Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Ρε φίλε δεν είπαμε ότι θα αλώσουμε το λιμάνι!Κάθε οπαδός είναι αισιόδοξος και περιμένει το καλύτερο πριν από ένα κρίσιμο ματς ακόμα και αν παίζει με την ΜΙΛΑΝ ή την Ρεάλ!Τι σε παραξενεύει?Τις αδυναμίες και τα λάθη που έχουν γίνει στην ομάδα οι πιο πολλοί τα ξέρουμε και τα βλέπουμε...
ρε μαλάκες γι αυτό εσάς τους ΑΕΚτζήδες σας έχω στην πρέσσα..... Η αυτοκριτική έπεται της ψωλιάς...........
Αμα διαβάσεις ΤΙ γράφουν μερικοί εδώ για χθες θα χτυπάς το κεφάλι σου στον τοίχο εάν ξέρεις λίγη μπάλλα.

Εχθές χωρίς χαφ ο γαύρος σας έπαιζε για πλάκα. Ο Γκαλλέτι σας είχε κάνει από δεξιά γιογιο.
Μόλις μπήκε και ο Βησσαρίωνας από αριστερά και άρχισαν οι σωστές μπαλλιές τελείωσε το παραμύθι. Με κατεβασμένα τα σώβρακα χάσατε....
Το μόνο που μπορείτε να κρατήσετε από χθες είναι ο τσαμπουκάς του Κυργιάκου και η ποιότητα του Μουσουλμάνου.
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
ρε μαλάκες γι αυτό εσάς τους ΑΕΚτζήδες σας έχω στην πρέσσα..... Η αυτοκριτική έπεται της ψωλιάς...........
Αμα διαβάσεις ΤΙ γράφουν μερικοί εδώ για χθες θα χτυπάς το κεφάλι σου στον τοίχο εάν ξέρεις λίγη μπάλλα.
Οι αλλοι ρε οχι ο γατος.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
ρε μαλάκες γι αυτό εσάς τους ΑΕΚτζήδες σας έχω στην πρέσσα..... Η αυτοκριτική έπεται της ψωλιάς...........
Αμα διαβάσεις ΤΙ γράφουν μερικοί εδώ για χθες θα χτυπάς το κεφάλι σου στον τοίχο εάν ξέρεις λίγη μπάλλα.

Εχθές χωρίς χαφ ο γαύρος σας έπαιζε για πλάκα. Ο Γκαλλέτι σας είχε κάνει από δεξιά γιογιο.
Μόλις μπήκε και ο Βησσαρίωνας από αριστερά και άρχισαν οι σωστές μπαλλιές τελείωσε το παραμύθι. Με κατεβασμένα τα σώβρακα χάσατε....
Το μόνο που μπορείτε να κρατήσετε από χθες είναι ο τσαμπουκάς του Κυργιάκου και η ποιότητα του Μουσουλμάνου.
Το "Μας έπαιξε για πλάκα" είναι υπερβολικό!Μέχρι το γκολ δεν νομίζω ότι έκανε κάποια σπουδαία εμφάνιση!Το μόνο που έβλεπες είναι ότι όντως έχει 3-4 πιο ποιοτικούς παίχτες!
Δηλαδή για το 4-0 πριν λίγους μήνες τι θα πούμε?
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Σχόλια:
1. είμαι ευτυχής που πέφτω πάντα έξω στις προβλέψεις μου για τα ματς. Προέβλεψα χου και έχασα.
2. για όσους αντικειμενικούς βλέπουνε το ματς και όχι την ομάδα τους, ο Ολυμπιακός νίκησε μεν δίκαια (δηλαδή όχι λόγω διαιτησίας), αλλά το ματς θα μπορούσε να λήξει με πολλά άλλα σκορ, ειδικά αν ο Τζιμπούρ δεν είχε μυωπία στο σουτ του.
3. Για πρώτη φορά φέτος είδα τον Ολυμπιακό να παίζει αυτό που ζητάει ο προπονητής του: πίεση ψηλά από όλους και η μπάλα μπροστά διαρκώς. Δεν έχει φτάσει ακόμα στο επιθυμητό σημείο, αλλά είναι στο σωστό δρόμο.
4. Δυστυχώς και φέτος με το Βησσαρίωνα θα τη βγάλουμε. Γαμώτο, αριστερούς χαφ δεν πουλάνε;
5. Ο Γιαννάκης ο Παπαδοντικ είναι παιχτρόνι. Ο Ντομί θα μας τρελάνει...έμαθε μπάλα, ο Πάτσα χθες πρέπει να είχε πάρει αναβολικά.
6. Το δεύτερο γκολ είναι το ανέκδοτο της 10ετίας: Ο Ντομί στοπάρει(!!) από 40άρα μπαλιά και βγάζει συρτή σέντρα ακριβείας 30 μέτρων. Ο Ντομί;;;; βρε ο Ντομί;;; Ακόμα να το πιστέψω!
7. Ο Ντιόγκο όταν θυμάται να μην πέσει παίζει καντάρια μπάλα.

8. Και κυριότερο: Μου προκάλεσαν τρομερό γέλιο όλοι οι ποδοσφαιριστές: διαμαρτυρόντουσαν για το παραμικρό χωρίς λόγο. Κανένας ΄λόγος απολύτως!! Κάνανε φάουλ και ωρύονταν. Πέφτανε με τον αέρα και ζητούσανε πέναλντι! Ήμαρτον πια...

9.Σε μια φάση μόνο αδικήθηκε η ΑΕΚ. Στο δεύτερο ημίχρονο σε ένα φάουλ πάνω στη γραμμή της περιοχής. Που δεν το έδωσε. Αλλά μπορεί να μην το είδε κιόλας. Γενικά έπαιξε καλά ο σφυρίχτερμαν. ο Χουανφράν έκανε μεγάλη μαλακία στην δεύτερη κάρτα....ούτε σε σχολικό δεν την κάνουνε αυτή την παπαριά...

1. έχεις πολύ χρόνο ακόμα μέχρι να μάθεις μπάλλα.
2. δες το 1
3. δες το 1.
4. Οταν εγώ έλεγα ότι την ποιότητα του Τζόλε δεν την βρίσκεις πουθενά στην Ελλάδα μου λέγατε για τον Λέτο. Πείτε σ αυτό το παιδί ότι δεν παίζει στην παιδική χαρά και δεν πρέπει να περάσει όλη την ΑΕΚ μόνος του και μετά το συζητάμε ξανά.
5. ήταν απλά όλοι σε καλή μέρα. Και ο γαύρος αυτός με τα δύο χαφ σε καλή μέρα δε χάνει στο Καραισκάκη ούτε από την Ρεάλ.
6. ξαναδες το. Αυτά που για σένα φαίνονται ανέκδοτα πολλές φορές είναι ο λόγος που μερικοί βλέπουμε ακόμα μπάλλα.
7. δες το 1
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Μάγκες,δεν παίξατε δα κ καμμιά μπαλλάρα.Όταν βάλατε τα 2 τέρματα ανύπαρκτοι ήσασταν.Όχι ότι εμείς κάναμε παπάδες,αλλά εκείνη την στιγμή ήταν πιο ζωηρή ήταν η ΑΕΚ.Σας έκατσε το λάθος του Πελετιέρι,μας έπιασε ψιλοπανικός τσουπ πάρε κ το δεύτερο.Ούτε κανέναν Γκαλλέτι είδα να κάνει παπάδες ,ούτε κανέναν Ντιόγο.ΚΑΝΕΝΑΝ.Μετά το 2-0 κάτι κανατε αλλά κ κείνη την στιγμή ευκαιρία έκανε η ΑΕΚ(δοκάρι Σκόκο).
 

Επισκέπτης
Πάντως ο Δώνης το κατάλαβε ότι έχουμε πρόβλημα στην ανάπτυξη και οργάνωση του παιχνιδιού!
Αν θυμάσαι όμως κύριε Δώνη ...προπονητής στην ΑΕΚ είσαι εσύ!
Ακόμα δεν το έχει καταλάβει και ούτε πρόκειται να το καταλάβει γιατί είναι πολύ λιγος!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Το "Μας έπαιξε για πλάκα" είναι υπερβολικό!Μέχρι το γκολ δεν νομίζω ότι έκανε κάποια σπουδαία εμφάνιση!Το μόνο που έβλεπες είναι ότι όντως έχει 3-4 πιο ποιοτικούς παίχτες!
Δηλαδή για το 4-0 πριν λίγους μήνες τι θα πούμε?
ακου γατούλη.
Επειδή έχω παίξει και μπαλλίτσα. Οταν ο προπό σας κατεβάζει για χου και με τάματα περιμένει να βάλετε γκολ πάει να πει ότι έχει καταλάβει και μόνος του τη διαφορά.
Εάν δεν έπαιζε ο γαύρος από το 30 χωρίς Ντου ντου (ο γαύρος είχε αποσυντονιστεί τελείως) για ένα τέταρτο τώρα δε θα έμπαινες καν να γράφεις απ την ξεφτίλα.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Ακόμα δεν το έχει καταλάβει και ούτε πρόκειται να το καταλάβει γιατί είναι πολύ λιγος!
κλάψεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 

Επισκέπτης
Καλά εγώ για τον Μπασινά τα λέω πριν ακόμα γίνει η μεταγραφή του στην ΑΕΚ!Αυτό δεν σημαίνει βέβαια ότι έχει αυτός την κύρια ευθύνη για την εικόνα της ομάδας...
την ευθυνη την εχει ο κοντινιο & ο δωνης..ακου 3 χρονια συμβολαιο στο σκηνωμα..χου ρε ακουπε..
οσο για τον δωνη..
οταν κατεβαζεις την ομαδα για να παρεις το χ με τσουκου-τσουκου & καθυστερησεις επιπεδου περιφερειακου,απεναντι σε παικτες με προσωπικοτητα,μετα αναβεις καντηλι που εφαγες μονο 2 παστελια..
αν καταλαβες σας ξεφτιλισε ο βησαριωνας με τον νταρκο..
οι παππουδες δηλαδη..
ο γεωργεας με το που ειδε τον τζολε εκλασε μεντες..
ο νταρκο σας τον καρφωσε 3 λεπτα μετα απο την εισοδο του..
τα υπολοιπα ηταν θεμα χρονου..
δυστηχως(για εμας τους οπαδους) σας λυπηθηκαν-λειτουργησαν επαγγελματικα οι παικτες μας..
γραφει η φωτεινουλα οτι εχετε ευκολο προγραμμα & οτι θα πατε καλυτερα..
πουτσες μπλε..
με ποιους???
 

Επισκέπτης
ακου γατούλη.
Επειδή έχω παίξει και μπαλλίτσα. Οταν ο προπό σας κατεβάζει για χου και με τάματα περιμένει να βάλετε γκολ πάει να πει ότι έχει καταλάβει και μόνος του τη διαφορά.
Εάν δεν έπαιζε ο γαύρος από το 30 χωρίς Ντου ντου (ο γαύρος είχε αποσυντονιστεί τελείως) για ένα τέταρτο τώρα δε θα έμπαινες καν να γράφεις απ την ξεφτίλα.
Συμφωνω, το κέντρο το είχε ο ολυμπιακος, μετα τον ντουντου ηταν λογικο νσ αποσυντονιστεί βάζοντας έναν πιτσιρικα που δεν έχει παίξει καθόλου φέτος!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
ακου γατούλη.
Επειδή έχω παίξει και μπαλλίτσα. Οταν ο προπό σας κατεβάζει για χου και με τάματα περιμένει να βάλετε γκολ πάει να πει ότι έχει καταλάβει και μόνος του τη διαφορά.
Εάν δεν έπαιζε ο γαύρος από το 30 χωρίς Ντου ντου (ο γαύρος είχε αποσυντονιστεί τελείως) για ένα τέταρτο τώρα δε θα έμπαινες καν να γράφεις απ την ξεφτίλα.
Ο Δώνης έτσι έπαιξε και με εσάς και με τον μΠάοκ και του βγήκε!Δεν το έκανε επειδή θεωρεί τον Ολυμπιακό υπερομάδα!Δηλαδή μέχρι το 30 που έπαιζε ο Ντου είδες μπαλλάρα???
 

Επισκέπτης
κλάψεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
Γιατί να κλάψω?
Λες και δεν το ήξερα ότι με τον Κυδώνη και τα λιμά μου μάζεψε ότι θα σερνόμαστε, τώρα οι δικαιολογίες δεν έχουμε γήπεδο και δεν μπορούμε να κάνουμε πρωταθλητισμό είναι του κώλου τα 9μερα!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Ούτε κανέναν Γκαλλέτι είδα να κάνει παπάδες ,ούτε κανέναν Ντιόγο.ΚΑΝΕΝΑΝ.Μετά το 2-0 κάτι κανατε αλλά κ κείνη την στιγμή ευκαιρία έκανε η ΑΕΚ(δοκάρι Σκόκο).
ρε μπάλλα βλέπεις;

ΣΕ ΠΟΣΟΥΣ ΡΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ Ο ΓΚΑΛΛΕΤΤΙ ΤΗΝ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΠΑΠΑΔΕΣ;

Πάρτε το χαμπάρι.
Εάν ο Γκαλέ έπαιζε σε σας, τώρα θα τον είχατε κρεμάσει στον ΙΣΤΟ..........
Τόσο άμπαλλοι είναι οι υπόλοιποι.

Ποιό καθαρό 2-0 σε ντέρμπυ έχω να δω πολύ καιρό ......

Και για να μην ξεχνιόμαστε.... 3 χρόνια έχετε να σκοράρετε στο τηγάνι......
 

Επισκέπτης
τα ιδια & τα ιδια γραφετε..μαλακισμενες δικαιολογιες & εντελως υποκειμενικες κρισεις με γνωμονα του πως θα θελατε να ειναι τα πραγματα..προσπαθειτε για αλλη μια φορα να δικαιολογησετε τα αδικαιολογητα..οκ..οτι πειτε..ετσι συνεχιστε & θα σας πηδαω ασαλιωτα για αλλα 15 χρονια..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Ο Δώνης έτσι έπαιξε και με εσάς και με τον μΠάοκ και του βγήκε!Δεν το έκανε επειδή θεωρεί τον Ολυμπιακό υπερομάδα!Δηλαδή μέχρι το 30 που έπαιζε ο Ντου είδες μπαλλάρα???

Αυτό είναι το μέγα σας λάθος.....
Οτι νομίζετε πώς ο γαύρος έχει πάρει 11 πρωταθλήματα απ τα 12 γιατί ταν ευνοεί μονίμως η παράγκα.
Ξύπνα Βασίλη.
Και μάθε μπάλλα.

Και σταμάτα να συγκρίνεις το γαύρο φέτος με το βάζελο και τον Μπάοκ.
Ο Κρόκους πληρώνει φέτος τις μαλακίες του προγραμματισμού του.
Η ομάδα η συγκεκριμένη είναι ο καλύτερος γαύρος μετά από αυτόν του Σκλεναρίκοβα και του Τζιό.

Τελεία.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ενώ εσύ από την πολύ μπαλλα που βλέπεις τυφλώθηκες κ φοράς γυαλιά.Ακόμα ψάχνω να δω τι έκανε χθες ο Γκαλλέτι.Για πες μας εσύ ρε μεγάλε Αλέφαντε που βλέπεις μπαλλα.
Απόρώ γιατί δεν σε έκαναν ακόμα σχολιαστή στην ΝΕΤ με τόσο τόπι που ξέρεις.Αν είχε παίξει χθες ο Γκλλέτι ο γαύρος θα είχε κάνει κ 4 ευκαιρίες απότα πλάγια.Μια έκανε έβαλε το γκολ,αλλά δεν ήλθε από σέντρα του Γκαλλέτι.Τι ερωτας είναι αυτός με τον Γκαλλέτι;;;μπας κ είναι τελικά ο Πλέζουρας κ του χεις τόση αγάπη;;;
 

iord

Μέγας
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.114
Κριτικές
12
Like
14
Πόντοι
4.175
ρε μαλάκες γι αυτό εσάς τους ΑΕΚτζήδες σας έχω στην πρέσσα..... Η αυτοκριτική έπεται της ψωλιάς...........
Αμα διαβάσεις ΤΙ γράφουν μερικοί εδώ για χθες θα χτυπάς το κεφάλι σου στον τοίχο εάν ξέρεις λίγη μπάλλα.

Εχθές χωρίς χαφ ο γαύρος σας έπαιζε για πλάκα. Ο Γκαλλέτι σας είχε κάνει από δεξιά γιογιο.
Μόλις μπήκε και ο Βησσαρίωνας από αριστερά και άρχισαν οι σωστές μπαλλιές τελείωσε το παραμύθι. Με κατεβασμένα τα σώβρακα χάσατε....
Το μόνο που μπορείτε να κρατήσετε από χθες είναι ο τσαμπουκάς του Κυργιάκου και η ποιότητα του Μουσουλμάνου.

Φιλε ετσι γινετε πριν απο καθε ντερμπι ολοι δοξαζουν την ομαδα τους κ μετα την ητα μουρμουρανε κ κανουν κριτικη.
Μην μου πεις οτι κ εσυ πριν τα 4 στο ΟΑΚΑ δεν ελεγες οτι δεν υπαρει πιθανοτητα να χασεις κ αλλα τετοια κ μετα την ητα δεν τους εκραζες...
Για σκεψου το λιγο
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Αυτό είναι το μέγα σας λάθος.....
Οτι νομίζετε πώς ο γαύρος έχει πάρει 11 πρωταθλήματα απ τα 12 γιατί ταν ευννοεί μονίμως η παράγκα.
Ξύπνα Βασίλη.
Και μάθε μπάλλα.

Και σταμάτα να συγκρίνεις το γαύρο φέτος με το βάζελο και τον Μπάοκ.
Ο Κρόκους πληρώνει φέτος τις μαλακίες του προγραμματισμού του.
Η ομάδα η συγκεκριμένη είναι ο καλύτερος γαύρος μετά από αυτόν του Σκλεναρίκοβα και του Τζιό.

Τελεία.
Ποιος μίλησε για παράγκα?Άσε που ο Κύρος ήταν αναπάντεχα καλός χθες...
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Πράκτωρ Ψιψινέλ,
σου διαφεύγει η λεπτομέρεια οτι έπαιζαν και στο ΟΥΕΦΑ πρίν απο 3 μέρες, ψαράδες μεν αλλά 90 λεπτά ήταν αυτά.
Συν τις απουσίες, τον τραυματισμό και το σπάσιμο της παρθενιάς του Παπαδόπουλου  :grin:
Καλά σας ήταν τα 2, τα λέμε στον επόμενο γύρο. Που θα κάνετε την καθιερωμένη κοιλιά εκείνη την περίοδο  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom