Νέα

Πως βρίσκεις γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Todok
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Ενα μεγάλο καμάκι μου έχει πει τα εξής:
(Σε ιεραρχία έρχεται Νο 1
  Ο δασκαλός μου στο καμάκι Νο 2
  και γω Νο 3 σε πανελλήνιο επίπεδο)
Μου είχε πει ότι το χειμώνα πρέπει να έχεις δύο γκόμενες ώστε
να μην δένεσαι με τη μία πάρα πολύ,
ενώ το καλοκαίρι πρέπει να είσαι ελεύθερος για να εξασκείς συγκεντρωμένα την τέχνη.
Επίσης πιστεύω ότι η μεγαλύτερη κάβλα είναι η προσπάθεια και οι
τρόποι που μηχανευέσαι για να πετύχεις το σκοπό σου.
Αφού πετύχεις το σκοπό σου και ρίξεις την πρώτη πούτσα,άντε ρίχνεις
και άλλες δύο και μετά πάμε για άλλα για να μην καταντήσει
κάθε μέρα φασολάδα.Ετσι περνάει ωραία στις διακοπές της η τουρίστρια
με γαμησάκια κάθε λογής,αλλά περνάς ωραία και συ.
Καλό μήνα ,καλό καλοκαίρι, καλά καμάκια (όχι παρέες και μαλακίες)
και πολύ πράξη,όχι μόνο λόγια.
impossible is nothing.
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Αδερφε ωραια ειναι αυτα που λες αλλα πες κανα καλο καμακι για γκομενες στο δρομο,γιατι αρχιζουν και μου πριζονται τα αρχιδια με τις μαλακισμενες
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Φίλε Billk να ξέρεις ότι το καμάκι μπορεί να γίνει οπουδήποτε και
οποιαδήποτε ώρα, όμως οι ώρες που ενδείκνονται είναι οι ώρες τις
ημέρας.Το βράδυ πρέπει να γεύεσαι τους καρπούς της ημέρας, γιατί αλλιώς το βράδυ αυξάνεται κατακόρυφα ο βαθμός δυσκολίας.
Επίσης το μυστικό όπλο που πρέπει να διαθέτει κάθε καμάκι είναι η ευγένεια.Ευγένια σε όποια και αν μας τύχει, εκτός αν μας προσβάλλουν με
πολύ άσχημο τρόπο.Επίσης να ξέρεις ότι στο καμάκι τα ποσοστά επιτυχίας
είναι ελάχιστα, αν πετύχεις το στόχο όμως θα σου το ξεπληρώσει και με το παραπάνω.Η χυλόπιτα είναι ο καλύτερος δάσκαλος.Με όποιον τρόπο και αν τη φας γίνεσαι καλύτερος και βάζεις στη φαρέτρα σου επιπλέον τρόπους και γνώσεις.Αυτά τα ολίγα προς το παρόν, μετά την περσινή μου εμπειρία, πιάνοντας αισίως σε 4 μήνες γύρω στα 160 καμάκια.Παρέες είχα,αλλά είπα όχι πάω γι'άλλα.Λύσεις οτιδήποτε από το τίποτε οδηγούν στο φαινόμενο παρέα.
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
μετά την περσινή μου εμπειρία, πιάνοντας αισίως σε 4 μήνες γύρω στα 160 καμάκια.Παρ έες είχα,αλλά είπα όχι πάω γι'άλλα.Λύσεις οτιδήποτε από το τίποτε οδηγούν στο φαινόμενο παρέα.
Aπο τα 160 καμακια ποσες εκατσαν και για ποσο καιρο τις πηδαγες?
Παντα το γουσταρα αυτο αλλα επειδη βαριεμαι ευκολα και επειδη φουσκωνουν τα αρχιδια μου γρηγορα ισως και επειδη δεν εχω μεγαλη εμπειρια στο καμακι προτιμω τις πουτανες!
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Εκατσαν το 5% ,και τις πήδαγα για τον επόμενο μήνα σίγουρα.Από κει και πέρα από καμία περιστασιακά και αφού δεν είχε φύγει από την περιοχή.
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Εκατσαν το 5% ,και τις πήδαγα για τον επόμενο μήνα σίγουρα.Από κει και πέρα από καμία περιστασιακά και αφού δεν είχε φύγει από την περιοχή.
Ωραιος εισαι αλλα δεν ειπες καμια πρακτικη ιδεα για καμακι στο γρομο γεν προδιδεις τα μυστικα του επαγγελματος ε?
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
εγω δεν βρισκω μυστικα του καμακιου..!!αυτα τα ανακλυπτεις μονο σου με τον καιρο με το να συναναστρεφεσαι με κοπελες να φας και καποιες αποριψεις..!!κατι σημαντικο ειναι το εξης...!!να εισαι συμπαθητικος αληθινος original (δηλ να μην αντιγραφεις κινησεις λογια κλπ) χαμογελαστος να προσεχεις την κοπελα στα ματια (κατι δυσκολο) για να μην δωσεις λανθασμενη εντυπωση να την ρωτας πραγματα για αυτην ωστε να καταλαβει οτι ενδιαφερεσαι να μην μιλας συνεχως για το ΄'εγω' 'ειμαι' ΠΟΤΕ για να μην νομιζει οτι εισαι ψωναρα δηλ εγω ετσι εμενα το αμαξι μου ετσι και ετσι.οι γκομενες τα σιχενονται αυτα..!!και το ποιο σημαντικο..!!να εισαι ευγενικος ευσθητος γλυκουλης αστειος (οχι καραγκιοζης)
εγω μια φορα την πατησα με μια κοπελα που με καρφωνε σε ενα παρτυ πολυ ωρα και μου ειπε ο κολητος μου παρτην να χορεψετε οπως εισαι...ολα καλα ολλα τελεια η κοπελα ητανε αστερακι με ρωτουσε για μενα για την σχολη μου αν ειναι δυσκολη κλπ κλπ μεχρι που σε καποι φαση ντρεπομουνα να την κοιταω συνεχως στα ματια και την κοιτουσα σε ολο της το σωμα απο πανω εως κατω μεχρι που με συνελαβε να κοιταω το στηθος της και μου ειπε τα ματια μου εδω ειναι οχι εκει..!!ενιωσα μεγαλος..............
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
και την κοιτουσα σε ολο της το σωμα απο πανω εως κατω μεχρι που με συνελαβε να κοιταω το στηθος της και μου ειπε τα ματια μου εδω ειναι οχι εκει..!!ενιωσα μεγαλος..............

Έλα, μωρέ...κι εκεί δυό μάτια έχει :dancing:
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
πως βρίσκεις γκόμενα????

ακου ερώτηση...απλά πληρώνοντας
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
φίλε είτε πουτάνα είτε γκόμενα θα πληρώσεις.. με τον ένα ή τον άλλο τρόπο θα σου τα πάρουν..

marriage is .. the most expensive form of prostitution in the world
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
οχι φίλε.. απλά λέω την αλήθεια..
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
φίλε είτε πουτάνα είτε γκόμενα θα πληρώσεις.. με τον ένα ή τον άλλο τρόπο θα σου τα πάρουν..

marriage is .. the most expensive form of prostitution in the world
και τις 2 θα τις πληρωνεις αλλα με μια διαφορα..!! η πτανα δεν εχει απετησεις ενω η γκομενα εχει..!!!
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
γιαυτό
marriage is .. the most expensive form of prostitutio n in the world

επειδή θέλει αποκλειστικότητα ..οπότε το ξενοπήδημα κοστίζει ακριβώτερα
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
ΠΟΤΕ για να μην νομιζει οτι εισαι ψωναρα δηλ εγω ετσι εμενα το αμαξι μου ετσι και ετσι.οι γκομενες τα σιχενονται αυτα..!!

Ιδεατά, θα έπρεπε να τα σιχαίνονται...
Τις προάλλες ξεπαρκάρω από έναν φίλό μου και σκάει μύτη μια κολλητή του... Την ξέρω, έχω ακούσει τις θεωρίες του χάους που πιστεύει(όπως κάθε γύναιο) και εγώ είμαι έτσι, και δεν μπορώ να καταλάβω πως σκέφτονται μερικές μπούρου μπούρου μανταλάκια... τα γνωστά παραμύθια... Με το που βλέπει το αυτοκίνητο ενώ ούτε καν έχει σκύψει να με χαιρετίσει ενώ με ξέρει, πρώτη ατάκα "Με παντρεύεσαι?" χωρίς ίχνος χιούμορ... "ούτε με σφαίρες" λέω και φεύγω.

Μπορεί να μας έχουν παραμυθιάσει ότι δεν νοιάζονται για τα υλικά αγαθά ή την εξωτερική εμφάνιση ή τους κοιλιακούς ή τα λεφτά αλλά είναι το ΜΟΝΟ για το οποίο νοιάζονται εξόν και είναι τίποτα ηθοποιάκια, σεναριογράφοι που είναι ιδεαλίστριες. Και λόγω παραμυθιάσματος είμαστε και εμείς ορφανοτροφεία, να την μαζέψουμε και αυήν μωρέ, και ας είναι άνεργη, καλό παιδί είναι... Και τις φορτώνεσαι στο σβέρκο μετά και περιμένεις το ρημάδι το φιλότιμο αλλά αυτό δεν έρχεται και κάποια στιγμή Τι έγινε ρε παιδιά? Αυτήν έβαλα σπίτί μου?
Θολούρα στο μυαλό, θολούρα παντού στον κόσμό τους και μας έχουν αποτρελάνει... Ψάχνουμε να βρούμε τι? Και δεν περνάει καλά κανείς. Όλοι στο άγχος...  :headbang:
Καμάκι? Τι καμάκι! Δείξτα πράσινα και άντε γεια αλλά να βγάλω λεφτά για να ρίχνω τα καρατρίκαλα? Όχι ρε φίλε... Να τα φάω και να περάσω καλά εγώ και οι φίλοί μου και οι δικοί μου...
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Καμάκι? Τι καμάκι! Δείξτα πράσινα και άντε γεια αλλά να βγάλω λεφτά για να ρίχνω τα καρατρίκαλα? Όχι ρε φίλε... Να τα φάω και να περάσω καλά εγώ και οι φίλοί μου και οι δικοί μου...

Όλα τα λεφτά η φράση του Πέλοπ...Να αναρωτηθούμε για ΠΟΙΕΣ να βγάλουμε χρήμα, για τη Σκλεναρίκοβα; Τότε ΟΚ!!! Αν ΟΧΙ, τότε άντε γεια ... :rockon:
Σε όσους επιμένουν να πληρώνουν το Σκαραβαίο για Ferrari, καλά κρασιά και περαστικά... :rockon:
 

POLYATAKTOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
483
Like
2
Πόντοι
1
Που να δεις έξω απο τον παιδικό σταθμό!....
Ρε Σταυρο, ειπες σοφη κουβεντα για παιδικους σταθμους!! Καθε πρωι που πηγαινω τα δικα μου , γινεται το ελα να δεις , οι περισσοτερες δε εξ αυτων δεν πρεπει να δουλευουν και εμφανιζονται με κατι ξεκολα ντυσιματα που με διαολιζουν . Εχω βαλει στο ματι μια τυπισα και ειμαι στο τσακ να της την πεσω για κανενα καφε αλλα ρε γαμωτο μου κατι με κανει την τελευταια στιγμη και κολωνω ( ισως σκεφτομενος οτι καμακι σε παιδικο σταθμο ειναι λιγο επικινδυνο) .
Δεν ξερω , πες μου εσυ εαν ειχες αναλογη εμπειρια με καμια μαμα απο παιδικο σταθμο .....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom