Νέα

Πράγματα που κάποιος θα πρέπει να έχει κάνει μεχρι τα 30

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 822
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Πίπα χωρίς μασέλα?
 

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης (1).jpg
    αρχείο λήψης (1).jpg
    6 KB · Εμφανίσεις: 16

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
ειναι λιγο στεγνη και βαζει λιπαντικο αλλα επειδη ειναι μικροκαμωμενη και με βυζαρες εχει καλες αναλογιες

Γλυτωνεις και λεφτα για τις καποτες τυπε
Χυνεις μεσα και εχεις το κεφαλι σου ησυχο
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
φυσιολογικό στην ηλικία της!!!
οι βυζαρες ομως δεν ειναι φυσιολογικα σκληρες και μεγαλες και ενω φαινονται κατι αχνα σημαδια κατω, αρνειται κατηγορηματικα οτι εχει βαλει σιλικονη  :tickedoff: :tickedoff: αλλα δεν ειναι τα μονα ψεματα που μου λεει τελος παντων....
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Όταν θα δουλέψεις σαν poolboy θα μας πεις κ εσυ την εμπειρια σου.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Θα είναι οι κύνδινοι του επαγγέλματος!! Αλλά αυτά στην αρχή...μέχρι να χτίσω πελατεία και βιογραφικό.Μετά θα διαλέγω εγώ σπίτια  :P
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
Γλυτωνεις και λεφτα για τις καποτες τυπε
Χυνεις μεσα και εχεις το κεφαλι σου ησυχο
ελαχιστες φορες το εχουμε κανει χωρις προφυλακτικο, με φοβαται για τι μπορω να κουβαλαω και με ποιες μπορει να πηγαινω, ευτυχως εχει παντα δικες τις καποτες σπιτι της και δεν ξοδευομαι. αλλα η απολαυση μικροτερη  :tickedoff: :tickedoff:
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
οι βυζαρες ομως δεν ειναι φυσιολογικα σκληρες και μεγαλες και ενω φαινονται κατι αχνα σημαδια κατω, αρνειται κατηγορηματικα οτι εχει βαλει σιλικονη  :tickedoff: :tickedoff: αλλα δεν ειναι τα μονα ψεματα που μου λεει τελος παντων....
Τι άλλο λέει?? Βασικά νομιζα οτι σε τετοια ηλικια οι γυναικες δεν εχουν διαθεση για σεξ  :huh:
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Τι άλλο λέει?? Βασικά νομιζα οτι σε τετοια ηλικια οι γυναικες δεν εχουν διαθεση για σεξ  :huh:
Κάπου είχα διαβάσει (για να γίνω καλύτερος στη δουλειά μου όχι τίποτα άλλο  :P) ότι οι γυναίκες ευχαρηστιούνται και θέλουν σεξ μέχρι τα 70 και βάλε.Μάλιστα το άρθρο έλεγε ότι στα 40 έχουν μια μεγάλη σεξουαλικη αφύπνηση και στα 70 (!!) έχουν την δεύτερη.Τους ξυπνάνε τα διαόλια στα 70  :rockon:
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Κάπου είχα διαβάσει (για να γίνω καλύτερος στη δουλειά μου όχι τίποτα άλλο  :P) ότι οι γυναίκες ευχαρηστιούνται και θέλουν σεξ μέχρι τα 70 και βάλε.Μάλιστα το άρθρο έλεγε ότι στα 40 έχουν μια μεγάλη σεξουαλικη αφύπνηση και στα 70 (!!) έχουν την δεύτερη.Τους ξυπνάνε τα διαόλια στα 70  :rockon:
Δεν εχω αντιληφθει κατι τετοιο απο τη γιαγια μου  :rolleyes:
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Δεν εχω αντιληφθει κατι τετοιο απο τη γιαγια μου  :rolleyes:
:2funny: :2funny: :2funny:
Και η επιστήμη εκτιμήσεις κάνει...κανείς δεν είναι σε θέση να καταλάβει πλήρως τις γυναίκες.....είναι το ποιο ανεξήγητο φαινόμενο της ζωής αυτής  :grin:
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Και η επιστήμη εκτιμήσεις κάνει...κανείς δεν είναι σε θέση να καταλάβει πλήρως τις γυναίκες.....είναι το ποιο ανεξήγητο φαινόμενο της ζωής αυτής  :grin:
Είναι απλό, όταν μία γυναίκα λέει ναι, εννοεί ίσως, όταν λέει ίσως, εννοεί όχι και όταν λέει όχι, εννοεί ναι.  :grin:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
Γμσετα και εγω σε 3 χρονια γινομαι 30  :S

εκεινο που εχω παρατηρησει απο τα 25 και μετά ειναι οτι δεν χρειαζεται να μπεις 30 για να βλεπεις τα πραγματα διαφορετικα  :2funny:
Ακριβώς όπως έρχονται τα πράγματα για τον καθενα
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
Τι άλλο λέει?? Βασικά νομιζα οτι σε τετοια ηλικια οι γυναικες δεν εχουν διαθεση για σεξ  :huh:
αυτο καταλαβαινω και εγω παροτι μου δειχνει οτι με τα γλειφομουνια τελειωνει.
ψεματα λεει διαφορα, ενα χοντρο πχ ειναι που μου ειπε για 1 πρωην γαμο της και ακουσα απο κολητη της οτι εχει κανει και δευτερο γαμο πιο παλια.
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
αυτο καταλαβαινω και εγω παροτι μου δειχνει οτι με τα γλειφομουνια τελειωνει.
ψεματα λεει διαφορα, ενα χοντρο πχ ειναι που μου ειπε για 1 πρωην γαμο της και ακουσα απο κολητη της οτι εχει κανει και δευτερο γαμο πιο παλια.
Σε παιρνει με το μαλακο μην τρομαξεις!!!  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom