Νέα

Προβλέψεις για την οικονομική κρίση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα trikardos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Η οικονομική κατάσταση είναι αυτή που μας παρουσιάζουν;

  • Είναι χειρότερη

    Ψήφοι: 3 100,0%
  • Είναι καλύτερη

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Είναι ακριβής

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    3

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Ολοι μας το καταλαβενουμε πλεον, το νοιοθουμε ή ηδη το αισθανομαστε, η οικονομια δεν παει καλα. Τι λετε και εσεις ρε αδελφια ; Θα την βγαλουμε περα ή αστα να πανε θα μας πανε μαμιοντας ; Τι προβλεπετε  να γινει ;
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Αν και δεν σηκώνουν προβλέψεις αυτά τα πράγματα, μάλλον μας περιμένουν ζόρια πολλούς από εμάς. Δεν θέλει όμως μοιρολατρεία
 
OP
OP
T

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Τι ενοεις φιλε μου ; Να κατεβουμε στους δρομους ή  εχεις να προτυνεις κατι; :ak: :uzi:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Ολοι μας το καταλαβενουμε πλεον, το νοιοθουμε ή ηδη το αισθανομαστε, η οικονομια δεν παει καλα. Τι λετε και εσεις ρε αδελφια ; Θα την βγαλουμε περα ή αστα να πανε θα μας πανε μαμιοντας ; Τι προβλεπετε  να γινει ;
Μας τον βαζουνε χωρις σαλιο,ελευθερος επαγγελματιας ειμαι καθε τρις και λιγο να κλεισιμο βιβλιων να τακτικος ελεχγος να περαιωση τι αλλο εμεινε δεν ξερω, και τα δυο κοματα πως να μας τα περνουνε ξερουν γι'αυτο λεω χωρις ΣΑΛΙΟ
 
OP
OP
T

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Φιλε Γιωργο δεν  λεω για τις φορομπηχτικες, υπαρχει κριση και θα πεινασουμε
 
OP
OP
T

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Αν και ειμαι αισιοδοξος ανθρωπος και πολαμαω σε δυσκολα μετοπα, νομιζω οτι ηδη εχει γινει ενα μικρο ΚΡΑΧ στο ελλαδισταν, απλος δεν το ειπαν καθαρα ακομα στις ειδησεις και ολοι εμεις δεν θελουμε απλος να το δουμε ή να το ακουσαμε.
Καποιο βραδακι στις οχτο θα μα ςτο σκασουν και θα μηνουμε με τον πουλο στο χερι.
Τοτε θα ειναι το μεγαλο ΜΠΑΜ

 

alexispap32

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
:headbang: αν βγαλουμε χειμωνα μαγκεσ θα ειμαστε αρχοντεσ
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
ολα πανε καλα και ορεα καθε μερ α τροο κοτο και πινο πρασινι,και βεζινα βαζο παντα 20 εβρο
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
Συναγωνιστες θα συμβουν πολυ μεγαλα γεγονοτα εξαιτιας της κρισης τοσο γεωπολιτικα οσο και κοινωνικα το σιγουρο ειναι οτι για αλλη μια φορα θα την πληρωσουν οι ανθρωποι που δεν φταινε ριχτε μια ματια στην ιστορια και θα το διαπιστωσετε
 
OP
OP
T

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Καλα τον χειμωνα κουτσα κουτσα θα τον βγαλουμε. Αλλα με την ανεργεια που γιγαντονεται καθημερινα και την χρηματικη ελειψη απο τον Σεπτεμβρη θα ειναι τα πολυ χειροτερα. Αυτο που με χαλαει ειναι οτι οι κρατουντες σφυριζουνε αδιαφορα. Δεν εχουν τον θεο τους οι αφιλοτιμοι, δεν σταζει αιμα μεσα τους.
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Συναγωνιστες θα συμβουν πολυ μεγαλα γεγονοτα εξαιτιας της κρισης τοσο γεωπολιτικα οσο και κοινωνικα το σιγουρο ειναι οτι για αλλη μια φορα θα την πληρωσουν οι ανθρωποι που δεν φταινε ριχτε μια ματια στην ιστορια και θα το διαπιστωσετε
παντα η αθροπι φτενε γιατι κιμοντε,εγο δε κιμαμε ποτε κιτο τι δουλιτσα μου ,παο καφενε,τροο κοτο , πινο πρασινι,ιμε και εμργιτικοσ πολιτισ γιατι βλεπο καθε δετερα και πεπτι τρανταφιλο και κιμ κλισμιαν!!!!!!!!!!!!!
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
εγώ 10€...κ πολλά είναι...η BMW πάει 10-20 μέτρα...αλλά πουλάω μούρη..όσο κρατάει....:) :) :)
ισε σιμπιφτικοσ,το καλιτερο ινε να βανισ το αποξο φεραρι και μεσα μιχανι χουνταη
 

Επισκέπτης
ισε σιμπιφτικοσ,το καλιτερο ινε να βανισ το αποξο φεραρι και μεσα μιχανι χουνταη

αυτό το έχω κάνει στο Φίατ το πούντο που έχω....του έχω βάλει σηματάκια της φερράρι...γκαζώνω στα φανάρια....κ μια μπούκα...τόοοοοοοοοοση με το συμπάθειο.....αλλά για κόντρες δεν είναι...γιατι δεν έχω λεφτά για βενζίνη...
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
Καλα τον χειμωνα κουτσα κουτσα θα τον βγαλουμε. Αλλα με την ανεργεια που γιγαντονεται καθημερινα και την χρηματικη ελειψη απο τον Σεπτεμβρη θα ειναι τα πολυ χειροτερα. Αυτο που με χαλαει ειναι οτι οι κρατουντες σφυριζουνε αδιαφορα. Δεν εχουν τον θεο τους οι αφιλοτιμοι, δεν σταζει αιμα μεσα τους.
Αγαπητε συναγωνηστη κατα τις εν λογο κρισης της ανθρωποτητας οι κρατουντες παντα σφυριζαν αδιαφορα οι λογοι ειναι απλοι 1)Η κυριοι υπετιοι των γεγωνοτων ειναι αυτη και 2)Μας εχουν γραμενους στα ΑΡΧΙΔΙΑ τους
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
αυτό το έχω κάνει το Φίατ το πούντο που έχω....του έχω βάλει σηματάκια της φερράρι...γκαζώνω στα φανάρια....κ μια μπούκα...τόοοοοοοοοοση με το συμπάθειο.....αλλά για κόντρες δεν είναι...γιατι δεν έχω λεφτά για βενζίνη...
να βανισ ιδροξιδιο του ιδρογονου
 
OP
OP
T

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Μενω αφωνος το ποσο γρηγορα μαζευτικε το εμισθο φασισταριο στο θερντ για να υποβιβασει τον διαλογο. Μηπος ειναι κανενας εδω μεσα, απο τους κουκουλοφορους που τα σπανε για να καταστρεψουν μια διαμαρτηρια και αποπροσανατοληζουν την συζητηση. ΡΕ ΟΥΣΤ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom