Νέα

Που πήγαν όλοι οι άνδρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα macnamara
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 833
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

macnamara

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2006
Μηνύματα
1
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μα που πήγαν όλοι άνδρες πια?
Ρωτάνε οι γυναίκες καθημερινά.......
αφού τους φάγαν όλα τα λεφτά και τους μεταλλάξανε σε φλούφληδες σαν τον Τσαλίκη και τον Ρουβά
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Σήμερα οι άντρες φοβούνται τις γυναίκες.
Οι γυναίκες φέρονται άσχημα σε πολλούς.
Αποτέλεσμα κρίση στις σχέσεις αντρών-γυναικών.
Το φάρμακο πιστεύω το καμάκι.
Καμάκι ανεξάρτητα από το αποτέλεσμα.
Οσο πιο πολλά τα αποτυχημένα καμάκια τόσο καλύτερα
θα χειρίζεσαι καταστάσεις από εμπειρία.
Δε χρειάζονται πολλά λόγια και πολλές σκέψεις. Ασε τις γυναίκες να ρωτάνε που πήγαν όλοι οι άντρες. Εμείς στο καμάκι μας.Ακόμα και άσχημα να σε αντιμετωπίσουν στο καμάκι η ευγένεια σου δεν πρέπει να χαθεί ποτέ.Εχουν αντιστραφεί αρνητικες καταστάσεις με την ευγένεια. Και αυτό γιατί η ευγένεια δεν κοστίζει τίποτα και αγοράζει τα πάντα.
Οσο περισσότερες οι χυλόπιτες τόσο μεγαλύτερη οι εμπειρία.
Βγείτε έξω μια μέρα μόνο για χυλόπιτες να δείτε τι διασκεδαστικό που είναι.Υπάρχει όμως μια διαφορά στο πείραγμα και στο καμάκι.Στο πείραγμα λες τη μαλακία σου και φεύγεις ενώ στο καμάκι γίνεται διάλογος.Μιλάμε για καμάκι.Το καμάκι να γίνεται και σε μπάζα μερικές φορές μόνο για προπόνηση.  :sunglasses:
 

Επισκέπτης
ʼστες να ψάχνουν. Έχει πολύ πλάκα :) Το 80% των γυναικών μαζεύονται σε γυναικοπαρέες και αναλύουν την μιζέρια τους σε κάποιον "μαλάκα" (όπως συνηθίζουν να τον αποκαλούν), ο οποίος εκείνη την ώρα πολύ πιθανόν να ξεκωλιάζει ένα άλλο παρταλάκι :)
 

delaxo

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
183
Κριτικές
3
Like
7
Πόντοι
1
Ετσι...

Να (ξανα-ματα)επαναλάβω ότι το link κάτω από το ποστ μου είναι μια καλή απάντηση στο θέμα του thread... :headbang:

ΥΓ (άσχετο) Συνάδελφε liomas τελικά εσύ ήσουν αυτός που πρότεινε στο γκομενάκι που δήλωνε βαριεστημένη απο το sex, στο ,
το αμίμητο "Δώστου κωλαράκι?" :2funny: :2funny:
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
452
Πόντοι
36
ʼστες να ψάχνουν. Έχει πολύ πλάκα :) Το 80% των γυναικών μαζεύονται σε γυναικοπαρέες και αναλύουν την μιζέρια τους σε κάποιον "μαλάκα" (όπως συνηθίζουν να τον αποκαλούν), ο οποίος εκείνη την ώρα πολύ πιθανόν να ξεκωλιάζει ένα άλλο παρταλάκι :)

Ακριβώς έτσι, με μόνη επιφύλαξη το ποσοστό. Εκτιμώ ότι το 90% είναι πιο ρεαλιστικό.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Έχουμε πήξει στις 30άρες που ψάχνουν απελπισμένες τον καλό γαμπρό... αφού πρώτα έφτυσαν ουκ ολίγους και γαμήθηκαν με όλο τον καλό κόσμο.
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
ρε δεν πανε να γαμηθουν οι γκομενες(γιατι αυτο τους λειπει ουσιαστικα)ευχη τους δινω....που ειναι οι αντρες και μαλακιες.......οταν κανουμε καμακι και τις πειραζουμε μας λενε ανωμαλους,ανωριμους και μας κλανουν και οταν δεν κανουμε καμακι μας λενε πουστηδες,φλουφληδες κτλ......μηπως τελικα οι γυναικες εχουν χασει αυτο που τους διεκρινε κατα σειρα ετων?θυληκοτητα....ειναι απλα τα πραγματα.....το εχουν αντικαταστησει με το ξεκωλο υφακι και τον καταναλωτισμο.....
 

Madman17

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
600
Like
0
Πόντοι
6
ρε δεν πανε να γαμηθουν οι γκομενες(γιατι αυτο τους λειπει ουσιαστικα)ευχη τους δινω....που ειναι οι αντρες και μαλακιες.......οταν κανουμε καμακι και τις πειραζουμε μας λενε ανωμαλους,ανωριμους και μας κλανουν και οταν δεν κανουμε καμακι μας λενε πουστηδες,φλουφληδες κτλ......μηπως τελικα οι γυναικες εχουν χασει αυτο που τους διεκρινε κατα σειρα ετων?θυληκοτητα....ειναι απλα τα πραγματα.....το εχουν αντικαταστησει με το ξεκωλο υφακι και τον καταναλωτισμο.....
+1
 

rouli

Τιμημένος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
666
Like
0
Πόντοι
6
Έχουμε πήξει στις 30άρες που ψάχνουν απελπισμένες τον καλό γαμπρό... αφού πρώτα έφτυσαν ουκ ολίγους και γαμήθηκαν με όλο τον καλό κόσμο.

εσενα η θεση σου ειναι δεξια ή αριστερα απο το βαζακι με τη μαρμελαδα??
 

Επισκέπτης
ΥΓ (άσχετο) Συνάδελφε liomas τελικά εσύ ήσουν αυτός που πρότεινε στο γκομενάκι που δήλωνε βαριεστημένη απο το sex, στο ,
το αμίμητο "Δώστου κωλαράκι?" :2funny: :2funny:

Χεχε, ναι εγώ ήμουν :) Ε, τι άλλο να πεις της συγκεκριμένης γκόμενας? Έλεος!

By the way, έκανα zapping και έπεσα στην εκπομπή της Λαμπίρη. Ξέρετε... που είναι 3 μαλάκες από την μία και 2 μαλακισμένες από την άλλη και (υποτίθεται) η γκόμενες πρέπει να διαλέξουν έναν που τους κάνει! Δεν άκουσα όλη την κουβέντα αλλά είδα το εξής τραγελαφικό σκηνικό:

Ρωτάει η Λαμπίρη:
"Λοιπόν, τι σου λέει ο τάδε? Είπε ότι θα ήθελε να ντυνόσουν νοσοκόμα και να τον περιποιόσουν".

Απάντηση της γκόμενας:
"Τι να σου πω... δεν μου κάνει τίποτα. Πολύ κλισέ (το "κλισέ" το είπε και με προφορά το μπάζο!).

Λες κι αυτή δεν ήταν κλισέ γκόμενα ρε πούστη μου. Μια 28-30 πρέπει να ήταν, μετριότατης εμφάνισης, αγάμητη (100%). Ήθελε λοιπόν κάτι το ξεχωριστό! Ρε δεν κοιτάς τα χάλια σου? Εγώ και τον καφέ της να πλήρωνα θα έκλαιγα τα 3-4 ευρώ! :cheesy: Αλλά αυτό είναι το πρόβλημα που έχουν. ΟΛΕΣ πιστεύουν ακράδαντα ότι είναι ξεχωριστές! Ότι και να πεις "εγώ δεν το κάνω αυτό", "εγώ δεν είμαι σαν τις άλλες", "εγώ είμαι διαφορετική", κτλ, κτλ!

Τέσπα, όπως είπα εξαρχής... οι εποχές άλλαξαν και τώρα πια εκείνες έχουν το πρόβλημα. Περαστικά τους! Keep walking! :cheesy:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
κυρίες και κύριοι η γνώμη μου....όταν οι περισσότερες ενδιαφέρονται για το πορτοφόλι σου και το μόνο που τις νοιάζει είναι ..τι δουλειά κάνεις, είσαι στέλεχος? βγάζεις αρκετά γιατί πως θα με πάς στα μπουζούκια και θα χαλάς για πάρτη μου, θέλω τούτο θέλω εκείνοκ.λ.π..... τότε πως θέλουν να  τις δούμε σοβαρά? και πάλι λέω οι περισσότερες και ΟΧΙ ΟΛΕΣ.υπάρχουν και σωστά κορίτσια. αλλά δεν φταίνε αυτές,το life style φταίει που τις έχει κάνει έτσι η tv  και οι μαλακισμένες εκπομπές που δείχνουν ότι η ζωή είναι μόνο χρήμα. τις ακούω να λένε πως αν ο άντρας δεν βγάζει τουλάχιστον 3000Ε τον μήνα πως να είμαι μαζί του?.....μαζευτείτε γυναίκες γιατί σας βλέπω στο τέλος να την βρίσκετε μεταξύ σας από την αδιαφορία που θα αντιμετωπίζετε από εμάς...... είπα και ελάλλησα .....και δέχομαι αντίλογο διότι δημοκράτια -λέμε - ότι έχουμε..... :rolleyes:
 

Madman17

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
600
Like
0
Πόντοι
6
Το εχουν χασει και ειναι σιγουρο...

Και σας παραθετω την ριζα του κακου στην φωτο...
 

Συνημμένα

  • ATT00003.jpg
    ATT00003.jpg
    20,5 KB · Εμφανίσεις: 21

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Και μια και μιλάμε για προβληματικές, ας κάνει κάποιος το ψυχικό στο καρούλι για να μη μας τα πρήζει.
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
452
Πόντοι
36
Και μια και μιλάμε για προβληματικές, ας κάνει κάποιος το ψυχικό στο καρούλι για να μη μας τα πρήζει.

Φίλτατε ψάχνεις για ήρωες και αλτρουιστές σε πεζότατη εποχή. Η σταρχιδιστική φιλοσοφική σχολή έχει όλες τις απαντήσεις για την κυρία. Μπαίνουμε εδώ εμείς οι φιλήσυχοι άνθρωποι για να αποφύγουμε τις μαλακισμένες κουλτουροηλίθιες και αυτές μας ακολουθούν. ʼντε ρε στο κοσμοπόλιταν!
 

in_between

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
Σήμερα οι άντρες φοβούνται τις γυναίκες.
...
Μιλάμε για καμάκι.Το καμάκι να γίνεται και σε μπάζα μερικές φορές μόνο για προπόνηση.  :sunglasses:

ΕΓΡΑΨΕ!!! 

Μιλάμε για γνήσιο απόγονο του Κανάρη και του Δαβάκη και του Θεμιστοκλή ... με κάτι από Γιαννάκη, από Σωκράτη και από Ρόμμελ!!!

+1000!
 

Επισκέπτης
ʼστες να ψάχνουν. Έχει πολύ πλάκα :) Το 80% των γυναικών μαζεύονται σε γυναικοπαρέες και αναλύουν την μιζέρια τους σε κάποιον "μαλάκα" (όπως συνηθίζουν να τον αποκαλούν), ο οποίος εκείνη την ώρα πολύ πιθανόν να ξεκωλιάζει ένα άλλο παρταλάκι :)


Επιπρόσθετα, αφου τελειωσουν την ''αναλυση'' με τις αλλες κατεστραμενες, καμμενες, κενές -προβληματοαποθήκες- φιλες τους, πανε και γαμιούνται με αυτον που τις εφυτσε, αδιαφορησε, ταπεινωσε και εξεφτελισε περισσοτερο. Αφου ο τυπος τελειωσει και εξαφανιστεί αμεσως μετα αφού πλύνει τον πουτσο του στο νυπτηρα, ξαναρχίζουν την αναλυση.
:jerking:
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Οταν μια κατάσταση είναι μόνιμη και παγιωμένη μέσα σε μια κοινωνία είναι δύσκολο να την αλλάξουμε.
Το πιο εύκολο είναι να αλλάξουμε εμείς.
Καμάκι και πάλι καμάκι.Συνέχεια και με θράσος.
 

Επισκέπτης
Οταν μια κατάσταση είναι μόνιμη και παγιωμένη μέσα σε μια κοινωνία είναι δύσκολο να την αλλάξουμε.
Το πιο εύκολο είναι να αλλάξουμε εμείς.
Καμάκι και πάλι καμάκι.Συνέχεια και με θράσος.

Εγώ βασικά διαφωνώ με αυτό. Γιατί να κάνεις καμάκι όταν έχεις άπειρες επιλογές (η κοινωνία σφίζει από αγάμητες). Εξάλλου με το καμάκι παίρνουν τα πάνω τους και αρχίζουν τις "ψιλομυτιές"!!! Αδιαφορία πλήρη. Τις τσιγκλάει ακόμα περισσότερο, θίγει τον εγωισμό τους "τι? δεν του αρέσω? δεν είμαι ωραία???" και έρχονται από μόνες τους. Εσύ το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να επιλέξεις :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom