Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

koureli

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2008
Μηνύματα
133
Like
0
Πόντοι
1
5 ετησιες δοσεις των 120000000 πληρωσε ο κοκκαλης δηλαδη συνολο 600.000.000,αυτο ηταν το 60%?και που ηταν το κρατος τοσα χρονια που αρεγαν την Αεκ?2 φορες τον χρονο πηγαινανε την τελευταια 5ετια στην παε,γιατι το κανανε γαργαρα/
Περσονα παραπληροφορεις και δεν καταλαβαινω τον λογο,σου ειχα καπιοα εκτιμηση.
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
μονο στην ελλαδα αυτα!!!! στην ευρωπη φουντο θα πας!!!!
κολιτε ΠΑΝΕΞΙΠΝΟΤΑΤΕ η Ρεαλ χροστα,η Μιλαν χροστα,η Τσελσι χροστα...αλλα ιπαρχουν απο πισο εγγιιτες φραγκατοι και δε πτοχεβη η ομαδα,
κανε κανα μαθιμα λογιστικις η πολι φελολογια βλαφτη
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
ρε φιλε δεν μπορεις να γραφεις greeklish?εχεις καταξεσκισει την ελληνικη γλωσσα..αλβανος εισαι η γαυρος?
απλα αγραματος,κολιτε επιστιμονα
αλα μαλον εσι κανης παρεα μονο με κολονακιοτες και πιστιμονες
σε εφχαριστο παντος που καταλαβες οτι ειμε ΓΑΒΡΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!38
 

Επισκέπτης
Μην προσπαθείτε να εξηγήσετε σε άτομο που θεωρεί ότι αδικήθηκε ο φωστήρας και η παναχαική! Είναι εκτος τόπου και χρόνου το άτομο! Ο Φωστήρας είναι εκεί που του αξίζει!
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
Η ΑΕΚ χρωσστούσε 145 εκ.ευρώ.
Στο άρθρο 44 για να μπεις πρέπει να συναινέσει το 60% αυτών που χρωστάς.
Στη περίπτωση της ΑΕΚ αυτό το 60% το υπερκάλυπταν τα χρέη της εταιρείας σε ENIC και NETMED.Οι δύο εταιρείες υπέγραψαν να μπει η ΑΕΚ στο 44 όχι βέβαια για τη ψυχή της μάνας τους αλλά γιατί έτσι νομιμοποίησαν το ξέπλυμα χρήματος που έκαναν επί χρόνια στην Ελλάδα μέσω της ΑΕΚ.
Αν δε υπήρχαν τα χρέη σε ENIC και NETMED Η ΑΕΚ δε θα πληρούσε τους όρους για υπαγωγή στο 44.Πιθανότατα βέβαια να φτιαχνόταν κάποιος φωτογραφικός νόμος όπως έγινε για τον Ολυμπιακό στη περίπτωση Κοσκωτά.
Το δημόσιο δε μπορούσε να κοντράρει την υπόθεση 44 γιατί τότε η ΑΕΚ θα πτώχευε και το κράτος θα έχανε τα πάντα ενώ τώρα πήρε 28 εκ.ευρώ.
 

Επισκέπτης
Απλώς είναι μερικοί μαλάκες που υποτίθεται ότι κόπτονται για το δημόσιο χρήμα που χάθηκε αλλά σαν γνήσια κομματόσκυλα δεν τούς πείραξε ότι το κόμμα τους έφαγε τα λεφτά του απλού κόσμου από το χρηματιστήριο και ο λόγος που δεν τούς ενοχλεί είναι το ότι κατά πάσα πιθανότητα έβγαλαν και αυτοί λεφτά με αυτή την απάτη ενώ από τη ΑΕΚ δεν έβγαλαν φράγκο! Μαγκιά τους που εξαπάτησαν τον κόσμο αλλά να μην μιλάνε για τις υποτιθέμενες αδικημένες αξίες του Έλληνα πολίτη που πρώτα αυτοί εξευτέλισαν!
 

Επισκέπτης
Απλώς είναι μερικοί μαλάκες που υποτίθεται ότι κόπτονται για το δημόσιο χρήμα που χάθηκε αλλά σαν γνήσια κομματόσκυλα δεν τούς πείραξε ότι το κόμμα τους έφαγε τα λεφτά του απλού κόσμου από το χρηματιστήριο και ο λόγος που δεν τούς ενοχλεί είναι το ότι κατά πάσα πιθανότητα έβγαλαν και αυτοί λεφτά με αυτή την απάτη ενώ από τη ΑΕΚ δεν έβγαλαν φράγκο! Μαγκιά τους που εξαπάτησαν τον κόσμο αλλά να μην μιλάνε για τις υποτιθέμενες αδικημένες αξίες του Έλληνα πολίτη που πρώτα αυτοί εξευτέλισαν!
ρε μαλακα δηλαδη τωρα ειπες τον περσονα πασοκο???
κακομοιρη μου ουτε ο νιαγαρας δεν σε ξεπλενει..
ετοιμασου για χοντρα πουστριλικια..
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ρε μαλακα δηλαδη τωρα ειπες τον περσονα πασοκο???
κακομοιρη μου ουτε ο νιαγαρας δεν σε ξεπλενει..
ετοιμασου για χοντρα πουστριλικια..

ελα ρε στον μαη να σου ξηγησω το ονειρο.Που θα μας την πεις για το πουλεν μας.
 

Επισκέπτης
ρε μαλακα δηλαδη τωρα ειπες τον περσονα πασοκο???
κακομοιρη μου ουτε ο νιαγαρας δεν σε ξεπλενει..
ετοιμασου για χοντρα πουστριλικια..
Άστον να γαυγίζει, τον προκαλώ να το κάνει!
Τον παπάρα που και καλά τον πείραξε ο φωστήρας!
Συγκρίνει την ΑΕΚ με τον φωστήρα και την παναχαική!
Όταν σε αυτό το κράτος οι νόμοι θα εφαρμόζονται σε όλους ανεξαρτήτως πόσους ψήφους θα χάσουν ας με εξαφανίσουν άμα θέλουν! Γιατί να μην ρίξουν τον φωστήρα? για να μην χάσουν την ψήφο του περσονα!
Καλά σε έκαναν λιμο του ποδοσφαίρου!
Αλλά ναι ξέχασα ήταν ο φονιάς των μεγάλων, πριν 50 χρόνια!
Πολύ μανία με την αρχαιολογία αυτό το παιδί ποδοσφαιρικά(φωστήρας, λιβερπουλ)!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Η ΑΕΚ χρωσστούσε 145 εκ.ευρώ.
Στο άρθρο 44 για να μπεις πρέπει να συναινέσει το 60% αυτών που χρωστάς.
Στη περίπτωση της ΑΕΚ αυτό το 60% το υπερκάλυπταν τα χρέη της εταιρείας σε ENIC και NETMED.Οι δύο εταιρείες υπέγραψαν να μπει η ΑΕΚ στο 44 όχι βέβαια για τη ψυχή της μάνας τους αλλά γιατί έτσι νομιμοποίησαν το ξέπλυμα χρήματος που έκαναν επί χρόνια στην Ελλάδα μέσω της ΑΕΚ.
Αν δε υπήρχαν τα χρέη σε ENIC και NETMED Η ΑΕΚ δε θα πληρούσε τους όρους για υπαγωγή στο 44.Πιθανότατα βέβαια να φτιαχνόταν κάποιος φωτογραφικός νόμος όπως έγινε για τον Ολυμπιακό στη περίπτωση Κοσκωτά.
Το δημόσιο δε μπορούσε να κοντράρει την υπόθεση 44 γιατί τότε η ΑΕΚ θα πτώχευε και το κράτος θα έχανε τα πάντα ενώ τώρα πήρε 28 εκ.ευρώ.
τα τιμολόγια παρακαλώ με τα 28 εκ ευρώ μπορώ να δω;
Εγώ επίσημα από τον Ελ Σιντίνιό σας ξέρω 5....
Οσο για τους λοιπούς, το τι παρασκήνιο έπεσε ας μην το συζητήσουμε.

Μαλάκα Ταράτσα το λίπος έχει φτάσει στον εγκέφαλο και δεν καταλαβαίνεις ή κάνεις πως δεν καταλαβαίνεις τι θέλω να πω....
Σε γαμάω και σένα και την ΑΕΚ σου και τον Μπάοκ σου και τοη Μάντζεστερ σου....
Το ξέρω ότι είναι Ωραία με την πούτσα του φονέα.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Άστον να γαυγίζει, τον προκαλώ να το κάνει!
Τον παπάρα που και καλά τον πείραξε ο φωστήρας!
Συγκρίνει την ΑΕΚ με τον φωστήρα και την παναχαική!
Όταν σε αυτό το κράτος οι νόμοι θα εφαρμόζονται σε όλους ανεξαρτήτως πόσους ψήφους θα χάσουν ας με εξαφανίσουν άμα θέλουν! Γιατί να μην ρίξουν τον φωστήρα? για να μην χάσουν την ψήφο του περσονα!
Καλά σε έκαναν λιμο του ποδοσφαίρου!
Αλλά ναι ξέχασα ήταν ο φονιάς των μεγάλων, πριν 50 χρόνια!
Πολύ μανία με την αρχαιολογία αυτό το παιδί ποδοσφαιρικά(φωστήρας, λιβερπουλ)!

γαμώ το πασόκ σου και την ΑΕΚ σου........
Ολους εκτός από τον Γραννίτσα...
Ο μόνος που κατάλαβε ότι τα μπάζα πρέπει να στεγάζονται σε μπάζα και υλοποίησε το πρότζεκτ.
 

koureli

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2008
Μηνύματα
133
Like
0
Πόντοι
1
γαμώ το πασόκ σου και την ΑΕΚ σου........
Ολους εκτός από τον Γραννίτσα...
Ο μόνος που κατάλαβε ότι τα μπάζα πρέπει να στεγάζονται σε μπάζα και υλοποίησε το πρότζεκτ.

κι εκτος τον Κοκκαλη,που τα περνεις απο εκει!!
ειδα κατι μπαζα στην Κυπρο δεν τα φερνεις απο δω μια βολτα.
Ουστ απο εδω ασχολειθειτε με την ομαδα σας και αστε την Αεκαρα στην ησυχια της.ουτε στο στομα σας δεν πρρεπει να τη βαζετε.τα τιμολογια θες??φερε μου πρωτα τα τιμολογια του αφεντικου σου(κοκκαλη) και μετα μιλας.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
κι εκτος τον Κοκκαλη,που τα περνεις απο εκει!!
ειδα κατι μπαζα στην Κυπρο δεν τα φερνεις απο δω μια βολτα.
Ουστ απο εδω ασχολειθειτε με την ομαδα σας και αστε την Αεκαρα στην ησυχια της.ουτε στο στομα σας δεν πρρεπει να τη βαζετε.τα τιμολογια θες??φερε μου πρωτα τα τιμολογια του αφεντικου σου(κοκκαλη) και μετα μιλας.
το κρόκους δεν είναι αφεντικό μου.......
γαμιάς σου είναι 15 χρόνια και δε θες να το πάρεις αποφαση.....
και κλαψομουνιάζεσαι κιόλας κάνοντας σημαία σου την ηθική....
Ρε μιλάνε οι πουτάνες για ΣΜΝ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom