Νέα

Πράγματα που κάποιος θα πρέπει να έχει κάνει μεχρι τα 30

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 822
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Είναι απλό, όταν μία γυναίκα λέει ναι, εννοεί ίσως, όταν λέει ίσως, εννοεί όχι και όταν λέει όχι, εννοεί ναι.  :grin:
Όχι είναι ακόμα ποιο απλό. Η γυναίκα έχει πάντα δίκιο ακόμα και όταν δεν έχει πει τίποτα. Όταν ένας άντρας λέει κάτι και κατά τύχη διαφωνήσει η γυναίκα μαζί του είναι επειδή έκανε λάθος διατύπωση και ήθελε να πει ότι και η γυναίκα.Τέλος η γυναίκα είναι το μόνο πλάσμα στη γη που τρώει κάθε βράδυ ένα οικογενιακό παγωτό και καταφέρνει το σάββατο να έχει χάσει 2-3 κιλά.Κάθε σάββατο.
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Όχι είναι ακόμα ποιο απλό. Η γυναίκα έχει πάντα δίκιο ακόμα και όταν δεν έχει πει τίποτα. Όταν ένας άντρας λέει κάτι και κατά τύχη διαφωνήσει η γυναίκα μαζί του είναι επειδή έκανε λάθος διατύπωση και ήθελε να πει ότι και η γυναίκα.Τέλος η γυναίκα είναι το μόνο πλάσμα στη γη που τρώει κάθε βράδυ ένα οικογενιακό παγωτό και καταφέρνει το σάββατο να έχει χάσει 2-3 κιλά.Κάθε σάββατο.
πως κάνεις ετσι για ενα γλυκακι?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
Η πραγματική ζωή μετά τα 30 αρχιζει
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Μετά τα 70-80 πάμε στην κατηγορία νεκροφιλία... :grin:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Τώρα ανέβασες πολύ τον πήχυ.
ριγκάκια???  :think:

....να τους κάνει ηγεμονικό σάντουιτς!!! Θα μείνεις εμβρόντητη!

Ψάξε λίγο το θέμα και ένας νέος κόσμος θα αποκαλυφθεί μπροστά σου. :grin:
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
....να τους κάνει ηγεμονικό σάντουιτς!!! Θα μείνεις εμβρόντητη!

Ψάξε λίγο το θέμα και ένας νέος κόσμος θα αποκαλυφθεί μπροστά σου. :grin:
Αποκαλύφθηκε όντως!!!
:bounce: :bounce:

Την άκουσα κανονικά  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.908
Like
12.946
Πόντοι
2.606
σε στυση ειμαι απο 17 ως 19,5, αλλα δεν με ενδιαφερει μεσα που μπαινει δεν φαινεται ποσο ειναι.
στερημενος ενιωθα μεχρι το στρατο, μετα εγινα ανδρας. και χορτασα μουνια, οσο χορταινονται τελος παντων. δηλαδη και εσυ στο σεξ καταληγεις? και εγω σεξ και φαγητο εβαλα ως συχνες απολαυσεις, κατι αλλο καμια ιδεα?
17 εώς 19,5 ; Πρώτη φορά ακούω για πουτσα ακορντεόν  :think: παίζουν θερμικες διαστολες συστολες  τυπε ;
 

Επισκέπτης
Αν και εχω σχεδον μια δεκαετια μπροστα, τι με μενει να κανω μεχρι τα τριαντα, οικογενεια θα κανω μετα τα 30 λεφτα το ιδιο  :cheesy: το μονο που με μενει αλλα δεν ειναι στο δικο μου χερι να δω πρωταθλητη τον ΠΑΟΚ  :P μεχρι την επομενη δεκαετια μου.. του πουστη οχτω χρονια γεματα εχω που ισουται με εννια ποδοσφαιρικες σεζον  :grin:
 

heimweh_64

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2011
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
6
Like
304
Πόντοι
296
Αν και εχω σχεδον μια δεκαετια μπροστα, τι με μενει να κανω μεχρι τα τριαντα, οικογενεια θα κανω μετα τα 30 λεφτα το ιδιο  :cheesy: το μονο που με μενει αλλα δεν ειναι στο δικο μου χερι να δω πρωταθλητη τον ΠΑΟΚ  :P μεχρι την επομενη δεκαετια μου.. του πουστη οχτω χρονια γεματα εχω που ισουται με εννια ποδοσφαιρικες σεζον  :grin:


σώθηκες τώρα.
 

Επισκέπτης
ωραιο θεμα αλλα θα απαντησω καπως διαφορετικα..τι δεν πρεπει να εχει κανει καποιος οταν θα ειναι 30..1.να μην εχει συνηθισει στο ετοιμο χρημα(απο γονεις κλπ)2.να μην εχει γαμησει μονο σε πορνες 3,να μην εχει χασει αδικα τον χρονο του(ναχει παρει καποιο πτυχιο η ναχει καποια ενσημα εστω)4.να μην εχει γινει αλκοολικος 5.να μην εχει χασει λεφτα στον τζογο 6.να μην μενει ακομα με τους δικους του 7.να μην εχει παρει ναρκωτικα..
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
ωραιο θεμα αλλα θα απαντησω καπως διαφορετικα..τι δεν πρεπει να εχει κανει καποιος οταν θα ειναι 30..1.να μην εχει συνηθισει στο ετοιμο χρημα(απο γονεις κλπ)2.να μην εχει γαμησει μονο σε πορνες 3,να μην εχει χασει αδικα τον χρονο του(ναχει παρει καποιο πτυχιο η ναχει καποια ενσημα εστω)4.να μην εχει γινει αλκοολικος 5.να μην εχει χασει λεφτα στον τζογο 6.να μην μενει ακομα με τους δικους του 7.να μην εχει παρει ναρκωτικα..

Δηλαδή,μετά να πάρει ναρκωτικά.....;  :S :S :S :think: :think: :think:
 
OP
OP
duskolieggrafi

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
ωραιο θεμα αλλα θα απαντησω καπως διαφορετικα..τι δεν πρεπει να εχει κανει καποιος οταν θα ειναι 30..1.να μην εχει συνηθισει στο ετοιμο χρημα(απο γονεις κλπ)2.να μην εχει γαμησει μονο σε πορνες 3,να μην εχει χασει αδικα τον χρονο του(ναχει παρει καποιο πτυχιο η ναχει καποια ενσημα εστω)4.να μην εχει γινει αλκοολικος 5.να μην εχει χασει λεφτα στον τζογο 6.να μην μενει ακομα με τους δικους του 7.να μην εχει παρει ναρκωτικα..

Γιατί ρε τύπε, τι έχεις ενάντια στον τζόγο και τα ναρκωτικά  :huh:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom