Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

koureli

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2008
Μηνύματα
133
Like
0
Πόντοι
1
το κρόκους δεν είναι αφεντικό μου.......
γαμιάς σου είναι 15 χρόνια και δε θες να το πάρεις αποφαση.....
και κλαψομουνιάζεσαι κιόλας κάνοντας σημαία σου την ηθική....
Ρε μιλάνε οι πουτάνες για ΣΜΝ;

ηθικη στο ποδοσφαιρο δεν υπαρχει,το ξερουμε ολοι.τωρα φια το αν διαφωνεις κατα ποσο πρεπει να γκρινιαζουμε για το περσινο πρωταθλημα.... :uglystupid:!τι να σου πω,δεν μπαινω στην διαδικασια να σχολασω.
βαζελος που στηριζει με ψεματα τον κοκκαλη για μενα εχει πουλημενη συνειδηση,μπορει να κανω λαθος αλλα το πιστευω.
τωρα αυτο για τις πουτανες και τα σμν,δεν τα γνωριζω να σου πω την αληθεια αλλα αφηνομαι στην Σοφια σου επι του θεματος :2funny: :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
ηθικη στο ποδοσφαιρο δεν υπαρχει,το ξερουμε ολοι.τωρα φια το αν διαφωνεις κατα ποσο πρεπει να γκρινιαζουμε για το περσινο πρωταθλημα.... :uglystupid:!τι να σου πω,δεν μπαινω στην διαδικασια να σχολασω.
βαζελος που στηριζει με ψεματα τον κοκκαλη για μενα εχει πουλημενη συνειδηση,μπορει να κανω λαθος αλλα το πιστευω.
τωρα αυτο για τις πουτανες και τα σμν,δεν τα γνωριζω να σου πω την αληθεια αλλα αφηνομαι στην Σοφια σου επι του θεματος :2funny: :2funny:
το ότι τα χώνω σε ΑΕκόνια που γκρινιάζουν για το ίδιο το σύστημα που υπηρέτησαν δεν πάει να πει πως επικροτώ τον Κόκκαλη. Λογική κουφέτο...
αλλά πότε θα μου πεις υπήρχε λογική στους ΑΕΚτζήδες για να την χρησιμοποιήσουν τώρα.
με καθαρά ποδοσφαιρικούς όρους πήρατε το πρωτάθλημα πέρσυ.....
ΟΚ. Εάν είχατε αρχίδια ας παοσύρατε την ομάδα απ το πρωτάθλημα μόλις πήρε ο γαύρος τους πόντους πίσω απο την ΕΠΟ. Ολα τα άλλα είναι για να περνά η ώρα......
Τ αρχίδια τα δείχνεις όταν πρέπει. Δε λές ότι έχεις αφού σε γαμήσουν.
 

koureli

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2008
Μηνύματα
133
Like
0
Πόντοι
1
το ότι τα χώνω σε ΑΕκόνια που γκρινιάζουν για το ίδιο το σύστημα που υπηρέτησαν δεν πάει να πει πως επικροτώ τον Κόκκαλη. Λογική κουφέτο...
αλλά πότε θα μου πεις υπήρχε λογική στους ΑΕΚτζήδες για να την χρησιμοποιήσουν τώρα.
με καθαρά ποδοσφαιρικούς όρους πήρατε το πρωτάθλημα πέρσυ.....
ΟΚ. Εάν είχατε αρχίδια ας παοσύρατε την ομάδα απ το πρωτάθλημα μόλις πήρε ο γαύρος τους πόντους πίσω απο την ΕΠΟ. Ολα τα άλλα είναι για να περνά η ώρα......
Τ αρχίδια τα δείχνεις όταν πρέπει. Δε λές ότι έχεις αφού σε γαμήσουν.

για να παιζεις με βαθμους μειον?τι λες τωρα?ξερεις τι λες?δεν αμφιβαλω οτι εγιναν λαθοι,αλλα ολοι μιλαγαν και πριν,δεν ειχε κανεις φιλοδοξια να βγει δευτερος.μια χαρα λογικοι εχουμε,εσεις οι ευρωπεοι που σας αρεσουν τα κιτρινα τα πεοι τι λογικοι εχετε.που θελατε να παρετε το τσαμπιονς λιγκ με τον Μουν και τον Βυντρα.
α ρε αυριο κρυμενοι στα λαγουμια τους θα ειναι ολοι οι ευρωπεοι. :headbang: :headbang:
 

sonoras

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2008
Μηνύματα
88
Like
2
Πόντοι
0
Καλημέρα λαέ της Α.Ε.Κ. Η Κυριακή φτάνει και σιγά σιγά οι πουτάνες μας ξεσηκώνονται και βγάζουν γλώσσα, για δήθεν special περιποιήσεις και τέτοια, για να δούμε η φαντασία μου οργιάζει.

 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
σε παρακολουθω μερες τωρα ολο λογια, λογια λογια εισαι!
για να σε δω την κυριακη το βραδυ φιλαρακι τι θα σκαρφιστεις παλι να πεις!
αντε την καλημερα μου, και χαλαρα γιατι και καποιοι "αλλοι" πριν κανενα μηνα ειχαν βγαλει γλωσσα και απο χτες εχουν βαλει την ουρα στα σκελια....
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα αδέλφια μου-καλημέρα ΑΕΚΑΡΕΣ-ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΔΙΚΕΦΑΛΟΙ ΑΕΤΟΙ.

Καταρχάς για το χθεσινό 3-1 της Ανορθωσάρας του δικού μας Κετσπάγια επί του λίγου-όπως αποδεικνύεται ΠΑΟ-έχω να πω ένα τεράστιο ΜΠΡΑΒΟ και ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ όχι για να πικάρω τους φίλους βάζελους,αλλά γιατί ως Έλλην χαίρομαι που το Κυπριακό ποδόσφαιρο προοδεύει κ μάλιστα προοδεύει με σωστά βήματα και καλό θα ήταν να παραδειγματιστούνε οι δικοί μας εδώ κ να διώξουν την σαπίλα που ταλανίζει χρόνια το δύσμοιρο ποδόσφαιρο μας κ να διώξει όλα αυτά τα λαμόγια,γιατί έτσι όπως πάμε σε μερικά χρόνια δεν θα μας γαμάνε οι Κυπριακές ομάδες,αλλά οι ομάδες από τις νήσους Φερόες :rockon: :rockon: :rockon:

ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΤΙΜΟΥΡ ΚΕΤΣΠΑΓΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΚΟΛΟΣΣΟ ΤΡΑΙΑΝΟ ΔΕΛΛΑ-που αρχίζει να μου λείπει λίγο
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Μπράβο κ στην ομάδα μπάσκετ που κρατήσανε τον Χρήστο Ταπούτο.Νομίζω ότι κα΄ναμε ένα αξιοπρεπές ρόστερ,και αν εξαιρέσουμε τους δύο απαταιωνίους,νομίζω ότι στην έδρα μας οι υπόλοιποι δύσκολα θα περάσουν.Πότε ξεκινάει το μπάσκετ κ πότε είναι το πρωτο ματς στην έδρα μας παιδιά;;;
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Και πάμε στα της ΑΡΡΩΣΤΙΑΣ.Δύσκολα φάινεται ότι θα παίξει βασικός ο Τζιμπούρ αφού το πρόβλημα της χοδροπάθειας που τον ταλαιπωρεί,αυ΄το δείχνει.

Ελπίζω ο Δώνης στο προκάτ να χρησιμοποιήσει τους Αλεξό και Γεωργέα,γιατί ειδάλλως θα έχουμε άσχημα ντράβαλα πίσω
 

sonoras

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2008
Μηνύματα
88
Like
2
Πόντοι
0
Σκοτεινέ όπως σου είπα και εχτές αλλαγή γίνεται όποιος δεν μιλάει, και για αυτό τον λόγω ξέχνα τον Αλεξό στην θέση του ζεϊμπέκισταν
 

sonoras

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2008
Μηνύματα
88
Like
2
Πόντοι
0
Για Γεωργέα μάλιστα, ποιος θα μιλήσει ο Ρατήνιο?
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Σκοτεινέ όπως σου είπα και εχτές αλλαγή γίνεται όποιος δεν μιλάει, και για αυτό τον λόγω ξέχνα τον Αλεξό στην θέση του ζεϊμπέκισταν


Για κάντο μου λίγο αδελφέ πιο λιανά,γιατί δυσκολεύομαι να σε καταλάβω.
 

sonoras

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2008
Μηνύματα
88
Like
2
Πόντοι
0
Θέλω να σου πω ότι οκ καλός ο Δώνης φιλόδοξος όλα καλά. Αλλά κάνει καραμπάμ ότι μασάει στις αλλαγές, δεν μπορεί να σέρνεται ο Μπασινάς τρία παιχνίδια σερί και ο Μαιστόροβιτς και να μου κάνεις αλλαγή τον Λαγό με τον Χετεμαι, τον Ράμος με τον Γεωργέα και να έχεις τα πουστόπαιδα που πέρνουν από 1 εκ. να σέρνονται. Πέτα τους έξω στο 30’’ να καταλάβουν. Θυμάσαι τι έκανε ο Βαλβέρδε στον Λέτο?
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Καλημέρα αδέλφια μου-καλημέρα ΑΕΚΑΡΕΣ-ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΔΙΚΕΦΑΛΟΙ ΑΕΤΟΙ.

Καταρχάς για το χθεσινό 3-1 της Ανορθωσάρας του δικού μας Κετσπάγια επί του λίγου-όπως αποδεικνύεται ΠΑΟ-έχω να πω ένα τεράστιο ΜΠΡΑΒΟ και ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ όχι για να πικάρω τους φίλους βάζελους,αλλά γιατί ως Έλλην χαίρομαι που το Κυπριακό ποδόσφαιρο προοδεύει κ μάλιστα προοδεύει με σωστά βήματα και καλό θα ήταν να παραδειγματιστούνε οι δικοί μας εδώ κ να διώξουν την σαπίλα που ταλανίζει χρόνια το δύσμοιρο ποδόσφαιρο μας κ να διώξει όλα αυτά τα λαμόγια,γιατί έτσι όπως πάμε σε μερικά χρόνια δεν θα μας γαμάνε οι Κυπριακές ομάδες,αλλά οι ομάδες από τις νήσους Φερόες :rockon: :rockon: :rockon:

ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΤΙΜΟΥΡ ΚΕΤΣΠΑΓΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΚΟΛΟΣΣΟ ΤΡΑΙΑΝΟ ΔΕΛΛΑ-που αρχίζει να μου λείπει λίγο

ωραία τα λες.....
Και συμφωνώ σε όλα....
Λύσε μου όμως μια απορία εσύ που θέλεις να καθαρίσει το ποδόσφαιρο από τα λαμόγια....

Κάποτε ο Κετσπάγια αποτέλεσε λύση για την ΑΕΚ και νομίζω ότι προτιμήσατε τον Φερέρ (αυτόν που πληρώνετε ακόμη).
Αυτές τις επιλογές γιατί ποτε κανείς στην Ελλάδα δεν τις πληρώνει;
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Θα σου πω.Τον Κετσπάγια τυχαίνει να τον γνωρίζω-γιατί πηγαίνω συχνά Κύπρο κ τυχαίνει γείτονας κ καλός φίλος του κουμπαρου μου στην Λάρνακα.Μια φορά που βρεθήκαμε(και μάλιστα λίγο μετά την απόλυση Φερέρ) κ μέσα στον εκστασιασμό μου που τον είδα τον ρώτησα γιατί δεν έρχεται στην ΑΕΚ.
Μου είπε ότι είχε πρόταση τότε,ο Δώνης ήρθε ως 2η επιλογή,αλλά τη απέρριψε γιατί είναι πολύ ευτυχισμένος στην Κύπρο,δεν υπάρχει η σαπίλα της Ελλάδας-είναι πιο αξιοκρατικό,στην Κύπρο δεν το έχουν αναγάγει το ποδόσφαιρο σε πόλεμο και εμμονή,δεν υπάρχει το άγχος κ η πίεση των οπαδών όπως στην Ελλάδα κ μου τελείωσε με την φράση:''εγώ την μπάλλα την έχω σαν χόμπι,δεν είμαι προπονητής για να βγάζω το ψωμί μου(έχει όλες τις αντιπροσωπείες της SUZUKI στο νησί),γιατί να πάω κάπου που από την αρχή ξέρω ότι θα έχω άγχος κ όπου όλα ΔΕΝ ΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ.''

Καλύτερα στα φτωχά Κυπριάκά γήπεδα κ ας μην έχουν την αίγλη των δικών μας,παρά στα άγχη των δικών μας.

Από τότε κατάλαβα πολλά για το Ελληνικό ποδόσφαιρο.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Καλημέρα! :rockon:
Μπράβο στην ΑΕΚΑΡΑ που κράτησε τον Ταπούτο! :rockon: :rockon: :rockon:
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.231
Like
448
Πόντοι
36
γιατί να πάω κάπου που από την αρχή ξέρω ότι θα έχω άγχος κ όπου όλα ΔΕΝ ΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ.

Σοφό. :sunglasses:

Καλημέρα :)

Και πιο ψύχραιμα που τα βλέπω σήμερα (πόσταρα χθες στο ΠΡΑΣΙΝΟ thread, όπου γνωστός τσάτσος προκαλούσε και έβριζε ασύστολα και πάλι με την ανοχή της διοίκησης), μπορώ να ξαναπώ (αν και ίσως είναι ΠΟΛΥ νωρίς):

Ο 10Κ μου φαίνεται εκτός τόπου και χρόνου.

ΝΑΙ, δεν έχουμε στόπερ, ΝΑΙ, στράβωσε απρόσμενα ο αγώνας και βρεθήκαμε 2 γκολ πίσω από το πουθενά (χωρίς φάση) ενώ φαινόταν να το έχουμε το παιχνίδι,ΑΛΛΑ:

ΚΑΙ έστησε λάθος την ομάδα ΚΑΙ κοιμόταν στον πάγκο. Όπως την Α' αγωνιστική ΟΑΚΑ δλδ  ;)
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Σοφό. :sunglasses:

Καλημέρα :)

Και πιο ψύχραιμα που τα βλέπω σήμερα (πόσταρα χθες στο ΠΡΑΣΙΝΟ thread, όπου γνωστός τσάτσος προκαλούσε και έβριζε ασύστολα και πάλι με την ανοχή της διοίκησης), μπορώ να ξαναπώ (αν και ίσως είναι ΠΟΛΥ νωρίς):

Ο 10Κ μου φαίνεται εκτός τόπου και χρόνου.

ΝΑΙ, δεν έχουμε στόπερ, ΝΑΙ, στράβωσε απρόσμενα ο αγώνας και βρεθήκαμε 2 γκολ πίσω από το πουθενά (χωρίς φάση) ενώ φαινόταν να το έχουμε το παιχνίδι,ΑΛΛΑ:

ΚΑΙ έστησε λάθος την ομάδα ΚΑΙ κοιμόταν στον πάγκο. Όπως την Α' αγωνιστική ΟΑΚΑ δλδ  ;)

Σήμερα το πρωί που ξύπνησα κ βγήκα έξω από το σπίτι,μύριζε πρίγκηπας στην ατμόσφαιρα,χτιστέ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom