το πατε αλλα δυστηχως για εσας γαμιεται ο γκαγκατσης,ο κροκους & ο περσονας..
συνεχιστε με τις παρωπιδες & καντε εικονισμα την σωτηρουλα,τον μαιστοροβιτς & τον μπασινα..
αυριο μην τυχον & χασετε την ωρα των σπορ γιατι εχει εντελως δωρεαν αφισσα της αγγελας..
η ιδια εφημερις σημερα γραφει για λανθασμενη αλλαγη του μπλανκο..
αααααααααααααααααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
η μαλακια δεν εχει τελειωμο..
με εντινιο απο την αρχη(στην θεση του ανετοιμου τζεμπουρ) ισως να ηταν διαφορετικο το αποτελεσμα..
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
ακου τώρα γνώστη μπάλλας....
Το Σέντερ φορ είναι όλο το μυαλό της ομάδας............

Ρε μιουτάρετέ τον ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
Θα αρχίσω γαμωμάνες.......
Ηρεμησε ρε εκανες λαθος παραθεση και θα μιουταρουν εμενα. :2funny:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
συνεχιστε με τις παρωπιδες & καντε εικονισμα την σωτηρουλα,τον μαιστοροβιτς & τον μπασινα..
Για τον Μαιστόροβιτς και τον Μπασινά συμφωνώ!
Σωτηρούλα όμως δεν έχετε όσο κι αν χτυπιέστε... :boobies:
 

Επισκέπτης
αποχωρω..
αρχισατε παλι τις παπαριες..
σε λιγο θα μας πειτε & για την 7αρα της γιουβεντους..
επαναλαμβανω..
πως να μην σας αρχιζω στα καντηλια με τις μαλακιες που γραφετε???
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Η ομάδα σου προχτές έπαιξε με την Ανόρθωση και έχασε πολύ πιο χαλαρά απ' ότι έχασε η ΑΕΚ στο Καραισκάκη!!!Εκτός αν θεωρείς ότι η Πανάθα είναι τόσο χειρότερη από την ΑΕΚ και τον Ολυμπιακό...
ο τεντάς έχει πολύ καλή ομάδα από μέση και μπρος.
Η ΑΕΚ έχει πιο καλό σύνολο γιατί δεν έχει τόσο μεγάλες ποιοτικές διαφορές μπρος πίσω.
Ο γαύρος φέτος στο ξαναλέω έχει συνολικά (και σε πάγκο) το καλύτερο υλικό.
Εάν η 7 είχε αφήσει να πάρουν και τον Κυργιάκο τώρα θα βαρούσατε μαλακία όλοι μαζί έξω από το σπίτι του Ντέμη.
 

Επισκέπτης
απ τα νεύρα μου ρε βρα......βράζω με τις μαλακίες που διαβάζω....
ειπα σημερα να μιλησω σοβαρα μαζι τους..
αυτοι ομως ειναι τοσο στραβοι που δεν αξιζει τον κοπο..
το μονο που καταλαβαινουν ειναι τα πουστριλικια τελικα..
ομως δεν θα τους κανω την χαρη..
δεν ασχολουμαι ξανα μαζι τους..
16 & το κοντερ θα γραφει & την επομενη 16ετια..
να μου ζησεις ακουπε κοντινιο με τα ωραια σου..
 

Επισκέπτης
Για τον Μαιστόροβιτς και τον Μπασινά συμφωνώ!
Σωτηρούλα όμως δεν έχετε όσο κι αν χτυπιέστε... :boobies:
οντως..δεν εχουμε πουστηδες στην ομαδα μου..οπως & εσεις δεν εχετε γαμιαδες οπως ο βουλης(για να μην μιλησω ξανα για τους νεκροθαφτες σας τζολε-νταρκο) που εχτες δεν χρειαστηκε να κανει ντουζ μετα τον αγωνα..
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
οντως..δεν εχουμε πουστηδες στην ομαδα μου..οπως & εσεις δεν εχετε γαμιαδες οπως ο βουλης(για να μην μιλησω ξανα για τους νεκροθαφτες σας τζολε-νταρκο) που εχτες δεν χρειαστηκε να κανει ντουζ μετα τον αγωνα..
Τώρα μιλάς εντελώς οπαδικά και αρχίζεις εσύ τις παπαριές!Αν νομίζεις ότι ο Βούλης ή ο Αβραάμ και Ισαάκ είναι καλύτερος παίχτης από τον Κυργιάκο...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
εισαστε εντελως θλιβεροι ρε..
πραγματικα θελετε πολλα μπινελικια,αλλα οπως εγραψα & την παρασκευη δεν ασχολουμαι με ομαδουλες..
οταν βγαλετε τις τσιμπλες τα ξαναλεμε..
Υ.Γ μοικανε πες μας για τον τζεμπουρ να διασκεδασουμε..
Πλέζουρα, η φάση με τον Τζεμπούρ εμένα μου πάγωσε το αίμα, ό,τι και να λες. Και ήμουνα μεσα καιείχα καταπιει τη μιλιά μου. Το οτι δεν το έβαλε εκείνη την ώρα ήταν τύχη για εμάς και μυωπία δική του. Αυτό δεν σημαίνει πως η ΑΕΚ έπαιξε καλύτερα. Αλλά ποιος είπε πως κερδίζει στο ποδόσφαιρο αυτός που παίζει καλύτερα πάντα; Ή μήπως στο περσινό 1-0 δεν είχαμε κερδίσει εμείς μόνο με μία φάση;
Καλά τα οπαδιλίκια αλλά να βλέπουμε και τι γίνεται.
Ναι, ο ολυμπιακός ήταν καλύτερος. ναι, έπαιξε για πρώτη φορά φέτος μπάλα (γνώμη μου). Αλλά ο Τσιμπούρης την έκανε τη φάση και ο Άτζας τον κοιτούσε απλά. Μη με κάνεις να γράφω σεντόνια γμτ και έχω φάει και γλυστρίδα...
 

Επισκέπτης
Υπάρχουν πολλοί στα ελληνικά γήπεδα που λέμε προπονητές της εξέδρας, ο περσονας είναι απο τις σπάνιες περιπτώσεις που βρίσκεις 1-2 άτομα μόνο σε κάθε γήπεδο που είναι στο τελευταίο κάτω διάζωμα πηγαίνουν αριστερά δεξιά σε όλη την διάρκεια του παιχνιδιού και δίνουν οδηγίες στους παίκτες!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Υπάρχουν πολλοί στα ελληνικά γήπεδα που λέμε προπονητές της εξέδρας, ο περσονας είναι απο τις σπάνιες περιπτώσεις που βρίσκεις 1-2 άτομα μόνο σε κάθε γήπεδο που είναι στο τελευταίο κάτω διάζωμα πηγαίνουν αριστερά δεξιά σε όλη την διάρκεια του παιχνιδιού και δίνουν οδηγίες στους παίκτες!

κλάψεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Υπάρχουν πολλοί στα ελληνικά γήπεδα που λέμε προπονητές της εξέδρας, ο περσονας είναι απο τις σπάνιες περιπτώσεις που βρίσκεις 1-2 άτομα μόνο σε κάθε γήπεδο που είναι στο τελευταίο κάτω διάζωμα πηγαίνουν αριστερά δεξιά σε όλη την διάρκεια του παιχνιδιού και δίνουν οδηγίες στους παίκτες!
Όχι ρε πάνω από τον πάγκο πάει και φωνάζει οδηγίες προς το υπερπέραν ρίχνοντας λοξές ματιές αν τον ακούει ο άμπαλλος που έχουν κουβαλήσει για προπονητή! :sunglasses:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Όχι ρε πάνω από τον πάγκο πάει και φωνάζει οδηγίες προς το υπερπέραν ρίχνοντας λοξές ματιές αν τον ακούει ο άμπαλλος που έχουν κουβαλήσει για προπονητή! :sunglasses:
εχθές με απέβαλε ο 4ος ρε μαλάκα γιατί έβριζα στα ισπανικά τον φαβορίτα.
 

Επισκέπτης
κλάψεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
Τι να κλάψω βρε άσχετε?
Εγώ ζούσα 5.5 χρόνια στην Αγγλία και ακόμα και τώρα πηγαινοέρχομαι! Πήγαινα στο γήπεδο 2 φορές την εβδομάδα τουλάχιστον, έχω δει τους καλύτερους παίκτες του κόσμου και μερικές απο τις μεγαλύτερες ομάδες του κόσμου live και θα μου κάνεις εσύ μαθήματα ποδοσφαίρου με βιώματα απο τα ελληνικά γήπεδα με παίκτες σαν τον Βύντρα τον Πατσατζογλου και τον Λαγό? :jerking:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Τι να κλάψω βρε άσχετε?
Εγώ ζούσα 5.5 χρόνια στην Αγγλία και ακόμα και τώρα πηγαινοέρχομαι! Πήγαινα στο γήπεδο 2 φορές την εβδομάδα τουλάχιστον, έχω δει τους καλύτερους παίκτες του κόσμου και μερικές απο τις μεγαλύτερες ομάδες του κόσμου live και θα μου κάνεις εσύ μαθήματα ποδοσφαίρου με βιώματα απο τα ελληνικά γήπεδα με παίκτες σαν τον Βύντρα τον Πατσατζογλου και τον Λαγό? :jerking:
κλάψε ρε λίγο ΑΕΚ λίγο Μπάοκ. κλάψε σου λέω......
Η μπάλλα δε μαθαίνεται ούτε στο Στάνφορντ ούτε στο Καμπ νου....
Εχεις βάλει ρε παπάρα 6ταπα ποτέ σου...
εχεις δει ποτέ το τέρμα από ύψος μηδέν; Η μόνο πήγαινέλα για μπυρόνια και χεσίδια ήσουνα στη ζωή σου;
Ωραίο πράμα να βλέπεις τσόντα... Μαθαίνεις στάσεις.
Αμα δε γαμήσεις όμως, μια προπόνηση κάνεις συνέχεια..... Τζέρκινγκ λέγεται στα αμερικάνικα...... οι εγγλέζες το λέτε μαστεμπέισιον........

Α και για να μη ξεχνιόμαστε....
Αει γαμήσου και συ και οι κερκιδοσουλάτσες σου στο κωλόνησο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom